Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Мова
укр / рус
Особистий кабінет

Книги для найменших

На странице:
Сортировать по:
Поиграем в докторов
Всі діти охоче бавляться у водіїв, кухарів, лікарів... Ця серія дасть змогу Вам познайомити малюків з «дорослим» світом професій. А допоможуть в цьому барвисті ілюстрації та веселі вірші чудової дитячої поетеси Ірини Сонечко.
На ферме
Тематичні словнички на картоні з великими картинками для розглядання, віконцями та підписами для розширення словникового запасу дитини.
Йдемо до лікаря
Серія «Потрібні книжки» — це корисні книжки для найменшеньких. Грайливі віршики про життя звірят допоможуть легко розв’язати чимало складних дитячих проблем. Разом із ведмедиком маля попрощається з соскою-пустушкою, зайченята навчать дитину мити голову та проситися на горщик, а мишка — чистити зубки!
Приключения ситроена
Серія книжок-розмальовок з наліпками для тих, хто захоплюється машинками. У кожній книжці є історія про машину, й лист з наліпками.
На фермі
Тематичні словнички на картоні з великими картинками для розглядання, віконцями та підписами для розширення словникового запасу дитини.
Природа
Книга «Природа» допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Чому вивергаються вулкани? Коли можна побачити веселку? Як виходить тінь? Видання призначене для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Книжка с секретными окошками. Древний Египет. Пирамиды, фараоны, мумии (рос)
В этой книге есть фараоны и пирамиды! В этой книге есть мумии! В этой книге есть всё, что вы хотели знать об истории Древнего Египта! Эта удивительная энциклопедия с окошками обязательно понравится маленьким исследователям. Быт и традиции, боги и священные животные, памятники и сокровища — заглядывай в окошки и раскрывай вместе с нами тайны Древнего Египта!
Пряничный домик
У цій серії зібрані найкращі казки для найменшеньких у легкій поетичній формі. Читаючи віршовані казки, Ви з малюком проведете багато приємних хвилин! Адже навіть знайомі казки у віршованих рядках стають незвичними, їх читати весело й цікаво. Улюблені герої та чудові ілюстрації обов язково порадують вашого малюка і допоможуть прищепити любов до читання.Тепер в новій зручній формі на скобі.
Лісові стежки
Вірші у цій ошатній книжці оригінальної форми ? пустотливі та веселі, малюнки ? яскраві та емоційні, а велике панно на обороті можна довго розглядати! Неможливо пройти повз цієї книжечки!
Пираты, рыцари, ковбои
Три віршовані історії в одній книжці допоможуть перетворити будь-якого бешкетника й пустуна у виховану дитину, навчать бути чесним й охайним, добрим та чуйним. Нова форма книжки у вигляді чарівної дитини, безумовно, звернуть на себе увагу і дітей, і дорослих.
Теремок
Немає аналогів в межах СНД Зберігаємо ціну. Книжка у вигляді будиночка. Популярні народні казки.
Мі-мі-книжка
Від 0 місяців Розвиватися — ніколи не рано! Немовлята спочатку бачать світ чорно-білим! Тому ми зробили для них ці книжечки з контрастними чорно-білими картинками. Поставте книжку в ліжечку — малюк із великою цікавістю її розглядатиме й водночас розвиватиметься!
Вовченя Гаррі
Дізнайтеся багато цікавого про життя вовків! Маленьке вовченя Гаррі знаходить нову родину. Йому подобається у новій зграї, де всі підтримують один одного. Але люди починають вирубати ліс, і вовкам потрібно шукати нову оселю. Куди вони відправяться? Чи сподобається вовченяті нове житло? Адже шлях до нього непростий…
Абетка автомобілів
«Моя перша абетка» — це чудова серія абеток у віршах, яка допоможе вашій дитині не лише ознайомитися з літерами, а й зробити перші кроки у навчанні читанню. А допоможуть їй у цьому веселі вірші Геннадія Меламеда й чудові ілюстрації кращих дитячих художників. На кожній сторінці цієї книжки дитина ознайомиться з однією літерою, побачить багато предметів і персонажів, назви яких починаються з літери, що вивчається!
Ладки-ладусі
У цих яскравих, незвичайної форми книжках-розкладайках ви знайдете улюблені для багатьох поколінь дітей народні забавлянки та примовки на всі випадки життя. Щоб дитина не пхикала й не вередувала, пограйте в «Сороку-ворону», «Ладки-ладусі» або «Гоп-гоп, козуню!» Ці книжки подарують багато радісних хвилин спілкування вам і вашому малюкові. Їх хочеться читати знову й знову!
Во дворе
Серія «Малятам про звіряток» допоможе познайомити дитину з самими різними тваринами. У кожній книжці-картонці - тридцять чудових натуралістичних ілюстрацій тварин і коротких віршиків, що легко запам ятовуються.
Бу-бусики
..Від 0 місяців Розвиватися — ніколи не рано! Немовлята спочатку бачать світ чорно-білим! Тому ми зробили для них ці книжечки з контрастними чорно-білими картинками. Поставте книжку в ліжечку — малюк із великою цікавістю її розглядатиме й водночас розвиватиметься!
Мои милые зверята
Складаю пазли сам! Ця книжка з пазлами — справжній подарунок для малят, які люблять тварин! Пухнасті звірята на великих картинках — зовсім як живі! Малюк зможе послухати вірші, познайомитись із зображеннями тварин і погратися з великими барвистими пазлами. Він легко навчиться сам складати пазли, тому що в кожній книжці, • 4 великі пазли різних рівнів складності, • кожний пазл складається з великих деталей різної форми, • під пазлом є малюнок із підказкою, • у пазлі є виїмка для дитячого пальчика.
Лісові звірята 
Серія „Моя перша книжка” У будь-якій книжці цієї серії ваша дитина знайде 10 веселих персонажів, звірят, машинок чи навіть побутових приладів. Кожний герой розповість малюкові про себе веселий віршик. А чарівні сходинки допоможуть легко відшукати сторінку з улюбленим персонажем. Придумала ці книжки чудовий дитячий поет Ірина Сонечко.
Мій великий віммельбух. Динозаври
Книги серії «Мій великий віммельбух» - це картонки для найменших читачів. У книзі «Динозаври» малюк познайомиться з доісторичними мешканцями, від часу їх виникнення до музейного сьогодення. Малюнки в книгах вдало поєднують реалістичні зображення з тонким гумористичним змістом..

 

Книги для самых маленьких имеют важное значение для гармоничного развития ребенка. В нашем интернет – магазине в разделе «Книги для самых маленьких» представлены книги  для малышей от года до трех. Это и раскраски, книги – наклейки, книги – панорамы, буквари и многое другое.
 
Из книг ребенок узнает много, так нужной ему, информации об окружающем мире. Самым главным при чтении является удобство книги для ребенка. Книги для самых маленьких, представленные в нашем интернет-магазине отвечают всем требованиям родителей:
 
1) красочные иллюстрации, созданные профессиональными художниками с учетом особенностей восприятия маленьких детей;
2) крупный и разборчивый шрифт, который не вызовет напряжения при чтении;
3) плотный картон, который сложно порвать; 
4) матовая белая бумага, которая идеально подходит для восприятия ребенком.
 
Книги для самых маленьких формируют  у юных читателей будущее отношение к книгам и в целом к чтению. Не пускайте этот процесс на самотек – покупайте детям хорошие книги.