Быстрый заказ книги

Разговорники

На странице:
Сортировать по:
Українсько-угорський розмовник
Українсько-угорський розмовник призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Угорщини, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає угорську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру.
Розмовник українсько - грецький
Цей посібник допоможе подолати мовний бар’єр як тим, хто починає вивчати грецьку мову, оскільки матеріал подано просто й доступно українською транскрипцією, так і тим, кому потрібна систематизована інформація про грецьку мову і її розмовний стиль.
Spoken English. Посібник з розмовної мови
Посібник містить декілька найуживаніших тем: родина, погода, театр, освіта, подорожі тощо. Кожна тема супроводжується великою кількістю завдань і вправ, спрямованих на формування і закріплення навичок складання розповіді з використанням прямої і непрямої мови, уміння задавати питання і відповідати на них.Буде корисним як навчальний посібник учням старших класів загальноосвітніх шкіл і шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.
Русско-испанский разговорник
Русско-испанский разговорник
Розмовник українсько-англійський
Пропонований українсько-англійський розмовник дозволить вам вільно спілкуватися під час подорожі за кордон. Видання містить необхідний для спілкування словниковий та фразеологічний запас.У ньому подано переклад найбільш поширених слів і словосполучень, що вживаються в різних ситуаціях. Практична транскрипція англійського тексту українськими буквами допоможе вам говорити англійською без проблем.Розрахований на бізнесменів, туристів, а також громадян, які виїжджають на постійне проживання до англомовної країни.
Українсько-французький розмовник
Українсько-французький розмовник
Українсько-арабський розмовник
Уперше в Україні широкому читацькому загалові пропонується українсько-арабський розмовник, що має на меті допомогти читачеві в розвитку навичок усного діалогічного та монологічного мовлення. Він містить запитання та найуживаніші вислови, які допоможуть порозумітися в типових мовленнєвих ситуаціях. Для студентів, викладачів, українських громадян, які вивчають арабську мову на рівні спілкування, а також для тих, хто вивчає українську мову як іноземну.
Українсько-італійський розмовник
Українсько-італійський розмовник
Українсько-польський розмовник
Підготуватися до поїздки за кордон або пригадати вивчене тепер набагато легше! У розмовнику вміщено найпопулярніші теми для бесіди й для орієнтування в незнайомому місці, найпотрібніші слова, фрази, діалоги на будь-який випадок — від перетину кордону до повернення додому:знайомство та привітання, подорож залізницею або автомобілем, оренда житла та здійснення покупок, харчування, відпочинок і розваги, побутове обслуговування та медична допомога, заповнення анкет і працевлаштування.
Українсько-польский розмовник
Українсько-польський розмовник призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Польщі, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає польську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру.
Українсько-англійський розмовник
Українсько-англійський розмовник
Разговорник в картинках Английски язык (750 слов)
Карманные визуальные разговорники нового поколения позволят сразу начать разговаривать на иностранном языке, просто читая слова на русском языке. Цветные иллюстрации делают процесс общения легким и увлекательным. Никаких запоминаний, скучной грамматики и утомительных упражнений.Разговорники носят практический характер и рассчитаны на широкий круг читателей: туристов, учащихся курсов иностранных языков, а также всех, кто желает самостоятельно общаться с иностранцами.
Українсько-турецький розмовник
Українсько-турецький розмовник призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Туреччини, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає турецьку мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру.
Русско-итальянский разговорник
Русско-итальянский разговорник
Русско-португальский разговорник
Данная серия книг адресована тем, кто хочет овладеть разговорной речью на иностранных языках. Способ обучения при помощи диалогов-образцов и готовых речевых формул помогает успешно общаться в иноязычной среде в стандартных ситуациях. Книги неизменно пользуются большой популярностью и постоянно переиздаются.
Русско-немецкий разговорник
Русско-немецкий разговорник
Русско-испанский разговорник
Русско-испанский разговорник предназначен прежде всего для граждан России и граждан других стран, которые выезжают за границу, в частности в испаноязычные страны, а также для школьников, студентов и всех, изучающих испанский язык. Разговорник включает часто употребляемые слова и словосочетания.
Русско-английский разговорник
Русско-английский разговорник
Англо-русский разговорник
Словарь содержит 28 244 слова и словосочетания современной общеупотребительной лексики. Отдельными приложениями даются списки неправильных английских глаголов и географических названий. В состав издания также входит тематический разговорник. Словарь является хороший помощником при подготовке к экзаменам по английскому языку, в том числе к ЕГЭ. Издание предназначено для широкого круга пользователей: студентов и школьников, туристов и деловых людей, а также для всех, кто интересуется английским языком.
Русско-французский разговорник
Русско-французский разговорник