Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Будиночок мрійника. Розмальовка (ДКГ)
Талановитий російський художник Ігор Брагін підготував розмальовки, які відкриють таємницю про те, як малюють і що малюють справжні майстри. Книга покаже, як художник використовує фарби, як поєднує їх між собою. Маленькі зображення картин, розміщені на останніх сторінках розмальовок, допоможуть юним художникам краще розфарбовувати запропоновані розмальовки та пізнавати мову барв. Отже, можна повторювати за художником: копіювати картини і намагатися зрозуміти, яким художник бачить навколишній світ.
5405 Робочий зошит МОВЛЕННЯ
Пропонуємо вашій увазі серію робочих зошитів для всебічного розвитку дитини, які стосуються логічного та творчого мислення. Щось дитина зробить сама, щось - разом із вихователем. Але результат залишиться незмінним - діти надзвичайно швидко й радісно ростуть на своїх успіхах!
Танго смерти
События в новом романе Юрия Винничука Танго смерти разворачиваются в двух сюжетных срезах. В довоенном Львове и во время Второй мировой четверо друзей - украинец, поляк, немец и еврей, родители которых были бойцами армии УНР и погибли в 1921 году под Базаром, - переживают разнообразные приключения, влюбляются, воюют, но при любых катаклизмах не изменяют своей дружбе.Параллельно в наши дни происходят другие события с другим героями. И не только во Львове, но и в Турции. О том, каким образом обе сюжетные линии сойдутся вместе, узнаете в неожиданном финале.
9001 Великий подарунок для творчості
6 наборів для творчості, можна дарувати одній дитині, а можна - всій сім ї, розваг вистачить на всіх!У наборі:1) гравюра Жірафік (так звана царапка), шті,2) набір Веселі кульки (5 повітряних кульок різної форми і кольору, маркер, прикрашення у вигляді очко, ручок і ротів, виходять забавні чоловічки),3) откритка-поздравлялка Метелики (об ємна листівка, яку потрібно зробити своїми руками, всі матеріали додаються),4) вітражні свічники (3 трафарети, плівка, свічка, вітражні фарби 4 квітів, золоті лелітки, срібні лелітки і пензлик),5) гіпсові магнітіки-монстріки (форма з 3 різними фігурками, гіпс, магнітики, фарби, пензлик),6) об ємна аплікація Дракон (картонна картинка-основа, кольоровий ковролін, з якого потрібно просто видавити підготовлені деталі, клей, лелітки золоті і срібні).
Степан Бандера (у) (тв)
До цього часу навколо імені Степана Бандери - лідера Організації українських націоналістів (ОУН) - точаться запеклі суперечки: дехто вважає його посібником гітлеровців і співучасником нацистських злочинів, дехто - патріотом України і борцем за її незалежність. Одне слово, погляди украй полярні. Якою ж була ця людина, якими шляхами прийшла вона до українського націоналізму? Настав час подивитись на особистість Степана Бандери об єктивно
АНГ.мова. ЗОШИТ з граматики Easy Grammar 8 кл.
Пособие составленно согласно новой програме по алгебре и началам анализа для 10 класса общеобразовательных учебных заведений (академический уровень). Издание содержит планы-конспекты к каждому уроку, в которых приведены цели и задачи обучения, краткий план изложения материала, комплекс дифференцированных по уровню сложности устных и письменных упражнений, математические диктанты, задания в тестовой форме, самостоятельные и контрольные работы для диагностики и контроля с решениями или ответами, предложены различные формы работы с классом. Содержание пособия позволяет использовать издание в комплекте с любым действующим учебником, предназначенным для организации обучения на академическом уровне. К пособию бесплатно прилагается календарно-тематический план. Предназначено для учи …
Большая книга. Обезьяны (коричневая)
Животный мир нашей планеты очень разнообразен. Его представители удивляют и радуют нас.В этой книге популярно рассказано о кошках, их внешнем виде, особенностях поведения. Яркие фотоиллюстрации помогут детям лучше узнать замечательных домашних любимцев.Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам, а также их заботливым родителям
Бавимося у професії , побавимося у кухарів (у)
Усі діти охоче бавляться у водіїв, кухарів, лікарів... ця серія дасть змогу Вам познайомити малюків з «дорослим» світом професій. А допоможуть у цьому барвисті мультиплікаційні ілюстрації та веселі вірші чудової дитячої поетеси Ірини Сонечко.
Мідний король
Якщо ти — річ, і тебе кидають за борт як непотріб, — що робити? Змиритися та піти на дно? Або ж все-таки виплисти, вижити, пройти крізь безліч випробувань та небезпечних пригод? Чи можна пізнати цей світ, чи можна знайти в ньому друзів та кохання? Чи допоможе тобі в цьому книга, написана чоловіком на ім’я Варан (ті хто добре знайомий з творчістю Дяченків, одразу здогадаються, про кого йде мова). І головне — яку ціну варто заплатити Мідному королю, щоб самому стати володарем? Новий роман-фентезі Марини та Сергія Дяченків «Мідний король» —- це нова грань їх творчості, епічна сага, сповнена битв, блукань і, головне, пошуків сенсу життя.
Велика книга кулінара , Страви здорової кухні (у)
Не відкладайте початок «нового життя» на черговий понеділок — зробіть це прямо сьогодні за допомогою цієї книги! Адже здорове харчування — це зовсім не так складно, як здається. Додержуйтеся простих принципів, використовуйте правильні, корисні рецепти — і життя заграє новими барвами, а здоров я не покине вас довгі роки.Книга розрахована на широке коло читачів.
Домик из воды +CD
Дослідження фізіології мозку – з одного боку, і дитячої психології – з іншого, показали, що ключ до розвитку розумових здібностей дитини – це особистий досвід пізнання дитини в перші три роки життя, тобто в період розвитку мозкових клітин. Відповідальність за розділення дітей на розумних і нетямущих, забитих і агресивних несе виховання. Основна мета раннього розвитку – запобігти появі нещасних дітей. Головне – розвинути в дитині її безмежні потенційні можливості, щоб більше стало радості в її житті та у світі.Цей диск сприятиме усебічному розвитку малюків. Пам’ять, увага, уява, мислення, почуття, інтелект – усе те, що є невід’ємною складовою творчої людини, буде гармонійно розвиватися. Для цього потрібне щоденне прослуховування мінімум одного диска, упорядкованого мною для ма …
Все про всіх , Все про курчатко (у)
Книжки серії «Все про всіх» розкажуть малюку все про гарненьких малих тваринок. Дитина дізнається, з ким вони дружать, що їдять, де живуть і чим полюбляють займатися. Кумедна форма книжки, добрі вірші та яскраві малюнки дозволять дитині дізнаватися нове легко й весело.
Гриби України. Атлас-довідник, 2-е вид.
В атласі-довіднику наведено детальну інформацію про гриби, що зростають на території України. Ця книга є доповненим виданням, у якому представлений ряд не згаданих у першому виданні видів грибів. У цьому випуску збережена структура подання матеріалу. Окрім спеціальних відомостей, описи грибів містять інформацію, необхідну для їхнього визначення, зокрема вказуються види-двійники та основні ознаки, за якими їх можна розрізнити, що, безперечно, дуже важливо при ідентифікації отруйних грибів. Подано цінні рекомендації щодо приготування страв із їстівних грибів. В описах більшості грибів містяться цікаві факти, отримані на основі узагальнення даних літератури та власних спостережень за цими видами у природі, наводяться сучасні наукові дані про їхні корисні властивості. Численні фо …
гра-EDUPUZZLE 00279
Edupuzzle – это новая языковая игра, которая объединяет укладывание мозаики с учебой.Ребенок подбирает подходящие элементы мозаики к соответствующим местам на планшете, укладывая их картинкой вверх. Наградой за правильное решение заданий является возникающая после укладывания мозаики цветная картинка. Мозаика Сложение и вычитание в пределах 100 предназначена для детей, которые уже начали учебу в школе и совершенствуют свои арифметические способности. Простые принципы и увлекательная форма игры позволяют быстро запомнить правила сложения и вычитания, а также учат логическому мышлению. В коробке находится 2 комплекта мозаики и два планшета для заданий. Возрастная группа: 8 +Кол-во игроков: 1 и большеПродолжительность игры: 10-15 мин.
Зачарована Десна (ШБ)
До видання увійшли найвизначніші твори класика української літератури та видатного кінорежисера світового масштабу Олександра Довженка: Щоденник, «Україна в огні», авторизований варіант кіноповісті «Зачарована Десна» та оповідання: «Незабутнє», «Воля до життя» та «Корінь життя».
ДИСК Уроки тітоньки Сови, Всесвітня картинна галерея. Випуск 1 РУС УКР
В этих оригинальных увлекательных анимационных программах полюбившаяся маленьким зрителям тетушка Сова не только расскажет о знаменитых художниках, но и продемонстрирует их картины. Уникальность программы в том, что каждая серия представляет собой волшебную сказку или историю, проиллюстрированную только картинами художника, которому она посвящена. Программа интересна не только для детей, и их родителям.Мова: укр. рос.
7022-06 Гравюра Монстер Хай Клодін Вульф 15122010Р
Коли дитина зітре захисний шар по заданим лініям, вийде блискуча сріблом картина. Такий вид творчості подобається малюкам і розвиває навички малювання.
Дошк. освіта, Кращій помічник вихователя дитсадка 5-6 років
Якщо ви хочете посіяти в душі дитини золоті зернята духовності, любові до рідного слова, співайте, читайте, спілкуйтеся із нею мовою кращих творів українського фольклору та видатних вітчизняних поетів і письменників.Розробки занять, представлених у даному збірнику, розроблено відповідно до рекомендацій сучасних програм з дошкільного виховання.
МУЗИЧНЕ мистецтво. 1 кл. Хрестоматія. Семестр 1
МУЗИЧНЕ мистецтво. 1 кл. Хрестоматія. Семестр 1
Експрес-контроль Біологія 7кл (Укр.)
Експрес-контроль з біології 7кл Посібник містить 14 тестових робіт у двох варіантах. Посібник допоможе: • перевірити й закріпити знання учнів, • перевірити вміння аналізувати хімічні явища і процеси, • організувати швидкий поточний контроль навчальних досягнень учнів, • сформувати навички самостійної роботи учнів.