Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
4004-19 Розмальовка за номерами на полотні вел Дісней Принцеси Бель та Попелюшка 15153070Р
Завдяки високій якості полотна і фарб, а також старанню автора, в підсумку виходить шедевр, гідний пензля справжнього художника.
1053 ДМ Котик і Півник, Колобок
Динамічний матеріал для проведення занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. До набору входять казки: Котик і Півник, Колобок.
3057 Набор Рамочка из ракушек Морская сказка
Ребенок почувствует себя настоящим волшебником при создании удивительной рамочки, украшенной ракушками, блестками и стразами. В такой рамочке любая фотография станет еще лучше!• Размер: 17х22х5 см• Возраст: От 5 лет• В комплекте: Красочная рамочка, блестки (3 цвета), стразы (2 цвета), цветной песочек, ракушки, подставка под рамочку, двусторонний скотч, клей ПВА.
Тачки, Приключения грузовичка (р)
Раскрась и наклей!Добро пожаловать в удивительный, полный приключений мир машинок! В этой книжке тебя ждут не только чудесные картинки, красивые раскраски, яркие наклейки, но и увлекательнейшие истории на дорогах.
4206 Магнітік Фрукти.Овочі
Картки на магнітах підходять для навчання і розвитку дітей як вдома, так і в дитячому садку чи школі. Граючись, дитина в легкій і веселій формі отримає нові знання та навички, необхідні в подальшій діяльності, а прості ігрові елементи дадуть можливість самому придумувати варіанти ігор.
Мій конспект.Природознавство. 2 кл. (за підр І. В. Грущинської). ППШ354
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків природознавства у 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. В. Грущинської ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012)Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
5712 ДМ Весела граматика. Фразеологiзми. Крилатi фрази (18мал.)
Чим раніше й глибше діти будуть знайомитися з мовленнєвими засобами української мови, тим емоційніше вони сприйматимуть силу й красу слова, тим багатшою буде дитяча лексика, тим інтенсивніше проходитиме інтелектуальний розвиток малечі. Допоможе в досягненні цих цілей серія демонстраційних матеріалів «Весела граматика», яка навчить дітей яскраво, виразно та образно висловлювати свої думки.•Формування граматичних умінь та навичок в ігровій формі•Правильна вимова звуків та складання звукових схем•Буквені записи слів та речень у процесі читання.
4025 Гіпс на магнітах Дісней Принцеса №2 12153019Р
Магніти на холодильник з героїнями улюблених мультфільмів. Можна зібрати цілу колекцію магнітів з принцесами Діснея.
4052 Гіпс на магнітах Тачки 3 12153172Р
Всего немного старания и терпения, и на твоем холодильнике появятся магнитики с очаровательными и неповторимыми героями. С помощью одного набора можно сделать сразу четыре оригинальных магнита на холодильник с героями Тачек 3
Життя та пригоди Санта- Клауса
Ця дивовижна різдвяна книга з явилася друком у 1902 році. Вперше читали її діти, котрі були ровесниками наших прабабусь. І ось через 100 із хвостиком років вона прийшла до української малечі. Про що ж у ній йдеться? Звичайно, про Санта-Клауса і його подарунки, про різдвяні дива та про багато-багато інших цікавинок.
Бавимося у професії, поиграем в поваров (р)
Все дети охотно играют в водителей, поваров, врачей ... эта серия позволит Вам познакомить малышей со «взрослым» миром профессий.А помогут в этом красочные мультипликационные иллюстрации и веселые стихи замечательной детской поэтессы Ирины Солнышко.
Клеймо (КС)
Намагаючись захистити кохану жінку Ведію від ганьби й покарання, Іффет визнав себе винним у крадіжці й потрапив за грати. Відбувши півроку в язниці, він вийшов на волю. Та чи легко чесній людині жити із заплямованою репутацією? Недовіра родичів, неможливість знайти хорошу роботу й одружитися з дівчиною із порядної родини - ось чого коштувало Іффетові кохання Ведії. Та чому ж так сталося? Ще у дитинстві Іффета вразила давня легенда про Ізмаїла та Айше: щоб уберегти кохану від гніву її чоловіка, Ізмаїл кинувся у річку й потонув, а Іффет заради Ведії зізнався у злочині, якого не скоював, і зруйнував своє життя. Проте, принісши у жертву заради коханої своє чесне ім я, він іще не усвідомлював, що померти і стати легендою легше, ніж жити із клеймом злодія.
ВМП збірник , Готуемо до школи п ятиліток (у)
Збірник містить усі необхідні завдання, за допомогою яких можна перевірити рівень знань дошкільника й потренувати його в навичках лічби, письма, зв’язного мовлення. У книзі ви знайдете такі тематичні розділи: математика, довкілля, письмо, розвиток мовлення, логіка, малювання.Видання може використовуватися під час індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу.
Геометрія 8 кл ЗБІРНИК САМ. І КОНТР. РОБІТ (Укр)
Геометрія 8 кл. Збірник самостійних і контрольних робіт Збірник самостійних і контрольних робіт з геометрії для 8 класу складений відповідно до нової програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України для 12-річної школи (Київ, 2004 р.) і призначений для поточного оцінювання і коригування динаміки навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 8 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька і О. Ф. Крижановського Геометрія. 8 клас» та при роботі з будь-яким діючим підручником з геометрії. Самостійні роботи складають 9 навчальних блоків, які відповідають основним етапам вивчення курсу геометрії 8 класу. До кожного блоку входять три самостійні роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова роботи. Така структура посібника дозволяє оптиміз …
ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ НОВА 2016
ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ НОВА 2016
ДИСК ФОНО хрестоматія 4 кл. (2 диски)
ДИСК ФОНО хрестоматія 4 кл. (2 диски) Фонохрестоматії стануть незамінними помічниками для вчителя, оскільки вони укладені відповідно до програми «Музика 1—4 класи», затвердженої Міністерством освіти і науки України, містять музичний матеріал, необхідний для проведення уроків музики в початковій школі, і є чудовим доповненням до учнівських робочих зошитів М. К. Яскулка.
Енциклопедія велика ілюстрована , Ігри світу (у)
Будь-яка гра має певну дуже важливу для життя властивість, прихований зміст. Одні вважають, що гра дає вихід надлишковій енергії. Інші бачать в іграх щось на кшталт тренування або розвиток необхідних умінь і навичок. Але чому такими важливими для нас є ігри й чому вони відіграють таку важливу роль? Чому малюк, який грається у м яча, верещить від захвату, чому гравець у покер забуває про все на світі, чому шахіст усього за одну партію проживає ціле життя, сповнене драматизму та пригод, чому шаленіють юрби фанатів на трибунах стадіонів? Звідки взагалі взялася гра з її напруженням, радістю, веселощами, з її жартами та забавою?Про все це, а також про сотні найрізноманітніших ігор, у які грають люди, — від античних змагань із сили та спритності до супер- сучасних комп ютерних стра …