Быстрый заказ книги

Для поступающих

На странице:
Сортировать по:
МОЇ ПРАВА .Довідник для випускника й абітуріента
Довідник містить питання, що хвилюють випускників шкіл, абітурієнтів та їхніх батьків: як проходить зовнішнє незалежне оцінювання, вступ до ВНЗ, військова служба тощо, надаються поради щодо захисту прав у конкретних життєвих ситуаціях. Матеріали посібника можна використовувати на уроках правознавства, для позакласної роботи, на виховних годинах.Призначений для учнів 11 класів, абітурієнтів, батьків, учителів правознавства, класних керівників.
Справочник для учащегося и абитуриента. ИНФОРМАТИКА (РУС)
Издание содержит учебный материал в виде таблиц и схем по школьному курсу информатики и вычислительной техники, который в полной мере соответствует действующей программе. Пособие предназначено для учащихся общеобразовательных учебных заведений, гимназий и лицеев и абитуриентов.
Сборник задач по химии для поступающих в Вузы
Известный сборник содержит задачи по общей, неорганической и органической химии. Последний раздел пособия содержит задачи повышенной трудности. В каждом разделе приводятся типовые и наиболее показательные задачи с решениями. Расположение материала соответствует книге Г. П. Хомченко Пособие по химии для поступающих в вузы.Допущено Министерством образования РФ в качестве учебного пособия для поступающих в вузы.
Посібник з хімії для вступників до ВНЗ
У посібнику висвітлено всі питання шкільного курсу хімії. Після кожного розділу дано приклади розв язування типових задач.Назви хімічних елементів відповідають рекомендаціям Національної Комісії України (НКУ) з хімічної термінології і номенклатури згідно з правилами IUPAC. Для зручності користування посібником у додатках дано перевідну таблицю назв хімічних елементів.Для вступників до вищих навчальних закладів, слухачів підготовчих відділень, учнів шкіл, гімназій і ліцеїв а також вчителів і викладачів хімії.
Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення (Укр) (ЛИТЕРА)
Цей довідник стане у пригоді учням молодшої школи під час підготовки творчих домашніх завдань з мови. Він допоможе збагатити словниковий запас і розвинути мовлення школярів, які прагнуть отримувати високі бали, виступатиме в якості довідникової підмоги з граматики та інших розділів української мови. Довідник призначений для розвитку й набуття навичок самостійної пошукової та творчої роботи учнів молодшої школи.