Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
Золотий горнець. Малюк Цахес ( ШБ-мини )
До книги видатного німецького письменника,композитора і художника Ернста Теодора Амадея Гофмана(1776-1822) ввійшли одні з найвідоміших його творів,у яких втілився дух німецького романтизму.У фантастичних повістях-казках письменника присутності романтична іронія,теми бузумства,реальності ілюзорного,ірраціональності буденного... Блискуча фантазія в поєднанні з суворим і прозорим стилем забезпечили Гофману особливе,почесне місце в німецькій і світовій літературі.
3611 Серiя Зростайка - Віслючок
Ваш ребенок растет не по дням, а по часам, и вы горды этим. Но вечный недостаток времени не позволяет регулярно следить за его ростом, да и стены не хочется портить. Наш веселый ростомер — решение этой проблемы, а кроме того — еще и украшение детской комнаты. Вам остается только правильно повесить его на стену, чтобы реальный рост совпадал с соответствующими значками на ростомере.Сделайте своему ребенку подарок — приобретите ростомер. Убедитесь в том, как быстро растут наши дети!
Малятам про машини міні , На дорозі (у)
Серія «Малятам про машини» допоможе вам познайомити дітей зі світом транспорту й різноманітних машин. У кожній книжці-картонці — десять натуралістичних ілюстрацій машин і стільки ж коротеньких віршиків, які легко запам’ятовуються.
DENIM, или все о джинсах
С 50-х годов прошлого столетия джинсы были теснейшим образом связаны с кинематографом, рок-музыкой, движением хиппи, индустрией моды. Мода, дизайн, технологии, применяемые при производстве джинсов, развиваются и изменяются непрерывно. Новые виды отделок, оригинальные конструкции джинсов, сочетания денима с другими материалами появляются беспрерывно. В книге сознательно лишь отчасти затронут вопрос дизайна, создания коллекций джинсовых изделий, новинок ведущих фирм, а также особенности рекламы, сбыта, продвижение на различные рынки. Тем, кто интересуется последними новинками и модными тенденциями в джинсах различных фирм, следует обратиться к интернет-сайтам, перечисленным в конце книги. Формат: 23 см х 30 см.
Мій конспект.Математика. 1 кл. 2 семестр (за підр Ф. М. Рівкінд,) ППШ317
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики в 1 класі  (II семестр), складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником Ф. М. Рівкінд, Л. В. Оляницької ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу.Для вчителів початкової школи.
Атлас. Фізична географія України 8 кл
Атлас з фізичної географії України, 8 клас. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України
Hallo, Freunde! Німецька мова П-К 5(1) Укр. НОВА
Hallo, Freunde! Німецька мова П-К 5(1) Укр. НОВА
Велика збірка творів. Проза
Двотомник, який ви тримаєте в руках, містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури. До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві.Збірку призначено для читання дорослими дітям дошкільного віку і для самостійного читання ? молодшим школярам.
Єва
У морському металевому контейнері, що прибився до берега острова, який поділяє наш та потойбічний світи, Джон Збирач знаходить скалічену, змерзлу і ледь живу молоду жінку. За допомогою Цілителів та Вчених, Джон опікується Ліллі і незабаром виявляє, що її генетичний код пов’язано з усіма відомими расами. Ніхто навіть уявити не може, яке значення буде мати її одужання... Ніхто, окрім самої Єви, матері всіх живучих на Землі, яка називає Ліллі «донькою» та пропонує на власні очі побачити правду про свою історію, яка насправді є історією кожного з нас.
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Книга Роберта Саттона - викладача Стендфордського університету - одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.
Відважна Евеліна на Південному полюсі (Акварель)
Чи бували ви в Антарктиді? Чи знаєте, чим там займаються пінгвіни? Відважна мандрівниця Евеліна радо розповість про це. Адже вона здійснила карколомну подорож на повітряній кулі до самісінького Південного полюса.
Теремок (Книги с крупными буквами)
В сборник вошли самые известные русские сказки, предназначенные для самостоятельного чтения детьми. Читая страницу за страницей, ребята познакомятся с сюжетом сказок и научатся лучше читать.
Издательский бизнес изнутри
Издательский бизнес изнутри. Или - От рукописи к бестселлеру. Как это происходит? Об этом расскажет автор одноименного трактата Татьяна Верба, изд-во Баланс Бизнес Букс. Эту позицию можно купить в виртуальном книжном, в Книголенде. Издательский бизнес изнутри откроет Вам главные секреты от ведущего издательства деловой литературы в Украине под названием Баланс Бизнес Букс. Вы сможете вникнуть детально в каждый шаг процесса украинского книгоиздания, так как книга от Татьяны Вербы составлена из четких 13 разделов, каждый из которых заполнен актуальными материалами и реальными советами. С чего все начинается? Работа с авторами, юристами, структурные связи внутри издательства, планирование, допечатная подготовка, непосредственно сама печать… А также аутсорсинг и формирование адек …
Енциклопедія , Украина лучшие 500 уголков, которые стоит посетить (р)
Украина - край, где памятников столько, что хватит не на один год странствий. Преодолев сотни километров, авторы собрали множество интересного материала о главных туристических прелестях нашего края. Моря и горы, замки и парки, знаменитые города и величественные храмы по-становятся в ореоле старинных легенд и научно взвешенных фактов.
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 6 кл. Електронні демонстраційні матеріали Наочність нового покоління
ДИСК УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 6 кл. Електронні демонстраційні матеріали Наочність нового покоління
Заграва (тв)
Життя - це гра. Жорстока, цинічна. У ній не завжди і не всі дотримуються правил, а ставки не раз вимірюються людськими життями. У новому романі Заграва Віктор Веретенников продовжує своє заглиблення в проблематику морального вибору людини в сучасному світі, зриває маски з облич олігархів, рейдерів, моральних покручів, які навіть кохання вимірюють грошима. Їм протистоять ті, хто бореться за своє життя і за своє кохання. Інтригуючий сюжет, неоднозначні вольові характери, складні перипетії міжособистісних відносин, висока психологічна напруга роблять читача своєрідним співтворцем цього динамічного роману.
Ромео і Джульєтта. Гамлет (классика жанра)
Вільям Шекспір - один з найвідоміших драматугрів світу,визнаний найвидатнішим англійським драматургом усіх часів.Його трагедії «Ромео і Джульєтта» i «Гамлет»- це вершина світової драматургії,яка не втрачає актуальності ось уже четверте століття поспіль
Там, где кончается волшебство (мягк обл.)
Впервые на русском - эталонный роман мастера британского магического реализма, автора, который, по словам именитого Джонатана Кэрролла, пишет именно те книги, которые мы всю жизнь надеемся отыскать, но крайне редко находим. Девушка со странным именем Осока живет в графстве Лестершир. Всему, что она знает, ее научила Мамочка Каллен - то ли просто мудрая женщина, всегда готовая помочь, то ли настоящая ведьма. В ночном небе можно разглядеть спутники, американцы через несколько лет обещают высадиться на Луну, соседнюю ферму оккупировала странная волосатая компания, но у Осоки свои заботы: как спастись от выселения, спечь свадебный пирог с правильным количеством любви и разобраться с настырным байкером-вегетарианцем - теперь, когда Мамочка попала в больницу и унесла свои секреты с собой?
Мій зошит. 4-й рік життя (у) МЗШ008
Мій зошит. 4-й рік життя (у) МЗШ008
Життя попереду (у) Столетие
«Життя попереду» — одна з найбільш пронизливих, відвертих, драматичних і зворушливих книг другої половини ХХ століття. Десятирічний Мохамед — усі його звуть Момо — живе в паризькому районі Бельвіль, населеному арабами, чорношкірими африканцями і євреями, в притулку, який тримає мадам Роза, колишня ув’язнена табору Аушвіц. Матері більшості дітей, яких виховує Роза,— повії, які платять копійки за утримання своїх чад. Момо змушений самотужки боротися з життям і за життя, коли ж мадам Роза з часом стає абсолютно безпорадною, саме він допомагає їй виживати і залишається з нею до останньої години.Роман, написаний в 1975 році, був удостоєний Гонкурівської премії, і таким чином Ромен Ґарі став єдиним письменником у світі, який двічі, але під різними іменами, ставав гонкурівським лауреатом.