Быстрый заказ книги

 

Радощі і прикрощі славнозвісної Молл Флендерс  …
Завзятий поборник здорового глузду, віротерпимості і свободи слова, автор ніколи не займав ніяких офіційних посад, проте на його думку зважали навіть при дворі короля. Часом його отруйні памфлети викликали у влади таке роздратування, що автор вирушав під суд, і справа закінчувалася ганебним стовпом і тюремним ув’язненням. Це, однак, не зупинило Дефо: в 1722 році він опублікував абсолютно скандальний на ті часи роман – саме його ви зараз тримаєте в руках. Це захоплююча історія “красуні з низів”, яка в своїх спробах пробитися нагору не цуралася ні авантюр, ні шахрайства, ні злочину, ні розпусти, ні показною чесноти …
95,00грн.
Санин (р) Запрещенная классика
Владимир Петрович Санин после нескольких лет отсутствия возвращается в родные пенаты — провинциальный городок, располагающийся где-то на юге страны. Молодой человек, разочаровавшийся как в оппозиционной политике, так и в религии, напрочь игнорирует всякую духовную и общественную деятельность людей из своего окружения и вообще не утруждает себя какими-либо мыслями. В его мирке есть место лишь двум вещам: половой страсти и пьянству.
104,50грн.
Зламана лялька (у)
Цей роман — історія про дущу з ніжним іменем Іва, що заблукала в кам’яних джунглях. Героїня, практикуючий психолог, переписує чужі долі, ставить експерименти над клієнтами. А потім дрібниця – зачинені двері – ламає її життя з такою ж легкістю, як дитина л
149,00грн.
Кілька років зими
Роман, який писався 20 років. Роман-притча про сумний світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, але й небезпечне для життя заняття. Де непокірних засилають в страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном»…
139,90грн.
Карпатський капкан
Це — розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941–1951) і п’ять країн, учасники якої — радянський герой-розвідник і воїни УПА, Йосип Сталін і Лаврентій Берія, фотокореспондент французької газети «Юманіте» і веселий білоруський партизан, 2-й Міністр Державної безпеки СРСР і Прем’єр-міністр Великобританії, чарівна агентка британської військової розвідки Бестія і безіменний Курвамать...

«Карпатський капкан» — назва каральної операції, запланованої Москвою на території Галичини в повоєнні роки проти місцевого населення та воїнів УПА, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду. А на «перетині інтересів» урядів кількох країн опиняється директор дитячого сиротинця для глухонімих — професійний розвідник, доля якого видається абсолютно неймовірною саме тому, що вона є справжньою — у головного персонажа роману є реальний прототип.

«Ідея роману народилася після розповіді Сергія Гаврилюка (син актора Івана Гаврилюка — прим. ред.) про свого діда по матері, який був розвідником. — говорить письменник Сергій Ухачевський. — Довелось попрацювати і з архівами. Але варто не забувати, що це — не історична хроніка, а художній твір, і певна доля фантазії в ньому є».

«Тексти Сергія Ухачевського завжди дуже «живі», насичені, динамічні. Ти не встигаєш перевести подих, як історія вже підходить до фіналу. — відзначає керівник і власник видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич. — А його бойовий досвід вберігає читача від «військових ляпів», які регулярно трапляються у письменників».
112,90грн.
Лише секунда
Це — роман про вибір, про самотність людини у великому місті, про переоцінку цінностей, про тонку межу між любов’ю та відразою, життям та смертю.

У чужій квартирі Андрій випадково знаходить щоденник, у якому описане… його життя. Що станеться, якщо раптом ти знайдеш щоденник, в якому описані життя й думки, схожі на твої як дві краплі? Це насправді твій щоденник і твоє власне життя? Те, що ти сам обрав, чи лише прожив за намальованим наперед сценарієм?

Андрій шукає відповіді на запитання, які він колись залишив на майбутнє. І вони нібито вже й забулися, загубилися, проте раптом випурхнули з глибин пам’яті, і вже не можна робити вигляд, що їх немає. Ти робиш вибір сам — щодня, щохвилини, щосекунди.

Павутиння думок, переживань і спогадів. І в якийсь момент все стає зрозумілим. Бо вибір є завжди. Свобода волі, що здатна перетворювати світ навколо нас. Момент життя, в якому доводиться зробити найважливіший вибір.

Сучасній українській літературі бракує інтриги та незвичних точок зору. Книга «Лише секунда» — яскрава спроба виправити цю ситуацію. Спочатку ви просто слідкуєте за думками головного героя, що опинився у край незвичних подіях, а потім починаєте сильніше за нього шукати відповідь. Чи вдасться?..
112,90грн.
Ген воїна
«Ген воїна» розпочинається з історії військового пілота у зоні АТО (оповідання «Нижче неба»), а завершується історією сучасної спецоперації в зоні відчуження ЧАЕС за участі спецпризначенців із України та Росії та розкриває нову правду про людство (повість «Ген воїна»). А між ними на вас чекають історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість «Буенос діас, чіка»).
І, як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у тих історіях, де відбуваються, здавалось би, фантастичні події. Адже автор як професійний журналіст вкрай обережний зі своїми фантазіями.
69,90грн.
Жуйка
У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не став дорослим», цю історію не назвеш…
83,90грн.
Вертеп. Роман про Майдан
Кожне історичне дійство відбувається на двох поверхах вертепу. На верхньому — героїзм, зрада, самопожертва та національні символи. На нижньому — прості людські взаємини: нерозділена любов, дитячі пустощі, відчай, дрібні шахрайства і задавнені комплекси. Обидва поверхи нероздільні.
83,90грн.
Дванадцять місяців
Чи вірити у казки? Коли надворі ХХІ століття, коли ти розлучена, коли сама із двома дітьми, коли «зашиваєшся» на роботі, коли залякує колишній чоловік і на додачу до всього вляпалась у кримінальну історію? Звичайно, ні! А що натомість? Натомість не зраджувати своїм принципам, йти вперед попри труднощі і проблеми, вірити у себе, сміятись над собою, допомагати іншим. Роман «Дванадцять місяців» описує рік із життя сучасної жінки. Авторка зачіпає серйозні теми, але роман читається легко завдяки захопливому сюжету.
77,90грн.
Кошка, которая все видела. Молчаливый свидетель
Частный детектив Джим Глу никогда бы не оставил любимую работу, если бы не проблемы с сердцем. Теперь его офис пуст, а старая видеокамера для секретной съемки отправляется к сыну — одиннадцатилетнему Бруно. Ему она поможет расследовать обстоятельства смерти неосторожной птички в когтях кошки Милдред, домашней любимицы. Никто даже не предполагал, что эта камера станет важнейшей уликой в деле об убийстве соседки — Поппи Руттер, а любопытная кошка — единственной, кто видел преступника…

Но кошка пропала вместе с камерой… Два детектива — отец и сын — начнут каждый свое расследование. Для Джима оно — последний шанс спасти от тюрьмы невиновного, а для Бруно — большое путешествие в странную, опасную и непредсказуемую жизнь взрослых… Но куда подевалась кошка? И кто первым выйдет на след убийцы?
98,50грн.
Мелодія кави в тональності сподівання
Анна таки вирвала в долі надію на майбутнє без Адама. Не білий панський будинок з кам’яними колонами, де вона тепер господиня, не поважний статус удови заможного шляхтича, не багатство чи впевненість у завтрашньому дні, а дитину від Адама, яку носить під серцем. Заради цієї дитини могла б жити, бо живуть же якось інші. Слабка жінка. Чи здужає вона вгамувати біль утрати й навчитися жити без Адама, чи зуміє завершити чоловікові справи та допомогти зрадженій у першому коханні кузині, чи відгукнеться її серце на знову почуту мелодію любові? А що, як у чужій, випадково розгаданій таємниці вона вловить ту саму тональність — сподівання дива?..
84,90грн.
Азбука православия. Как правильно вести себя в церкви
Как устроен православный храм? Почему женщинам нельзя приходить сюда в брюках и с непокрытой головой? Когда и как крестить детей? Как вести себя на богослужении? Как правильно творить крестное знамение и когда класть поклоны? Об этом и многом другом расскажет наша азбука. Здесь собрана самая полная информация о том, как нужно вести себя в храме. Вам предстоит узнать о церковных таинствах, поведении в храме и за его пределами, посте и православных праздниках, а также изучить основные молитвы, необходимые каждому верующему. Уверяем, вы очень удивитесь, узнав, какие ошибки допускаете, даже не подозревая того!
46,90грн.
Діяти як жінка, думати як чоловік
Чому навіть найрозумніші, найуспішніші та найпривабливіші жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і мають щастя в особистому житті? На думку автора цієї книжки — видатного комедіанта, філантропа, ведучого суперпопулярної у США радіопередачі, присвяченої взаємовідносинам чоловіків і жінок, проблема полягає в тому, що жінки звертаються за порадами до інших жінок, хоча варто було б частіше радитись із чоловіками. Стів Харві надає прекрасну можливість проникати в думки представників сильної статі, аби отримувати відповіді на найпекучіші питання. Кумедну, часом сувору, але завжди щиру, цю книжку обов’язково слід прочитати ще й задля того, аби дізнатися, що насправді думають чоловіки про стосунки з жінками.
88,90грн.
Чоловіки з Марса, жінки з Венери
Книжку Чоловіки з Марса, жінки з Венери автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він оволодів, працюючи консультантом подружніх пар. Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби і моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як знайти спільну мову представникам різних планет, дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої стосунки, порозумітися, відновити колишні почуття. Це видання, безсумнівно, буде корисним і пізнавальним як для жіночої, так і для чоловічої аудиторії. Ключові моменти книжки: Автор книги визнаний експерт з покращення якості спілкування подружніх пар. Світовий бестселер, виданий багатьма мовами світу загальним накладом понад 7 мільйонів примірників. Книжка допоможе зрозуміти особливості спілкування чоловіків і жінок.
135,00грн.
Російсько-українська гібридна війна. Погляд со …
Російсько-українська гібридна війна: погляд соціолога. Таке ім я носить книга автора І. П. Рущенка, видана КАМЕНЯРЕМ, яку можна купити у книгарні Книголенд. Ви чули про монографію? У книзі Російсько-українська гібридна війна автор і соціолог І. Рущенко разом з видавництвом КАМЕНЯР знайомить нас з цим поняттям. Це перше дослідження, яке має узагальнену форму, що намагається дати означення природі гібридної війни, що відбувається на наших східних кордонах. Автор Рущенко практично не торкається у книзі Російсько-українська гібридна війна: погляд соціолога від видавництва КАМЕНЯР теорії військових дій. Книголенд наголошує, що автор висвітлює переважно соціальні аспекти російсько-української гібридної війни. Бо соціальна складова сучасних воєн - найголовніша причинність початку цих воєн. Організатори російсько-української гібридної війни спираються переважно на емоції людей, без чого гібридність була б неможливою, бо залишилося б лише воювати первинними методами, як у минулому сторіччі. Підривні соціальні технології, про які розповідає автор-соціолог Рущенко, стали ввічливою зброєю проти України для захоплення нашої землі. Книга від КАМЕНЯРА, Книголенд відзначає, розрахована на загальне коло читачів, так і професіоналів, на кшталт політиків, політологів, соціологів та військових аналітиків. Краще розбиратися у витоках подібних соціальних явищ, щоб можна було попередити подібні війни у майбутньому. Книголенд рекомендує купити книгу автора-соціолога Рущенка від вид. КАМЕНЯР та розібратися у хитрощах поведінки російського агресора вже сьогодні.
Щоб купити цю книгу, тисніть КУПИТИ. Щоб знайти будь-яку іншу книгу - скористайтеся ПОШУКОМ. У нашій віртуальній книгарні можна купити книги різної тематики та різних видавництв. Книголенд - найцікавіша країна для життя.
139,90грн.
Чудо-устройства для молодых мам
Эта книга создана специально для вас автором, которая и сама недавно родила. И что тут началось ... Настоящие уроки выживания, которые, правда, несмотря на трудности, так приятно преодолевать вместе с близкими. И автор, женщина с невероятным чувством юмора, решила немного облегчить жизнь себе и другим мамуськам и изобрести чудо-устройства ... Согласитесь, как здорово было бы приобрести хотя бы на день зарядное устройство для срочного пополнения ресурсов или пульт для отключения лишнего шума и назойливых советов. А что скажете о пластыри для нормализации уровня стресса и маминого терпения? И это далеко не все авторские предложения в сказочных изобретателей ...

Поэтому познакомьтесь с ними и окунитесь в такой волшебный мир материнства, где, несмотря на большое количество обязанностей и работы по дому, женщина получает истинное счастье быть мамой. Внимание, книга вызывает неудержимый смех и желание присоединиться к автору и тотчас приступить к изобретения робота-статиста или системы скоростного уборки!
179,90грн.
Распутин. Жизнь. Смерть. Тайна
Григорий Распутин — одна из самых загадочных личностей русской истории. С момента его гибели прошло без малого сто лет, но количество связанных с ним мифов только множится. Книга двух признанных специалистов психиатра, профессора А. П. Коцюбинского и историка и журналиста Д. А. Коцюбинского «Распутин: Жизнь. Смерть. Тайна» основана на новом подходе к этому ослепительно-яркому и в то же время таинственному феномену российской истории начала XX века.
В приложении публикуется Дневник Г. Е. Распутина (в сокращении), надиктованный им своей секретарше А. Лаптинской незадолго до смерти. Читатель может самостоятельно рассудить, кем на самом деле был «царский друг», прозорливый «старец» и целитель и откуда взялась у сибирского крестьянина эта гипнотическая сила.
63,90грн.
Таємниці цивілізації Непоясненні дива і загадкові явища
Історія людства сповнена загадок і таємниць, розгадати які намагається вже не одне покоління дослідників. Ніхто не може пояснити, як і коли були побудовані піраміди Гізи або Стоунхендж, до цих пір не знайдені таємничі континенти Лемурия і Му, а також легендарна Атлантида. Все ще не можуть
зрозуміти, як на тілі виникають стигмати і завдяки чому відбуваються чудесні зцілення. А що вже говорити про паранауки і медичних феномени, таких, наприклад, як рентгенівський зір і кришталеві сльози! Хто стоїть за цими
неймовірними речами? Небесні сили, інопланетяни? Або, може, серед нас є носії надлюдських знань?
Пропонуємо читачам ближче познайомитися з незрозумілими чудесами і хоча б краєм ока зазирнути за непрозору завісу таємних знань. Не сумніваємося, що ця подорож в глиб історії надовго запам ятається кожному, хто доторкнеться до незвіданих таємниць цивілізації.
445,00грн. 222,50грн.
Антихрист. Ecce Homo (АК.Non-Fiction)
В настоящем издании под одной обложкой объединены две блестящие и абсолютно взрывные работы Фридриха Ницше, «Антихрист» и «Ecce Homo», созданные в 1888 году, чрезвычайно плодотворном для немецкого философа. В них он обращается к тем, кто способен быть «честным в интеллектуальных вещах до жестокости», ибо только такие читатели способны вынести «серьезность и страсть», с которыми Ницше громит христианские ценности и низвергает саму идею христианства. «Ecce Homo» (об этой книге Ницше писал: «Сейчас, с цинизмом, который станет всемирно-историческим, я рассказываю самого себя») стала последней в жизни философа. Затем наступило безумие.
59,90грн.
Здоровые стопы
В данной книге рассматриваются многочисленные функции наших стоп и их взаимосвязь с другими функциями организма. От того, насколько эффективно стопы выполняют свою работу, зависит насколько успешным, счастливым и долгим окажется наш жизненный путь. Предлагаемые в книге принципы ухода за стопами, советы по профилактике и лечению множества заболеваний, а также правила выбора подходящей обуви помогут читателю сохранять физическую форму своих стоп, необходимую для сохранения активности в течение всей жизни. Для широкого круга читателей.
136,90грн.

Акционное предложение