Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Вдови
Міжнародний бестселер Гостросюжетна екранізація від володаря «Оскара» Стіва Маккуїна Що мають робити дружини, які втратили своїх чоловіків? Страждати, плакати, згадувати... Але Доллі, Лінда та Ширлі — не такі. Вони обирають дещо інше. Помсту. Бо їхні чоловіки не були звичайними... Коли їх убили, лишилася незавершеною їхня справа. У банківському сейфі свого чоловіка Доллі знаходить пістолет, гроші та детальні плани серії грабунків. Тих, що так і не встигли здійснити чоловіки. Доллі разом з Ліндою та Ширлі має завершити справу своїх коханих. Та щоб протистояти місцевим головорізам і поліції, удовам потрібна четверта спільниця…У цьому трилері є все, аби задовольнити смак навіть найвибагливішого читача. Гострі відчуття та несподівані повороти сюжету гарантовано. Library Journal
Белоснежка (р)
Белоснежка и семь гномов» – прекрасная сказка, которая до сих пор остается одним из самых обожаемых детских произведений. История красавицы Белоснежки, преследуемой злой мачехой-колдуньей и нашедшей приют в волшебном лесу, в невероятном сказочном домике добрых гномов.
Домашня ілюстрована енциклопедія , Дизайн інтер єру (у)
Без сумніву, кожна книга серії буде найкращим подарунком для тих, хто прагне зробити свою домівку особливо затишною і гарною, втілити в дизайні оселі неповторну особисту атмосферу , хто цікавиться фен-шуєм та його впливом на якість життя, бажає влаштувати присадибну ділянку за існуючими законами ландшафтного дизайну. Висока поліграфічна якість та велика кількість ілюстрацій.
КЗКЗ Фізика 10 кл.(Укр) Академічний рівень
Фізика. 10 клас. Академічний рівень. Комплексний зошит для контролю знань Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики й призначений для поточного та тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчання теми. У додатку також наведено довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті. Пропонований посібник є складовою навчально-методичного комплекту «Фізика-10», який включає також підручник, збірник задач і зошит для лабораторних робіт. Зошит може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником фізики для 10 класу (академічний рівень). Призначено для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних за …
Моя перша абетка (подарункова) , Абетка тварин (у)
«Моя перша абетка» – найкращий подарунок для малюка! Слухаючи та запам’ятовуючи веселі віршики, маля зможе не тільки вивчити літери від А до Я, та цифри від 1 до 10, алей зробити перші кроки на шляху до читання. На кожній картинці художник намалював для дитини багато предметів, назвияких починаються з відповідної літери.
Пригоди Мурчика з алфавиткою , Мурчик - спортсмен (у)
Довгоочикуване продовження улюбленої серії по котика Мурчика!Разом із гарненьким котиком Мурчиком ваша дитина легко й охоче буде вчитись і пізнавати навколишній світ. У цій серії малюк познайомиться:• з видами транспорту,• з явищами природи,• з різними видами спорту.А допоможуть йому в цьому веселі ігрові вірші Ірини Сонечко та чудові ілюстрації Галини Бродської.
Улюблена казка , Теремок (у)
У цій серії зібрано найкращі казки для дітей. Незвичайну форму книжок розроблено спеціально для того, щоб зацікавити малюка: улюблені герої визирають одне за одним і запрошують дитину дослухати казку до кінця. А чудові ілюстрації подарують вам і вашому маляті море задоволення.
Дрожь земли
В Пятизонье никому клички просто так не дают. И если уж тебя прозвали Алмазным Мангустом, приходится соответствовать. Бывший вертолетчик Геннадий Хомяков старался. И главной его проблемой оставалось выживание. Ведь Алмазным Мангустом интересовались все — дикие сталкеры, военные чистильщики, безжалостные рыцари Ордена Священного Узла. Да и орды биомехов, населяющих Чернобыльскую пустошь, не давали носителю загадочных сверхспособностей проходу. Но выяснилось, что есть проблема поважнее. Внезапное исчезновение старого друга, а по совместительству — известного журналиста Мерлина, заставило Алмазного Мангуста на время забыть даже о биомехах...
Абетка, Весела абетка (у)
Абетка — це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. У книжках цієї серії ми зібрали найяскравіші, найпривабливіші ілюстрації, найдобріші, найвеселіші вірші. Ми впевнені, що перші кроки в читанні подарують дитині багато позитивних емоцій
Розвиваючі пазли-розглядачки. Хто сховався на фермі?
Перед вами перша книжка з пазлами для батьків та малюків! -заглядайте у віконця -складайте пазли -відгадуйте загадки
Книжка с окошками+подвиж. элементы. Чудо-тренажер. Фигуры и цифры
Чудо-тренажер - книжка непростая. На каждом развороте малыш найдет интересные стишки, развивающие задания и яркие картинки.Развиваться с этой книгой очень весело! Прочитайте стишки, чтобы познакомиться с цифрами и фигурами, а затем выполните задание на л
3002-04 Гра Дорожній Твістер
Твистер в новой удобной упаковке занимает минимум места в вашей дорожной сумке. Отдыхайте весело, интересно и активно!
0809а Информационные стенды для ДОУ Мы - помощники РУС.
активизируем непроизвольную память - украшаем группу - используем во время занятий
Книга с ручкой. Многоразовые наклейки. Принцессы. В гостях у Лиззи
Книга с ручкой. Многоразовые наклейки. Принцессы. В гостях у Лиззи
Під небом Аустерліца (тв)
Найбільшою помилкою було б думати, що цей роман — твір «на злобу дня», художня реконструкція реальних подій. Насправді — це спроба розповісти про людину, котру ідеалізм практично привів до краху. Єдиною перешкодою на шляху до катастрофи є професія, справа, яку любить героїня. Історія Мар’яни Морозової — це інсталяція напруженої, тривожної атмосфери останніх років в Україні. Це роман не про політиків і їхнє оточення. «Під небом Аустерліца» — роман про те, як важко обирати свободу. Тому що якщо і варто нам з вами що-небудь зберігати, то тільки наш ідеалізм — єдину монету, за яку купується свобода.
Чудо-кладовая Полезные деликатесы из овощей и корнеплодов
Все мы знаем, что овощи и корнеплоды — неисчерпаемая кладовая необходимых организму витаминов, микроэлементов, веществ-антиоксидантов Поэтому неудивительно, что блюдами из даров огорода изобилуют кухни всех народов мира В этой книге вы найдете множество полезных деликатесов из сырых, вареных, тушеных, припущенных, жареных, запеченных овощей и корнеплодов. Простые в приготовлении, из доступных ингредиентов, вкусные и сбалансированные, они разнообразят ваш рацион и станут украшением любого стола. Приятного аппетита!
Дисней. Цікава англійська. Микки Маус. (РА)
Эти интересные веселые книги помогут дошкольнику вместе с героями популярных мультфильмов освоить простейшие навыки общения на английском, положат начало формированию лексического запаса. Интересные упражнения помогут развить внимание, логику и смекалку. Книги содержат 16 страниц + 2 страницы с наклейками.
Мій перший атлас
Картонний віммельбух розширить кругозір! 8 зрозумілих карт і понад 400 малюнків проведуть чомусиків материками й країнами, покажуть архітектурні цікавинки, національні костюми, екзотичних тварин. А завдання на пошук об’єктів перетворять гортання книжки на справжній детектив.
One-Punch Man. Кн.3
Настоящие герои никогда не отступают перед лицом опасности! Вот и на этот раз Сайтама и Дженос спешат дать отпор Повелителю Морских Глубин, который с легкостью одолел даже героя класса S. Но совсем скоро сражение с чудовищем, чей уровень угрозы – Демон, покажется им детской сказкой, ведь герои еще ничего не знают о страшном пророчестве, согласно которому нашей Земле кранты!
По кому подзвін
Один з найвідоміших та найемоційніших своїх романів «По кому подзвін» Ернест Гемінґвей завершив через три роки після приїзду в Іспанію, де висвітлював події громадянської війни для американської преси з 1937 року. Ця книжка — історія декількох днів життя підривника Роберта Джордана, який, як і Гемінґвей, приїхав з США в Європу на «не свою» війну. Блискучий та печальний роман про мужність та жертовність, моральний обов’язок і проблему вибору, любов та втрату. Найвидатніший роман про війну в історії літератури.