Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Чтение

На странице:
Сортировать по:
Триказки. Зіркові історії
Ця серія наборів авторських казок стане гарним подарунком для всієї родини! Вашого малюка зацікавлять яскраві ілюстрації і надзвичайні історії. Разом з героями казок він порине в дивовижні пригоди і дізнається про те, як важливо бути чесним, добрим, справедливим, подолає зайві страхи і погані звички. А вам ці книжки подарують можливість поспілкуватися з дитиною на різні теми у приємній затишній атмосфері і допоможуть здійснити виховний момент.
Моя казкотерапія. Забавки цуценяти
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.
Кмітливим малюкам. Букварик
Яскравий кольоровий «Букварик» створено спеціально для малюків та їхніх турботливих батьків. Гадаєте, навчитися читати, коли тобі лише три рочки, дуже складно? Ми так не вважаємо!Як тільки малюк почне впевнено говорити та цікавитися книжечками, ви можете
Вивчення віршів за допомогою мнемотехнології. Молодший вік (папка)
Мнемотехніка допоможе дитині,- розширити свої творчі можливості- підвищити самооцінку- здобути вміння ефективно вчитися- подолати стрес від навчання- з легкістю запам ятовувати нову інформацію- збільшити обсяг пам яті шляхом утворення додаткових асоціацій.
Я читаю по складах. Ми їдемо, пливемо, летимо. Книжка з наліпками
Я читаю по складах. Ми їдемо, пливемо, летимо. Книжка з наліпками Ця книжка допомагає навчити малюків читати по складах і запам’ятати назви різних транспортних засобів та корисних машин. Розвиває дрібну моторику пальчиків рук. Вона допоможе розвинути зорову пам’ять й увагу, яка так важлива у навчанні. Книжечка містить дуже багато яскравих ілюстрації, тематичних наліпок й підписи до кожного малюнка. Крім того, слова поділені на склади та надруковані зручними для сприйняття великими літерами. Дитина навчиться складати букви в склади, а склади в слова. Дитина не втомиться. Вона захопиться, тому що в книзі багато наліпок, які так подобаються дітям. З ними навчання буде ще цікавішим та простішим. Усе це зробить складний процес читання легким і захопливим. Діти не люблять читати, т …
Казки-хвилинки. Читаємо 10 хвилин. Коала-сонько
Захопливі короткі історії для дітей, які починають опановувати самостійне читання. Книжки адресовані дбайливим батькам, які піклуються про те, щоб малюк якомога швидше оволодів змістовним читанням.
РЗ. Англійська мова. 5 кл. (до підр. А. М. Несвіт)_прог2017
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 5 клас», відповідає чинній навчальній програмі з іноземних мов для 5 класу закладів загальної середньої освіти, затвердженій Міністерством освіти і науки України.Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ* сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. Зошит також містить мовне портфоліо, яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини у знаннях.Для учнів закладів загальної середньої освіти, вчителів англійської мови.* Піктограмою позначені завдання, які ви зможете виконати на сайті interactive.ranok.com.ua
Моя казкотерапія. Сорока-злодюжка
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.
Я читаю по складах. Овочі та фрукти. Книжка з наліпками
Ваш малюк вивчив літери та готовий йти далі!? Важливо в цей період зацікавити дитину. Книжка «Овочі та фрукти» створена саме для маленьких читачів, які тільки-но відкривають для себе чудовий світ самостійно прочитаних сторінок. Усі слова у виданні поділені на склади та надруковані зручним для читання великим шрифтом, є чимало яскравих ілюстрацій та цілий розворот тематичних наліпок. Саме це зробить складний процес читання легким і захоплюючим. Також ця книжка допоможе малюку запам’ятати назви овочів та фруктів, розвинути дрібну моторику пальців рук, зорову пам ять й увагу. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Книга для читання та розв. зв. мовлення Подарунок маленькому генію (4-7 р.)
Посібники серії орієнтовані на дітей 4-6 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники стануть дійсно найкращим подарунком для маленьких та допитливих майбутніх геніїв.
Спати час. Машини хочуть спати
На ці історії малеча чекає щовечора. Чудові ілюстрації заспокоюють та навіюють чарівні сни. Вечірній час для спілкування з дитиною.
Вивчення віршів за допомогою мнемотехніки. старший вік. Папка
СУЧАСНА дошк. освіта, ВИВЧАЄМО ВІРШІ за доп. мнемотехніки. Папка (картки + метод.) Старший вік
Я читаю по складах. Пригоди в лісі. Книжка з наліпками
Я читаю по складах. Пригоди в лісі. Книжка з наліпками Ця книжка допомагає навчити малюків читати по складах і запам’ятати назви лісових тварин, комах та рослин. Розвиває дрібну моторику пальчиків рук. Вона допоможе розвинути зорову пам’ять й увагу, яка так важлива у навчанні. Книжечка містить дуже багато яскравих ілюстрації, тематичних наліпок й підписи до кожного малюнка. Крім того, слова поділені на склади та надруковані зручними для сприйняття великими літерами. Дитина навчиться складати букви в склади, а склади — в слова. Дитина не втомиться. Вона захопиться, тому що в книзі багато наліпок, які так подобаються дітям. З ними навчання буде ще цікавішим та простішим. Усе це зробить складний процес читання легким і захопливим. Діти не люблять читати, тому що спочатку це не т …
Азбука в карточках. Читайка
От издателя, Эта азбука — очень интересная вещь. Во-первых, это букварь. А еще — отдельные буквы, из которых можно легко составить слоги, а потом — слова. Во-вторых, прекрасные рисунки, которые подсказывают, показывают, помогают запомнить букву. Также в комплекте есть подробная инструкция для родителей, как лучше работать с этими карточками.
365 днів до НУШ. Дитяча грамота. Крок 3. Буквений період
Хочете, щоб ваша дитина почувалася впевнено і радісно зустріла новий етап життя?Посібники серії 365 днів до Нової української школи не переобтяжують знаннями, а розвивають природну допитливість, вчать міркувати, творчо мислити, тренують дрібну моторику - комплексно забезпечують надійну основу для подальшого успіху.+ Методичні рекомендації (14 с.).
Я читаю і вчу вірші. Навчання через гру
Кожна книжка даної серії допоможе Вашій дитині бути успішним першокласником або першокласницею. Вона навчиться правильно розуміти слова та речення, складати тексти та свідомо їх читати. Також книжки допоможуть з легкістю і швидко вчити вірші, розвивати пам ять, логічне мислення, увагу — всі ті уміння та якості, що в подальшому допоможуть дитині навчатися з радістю і стати компетентною людиною.
Слова та речення
Із зошитами серії Читання до школи дитина крок за кроком опановуватиме вміння читати. Дошкільник вивчить букви, повправляється в читанні складів та навчиться збирати їх у слова. А насамкінець потренується читати речення та навіть невеличкі тексти.
Хрестоматія для ДНЗ. Твори для дітей 5 року життя
У хрестоматії наведено найкращі зразки дитячої літератури, які спрямовані на забезпечення загального мовленнєвого розвитку дітей 5 року життя і формування в них інтересу до художньої літератури.
Спати час. Баю-бай, звірята.
На ці історії малеча чекає щовечора. Чудові ілюстрації заспокоюють та навіюють чарівні сни. Вечірній час для спілкування з дитиною.
Абетка в картках Читайка
Ця абетка – дуже цікава й корисна річ. По-перше, це буквар. А ще – окремі літери на картках, з яких можна легко зробити склади, а потім – слова. По-друге, чудові малюнки, що показують, підказують, допомагають запам’ятати всі літери. У комплекті, 36 картонних карток (розмір 10х10 см)