Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Ніжність в Країні Краси. Розмальовка (ДКГ)
Талановитий український художник Олександр Калмиков підготував розмальовки, які відкриють таємницю про те, як малюють і що малюють справжні майстри. Книга покаже, як художник використовує фарби, як поєднує їх між собою. Маленькі зображення картин, розміщені на останніх сторінках розмальовок, допоможуть юним художникам краще розфарбовувати запропоновані розмальовки та пізнавати мову барв. Отже, можна повторювати за художником: копіювати картини і намагатися зрозуміти, яким художник бачить навколишній світ.
26,90грн.
У лапах короля тролів
Велетенські безжалісні камінні тролі не тільки напали на село, вони також викрали маленьку Еллу. Вона загине? Чи Кельвіну все ж пощастить звільнити свою сестричку з фортеці?
36,50грн.
Чотири шаблі (ШБ-мiнi)
Юрій Яновський (1902 —1954) — один з найвизначніших романтиків в українській літературі першої половини XX століття. При згадці цього імені постає перед очима «світ спекотний і шалений, бачиться степ у переблискуванні шабель, охоплений курявою битви». Роман «Чотири шаблі» (1929), в якому чудово розкрився оригінатьний талант Яновського, належить до кращих творів про героїку Громадянської війни.
25,90грн.
Львівська кухня
Львівска кухня-як складова чстина галицької-це напрочуд дивна суміш української,польської,єврейської,вірменської традицій,яку акуратні та педентичні австрійці приправили запаморочливими ароматами Середземномор*я і впорядкували та класифікували.Тому ця кухня неповторна.Але,попри свою витонченість та оригінальність,львівська кухня і далі намагається опиратись на місцеві продукти,традиції та історичну пам*ять.А це викликає велику повагу.Книжка,яку ви тримаєте в руках,лише на перший погляд присвячена кухні-одному з найважливіших аспектів львівської історії.Насправді вона набагато цікавіша і змістовніша.Відомий знавець міста Лева-Ігор Лильо-за допомогою головного редактора журналу Егоїст,керівника гастрономічних проектів Клубу галицької кухні Всеволода Поліщука поєднав історії з ж …
169,00грн.
Перша кольорова книжка для дівчаток. Метелик
Милі, веселі малюнки порадують маленьких принцес. Частина елементів на кожному малюнку вже зафарбована, а інші дитині підкаже уява! Батьки можуть допомогти маляті в творчому процесі.
12,50грн.
Основи здоров я р з 4 кл до підр. ГНАТЮК Нов. прогр.
Зошит з курсу Основи здоров я для 4 класу містить навчальний матеріал, який відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України та підручнику Основи здоров я (автор О.В. Гнатюк). Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чинном, щоб спонукати учнів до самостійного мислення, творчого аналізу навчального матеріалу. Він спрямований на формування в учнів уявлення про здоров я та його складові, правильне харчування, безпечну поведінку тощо. Виконуючи запропоновані у зошиті завдання, молодші школярі зможуть оволодіти практичними навичками здорового способу життя.
20,00грн.
Домик из воды +CD
Дослідження фізіології мозку – з одного боку, і дитячої психології – з іншого, показали, що ключ до розвитку розумових здібностей дитини – це особистий досвід пізнання дитини в перші три роки життя, тобто в період розвитку мозкових клітин. Відповідальність за розділення дітей на розумних і нетямущих, забитих і агресивних несе виховання. Основна мета раннього розвитку – запобігти появі нещасних дітей. Головне – розвинути в дитині її безмежні потенційні можливості, щоб більше стало радості в її житті та у світі.Цей диск сприятиме усебічному розвитку малюків. Пам’ять, увага, уява, мислення, почуття, інтелект – усе те, що є невід’ємною складовою творчої людини, буде гармонійно розвиватися. Для цього потрібне щоденне прослуховування мінімум одного диска, упорядкованого мною для ма …
125,00грн.
Агата Мистери. Бенгальская жемчужина
Наделённая потрясающим чутьём и феноменальной памятью, Агата Мистери мечтает стать писательницей детективных романов. Но это в будущем, а пока она просто превосходная сыщица! Вместе со своим незадачливым двоюродным братом Ларри, студентом детективной школы, она путешествует по миру, чтобы решать самые запутанные загадки. А помогают им преданный дворецкий, вредный сибирский кот и множество неподражаемых чудаковатых родственников.Загадка фараонаЕгипет, Долина царей. Группа археологов готовится объявить миру о находке гробницы таинственного фараона. Это открытие могло бы стать величайшей сенсацией... но, к сожалению, бесценная табличка с указаниями, как найти гробницу, похищена. И эту загадку под силу разрешить только будущим детективам Агате и Ларри Мистери!
89,90грн.
Велика книжка. Мешканці морів та океанів
Тваринний світ нашої планети надзвичайно різноманітний. Його представники дивують і радують нас.У цій книжці популярно розповідається про мешканців морів та океанів, їх зовнішній вигляд, особливості поведінки. Яскраві фотоілюстрації допоможуть дітям краще узнати представників водного світу. Адресовано допитливим хлопчикам та дівчаткам, їхнім дбайливим батькам.
44,90грн.
Марш Радецького
У книзі вибраних творів Йозефа Рота — одного з найвидатніших австрійських письменників ХХ століття, уродженця українських Бродів, учасника Першої світової війни — подано три романи письменника. У своєму шедеврі — романі «Марш Радецького», як і в «Гробівці капуцинів», Рот із глибокою ностальгією і вражаючою майстерністю простежує занепад імперії Габсбургів крізь призму життя однієї родини.До книги увійшли романи:«Марш Радецького»«Ціппер та його батько»«Гробівець капуцинів»
83,90грн.
5242 Відкриті заняття в старших групах д с
Портфель вихователя містить матеріали для відкритих занять в старших групах дитячого садка.
99,00грн.
Зоки і Бада. Посібник для дітей із виховання батьків 6+
Ви тримаєте в руках книжку казок Ірини і Леоніда Тюхтяєвих про веселих бешкетників зоків і розважливу й добру істоту на ім’я Бада.Ізюминкою цієї чудової серії казок є те, що розповідь ведеться від імені дитини. Яскраві ілюстрації зроблять читання ще цікавішим!
156,90грн.
Малятам про машини міні , У повітрі (у)
Серія «Малятам про машини» допоможе вам познайомити дітей зі світом транспорту й різноманітних машин. У кожній книжці-картонці — десять натуралістичних ілюстрацій машин і стільки ж коротеньких віршиків, які легко запам’ятовуються.
12,50грн.
Розрив. Як я став націонал-фашистом, покинув дружину та сімох дітей (нов. обл.)
Роман Розрив створено за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки.Будь-яке звинувачення авторів у розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі,фашизмі,расизмі,гомофобії є неприпустимими і свідчить про нестачу інтелекту та освіти,розумову обмеженість та тупість у адептів подібних звинувачень.Читання цього роману не рекомендовано людям,схильним до екстремізму,тероризму,побутового насильства,людям із нестікою психікою,синдром совкового дебілізму та проявами політичної шизофренії,дітям до 18 років,вагітним жінкам.Заборонено читання людям без почуття гумору!Після прочитання цього попередження жодні претензії не приймаються.
103,90грн.
Выращиваем однолетние садовые цветы
Эта книга поможет вам ориентироваться в прекрасном и разнообразном мире декоративных однолетних растений. Впечатляющий перечень видов и сортов летников, полезные советы и рекомендации по уходу, разведению, посадке, защите от болезней и вредителей - это и многое другое вы найдете на страницах издания. Информация будет полезной как опытным цветоводам, так и тем, кто только планирует заняться разведением цветов.
33,50грн.
Пельмени вареники манты чебуреки
Вы решили приготовить пельмени или вареники? А может самое время поэкспериментировать? Ведь похожие блюда существуют и в кавказской, и в китайской, и в итальянской, и в японской кухнях! Попробуйте нежные тортеллини, острые хинкали, волшебные равиоли, ароматные вонтоны... А необыкновенные манты заставят вас возвращаться к рецептам этого блюда много раз. В отдельные разделы книги вошли так же рецепты чебуреков и хачапури, пончиков и жареных пирожкой, Так что перед вами открывается великое множество вариантов приготовления теста с начинкой! Приятного аппетита.
38,50грн.
Я люблю малювати
В книге Я люблю рисовать представлены тридцать три техники рисования — от самых популярных (таких, например, как акварель, гуашь, пастель, тушь) до оригинальных (пластилиновая живопись, рисование прозрачной бумагой, природными материалами и т. п). Книга Я люблю рисовать будет интересна и для детей, и для взрослых. Каждый читатель сможет выбрать себе технику по душе и получить массу удовольствия от творческого процесса. Издание содержит более 300 иллюстраций.
93,50грн.
ПРИРОДОЗНАВСТВО р з 2 кл+календар до підр.ГІЛЬБЕРГ Т.Г. Нов. прогр.
ПРИРОДОЗНАВСТВО р з 2 кл+календар до підр.ГІЛЬБЕРГ Т.Г. Нов. прогр.
20,00грн.
Fine Art,Раскраски-узоры. Красные (р у)
Розмальовки-візерунки для тих, хто любить фантазії та експерименти. Їх можна розфарбовувати дуже довго, адже вони сповнені деталей. Розмальовки-хованки сподобаються навіть дорослим!
6,90грн.
Детское развитие с кошкой и мышкой. Времена года
С книгами серии «Детское развитие с кошкой и мышкой» ребенок будет учиться играя. На страницах книг серии малыши будут рисовать, дорисовывать и раскрашивать, разгадывать загадки и читать по слогам. В игровой форме детвора изучит времена года, фигуры, цифры, цвета и многое другое, улучшит моторику и внимание.
19,50грн.