Быстрый заказ книги

Справочники

На странице:
Сортировать по:
УКРАЇНА великий ДОВІДНИК
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Шон Керролл — активний фізик-теоретик — написав чудову книжку про сенс нашого Всесвіту і життя. Елегантно й чітко описуючи найскладніші поняття сучасної фізики, він доступно розповідає не лише про бозон Гіґґза та додаткові виміри, але й допомагає нам зрозуміти, хто ми є і де перебуваємо. Простір і час безмірні, але розуміння цього не повинно знецінювати людське життя — навпаки, йому треба надати нового сенсу. «Велика картина» — безпрецедентний науковий світогляд, прояв думки високого лету, що зберігатиметься на полицях поряд з роботами Стівена Гокінга, Карла Саґтана, Даніеля Деннета протягом багатьох років.
Лексикологія німецької мови як другої іноземної.
Навчальний посібник призначений для студентів молодших курсів германістики, заочних відділень та тих, хто вивчає німецьку мову як другу спеціальність
Английский за 6 недель (Книга+CD в коробке)
Вы хотите научиться говорить на английском языке, затратив на это минимум усилий? Занимаясь всего 35 минут в день по методу быстрого обучения Элизабет Смит уже через 6 недель вы: будете знать наиболее употребительные слова и выражения, научитесь понимать все, что вам говорят по-английски, свободно заговорите на английском языке, не изучая сложной грамматики.
Польська мова. Початковий курс (Книга + CD)
Польська мова Початковий курс - адресований особам, які приступають до вивчення польської мови самостійно. Книга дозволить в найкоротші терміни засвоїти правила читання, основи вимови, а також необхідний мінімум польської граматики. У дев ятнадцяти уроках навчального посібника видається переклад польського тексту на українську мову, в трьох перших наводиться фонетичний запис вимови. Ті, хто освоїть матеріал книги, зможуть без особливих зусиль продовжити вивчення мови за допомогою підручників для продовжуючих. Обсяг посібника не дозволяє охопити всі аспекти граматики польської мови, але автор і не ставив перед собою такої мети.
Німецька мова. Читаемо. Розуміємо. Розмовляємо
Книга містить тексти для читання та вправи, що сприятимуть розширенню тематично зв’язного словника та формуванню мовленнєвих навичок у межах пропонованих розмовних тем. У кінці книги додаються ключі (відповіді) до окремих вправ.Для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто самостійно вивчає німецьку мову.
Что? Когда? Зачем? НЕ ЕСТЬ!
Мне 60 лет, имею фундаментальное образование, кандидат биологических наук, бизнесмен или предприниматель (кому как нравится), профессиональный путешественник (посетил более 60-ти стран), в течение последних 3-х лет провел около 2-х десятков 7-12-дневных голоданий на воде.Основываясь на личном опыте, я решил систематизировать и обобщить современные данные, пошагово изложив собственное богатырское видение проблемы общего оздоровления, основу которого составляет правильное питание. К сожалению, осознание важности питания для здоровья пришло ко мне только в зрелом возрасте, с другой стороны, хорошо, что оно все же пришло...В. Богатырь
Самовчитель АНГЛІЙСЬКА мова(Книга+CD в коробці)
Курс навчання розрахований на щоденні заняття тривалістю лише 35 хвилин протягом 6 тижнів. Завдяки йому ви зможете опанувати найуживанішу лексику, словосполучення та конструкції, що стосуються найпопулярніших і життєво необхідних тем: спілкування в аеропорту, літаку, в магазині та ресторані, у місті та на переговорах.До самовчителя додається диск, який допоможе швидко набути навичок розмовної мови, та експрес-картки, які зроблять навчання легким і ефективним.
Телефонні переговори англійською мовою
Цей довідник містить поради щодо вибору слів, фраз і синтаксичних конструкцій для найліпшого висловлення думки за різних ситуацій англійською мовою. Наведено різні типи телефонних розмов, розкрито особливості ділового спілкування по телефону під час ведення переговорів з іноземними бізнес-партнерами.Книга стане в пригоді бізнесменам, студентам, викладачам, а також усім, хто прагне успішно спілкуватися по телефону англійською мовою.
Пунктуація англійської мови
Довідник містить основні правила та рекомендації щодо вживання пунктуації в англійській мові.Призначений для всіх, хто вивчає англійську мову або користується нею для ділового, академічного або наукового спілкування.