Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Сонячна стежина. НМП для дошк.навч.закладів
огульчанський християнська етика 1 клас підручник дорога добра
Хижа
Міссі, найменшу доньку Аллена Філліпса Маккензі, викрадено під час сімейного відпочинку. Докази її брутального вбивства виявлено в занедбалій хижі в штаті Орегон. Чотири роки потому, сповнений великим сумом Мак одержує листа від Бога, який запрошує його до хижі на вихідні. Одного зимового дня, відкинувши здоровий глузд, Мак приїздить до хижі, де повертається до своїх найжахливіших спогадів. Те, що він там знайде, змінить його назавжди. У часи зневіри «Хижа» дає відповідь на вічне питання: де Бог у світі невимовного болю? Відповіді, які одержав Мак, вас здивують і, можливо, змінять так, як змінили його. Ви просто не зможете не порадити прочитати цю книгу своїм знайомим!
Василинка-руда вдача 6+
Чи легко бути справжньою принцесою? Тим паче, якщо ти вчишся у звичайній школі, ще й оточена заздрісними людьми. Василинці доводиться боротися за право бути собою. У цьому їй допомагають близькі люди й вірний пес.
Готуємось до школи Увага. Мислення (укр)
Багаторічна робота з майбутніми першокласниками переконала нас у тому, що кожна дитина неповторна і успіх у шкільному житті залежатиме від того, як подолає вона новий для неї статус першокласника. Дуже часто батьки припускаються помилки, вважаючи, якщо дитина може читати, писати та рахувати, то вона гарно підготовлена до школи. Але це не так. Слід пам’ятати, що готовність дитини до школи — більш глибоке і різнопланове поняття. Майже 50 % дітей з перших днів у школі потрапляють до розряду невстигаючих тільки тому, що не оволоділи основними сферами психічного розвитку. Психологічна готовність до школи — це комплекс психічних якостей, необхідних дитині для успішного навчання в школі. Вони складаються з кількох компонентів:мотиваційна готовність (позитивне ставлення до школи),вол …
Анексія, Острів Крим.
У книзі відомий експерт кримчанин Тарас Березовець аналізує механізми й технології так званої гібридної війни, розв язаної військами Російської Федерації («зеленими чоловічками») на території АР Крим.«Анексія: Острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими й міжнародними політиками, військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.
Еда, которая лечит бессонницу, депрессию, алкоголизм и зависимости (ОбЖ)
Знаменитый диетолог-популяризатор Наталья Стрельникова в тесном содружестве с учеными-практиками и докторами составила эту поваренную книгу нового поколения. Гормон радости, гормон покоя и гормон любви - вот три вещества, которые, как установили ученые, обеспечивают крепкий сон, спокойствие в любых ситуациях, трезвость, отказ от наркотиков и игровой зависимости, выздоровление детей от гиперактивности, а взрослых - от психических болезней. Читатель узнает, какие продукты в каких сочетаниях обеспечат выработку этих гормонов и веществ, необходимых для их усвоения. Эта книга адресована самому широкому кругу читателей: пожилым и молодым, кто хочет отказаться от снотворных и наслаждаться глубоким здоровым сном, родителям и бабушкам, которые смогут по ней готовить для ребятишек прос …
Кар єра Нікодема Дизми (м)
На сторінках роману відомого польського письменника Тадеуша Доленга-Мостовича (1898—1939) постає чоловік посередніх здібностей, без належної освіти, культури, досвіду, який приїз­дить із провінційного містечка до столиці, щоб знайти бодай якусь роботу, за короткий час стає одним із провідних діячів держави. Перед ним схиляються, про нього пишуть у газетах, президент навіть пропонує йому стати прем’єр-мініст­ром, сподіваючись, що він зможе врятувати країну від кризи. Чи може таке бути$76 Виявляється, може, якщо це комусь вигідно. Роман цікавий, легко читається. Вперше був опублікований у 1932 р. і мав сенсаційний успіх. Майже всі персонажі твору мали реальних прототипів. Він і сьогодні у Польщі належить до найбільш популярних творів. Події в романі мають багато спільного із су …
Замуж за иностранца или брак на Ибице
Где-то на свете живёт твой и только твой принц. Твой будущий муж сейчас тебя ищет, тысячи анкет через свой компьютер просмотрит, пока тебя найдёт.А потом будет переживать, ответишь ли ты ему, полюбишь ли ты его, выйдешь ли ты за него замуж. Но ты тоже хочешь встретить его, это же ты загадала получить аленький цветочек из неведомой страны. И ты на его любовь, на его заботу о тебе, так же, как в этой сказке, ответишь ему любовью. У иностранцев, безусловно, есть и недостатки, однако это не пьянство, измены, неуважение к женщине. Многие русские мужчины просто не уважают нас, женщин, в их глазах мы всегда особи второго сорта. Иностранцы, слава Богу, воспитаны по-другому, - они не стесняются показывать всю глубину своих чувств, и в ответ так хочется подарить столько же тепла и любви.
Моя перша абетка (велика) , На що схожі цифри (у)
Абетка у віршах може стати для дитини першою книжкою з читання, за допомогою якої вона вивчить усі літери абетки — від А до Я. На кожній сторінці цієї книжки дитина ознайомиться з однією літерою абетки.
КЗКЗ Англійська мова 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВА 11-річ. шк.
Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 11 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам призвичаюватися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток — підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
Вельветовий Кролик, або Як іграшки стають справжніми 3+
Кожна іграшка – гарна лялька, дерев’яна конячка чи заводна машинка – мріє стати справжньою. Але таке не відбувається за помахом чарівної палички.Вельветовий Кролик одного разу дізнався від старого і мудрого друга таємницю такого перетворення: якщо хочеш стати справжнім, треба, щоб тебе по-справжньому полюбили.
Альбом друзів. Friends book
Цей альбом — справжній скарб для будь-якої дівчини! Адже тут ти зможеш зібрати всю найцікавішу інформацію про своїх друзів: їхні знаки зодіаку, заповітні мрії, улюблені фільми та книги… Кожен з них залишить тобі на пам’ять фотографію та приємне побажання. Обов’язково заповни свою особисту сторінку, щоб інші могли більше дізнатися про тебе. У результаті ти матимеш цілу книгу, сповнену спогадів, малюнків, таємниць та веселощів! А щоб цікавіше провести час разом, альбом містить спеціальні сторінки з рецептами смачних та простих страв, іграми й тестами та навіть тлумаченнями сновидінь. Стань зіркою компанії — грай та весело розважайся з найкращими друзями!
Книжка собачки Тусi 3+
Ласкаво просимо на сторінки найкращого дитячого видання! У «Книзі жабки Кваки» серії «Учуча» на діточок чекають веселі та цікаві, а головне — різноманітні завдання від розумниці Кваки та її друзів. Англійська, читання, арифметика та багато іншого — нудьгувати малюкові вже точно не доведеться, а всілякі вироби та цікаві розмальовки будуть дуже корисними для розвитку дрібної моторики, кмітливості, логіки і мислення. Бажаємо гарного настрою і успіхів у навчанні!
Мальчик
Три повести, составляющие сборник под названием Мальчик, соответствуют трем периодам его жизни - ранней, средней и поздней юности: Чемпион в кимоно с подбоем, Звездное гнездо, Окаме-Сан.На страницах своих книг Такеши Китано - хулиган и беспредельщик в кино - погружает читателя в мир детства, чистый, светлый, сотканный из воспоминаний
Самушок 3+ (укр)
Весела історія про те, як подружилися Манюня-Хоробрюня і Самушок. Чудові ілюстрації автора нікого не залишать байдужим.
Моя перша абетка, Смачна абетка (у)
«Моя перша абетка» — це чудова серія абеток у віршах, яка допоможе вашому малюкові не тільки познайомитися з літерами, але й зробити перші кроки в читанні. А допоможуть йому в цьому веселі вірші Ірини Сонечко й прегарні ілюстрації найкращих дитячих художників. На кожній картинці маля побачить багато предметів, назви яких починаються з певної літери.
Путешествия Гулливера (ВЧ)
Знаменитая книга Джонатана Свифта об удивительных приключения Гулливера в стране лилипутов (первая часть романа) и в стране великанов (вторая часть).Пересказ Т. Габбе.Иллюстрации Д. Гордеева.
Отражение
София Весна — новое имя современной русской поэзии. Главные действующие лица ее стихотворений — время и современники. Время — в отражении прошлого, будущего, настоящего. Время — как зеркало. Сегодня, здесь и сейчас. Современный мир жесток, циничен, неумолим. Время быстротечно и необратимо. Как выстоять? Как не разменять себя? Как не разучиться мечтать, радоваться жизни? Как научиться ВЕРИТЬ? Ответ очень прост — ЛЮБИТЬ! Поэзия, как и Любовь — это наша жизнь, ее Отражение…
Електронний конструктор уроку. Всесвітня історія. 7 кл. Нов. прогр.ЕКУ356
Навчально-методичний посібник28 конспектів усіх уроків до курсу «Всесвітня історія. 7 клас» у форматі .doc (Microsoft Word)22 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt (Microsoft PowerPoint)«Електронний конструктор уроку —3.0»:зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них,можливість безпосереднього та швидкого редагування будь-якої частини уроку, а також презентації до нього,інтегровані готові конспекти уроків та презентації до них,115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку,дидактичні та додаткові матеріали до кожного уроку,225 ілюстрацій до курсу,календарне планування,хронологічна таблиця,список літератури,історичний словничок.
Тень Великана. Бегство теней
В центре повествования романов «Тень Великана» и «Бегство теней», вошедших в настоящий сборник, – судьба одного из главных соратников Эндера в войне с жукерами, Джулиана Дельфики, в Боевой школе получившего прозвище «Боб» за свой маленький рост.Теперь же его зовут Великаном, и не только за рост.Напряженное действие, масштабные события, непростые этические вопросы и глубокие размышления о проблемах, стоящих перед человечеством, – все это вы найдете в эпической саге одного из лучших американских фантастов.Цикл Орсона Скотта Карда об Эндере Виггине, юноше, который изменил будущее человечества, принадлежит к лучшим произведениям писателя.В «фантастических» книжных рейтингах «Игра Эндера», первая книга цикла, неизменно попадает в пятерку лучших за всю историю жанра и даже часто ок …