Быстрый заказ книги

Справочники

На странице:
Сортировать по:
Шон Керролл — активний фізик-теоретик — написав чудову книжку про сенс нашого Всесвіту і життя. Елегантно й чітко описуючи найскладніші поняття сучасної фізики, він доступно розповідає не лише про бозон Гіґґза та додаткові виміри, але й допомагає нам зрозуміти, хто ми є і де перебуваємо. Простір і час безмірні, але розуміння цього не повинно знецінювати людське життя — навпаки, йому треба надати нового сенсу. «Велика картина» — безпрецедентний науковий світогляд, прояв думки високого лету, що зберігатиметься на полицях поряд з роботами Стівена Гокінга, Карла Саґтана, Даніеля Деннета протягом багатьох років.
PROscience, Спорт у тіні імперій (у)
За легендою, коли в Стародавній Греції розпочиналися олімпійські ігри, припинялися війни. Відновлюючи традицію олімпіад у сучасності, П’єр де Кубертен стверджував: «О спорт, ти — мир!». Але часи змінюються, й іноді геть не на краще. Політика і держави грубо втручаються у світ спорту, намагаючись використовувати змагання і самих атлетів у власних інтересах.Надзвичайно цікаві розповіді про складні стосунки влади і спорту, життя видатних спортсменів, змагання, що проходили на тлі подій, які зараз уже історія…
Англійська мова для туристів
Цей кишеньковий довідник містить корисні вислови для спілкування англійською мовою під час закордонних подорожей, а також най­уживанішу лексику з транскрипцією та перекладом. Тематично він поділений на такі розділи: знайомство, проходження митного контролю, подорожування різними видами транспорту, відвідування магазинів, кафе, ресторанів, вирішення проблем під час подорожей тощо. Книга стане у пригоді туристам, бізнесменам, працівникам у галузі туризму, а також усім, хто прагне знати й удосконалювати англійську мову та спілкуватися нею під час закордонних подорожей.
PROscience, Влада і насолода (у)
Книжка Андрія Маклакова — спірна і твереза, яка ламає рамки уявної політкоректності і змушує читача у зовсім несподіваному ракурсі поглянути на багато аспектів сучасної цивілізації. Що собою являє суспільство, яке, наче губка, просочене нарцисизмом? У чому полягають справжні мотиви сильних світу цього? Чи є небезпечною насолода, і якими є її наслідки? Чи справді все у цьому світі крутиться навколо грошей і влади?Автору вдалося по-новому зібрати розрізнений «пазл» нашої дійсності і запропонувати оригінальні підходи до найрізноманітніших сфер життя суспільства: економіки та політики, західної філософії та культури, науки та релігії, гламурного середовища і таємних товариств.
Японский за 3 месяца. Интенсивный курс
Пособие поможет в кратчайшие сроки усвоить базовые основы грамматики японского языка и простые формы разговорной речи. К каждой теме предлагаются упражнения, ключи даны в конце книги.Пособие завершается русско-японским и японско-русским словариками, которые помогут значительно расширить словарный запас.Издание предназначено для всех, кто стремится овладеть основами японского языка.
PROscience, Від атомів до дерева (у)
Із чого складаються живі тіла й до чого тут карбон? Що таке генетичний код, хто такі віруси, як улаштоване еволюційне дерево і чому стався кембрійський вибух? Пропонована книжка дає актуальні відповіді на ці та багато інших запитань. «Фокусом» розповіді слугує еволюція життя на Землі: автор уважає, що тільки під цим кутом зору найрізноманітніші біологічні проблеми набувають спільного сенсу. Книжка складається з чотирьох частин, теми яких послідовно розширюються: «Хімія життя», «Механізм життя», «Дерево життя» та «Історія життя».Рекомендовано широкому колу читачів, які серйозно цікавляться сучасною біологією.
Энциклопедия кристаллов (ТайнЗн.)
В богатствах земных недр заключена древняя сила, которую можно научиться использовать себе во благо. В великолепно иллюстрированной книге всемирно известного астролога Джуди Холл систематизированы свойства и особенности натуральных и искусственно выращенных кристаллов, в том числе драгоценных и полудрагоценных камней. Каждая статья содержит информацию о кристаллической системе, химической формуле, твердости, ареале распространения, источниках происхождения того или иного камня, соответствующей чакре, подходящем знаке зодиака и небесном теле. Особое внимание уделяется применению кристаллов в лечебных целях. Иллюстрации ярко визуализируют разницу в оттенках цвета и огранке кристаллов, от чего зависят особенности их свойств.Это роскошное издание станет отличным подарком для всех …
Комплект Мамо, я поїв і в шапці у футлярі
Пpoпoнуємo чудoвий пoдapунoк для Cупepбaтькiв: кoмплeкт з тpьox книжoк «Мaмo, я пoїв i в шaпцi». Кoмплeкт будe aктуaльним, якщo ви: шукaєтe cпociб, як зpoбити дитину щacливiшoю, кмiтливiшoю, cильнiшoю, пpaгнeтe дoпoмoгти зpoзумiти мaлeчi, щo тaкe вiдпoвiдaльнicть i caмocтiйнicть, бaтьки нaдзвичaйнoї дитини, aлe шукaєтe пopaди як її пiдтpимaти тa дoпoмoгти впopaтиcя з eмoцiями тa нaдмipнoю aктивнicтю. Ми знaємo, щo бути бaтькaми цe вeликa вiдпoвiдaльнicть. Тoму дapуйтe, читaйтe i Зaпaлюйтe iдeї paзoм з мaлeчeю! Пpo книгу «»Виxoвaння нaдзвичaйнoї дитини» вiд Мepi Шiдi Куpciнки Щo poбити, якщo вaшa дитинa нaдтo aктивнa, eмoцiйнa, вpaзливa, чутливa... cлoвoм, нaдзвичaйнa? У цiй книжцi тaлaнoвитий пeдaгoг i дбaйливa мaмa Мepi Шiдi Куpciнкa дiлитьcя з бaтькaми унiкaльним дocвiдoм,  …
Физика будущего
Кому, как не ученым-физикам, рассуждать о том, что будет представлять собой мир в 2100 году? Как одним усилием воли будут управляться компьютеры, как силой мысли человек сможет двигать предметы, как мы будем подключаться к мировому информационному полю? Возможно ли это? Оказывается, возможно и не такое. Искусственные органы, парящие в воздухе автомобили, невероятная продолжительность жизни и молодости — все эти чудеса не фантастика, а обоснованные прогнозы научного мира.Почему книга достойна прочтенияВ отличие от первой своей книги «Физика невозможного», ставшей бестселлером во всех странах мира, здесь автор берет для изучения горизонт в 100 лет. Из «Физики будущего» можно узнать о том, что совсем скоро станет для науки и человечества объективной реальностью. Ученый строит св …
Польська мова. Початковий курс (Книга + CD)
Польська мова Початковий курс - адресований особам, які приступають до вивчення польської мови самостійно. Книга дозволить в найкоротші терміни засвоїти правила читання, основи вимови, а також необхідний мінімум польської граматики. У дев ятнадцяти уроках навчального посібника видається переклад польського тексту на українську мову, в трьох перших наводиться фонетичний запис вимови. Ті, хто освоїть матеріал книги, зможуть без особливих зусиль продовжити вивчення мови за допомогою підручників для продовжуючих. Обсяг посібника не дозволяє охопити всі аспекти граматики польської мови, але автор і не ставив перед собою такої мети.
Уроки без мороки. Хороші оцінки без зайвих страждань
Напрочуд простий спосіб засвоєння студентами будь-якого предмету! На основі одного з найпопулярніших онлайн-курсів у світі про покращення пізнавального процесу. Книжка містить наочні рекомендації для глибокого засвоєння знань з будь-якого предмету.
Німецька мова. Читаемо. Розуміємо. Розмовляємо
Книга містить тексти для читання та вправи, що сприятимуть розширенню тематично зв’язного словника та формуванню мовленнєвих навичок у межах пропонованих розмовних тем. У кінці книги додаються ключі (відповіді) до окремих вправ.Для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв і коледжів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто самостійно вивчає німецьку мову.
Что? Когда? Зачем? НЕ ЕСТЬ!
Мне 60 лет, имею фундаментальное образование, кандидат биологических наук, бизнесмен или предприниматель (кому как нравится), профессиональный путешественник (посетил более 60-ти стран), в течение последних 3-х лет провел около 2-х десятков 7-12-дневных голоданий на воде.Основываясь на личном опыте, я решил систематизировать и обобщить современные данные, пошагово изложив собственное богатырское видение проблемы общего оздоровления, основу которого составляет правильное питание. К сожалению, осознание важности питания для здоровья пришло ко мне только в зрелом возрасте, с другой стороны, хорошо, что оно все же пришло...В. Богатырь
Самовчитель АНГЛІЙСЬКА мова(Книга+CD в коробці)
Курс навчання розрахований на щоденні заняття тривалістю лише 35 хвилин протягом 6 тижнів. Завдяки йому ви зможете опанувати найуживанішу лексику, словосполучення та конструкції, що стосуються найпопулярніших і життєво необхідних тем: спілкування в аеропорту, літаку, в магазині та ресторані, у місті та на переговорах.До самовчителя додається диск, який допоможе швидко набути навичок розмовної мови, та експрес-картки, які зроблять навчання легким і ефективним.
Телефонні переговори англійською мовою
Цей довідник містить поради щодо вибору слів, фраз і синтаксичних конструкцій для найліпшого висловлення думки за різних ситуацій англійською мовою. Наведено різні типи телефонних розмов, розкрито особливості ділового спілкування по телефону під час ведення переговорів з іноземними бізнес-партнерами.Книга стане в пригоді бізнесменам, студентам, викладачам, а також усім, хто прагне успішно спілкуватися по телефону англійською мовою.
Пунктуація англійської мови
Довідник містить основні правила та рекомендації щодо вживання пунктуації в англійській мові.Призначений для всіх, хто вивчає англійську мову або користується нею для ділового, академічного або наукового спілкування.

Акционное предложение