Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
ДПА 2016 4 кл. Укр.мова. Збірник підсумкових контр. робіт
Збірник містить 32 варіанти контрольних робіт з української мови для підготовки і проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми з української мови для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання) та «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».Кожна робота передбачає 8 завдань, серед яких 4 завдання в тестовій формі закритого типу з вибором однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих, завдання відкритого типу, завданні на встановлення відповідності, текст для списування та творче завдання (створення власного висловлення).
Гусенятко
У цій «подвійній» книзі публікуються улюблені поетичні й прозові твори для дітей Миколи Вінграновського (1936–2004) — найвидатнішого українського лірика другої половини ХХ століття.Микола Вінграновський щиро тішився, що цю книжку проілюстрував саме Кость Лавро, творчість якого високо цінував.
Роздобудьки в полі
Уперше до уваги читачів усі п’ять книг відомої британської письменниці Мері Нортон українською мовою! «Роздобудьки» — це неймовірна історія про крихітних людей, які живуть поруч із нами та потихеньку «роздобувають», тобто позичають, різноманітні речі. Дивовижні пригоди симпатичних крадіїв починаються, коли маленьке роздобудько Аріетті порушує головне правило — уникати людей.Найпопулярнішу казку Мері Нортон багато разів екранізували. А в 1952 році авторку нагородили медаллю Карнегі за літературні досягнення.
Рыжий лис
В книгу Чарльза Робертса, известного канадского писателя-анималиста, последователя Эрнеста Сетона-Томпсона, вошли рассказы разных лет и повесть Рыжий лис (1905).
Жовтнева гра. Оповідання
На сторінках цієї книжки Бредбері підкорює жанри ґорору та містики, вишукано поєднуючи сюжетну майстерність з характерним ліризмом та особливим поетичним баченням світу, що стало прикметною рисою творчості цього славетного американського письменника.
Звери большие и маленькие
Кто живет в африканской саванне? Как составить картотеку животных? Что нужно для постройки домашней фермы? Обо всем этом и о многом другом вы узнаете из новой энциклопедии дошкольника Знай-ка!. Открывайте ее поскорее - и... веселые загадки, пословицы, скороговорки, увлекательные истории и занимательные иллюстрации помогут вам совместить приятное чтение с обучением.Издание предназначено для детей старшего дошкольного возраста.
Большая книга. Великие учёные и их открытия
История человечества — это история великих научных открытий, которые изменили мир. На смену фантазиям и предположениям пришло точное, подкрепленное экспериментами знание. В этой книге популярно рассказано о самых значительных открытиях в истории человечества и их гениальных авторах. Яркие фотоиллюстрации помогут детям ближе познакомиться с великими учеными.Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам, а также их заботливым родителям.
КЗКЗ Англійська мова 11 кл. (Укр) Рівень стандарту НОВА 11-річ. шк.
Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 11 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам призвичаюватися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток — підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
Как я умер (рус)
Как пишет сам Игорь Поночевный, родился он 15 октября 1967 года в Пензе, проездом. В 1971 году перебрался в Ленинград, где с детства учился профессии рисовальщика. Закончил художественное училище им. В.А. Серова. В 2014 году, на другой день после оккупации Крыма, родил мальчика семи лет по имени Алеша Ступин, из Реутово, известного своими патриотическими рисунками. Затем уволился с работы, завел блог и начал публиковать рассказы на актуальные темы: политическую сатиру, любовную лирику, фантазийную абсурдистскую прозу. В настоящий момент скрывается от российских властей в Сан-Франциско, США.Рассказы, которые вошли в эту книгу, необычны - они ироничны, в них есть и пародия, и стилизация, и лирика, но при всей своей сюрреалистичности они отражают нашу действительность. Кому-то  …
Альбом друзів. Friends book
Цей альбом — справжній скарб для будь-якої дівчини! Адже тут ти зможеш зібрати всю найцікавішу інформацію про своїх друзів: їхні знаки зодіаку, заповітні мрії, улюблені фільми та книги… Кожен з них залишить тобі на пам’ять фотографію та приємне побажання. Обов’язково заповни свою особисту сторінку, щоб інші могли більше дізнатися про тебе. У результаті ти матимеш цілу книгу, сповнену спогадів, малюнків, таємниць та веселощів! А щоб цікавіше провести час разом, альбом містить спеціальні сторінки з рецептами смачних та простих страв, іграми й тестами та навіть тлумаченнями сновидінь. Стань зіркою компанії — грай та весело розважайся з найкращими друзями!
Under the Greenwood tree = Під деревом зеленим (м)
“Under the Greenwood Tree” — an enchanting, lyrical and bright novel by Thomas Hardy (1840—1928). It is an idealized pastoral written with light humour and sincere love for its heroes. The book may seem an idyll in prose, still, it is only at first sight. Side by side with tender and romantic love of Dick and Fancy there arises dramatic lot of life of the village church choir, which gives up its place to the organ the way old England falls into oblivion in front of the active offensive of modernization. And Thomas Hardy sorrowfully notes that this new world is devoid of that enchantment and romance which blossomed out “under the greenwood tree”.“Під деревом зеленим” — чарівний, ліричний і життєрадісний роман Томаса Гарді (1840—1928). Це ідеалізована пастораль, написана з лег …
Макбет
Макбет - трагедия непомерного честолюбия, недаром ее лейтмотивом звучат слова героя: Я смею все, что смеет человек. Это трагедия сильной личности, одержимой собственным величием. Для достижения своей цели Макбет ни перед чем не останавливается. Доблестный воин очень скоро превращается в убийцу...
Записки Кирпатого Мефiстофеля, Роман (тв. пал.)
Доля видатного українського письменника Володимира Винниченка (1880-1951) була надзвичайно складною та бурхливою. Цей талановитий художник слова був відомим політичним діячем, який все своє життя присвятив боротьбі за побудову вільної, самостійної України. Тому не дивно, що твори його довгий час було заборонено друкувати.Головний герой роману Записки Кирпатого Мефістофеля Яків Михайлюк наче не живе, а грає в життя. Навіть до свого одруження він ставиться як до гри. Але на перешкоді стає один факт: виявляється, що у Кирпатого Мефістофеля є син, що народився проти його бажання. Гра закінчується: Михайлюку треба обирати між коханою і дитиною.
Мій перший словник Тлумачний словник
В этом словаре собраны свыше 1000 украинских слов. Он содержит толкования самых распространенные слов современного украинского литературного языка. Написание слов, их ударения и спряжения согласно новому украинскому правописанию. Все слова в словаре размещены в алфавитном порядке и поданы в начальных формах: существительные и местоимения - в именительном падеже единственного числа, прилагательные - в мужском роде единственного числа, глагол - в неопределенной форме.В словаре много цветных иллюстраций, которые помогут лучше понять лексические значения слов.На украинском языке.
Мій конспект. Українська мова. 4 кл. II семестр (за підр.Захарійчук, ) ПШМ125
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 4 класі (II семестр), складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для загальноосвітніх закладів із навчанням українською мовою (у редакції 2014 р.) за підручником  М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун (К. : Видавництво «Грамота», 2015).Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах.
Оригiнал Лаури
Перед смертю Володимир Набоков (1899 — 1977) заповів знищити 138 каталожних карток, що складали чернетку його незавершеного роману «Оригінал Лаури», який він писав протягом усього свого життя. Тридцять років син письменника, Дмитро Набоков, єдиний спадко¬ємець видатного російського романіста, вагався: виконати останню во-лю батька чи зробити все, щоб цей твір побачив світ. Нарешті він прийняв рішення опублікувати «Оригінал Лаури». І тепер читачі вперше мають унікальну можливість на власні очі побачити картки, написані рукою Володимира Набокова, а також познайомитися з українським перекладом цього «роману із ключем, де ключ утрачено назавжди»...
Експеримент доктора Гайдеггера та ін. оповідання (м)
Натаніель Готорн (1804—1864) — видатний майстер американської прози ХІХ століття, що стояв біля витоків національної американської культури.Для романтичної поетики Н. Готорна характерні взаємопроникнення реальності й фантастики, загадкові збіги, символічна гра, використання моральних алегорій. Водночас його психологічні спостереження є дуже точними, а образи — надзвичайно пластичними.
Панорамка (біла) , Бременські музики (у)
Такі книжки бувають лише в дитинстві! Малюк гортає сторінки, і перед ним, як від помаху чарівної палички, оживають об’ємні ілюстрації. Дитина потрапляє у світ Казки. Книжка-панорамка стане чудовим подарунком вашому маляті.
Війна і міф. Невідома Друга світова
Після сімдесяти років з часу завершення Другої світової війни ці буремні події продовжують хвилювати суспільство. Хоча темі присвячено вже безліч наукових і популярних досліджень, ще далеко до часу, коли будуть остаточно розставлені всі крапки над «і». Гарячі дискусії спостерігаємо також за межами академічних установ. Історія відгримілої війни важлива для сучасників, адже часто в ній ми шукаємо витоки наших проблем, обґрунтування політичних орієнтацій, наші цінності та національну пам’ять.Історія – інструментальна дисципліна. В СРСР це добре розуміли і намагалися виховувати нові покоління на героїці воєнних літ. Радянській владі було за що соромитись, тому офіційна версія історії війни була наскрізь міфологізованою. Наслідки радянської історичної пропаганди відчутні і нині …
Предметні тижні з природознавства в поч. школі 1-4 кл. (Укр)
Предметні тижні з природознавства в початковій школі. Серія «Предметні тижні» Даний посібник є реальним помічником учителя початкової школи в підготовці й проведенні різноманітних заходів предметного Тижня природознавства. Він містить матеріали, присвячені плануванню й проведенню тих або інших заходів, сценарії, а також матеріали, які можна використати для самостійного створення оригінальних сценаріїв, описи конкурсів, ігор, вікторин. Усі ці матеріали можуть бути використані не тільки в позакласній роботі, але й на уроках природознавства.