Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
0392 Набір для експериментів Цікаві досліди зі сонячною енергією 12114016Р
У наборі зібрані самі захоплюючі досліди з сонячною енергією. Слідуючи інструкції, дитина дізнається багато нового про навколишній його світі. Досліди з енергією прості у виконанні, але при цьому вони відкривають безліч вражаючих властивостей природи.
АЛГЕБРА опорні таблиці, схеми розв азування, тренувальні тести 7кл (Укр)
Алгебра 7 кл. Опорні таблиці, схеми розв язування, тренувальні тести Посібник містить: - навчальний матеріал з курсу алгебри 7 класу - узагальнюючі таблиці - схеми та плани розв’язування вправ - тренувальні тести - численні приклади Посібник містить поданий у таблицях теоретичний матеріал із курсу алгебри 7 класу, схеми розв’язування вправ з прикладами, тренувальні вправи та тренувальні тести. У виданні наведено самостійні та контрольні роботи для перевірки засвоєння навчального матеріалу. Посібник буде корисним під час роботи на уроках математики, а також для самостійної підготовки до контрольних робіт та тематичного оцінювання.
7022-04 Гравюра Монстер Хай Френкі Штейн 15122009Р
Коли дитина зітре захисний шар по заданим лініям, вийде блискуча сріблом картина. Такий вид творчості подобається малюкам і розвиває навички малювання.
Цивільно-процесуальний кодекс України 2017
Цивільно-процесуальний кодекс України 2017
Літературне читання 2 кл. Розробки уроків до підр. Науменко В.О. (Укр) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
У цьому наборі рослина, яку дитині буде цікаво вирощувати в домашніх умовах. У процесі роботи дитина зможе поспостерігати зростання з маленького зернятка в прекрасну і корисну рослину.
КЗКЗ Алгебра 11 кл. (Укр) Рівень стандарту
Посібник (автор Зінченко О.Г.) складений відповідно до чинної програми з алгебри і початків аналізу для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту) і призначений для поточного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині запропоновано 15 самостійних робіт, за допомогою яких відстежується рівень засвоєння частини теми, що вивчається. Кожну роботу подано у двох варіантах. Друга частина містить 7 контрольних робіт, які допоможуть перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою. Усі роботи наведено у чотирьох варіантах. Зміст посібника дозволяє використовувати видання в комплекті з будь-яким підручником, призначеним для організації …
Жива абетка. Вірші
Жива абетка - це віршова абетка, яка допоможе двтям запам ятовувати назви тварин і птахів і робити перші кроки в читанні.
Геометрия СБ. САМ. И КОНТР. РАБОТ (Рус) 11 кл. Академический уровень
Сборник составлен в соответствии с действующей программой по математике и предназначен для оценивания и коррекции учебных достижений учащихся, издание является частью учебно-методического комплекта «Геометрия-11». Самостоятельные и контрольные работы сгруппированы в 4 учебных блока, соответствующих основным разделам курса геометрии 11 класса. В каждый блок самостоятельных работ входят три работы: на готовых чертежах, теоретическая и письменная. Контрольные работы представлены в виде заданий открытой формы и в виде тестов. Системы заданий, представленные в пособии, могут быть предложены учащимся с разными уровнями учебных возможностей. Сборник предназначен для учащихся 11 класса, учителей математики.
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 6 (Укр)
МУЗИКА Сольфеджіо. Частина 6 (Укр)
Водные раскраски. Феи и Эльфы
Водные раскраски. Феи и Эльфы
Стіна. Осінні ілюзії
Бійки і пиятики, стрілянина і крадіжки, шантажі та погрози — ось та калейдоскопічна атмосфера, в якій живуть і борються герої детективних повістей “Стіна” та “Осінні ілюзії”, події котрих розгортаються наприкінці 80-х років після розпаду Радянського Союзу.
ЕКОЛОГІЯ роб.зошит 2 кл. (Укр) КАЛИНКА
Пропонований зошит є авторською розробкою до курсу «Екологія» в 2 класі. Автори подають завдання для засвоєння, перевірки й контролю екологічних знань. Різноманітні завдання з використанням малюнків, схем, таблиць сприятимуть розвитку пам яті, уваги, логічного мислення другокласники, розширить уявлення дітей про екологічні проблеми та природозберігаючі заходи. Допомагає в цьому Калинка, зображення якої зустрічаються на сторінках посібника.Зошит призначений для організації роботи учнів 2 класів початкової школи на уроці та вдома.
Панорамка (міні) , Маруся та ведмідь (у)
Книжки цієї серії — це найкращі казки для маленьких. Кожен розворот порадує дитину цікавою об’ємною ілюстрацією. Книжка-панорамка стане чудовим подарком Вашому маляті.
Женщина-лиса
The Fox Woman - чудесный, захватывающий, отзывающийся в самой твоей душе роман, который остается с тобой и заставляет трепетать твое сердце, хотя последняя страница давным-давно перевернута. Charles de Lint Я - Кицуне. Кто я? Женщина или лиса? Я была рождена лисой. И стала женщиной. Потому что полюбила. Это было условием для того, чтобы стать человеком. Но быть человеком - это больше, чем просто носить платья. Чем жить в доме, чем писать стихи. А что же еще? Ожидание. Одиночество. Грусть. Даже любовь не стоит этого. Но почему же нас так много? Лис в облике мужчин и женщин. Многие не справляются и возвращаются к своему лисьему облику. Или становятся людьми и теряют себя в океане боли. А некоторые лисы приобретают душу. Если находят свой путь. И тогда наши жизни становятся стих …
ЕК Економіка 11 кл. (Укр.) Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВА 11-р.шк.
ЕК Економіка 11 кл. (Укр.) Рівень стандарту. Академ. рівень. НОВА 11-р.шк.
Как завязать галстук, 17 способов
Эта книга предназначена для мужчин, которые хотят научиться красиво завязывать галстук. В ней приведены любопытные сведения из истории этого аксессуара, а также подробные пошаговые описания и иллюстрации, благодаря которым можно быстро освоить любой из 17 современных галстучных узлов.
ЕК Физика 10-11 кл. (РУС) Акадамечиский уровень
ЕК Физика 10-11 кл. (РУС) Акадамечиский уровень
КЗКЗ Хімія 11 кл.(Укр). Профільний рівень. НОВА 11-р.шк.
Хімія. 11 клас: Комплексний зошит для контролю знань з хімії (профільний рівень) Посібник складено відповідно до програми з хімії для 11 класу профільного рівня. Посібник містить різні форми контролю: контрольні роботи за темами, а також перевірні роботи для поточного контролю, складені переважно в тестовій формі. Призначений для учнів 11 класів, що займаються по програмі профільного рівня.
Мій конспект. Геометрія. 8 кл. ПММ015
Видання «Мій конспект» — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку.Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 8 класі за навчальною програмою з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів .
Мій конспект. Історія України 11 клас. ІПМ019
Посібник «Мій конспект. Історія України. 11 клас» був розроблений авторами у повній відповідності до оновленої програми з історії України для стандартного рівня 2016 р. Видання містить не лише розробки уроків і матеріали до практичних занять, але й календарне планування. Посібник розрахований на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.