Быстрый заказ книги
Книжный каталог
 
 

Чтение

Вид: Список / Витрина
На странице:
Сортировать по:
Буквар 3-е вид. виправл. та доп.
У букварі — перевірена часом класична методика читання. Ваш малюк спочатку познайомиться з літерами, потім навчиться читати склади і слова, а трохи пізніше — речення. Для того щоб дитина не стомлювалась, на кожному розвороті пропонуються віршики, загадки, скоромовки, чистомовки. У такий спосіб дитина не тільки вивчить абетку, навчиться читати, а й розвиватиме пам ять, увагу, логічне мислення.
89,90грн.
Букви. Слова 5-6 (у) Дошкільні зошити
Рекомендовано для роботи з дітьми дошкільног віку відповідно до програми «Я У СВІТІ» У зошиті: більше ніж 25 ігрових завдань, кольорові розвороти з вправами та лабіринтами, черно-білі малюнки, які можна розфарбувати.
14,90грн.
ЧИТАЙКА. Тетрадь по чтению 3кл. (Рус)
Тетрадь составлена в соответствии с программой по чтению и учебником И. Ф. Гудзик «Книга по чтению» (К.: Освіта, 2003) для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Пособие может быть использовано как во время урока, так и при выполнении домашних заданий. Автор тетради предлагает разнообразные виды работ с текстом, упражнения по технике чтения, развити …
13,00грн.
Весела скарбничка дідуся с …
У збірці подано художні твори гумористичного характеру для читання, заучування та інсценування в процесі худож­ньо-мов­лен­нєвої діяльності дітей старшого дошкільного віку. Твори системати­зовано за розділами та жанрами літературних ху­дожніх тво­рів гу­мористичної спрямованості. Хрестоматійну збірку адресовано вихователям дошкільних на­вчаль­них закладів, батькам, учителям першого к …
89,90грн.
Буквы. Слова 5-6 лет (р) Д …
Рекомендовано для работы с детьми дошкольного возраста в соответствии с новой программой. В тетради: больше 25 иrровых заданий, цветные развороты с упражнениями и лабиринтами, черно-белые рисунки, которые можно раскрасить.
14,90грн.
Абетка від А до Я. Подарун …
Книга являє собою посібник для дітей 4—7 років. Поданий у віршах, лічилках, загадках та скоромовках матеріал допоможе у доступній, ігровій формі ознайомити дитину з буквами від А до Я та числами від 0 до 10.
39,90грн.
Розумна казка Пан Коцький
Ваш малюк починає читати й рахувати? Запропонуйте йому книжку із серії Розумна казка! Ні її сторінках ви знайдете не тільки добре знайомих казкових героїв, ай цікаві завдання, відповіді на які слід шукати серед різнокольорових наліпок. Разом з персонажами діти потренуються читати, лічити до 10 та розвинуть дрібну моторику.Навчатися з Розумною казкою - це корисне задоволення!
35,90грн.
Дош. зошити, Букви. Слова  …
«Дошкільні зошити» призначені для дітей, які підуть до першого класу. Майбутні першокласники зможуть потренуватися в навичках письма, лічби, читання, логічного мислення. Зошити містять чорно-білі й кольорові розвороти, що допомагає утримати інтерес дітей під час занять.
14,90грн.
Букварь (мини)
При сoстaвлeнии Буквaря aвтoр испoльзoвaл свoй 30-лeтний oпыт рaбoты лoгoпeдa, чтo впeрвыe пoзвoлилo сoчeтaть oбучeниe грaмoтe с прeдупрeждeниeм oшибoк при письмe, вoзникaющиx в шкoльнoм вoзрaстe. Буквaрь oснoвaн нa трaдициoннoм пoдxoдe к oбучeнию чтeнию нa русскoм языкe, дoпoлняя трaдициoнный пoдxoд oригинaльным спoсoбoм oбучeния рeбeнкa oсoзнaнию буквoсoчeтaния кaк цeльнoгo грaфичe …
139,90грн.
101 крок до школи. Читання 5-6 років
Если вашего ребенка можно уже c гордостью назвать дошкольником, а Вас самих беспокоит вопрос, готов ли Ваш малыш к серьезной подготовке, то серия изданий «101 шаг к школе» - именно то, что Вам нужно. Что поможет ребенку быстро и легко приобрести знания и навыки? Конечно же, увлекательная игра и интересные задачи с ярким иллюстративным материалом. Шаг зашагом, уделяя занятиям всего 15 …
25,50грн.
Неймовірні казки. Хмаринка й Кит
Серія авторських казок «Неймовірні казки», орієнтована на дітей віком від 4 років. У казках цієї серії письменник зосередив свій погляд на одвічних дитячих проблемах, таких як дружба, доброта та взаєморозуміння. Маленьких читачів зацікавлять повчальні історії казкових героїв, а можливо, у них малеча побачить і себе!Дітлахи матимуть нагоду не лише почитати казки з батьками, а й поспос …
36,90грн.
Дош. тетрадки, Буквы. Слов …
«Дошкольные тетрадки» предназначены для детей, которым предстоит пойти в первый класс. Будущие первоклассники смогут потренироваться в навыках письма, счета, чтения, логического мышления. Тетради содержат черно-белые и цветные развороты, что помогает удержать интерес детей во время занятий.
14,90грн.
Азбука в карточках. Читайка
От издателя: Эта азбука — очень интересная вещь. Во-первых, это букварь. А еще — отдельные буквы, из которых можно легко составить слоги, а потом — слова. Во-вторых, прекрасные рисунки, которые подсказывают, показывают, помогают запомнить букву. Также в комплекте есть подробная инструкция для родителей, как лучше работать с этими карточками.
135,90грн.
Абетка для малечі. Абетка  …
Повнокольорове чудове видання пропонує вивчити правила безпечної поведінки. Абетка знайомить дитину з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на вулиці, у школі, на відпочинку, і учить уникати таких ситуацій.Які предмети є небезпечними?Чому не можна гратися на кухні чи будівництві?Як спілкуватися з тваринами вдома і в зоопарку?Де треба переходити вулицю і як поводитися в …
57,50грн.
Соняшникова читанка. Хрест …
Тематичний збірник фольклорних та художніх текстів для читання дітям першого–шостого років життя укладено відповідно до програми “Соняшник” (авт. Л. Калуська) та вікових сприймальних можливостей дітей раннього та дошкільного віку.Для вихователів дошкільних навчальних закладів, батьків, студентів.
137,90грн.
Книга для читання. Подарун …
Посібники серії орієнтовані на дітей 4-6 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники стануть дійсно найкращим подарунком для маленьких та допитливих майбутніх геніїв.
39,90грн.
Учимся считать
Многие из вас - очень занятые люди, работаете с утра до вечера, поэтому заниматься с ребенком вам при всем желании порой просто некогда. Эта книга по эффективному и быстрому обучению детей счету и чтению, несомненно, поможет вам! Занимайтесь с ребенком по 10-15 минут хотя бы несколько раз в неделю, и очень скоро он перегонит своих продвинутых сверстников. К тому же в этой книге - мас …
139,00грн.
Абетка: Жужабетка
Ця серія книжок допоможе вам ознайомити дитину зі звуками рідної мови. Кожна книжечка містить віршики і малюнки на певну групу звуків.
12,50грн.
Розумна казка Чарівний кінь
Ваш малюк починає читати й рахувати? Запропонуйте йому книжку із серії Розумна казка! Ні її сторінках ви знайдете не тільки добре знайомих казкових героїв, ай цікаві завдання, відповіді на які слід шукати серед різнокольорових наліпок. Разом з персонажами діти потренуються читати, лічити до 10 та розвинуть дрібну моторику.Навчатися з Розумною казкою - це корисне задоволення!
35,90грн.
Крок до школи, Вчимося чит …
Усі ми знаємо, як нелегко навчити читати дошкільника. У цьому віці дітям дуже важко зосередити свою увагу на процесі навчання. Тому треба зробити так, щоб дитина сама захотіла працювати, щоб процес навчання став частиною її щоденних ігор.Мета зошита - допомогти вам і вашій дитині у формуванні основних навичок читання: вміння розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати і читати …
21,50грн.

3429167104