Быстрый заказ книги

Распродажа, акция

На странице:
Сортировать по:
4735 Пейзаж із паєток Цвітіння сакури 15100310Р
Новий вид аплікації з паєток - без клею! Паєтки кріпляться спеціальними гвоздиками до схеми на пенопластовой основі. Такий вид творчості цікавий дітям різного віку, тому результат в будь-якому випадку виходить красивим і дуже блискучим.
1032-1 Плакат.Правила пожежної безпеки (У)
Формат, мм:210х30010 бесід, 8 карток із малюнками • Причини і наслідки пожеж • Дії під час виникненя пожежі у багатоповерховому та приватному будинку • Правила експлуатації побутових нагрівальних, електричних та газових приладів • Пожежнонебезпечні речовини та матеріали • Пожежонебезпечні обєкти • Правила пожежної безпеки у вашому домі • Дії учнів при пожежі • Домедична допомога постраждали від пожежі • Правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі • Підсумкове заняття.. Протипожежна безпека.
Robocar Poli, Розфарбуй і наклей. Команда рятувальників (у)
Robocar Poli — серія книг для малюків з героями мультфільму «Робокар Полі». У серію входять розмальовки, розмальовки з наліпками, книги з історіями, книги з пазлами, розвиваючі книги «Знайди і покажи».
Енциклопедія велика ілюстрована , Ігри світу (у)
Будь-яка гра має певну дуже важливу для життя властивість, прихований зміст. Одні вважають, що гра дає вихід надлишковій енергії. Інші бачать в іграх щось на кшталт тренування або розвиток необхідних умінь і навичок. Але чому такими важливими для нас є ігри й чому вони відіграють таку важливу роль? Чому малюк, який грається у м яча, верещить від захвату, чому гравець у покер забуває про все на світі, чому шахіст усього за одну партію проживає ціле життя, сповнене драматизму та пригод, чому шаленіють юрби фанатів на трибунах стадіонів? Звідки взагалі взялася гра з її напруженням, радістю, веселощами, з її жартами та забавою?Про все це, а також про сотні найрізноманітніших ігор, у які грають люди, — від античних змагань із сили та спритності до супер- сучасних комп ютерних стра …
Гаф пайп старт Леона новачка Halfpipe-Leon Legt Los (нім)
У своєму новому класі Леон - справжній цап-відбувайло. Всі вважають його зубрилом. Проте після того, як він отримав у подарунок на свій день народження чудовий скейтборд, все дивовижним чином почало змінюватися...
13159031Р Картинка из блесток.Стелла и Блум (р)
Делать блестящую картину в стиле популярного мультсериала «Клуб Винкс: Школа волшебниц» очень просто и легко! Картинки с клейкими областями засыпаются блестками разного цвета. Можно раскрасить картинку, следуя шаблону, или проявить фантазию, раскрасив на свой вкус. Экспериментируй с разноцветными блестками!
КЗКЗ Біологія 11 кл.(Укр) Рівень стандарту. Академ. рівень
Комплексний зошит для контролю знань Біологія. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень. Посібник складений відповідно до чинної програми з біології (рівень стандарту й академічний рівень). Він містить завдання для контролю знань за кожним тематичним розділом навчальної програми, підсумкові семестрові контрольні роботи за І та ІІ семестр. У вкладиші, що відділяється, розміщено задачі з генетики та екології. Призначений для вчителів біології та учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Великі собаки бояться маленьких дівчаток 3+ (Акварель)
Ви тримаєте в руках книжку про дуже примітну дівчинку Риську. Неслухняні ручки й ніжки дитини допомогли їй перетворити справжнє чудовисько на талановитого художника, що вміє малювати хмарки. Й навіть суворі мама й тато не змогли встояти перед чарівністю нової подруги своєї доньки.
Козацькi вiйни Косинського та Наливайка 1594-1596 рр.(м)
Козацькі війни К. Косинського та С. Наливайка (1591—1596 рр.) залишили яскравий слід в історії козацтва. Вони завершили перше сторіччя його розвитку й розпочали нове, XVII ст., яке цілком правомірно можна назвати козацьким сторіччям історії України. З кінця XV ст. (саме цього часу сягає перша згадка про козаків) козацтво перетворилося з дрібних ватаг степових авантюристів-одинаків на окреме військове угруповання, яке налічувало тисячі людей і мало власні, не залежні від держави, збройні сили. Війни кінця XVI ст. стали демонстрацією сил і можливостей козацтва, його все зростаючого військового, організаційного, політичного й соціального потенціалу. Вони поклали початок історії боротьби козацтва за свої права, і тому саме від них ведуть відлік усіх козацьких повстань і війн прот …
Роздобудьки
Уперше до уваги читачів усі п’ять книг відомої британської письменниці Мері Нортон українською мовою! «Роздобудьки» — це неймовірна історія про крихітних людей, які живуть поруч із нами та потихеньку «роздобувають», тобто позичають, різноманітні речі. Дивовижні пригоди симпатичних крадіїв починаються, коли маленьке роздобудько Аріетті порушує головне правило — уникати людей.Найпопулярнішу казку Мері Нортон багато разів екранізували. А в 1952 році авторку нагородили медаллю Карнегі за літературні досягнення.
6349 Академія для немовлят. Розвиваючі контрастні картки на шнурочку. Ведмедик 13152018У
Набор включает 20 более сложных иллюстраций, в сравнении с первым комплектом.Карточки приспособлены для восприятия трехмесячными детьми, которые начинают уделять внимание деталям, и могут отделить из целого даже небольшие элементы.Игра с карточками поможе
Кн. розмальовка Тварини, В дальних странах (р)
Животные в этой раскраске изображены в натуралистическом стиле и выглядят как живые! Хомячок уже спрятал вкусные зернышки за щеки, собачки играют в мяч, а попугаи жако хотят с тобой поговорить! Бери скорее карандаши и разрисовывай животных!
Мій конспект.Світова література.10 клас.Рівень-академічний.Відп-но до Програми-2010 ЗЛ81
Посібник містить календарний план, плани-конспекти 70 уроків, що складені відповідно до чинної Програми Міністерства освіти і науки України 2010 року (рівень академічний).План-конспект кожного уроку розміщено на відривному аркуші з полями для нотаток.Користуючись матеріалами посібника, кожен учитель може створити на їх базі власні конспекти.
Практическое руководство по эксплуатации и ремонту автомобиля
Приобретение автомобиля — всегда приятное событие. Сложно переоценить все положительные стороны личного транспорта. Однако водитель должен понимать, что, сев за руль, он берет на себя ответственность за безопасность, собственную и окружающих. Облегчить жизнь водителям, причем не только начинающим, но и опытным, призвана эта книга. Вы ознакомитесь с основными приемами безопасного управления автомобилем, практическими рекомендациями по диагностике, ремонту и техническому обслуживанию отдельных узлов и агрегатов. А в словаре сможете найти значение различных терминов, которые часто используются в специализированной литературе. Вот увидите, эта книга поможет вам избежать многих неприятностей на дороге!
О пользе и вреде истории для жизни
О пользе и вреде истории для жизни - одна из ранних работ выдающегося немецкого философа Фридриха Ницше, но в ней уже в полной мере проявились особенности его авторского стиля - парадоксальность мышления и афористичность изложения.
Добрі історії. Півцукерки
Довгими вечорами, коли на столі чай дружить із печивом, а маслини з вермутом, не обійтись без історій. Вони мають бути добрими, адже за столом збираються друзі. Також це один із вимірів літератури, коли читання змійнює відчуття захищеності і світ навколо нас стає теплішим і позитивнішим. Адже ми знаємо, що темрява зранку розсіється, що за зимою прийде весна і що насправді все буде добре...
Пазл кн. пухнасті історії, Слонёнок (р)
Маленькие истории про животных для маленьких читателей. Прочитай стишок и собери красочный пазл с четвероногим героем книжки!
Вовк Казан — відданий друг
Це один з найвідоміших творів американсь­кого прозаїка та захисника довкілля Джеймса Олівера Кервуда, який належить до золотого фонду пригодницької літератури. Продовжуючи кращі традиції Джека Лондона, Дж. О. Кервуд розкриває внутрішній світ тварини, дивлячись на світ її очима. Письменник надзвичайно майстерно зумів пе­редати психологію головних героїв повісті — Казана, на чверть вовка, на три чверті собаки, та його вірної супутниці Сірої Вовчиці. Через своє походження Казан розривається між двома світами — світом людей та світом тварин. Боротьба двох начал ні на мить не припиняється, змушуючи читача хвилюватися за долю цього неймовірно благородного красеня, безжалісного до всіх, хто порушує його права, й турботливого до тих, хто йому небайдужий.
Портрет и вокруг
В любом человеке есть художник. Каждый мечтал бы сменить спокойную, размеренную жизнь на страсти и муки творчества. Поэтому непременно в героях книг Маканина читатель открывает частицу себя.Маканин виртуозно исследует психологию таланта, его наивность и жертвенность, самовлюбленность и авантюризм. Проза Маканина - чуткий барометр времени. Именно по ней определяется величие эпохи и самостояние личности.