Быстрый заказ книги

Справочники

На странице:
Сортировать по:
Что? Когда? Зачем? НЕ ЕСТЬ!
Мне 60 лет, имею фундаментальное образование, кандидат биологических наук, бизнесмен или предприниматель (кому как нравится), профессиональный путешественник (посетил более 60-ти стран), в течение последних 3-х лет провел около 2-х десятков 7-12-дневных голоданий на воде.Основываясь на личном опыте, я решил систематизировать и обобщить современные данные, пошагово изложив собственное богатырское видение проблемы общего оздоровления, основу которого составляет правильное питание. К сожалению, осознание важности питания для здоровья пришло ко мне только в зрелом возрасте, с другой стороны, хорошо, что оно все же пришло...В. Богатырь
Самовчитель АНГЛІЙСЬКА мова(Книга+CD в коробці)
Курс навчання розрахований на щоденні заняття тривалістю лише 35 хвилин протягом 6 тижнів. Завдяки йому ви зможете опанувати найуживанішу лексику, словосполучення та конструкції, що стосуються найпопулярніших і життєво необхідних тем: спілкування в аеропорту, літаку, в магазині та ресторані, у місті та на переговорах.До самовчителя додається диск, який допоможе швидко набути навичок розмовної мови, та експрес-картки, які зроблять навчання легким і ефективним.
Collins Pocket Russian Dictionary
60000 наиболее употребительных слов и выражений. Точные и выверенные значения слов и словосочетаний позволят подобрать подходящие к контексту эквиваленты. Отдельный перечень ключевых слов поможет точно уловить оттенки содержания. Содержит практический справочник по грамматике. Деловая терминология. Интуитивно воспринимаемая структура позволяет быстро и легко находить необходимые слова.
Телефонні переговори англійською мовою
Цей довідник містить поради щодо вибору слів, фраз і синтаксичних конструкцій для найліпшого висловлення думки за різних ситуацій англійською мовою. Наведено різні типи телефонних розмов, розкрито особливості ділового спілкування по телефону під час ведення переговорів з іноземними бізнес-партнерами.Книга стане в пригоді бізнесменам, студентам, викладачам, а також усім, хто прагне успішно спілкуватися по телефону англійською мовою.
УКРАЇНА великий ДОВІДНИК
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Пунктуація АНГЛІЙСЬКОЇ мови
Довідник містить основні правила та рекомендації щодо вживання пунктуації в англійській мові.Призначений для всіх, хто вивчає англійську мову або користується нею для ділового, академічного або наукового спілкування.
Лексикологія німецької мови як другої іноземної.
Навчальний посібник призначений для студентів молодших курсів германістики, заочних відділень та тих, хто вивчає німецьку мову як другу спеціальність
Читаємо англійською, Свята в англомовних країнах (Intermediate)
Ця книга допоможе читачам дізнатися про традиції та свята різних англомовних народів і країн та особливості їх святкування. Подані тексти ознайомлять з основними святами цих країн — Різдво, Великдень, День матері, День Святого Валентина, а також з особливими святами, які інші країни не святкують: День Австралії й Дівалі (Свято вогнів), День святого Георга в Англії, День Гая Фокса (Ніч вогнищ) в Об єднаному Королівстві, День Святого Патріка в США тощо. Книга призначена для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно
Английский за 6 недель (Книга+CD в коробке)
Вы хотите научиться говорить на английском языке, затратив на это минимум усилий? Занимаясь всего 35 минут в день по методу быстрого обучения Элизабет Смит уже через 6 недель вы: будете знать наиболее употребительные слова и выражения, научитесь понимать все, что вам говорят по-английски, свободно заговорите на английском языке, не изучая сложной грамматики.
Польська мова. Початковий курс (Книга + CD)
Польська мова Початковий курс - адресований особам, які приступають до вивчення польської мови самостійно. Книга дозволить в найкоротші терміни засвоїти правила читання, основи вимови, а також необхідний мінімум польської граматики. У дев ятнадцяти уроках навчального посібника видається переклад польського тексту на українську мову, в трьох перших наводиться фонетичний запис вимови. Ті, хто освоїть матеріал книги, зможуть без особливих зусиль продовжити вивчення мови за допомогою підручників для продовжуючих. Обсяг посібника не дозволяє охопити всі аспекти граматики польської мови, але автор і не ставив перед собою такої мети.
Бізнес-англійська від Collins, неформальна розмова
Посібник, що навчить вас знайомитися і викликати прихильність інших задля успіху в бізнесі.Використання англійської мови — не тільки ділове листування і переговори. Неформальна розмова — ключовий елемент будь-якого спілкування, як ділового, так і особистого.Посібник «Неформальна розмова» від всесвітньовідомого видавництва Collins подарує вам упевненість під час знайомства, навчить починати розмову і проявляти гостинність, розповість, як прощатися і продовжувати розмову електронною поштою. Опанування матеріалу книги додасть людяності у ваше ділове спілкування і допоможе викликати прихильність наявних та потенційних партнерів у бізнесі.
Німецька мова. Читаемо.Розуміємо.Розмовляємо
Книга містить тексти для читання та вправи, що сприятимуть розширенню тематично зв’язного словника та формуванню мовленнєвих навичок у межах пропонованих розмовних тем. У кінці книги додаються ключі (відповіді) до окремих вправ.Для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто самостійно вивчає німецьку мову.