Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет
Таємна опора емоційний звязок у житті дитини

Таємна опора емоційний звязок у житті дитини

Код товара:337137
Автор:Петрановская Л.
Год издания2020
ISBN9789669427557
Наличие:В наличии
125,00грн.
 • Быстрый заказ
  Таємна опора емоційний звязок у житті дитини — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Петрановська Людмила — автор книги «Таємна опора. Емоційний зв язок у житті дитини», відомий психолог, педагог. Вона проводить лекції та вебінари, присвячені психології сімейних відносин. Письменниця звертає велику увагу не тільки на наукові факти, а й на випадки з практики безлічі людей, керується власним досвідом. Автор книги допомагає батькам розібратися в складних відносинах з дітьми. З цією інформацією буде корисно познайомитися навіть тим, хто ще тільки планує створити сім ю. Тут докладно описані найважливіші періоди в житті дитини, наприклад, криза трирічного віку. Психолог дає поради, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Всі батьки хочуть побудувати хороші й довірливі відносини зі своїми дітьми. Саме в цій книзі можна дізнатися як зберегти прихильність і теплі відносини зі своїм чадом навіть через багато років, при цьому не роблячи такий зв язок залежністю. Автор розмірковує про роль дитячих садків, спілкування з іншими дітьми. Вона змушує задуматися про те, як може вплинути виховання в зайвій суворості або в абсолютній вседозволеності. Після прочитання книги багато батьків зможуть побачити, що те, що їм здається пустощами або дурістю, є закономірним етапом у розвитку дітей. Вони роблять це не зі злості чи бажання нашкодити, а таким чином дізнаються реакцію інших на свої вчинки, досліджують цей дивовижний і незвіданий світ. Можливо, варто дати їм деяку свободу в цьому пізнанні, не намагаючись нав язати свої правила, не підганяючи під якісь свої дорослі рамки. Тоді дитина зможе відчути, що йому довіряють і безумовно люблять, а це дуже важливо для того, щоб він став впевненим і щасливим.

Зовнішній вигляд товару і деякі характеристики можуть відрізнятися від вказаних на сайті, бо можуть бути змінені виробником (видавництвом) без попередження.

Оставить отзыв
Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.