Быстрый заказ книги

Справочники

На странице:
Сортировать по:
Collins Pocket Russian Dictionary
60000 наиболее употребительных слов и выражений. Точные и выверенные значения слов и словосочетаний позволят подобрать подходящие к контексту эквиваленты. Отдельный перечень ключевых слов поможет точно уловить оттенки содержания. Содержит практический справочник по грамматике. Деловая терминология. Интуитивно воспринимаемая структура позволяет быстро и легко находить необходимые слова.
КАРМАН БИОЛОГИЯ Карманный справочник (РУС)
Издание содержит справочные материалы из всех разделов школьного курса биологии — биологии и биохимии клетки, эмбриологии, размножения и индивидуального развития организмов, генетики, микробиологии, ботаники, микологии, зоологии, биологии человека, экологии, учения о биосфере, эволюции. Информация, приведенная в справочнике, сопровождается схемами и иллюстрациями.Предназначено для учеников 10—11 классов и учителей биологии.
УКРАЇНА великий ДОВІДНИК
Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України. Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, для студентів вищих навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.
Лексикологія німецької мови як другої іноземної.
Навчальний посібник призначений для студентів молодших курсів германістики, заочних відділень та тих, хто вивчає німецьку мову як другу спеціальність
Довідник поліцейського
Книга призначена для працівників усіх структурних підрозділів Національної поліції України, курсантів, студентів та слухачів навчальних закладів системи МВС України, адвокатів та юристів, які цікавляться правоохоронною діяльністю. В книзі сформульовано практичні поради та типові алгоритми дій працівників поліції при отриманні інформації про виявлення або виявленні найбільш поширених видів правопорушень та злочинів. Надано інформаційний блок для організації необхідної взаємодії поліцейських з органами місцевої влади, службами соціального захисту та підтримки населення та громадськими організаціями, поради щодо надання первинної медичної та психологічної допомоги. Наскрізною ідеєю книги є дотримання прав людини як наріжного принципу діяльності сучасної української поліції.
Lingva Inkognita
Скориставшись порадами відомого психолінгвіста, поліглота, заступника голови асоціації інноваційної та цифрової освіти, автора наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» Віталія Зубкова, ви зможете легко і швидко опановувати будь-яку мову. В