Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Володимир Винниченко (укр) м
Володимир Винниченко – неординарний політик, блискучий оратор, автор трьох перших Універсалів Центральної Ради, голова уряду УНР, потім голова Директорії і при цьому видатний письменник і драматург, який вніс неоціненний вклад у розвиток української літератури XX ст. І хоча у 1920 р. Винниченко був змушений покинути Україну й опинився в еміграції, він і за кордоном продовжував творити: на сценах багатьох країн Європи ще багато років ставили його п єси.
19,50грн.
0811 Розумні ширмочки. До нас завітала осінь
Розумні ширмочки це 3 в 1. Вони активізують мимовільну пам ять, прикрашають групу і можуть використовуватися під час занять у ДНЗ.
39,90грн.
Навчалочка Тесты , Що знає малюк у 4-5 років (у)
Вам хотілося б знати, чи володіє ваша дитина необхідними для свого віку навичками? Чи достатній у неї рівень підготовленості у різних сферах знань? На що слід звернути особливу увагу? Скористайтеся запропонованою книгою тестових завдань! Чому ця книга цікава дорослим? Тому що містить: тестові завдання, які охоплюють основні аспекти розвитку дитини, рекомендації до виконання завдань, матеріал для додаткових завдань, ігор. Чому ця книга захопить дитину? Тому що в ній яскраві зрозумілі малюнки, цікаві завдання, багато місця для творчості. «Навчалочка» — книги для турботливих дорослих і допитливих дітей!
27,50грн.
2605 Тематичні картки Продукти харчування (32 шт. АНГЛ)НОВЫЕ
Пропонований демонстраційний матеріал призначений для тих, хто вивчає англійську мову на початковому рівні. Яскраві малюнки з одного боку карток, написання і транскрипція – з іншого ілюструють лексику за 12 основними розмовними темами. Завдяки комплексному впливу на органи чуттів учнів лексика засвоюється швидше й ефективніше. Учитель також може комбінувати картки за більш вузькими темами. Демонстраційний матеріал підходить для використання в дитячих садках, школах і на курсах англійської мови. В одному комплекті 32 картки.
44,90грн.
Книжка-раскраска Рыбки
Раскраска - отличный подарок для ребенка, ведь все дети очень любят рисовать! Раскрашивание развивает творческие навыки малыша и знакомит его с увлекательным окружающим миром. Необычные и симпатичные картинки для раскрашивания подарят ребенку любого возраста много удовольствия и радости (+цветные наклейки ).
24,90грн.
Сказки дядюшки Римуса
Может ли сказка состариться? Сколько лет должно пройти, чтобы сказку забыли? Вот уже более 135 лет дети с удовольствием читают сказки дядюшки Римуса о Братце Лисе и Братце Кролике.Веселые приключения забавных героев, которых помнят и любят несколько поколений читателей. Пришло время и вам познакомиться с этой вечно молодой сказкой.
119,00грн.
Яса т 1(ШБ) н
Известный мастер современной украинской прозы Юрий Мушкетик представляет своё новое творение под названием Яса. Том первый. Главный герой романа - историческая личность, герой Украины Иван Сирко. Он стал для своей родины боевым героем, бившимся до последнего за её территорию и честь. Он стал легендой и по сей день о нем вспоминают и пишут рассказы, романы и целые поэмы. В книге изображены многие другие герои Запорожской Сечи, их жизнь, характеры и главное - героические поступки. Вся казацкая жизнь как на ладони.
99,90грн.
5427 Малюєм по клітинах. (8 стр.) Ч.2
Наші прописи не тільки тренують дрібну мускулатуру пальчиків дитини, але й сприяють розвитку зорових і просторових уявлень. Нерозвиненість зорового сприйняття, уваги й пам яті лежить в основі більшості навчальних проблем, готових дати про себе знати з перших днів навчання дитини в школі. Недостатня сформованість зорового аналізу гальмує процес засвоєння букв, проявляється в їхніх замінах і змішуванні, тому що в основі ціого процесу лежить уміння чітко розрізняти буквені образи. За допомогою нашого зашита ви зможете організувати регулярні заняття з дитииною з розвитку її оптико-просторових уявлень на системному матеріалі.
5,90грн.
Міхаела (КС)
Класичний сюжет - дехто, назвемо його С., тікає від поліції й опиняється у невеличкому монастирі. Уньому всього п ять сестер. Чи все ж таки шість? Хто ці сестри? Хто така Міхаела? Що означають усі ті знаходки та відкриття (іноді жахливі), з якими стикається С., перебуваючи у цьому дивному монастирі?...
42,90грн.
PowerPoint 2010 для чайников
Один из лучших способов произвести впечатление на аудиторию — организовать великолепное слайд-шоу. И в этом вам поможет лучшая программа для составления презентаций — Microsoft PowerPoint 2010, которая рассматривается в данной книге. Вы научитесь создавать профессионально выглядящие слайды, включать в их состав звуковое сопровождение и высококачественные видеоклипы, добавлять эффекты анимации и использовать множество других средств. Ваша аудитория будет восхищена и вознаградит вас бурными аплодисментами.
79,00грн.
Книжка-раскраска Счет
Раскраска - отличный подарок для ребенка, ведь все дети очень любят рисовать! Раскрашивание развивает творческие навыки малыша и знакомит его с увлекательным окружающим миром. Необычные и симпатичные картинки для раскрашивания подарят ребенку любого возраста много удовольствия и радости (+цветные наклейки ).
19,50грн.
АНГЛ.мова. STEP BY STEP Step 3 4 - 7 років
«Step by step» — унікальний ігровий курс англійської для малюків 4—7 років! Комплект посібників «Step by step» складається з чотирьох книг, матеріал яких охоплює теми, які зацікавлять малюків і одночасно розширять їхній кругозір. Кожна книга курсу складається з міні-підручника, творчого зошита та вкладиша з наліпками. Заняття з малюком будуть складатисяіз захоплюючих ігор, веселих рифмовок, завдань на кмітливість, розмальовок та вправ з наліпками.
25,00грн.
Святитель Николай (Книжка-магнит )
Вашему вниманию предлагается миниатюрная книга на магните Святитель Николай.
25,90грн.
Бавимося у професії, Поиграем в магазин (р)
Все дети любят играть в водителей, поваров, докторов... Эта серия позволит Вам познакомить малышей со «взрослым» миром профессий. А помогут в этом яркие мультяшные иллюстрации и забавные стихи замечательной детской поэтессы Ирины Солнышко.
17,50грн.
Сироїдiння (Готуємо iз задоволенням)
Якщо ви мрієте виглядати молодими і стрункими, бути здоровими і привабливими, вам необхідно змінити систему харчуваивя. Одна з найефективніших систем харчування — сироїдіння. У нашій книзі ви знайдете прості, смачні, а найголовніше — ефективні рецепти, які допоможуть вам бути стрункими, молодими і здоровими! Смачного!
19,90грн.
Велика книга кулінара , Страви здорової кухні (у)
Не відкладайте початок «нового життя» на черговий понеділок — зробіть це прямо сьогодні за допомогою цієї книги! Адже здорове харчування — це зовсім не так складно, як здається. Додержуйтеся простих принципів, використовуйте правильні, корисні рецепти — і життя заграє новими барвами, а здоров я не покине вас довгі роки.Книга розрахована на широке коло читачів.
65,00грн.
Чего хотят мужчины. Страсти и увлечения
Богато иллюстрированное подарочное издание в кожаном переплете с блинтовым теснением и шелковым ляссе. Книга содержит сертификат высокого качества переплетов ручной работы. Сертификат свидетельствует о том, что книга Чего хотят мужчины. Страсти и увлечения переплетена вручную по старинной европейской технологии 18 века в профессиональной мастерской. Эксклюзивный переплет изготовлен из высококачественных материалов от лучших мировых компаний-производителей. Что наша жизнь?.. Игра! Эти слова Германна из оперы Пиковая дама вполне бы могли стать эпиграфом к жизни среднестатистического мужчины... Ведь каждый мужчина - в душе ребенок и продолжает играть в детские игры, суть которых остается практически неизменной, меняется лишь масштаб. Собранные на этих страницах высказывания изве …
155,00грн.
Вот это каникулы! 4 кл ППШ205
Пособие предназначено для занятий во время осенних, зимних и весенних каникул. Интересные и увлекательные задания по чтению, письму, математике, помогут закрепить не только общеобразовательные навыки, но и внимание, память, мышление, моторику.Материалы пособия соответствуют действующим школьным образовательным программам.
10,00грн.
История одного города. Сказки (ШБ)
История одного города - это и великолепный сатирический памятник минувшей эпохи, и действительное средство нашей сегодняшней жизни. Она по-прежнему остается в высшей степени полезной и умной сатирой на свинцовые мерзости происходящего вокруг.
102,90грн.
Геометрія 7 кл ЗБІРНИК САМ. І КОНТР. РОБІТ (Укр)
Геометрія 7 кл. Збірник самостійних і контрольних робіт Збірник самостійних і контрольних робіт з геометрії для 7 класу складений відповідно до нової програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України для 12-річної школи (Київ, 2004 р.) і призначений для поточного оцінювання і коригування динаміки навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 8 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька і О. Ф. Крижановського Геометрія. 7 клас та при роботі з будь-яким діючим підручником з геометрії. Самостійні роботи складають 9 навчальних блоків, які відповідають основним етапам вивчення курсу геометрії 7 класу. До кожного блоку входять три самостійні роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова роботи. Така структура посібника дозволяє оптимізу …
15,00грн.