Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Подарок для
Лауреат Русской и Гоголевской премий, автор шести книг, будущий Нобелевский лауреат, ведущий актер театра «Черный квадрат» Алексей Курилко представляет новую книгу!В ней - сатирически-психоделический роман Легендарные мемуары эротографомана и пару очень вкусных рассказов в придачу.
5404 Робочий зошит ПОВЕДIНКА
Пропонуємо вашій увазі серію робочих зошитів для всебічного розвитку дитини, які стосуються логічного та творчого мислення. Щось дитина зробить сама, щось - разом із вихователем. Але результат залишиться незмінним - діти надзвичайно швидко й радісно ростуть на своїх успіхах!
Трудовое обучение П-К 5 кл. девочки Обслуж. виды труда (инвар.модуль) + ДИСК НОВАЯ ПРОГРАММА
Трудовое обучение П-К 5 кл. девочки Обслуж. виды труда (инвар.модуль) + ДИСК НОВАЯ ПРОГРАММА
7019-04 Гравюра Радуга Жираф
Гравюра с радужным эффектом. В набор входят пластина черного цвета, с нанесенным на нее контурным рисунком и пластмассовый штихель, для процарапывания рисунка.В процессе изготовления гравюры ребенок научится координировать движения пальцев,проводить линии. Данное занятие оказывает благотворное влияние на развитие мелкой моторики, внимания, представлений об окружающем мире, сенсомоторной координации.Готовые картинки вставьте в рамки и получатся прекрасные украшения для дома.
Велика книга Незнайка (н.о.) укр
Казкову трилогію про знаменитого Незнайку добре знають в нашій країні. По ній знятий чудовий мультфільм, що любиться і дітям, і дорослим. До цієї книги увійшли дві перші частини трилогії, в яких читачі знайомляться з гуртом коротунок і дізнаються про те, як все влаштовано в їх казковій країні. Для молодшого шкільного віку.
Англійська мова 3 кл (у) Підручник Карпюк
Підручник для 2 класу загальноосвiтнiх навчальних закладiв. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Консуело (ШБ)
История одного города - это и великолепный сатирический памятник минувшей эпохи, и действительное средство нашей сегодняшней жизни. Она по-прежнему остается в высшей степени полезной и умной сатирой на свинцовые мерзости происходящего вокруг.
Бог калибра 58
«Бог калибра 58» Макс Острогин – купить книгу«Бог калибра 58» - новый фантастический роман о постапокалипсической жизни от популярного российского автора Макса Острогина. Главный герой выживает после катастрофы и попадает в мир, где все вокруг необратимо изменилось, а реальность получила новое название: INFERNO. В новой действительности «честь», «доблесть», «гуманность» являются отголосками недалекого прошлого. Теперь не ударить противника в спину, означает совершить настоящую глупость, а проявить милосердие или доброту к кому-либо - это немедленная смерть. В этой реальности такие понятия как «хорошо» и «плохо» имеют одно-единственное значение: если ты еще жив - это есть хорошо, наоборот – плохо. Если же тебе спасли жизнь – это кому-то выгодно или тобой просто хотят воспол …
Лицарі Дикого поля. Т.2
Дійство цього захопливого роману розгортається в епоху Хмельниччини. Саме в цей період було покладено перший камінь сучасної української держави. Жодна нація не виборювала своєї свободи, не обстоювала своєї гідності так, як це робили наші предки в XVII столітті.У книзі описано цікаві та маловідомі факти з історії України, зображено звичаї, побут, складні суспільні тарелігійні відносини, висвітлено причини початку Національно-визвольної боротьби нашого народу. Події роману охоплюють період від літа 1647 року до початку 1649-го. У книзі докладно й у подробицях, практично день за днем описано Жовтоводську, Корсунську, Пилявецьку битви, події літа 1648 року, складну політичну ситуацію, у якій опинилася Україна без надійних союзників.Але головне, що роман про кохання. Персонажі ро …
Вогненнi стовпи н
Писати історичні романи - це складна справа. Бо Історія - дама примхлива, вона не завжди є такою, якою її хочуть бачити. Писати романи про історію України - справа дуже-дуже складна, бо наша історія - це роки й століття, коли ми, українці, не знали, що таке правдива інформація про рідну державу. А що ж тоді казати про людину, яка береться за воістину титанічну справу - розповісти читачеві про найскладнішу і найсуперечливішу сторінку минулого країни? Мабуть, це не просто смілива людина, це людина, яка розуміє, у чому є святий обов язок письменника перед його читачами - розповідати правду.Роман Вогненні стовпи відомого українського письменника Романа Іваничука - це перший в Україні художній твір про історію Української повстанської армії (УПА). Історію боротьби і трагедії народ …
0389-01 Набір для експериментів Цікаві досліди, які світяться у темряві 12114021Р
У наборі зібрані захоплюючі досліди, які можна провести в темряві. Досліди прості в виконанні, але при цьому вони відкривають безліч вражаючих властивостей природи.
ГЕОМЕТРИЯ УЧЕБНИК 7 кл (Рус) Ершова
Геометрия. Учебник 7 клас (Ершова и др.) Учебник содержит обязательный объем учебного материала, необходимые теоретические сведения и понятия, большое количество дидактического материала, который облегчает работу учителей и учащихся. Учебный материал систематизирован по четырем уровням сложности. В конце каждого раздела дан итоговый обзор в виде удобных таблиц, содержащих основные свойства геометрических фигур. Уделено большое внимание задачам на построение: разобраны примеры, приведена таблица базовых задач. Теоретический материал закрепляется практическими заданиями, которые даны последовательно от простых к более сложным.
КЗКЗ Укр. МОВА 5 кл. (Укр) для укр.шк. НОВА ПРОГРАМА
КЗКЗ Укр. МОВА 5 кл. (Укр) для укр.шк. НОВА ПРОГРАМА
Дети Индиго-2. Праздник цвета Индиго (м)
Главная задача этой книги - предложить материал как для развлечения, так и для глубоких размышлений о воспитании. Нам хочется, чтобы книга помогла вам вникнуть в реальные переживания этих детей, с другой стороны, мы надеемся, что вы не раз улыбнетесь, читая ее. Мы, родители, должны осознать: прежние приемы воспитания и дисциплины уже не эффективны. И если мы сможем понять, что новые дети пришли сюда, чтобы многому нас научить, если сможем научиться видеть мир их глазами, все в нашей жизни переменится к лучшему.
3999 Комплект таблиць Інформатика 2 клас (10шт.) Коробка
3999 Комплект таблиць Інформатика 2 клас (10шт.) Коробка
Експрес-контроль з німецької мови 6 кл. (Укр)
  Посібник відповідає програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми складено по два тести у двох варіантах: перший тест є тренувальним, другий поможе перевірити знання учнів. Нескладні завдання побудовані таким чином, щоб якомога повніше охопити вивчений матеріал. Завдяки матеріалам посібника вчитель з легкістю зможе перевірити рівень засвоєння учнями граматичного й лексичного матеріалу.
Альбом. Трудове навчання 1 кл. (Укр) до підр. Сидоренка, Котелянець
Альбом. Трудове навчання 1 кл. (Укр) до підр. Сидоренка, Котелянець
Етнополітологія. Навчальний посібник.
Навчальний посібник містить систематизований виклад основних положень етнополітології як науки та навчальної дисципліни.Аналізуються особливості етнополітики як складової політичної сфери суспільного життя, її об єкти та суб єкти, етнополітичні процеси та явища. Розглядаються основні принципи та моделі етнополітики, форми етнополітичної поведінки держави та етнічних спільнот, шляхи захисту прав етнічних меншин. Розкривається сутність та особливості формування національної ідеї як центральної засади націо- та державотворення.Аналізуються особливості етнополітичних процесів та явищ в сучасній Україні та інших державах.Для студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться етнополітичною проблематикою.
ЗИМОВІ ВПРАВИ 4 клас для чотирикласників сирен
Зимові вправи 4 клас (для чотирикласників) Зошит призначений для учнів, які навчаються у 4 класі. У посібнику запропоновано вправи і завдання начального та розвивального характеру, які допоможуть чотирикласникам узагальнити та закріпити отримані знання, отримані у першому семестрі навчального року, а також підготуватися до сприйняття матеріалу у наступному семестрі. Зошит яскраво ілюстрований, завдання підібрано з урахуванням програмного матеріалу і вікових особливостей учнів.