Быстрый заказ книги

Подарочные книги

На странице:
Сортировать по:
Наречена. Арт-бук
Дитячий арт-бук «Наречена»— це мандрівка у світ традиційного весільного костюму. Чи можливо бути королівною у сорочці з домотканого полотна? Книга показує неймовірну розкіш традиційного вбрання і вчить дітей відрізняти борщівську сорочку від поліської, гуцульські запаски від полтавської плахти, впізнавати баламути, дукачі, зґарди.Книга є продовженням популярного арт-буку «Скриня. Речі Сили» (ВСЛ, 2016) від творчого об’єднання «Ковчег» — Ярини Винницької, Юлії Табенської та Дмитра Осипова. Цей проект створено за підтримки національного музею Івана Гончара, на основі музейної колекції, а також колекцій відомих українських збирачів старовини - Роксоляни Шимчук (Етно-галерея Роксоляни Шимчук), Уляни Явної (Давній народний одяг), Віктора Ющенка, майстерні дитячого одягу “Аденчик-Баденчик”.
Перлини нашої планети Унікальні витвори природи і людини
Налаштуйтеся на дивовижну мандрівку до найпрекрасніших куточків нашої планети. Гортаючи сторінки цього щедро ілюстрованого видання,ви ознайомитеся зі справді унікальними витворами природи і людини. Водоспади й озера, льодовики і гори,острови і скелі, національні парки і заповідні зони, палаци і храми, замки і фортеці... Розмаїття дикої природи та краса споруд, створених людиною, викликають захват, вражають уяву, надихають і закликають у путь.
Жемчужины нашей планеты. Уникальные творения природы и человека
Настройтесь на удивительное путешествие в прекраснейшие уголки нашей планеты. Листая страницы этого щедро иллюстрированного издания, вы ознакомитесь с действительно уникальными творениями природы и человека. Водопады и озера, ледники и горы, острова и скалы, национальные парки и заповедные зоны, дворцы и храмы, замки и крепости ... Разнообразие дикой природы и красота сооружений, созданных человеком, вызывают восторг, поражают воображение, вдохновляют и призывают в путь. Еще бы, ведь, по словам Блаженного Августина, мир - это книга, а те, кто не путешествует, читает только одну ее страницу
Ван Гог. Жизнь. В 2 томах (комплект)
Избрав своим новым героем прославленного голландского художника, лауреаты Пулитцеровской премии Стивен Найфи и Грегори Уайт-Смит, по собственному признанию, не подозревали, насколько сложны задачи, которые предстоит решить биографам Винсента Ван Гога в XXI веке. Более чем за сто лет о жизни и творчестве художника было написано немыслимое количество работ, выводы которых авторам новой биографии необходимо было учесть или опровергнуть. Благодаря тесному сотрудничеству с Музеем Ван Гога в Амстердаме Найфи и Уайт-Смит получили свободный доступ к редким документам из архивов семьи, многие из которых и по сей день оставались в тени знаменитых писем самого Винсента Ван Гога. Опубликованная в 2011 году новая фундаментальная биография «Ван Гог. Жизнь», работа над которой продлилась це …
Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом
Всесвіт сповнений дивних речей, які ми досі не можемо пояснити. Але автори цієї книги переконливо доводять, що все непізнане не менш цікаве, ніж те, про що ми вже знаємо. Це вступ до найбільших таємниць у фізиці, який допоможе демістифікувати багато складних речей, про які ми знаємо, від кварків і нейтрино до гравітаційних хвиль і вибухаючих чорних дір.

Подарочные книги