Быстрый заказ книги

 

Доводы рассудка
Энн Эллиот, дочь состоятельного сэра Уолтера, была красива и умна. Она могла бы познать счастье в браке с благородным лейтенантом Фредериком Уэнтуортом. С ним ее связывало глубокое и сильное чувство. Но лейтенант был беден, и девушка уступила благоразумным доводам семьи и отказала ему. Прошло восемь лет, но сердце Энн хранило светлую любовь к Фредерику. Каждый день она вспоминала прекрасные черты лица, его слова… И вот спустя столько лет Энн и Уэнтуорт встречаются вновь. Фредерик изменился, стал капитаном и состоятельным человеком. Сохранил ли он в своем сердце любовь к Энн? Или чувства навсегда остались в прошлом?
Дзеркальце, моє дзеркальце
Редлі, Лео, Наомі та Роуз — підлітки-аутсайдери. І кожному здається, що його життя — справжнісіньке пекло. Редлі живе з матір’ю-алкоголічкою. Лео з тривогою чекає на повернення брата з в’язниці. Роуз шукає забуття у випивці та хлопцях. Наомі вдягнена як персонаж аніме, гадаючи, що в цьому її свобода. Забути про проблеми вони можуть тільки тоді, коли збираються разом і грають у гурті «Дзеркальце, моє дзеркальце». Та одного дня Наомі зникає. Коли її знаходять, то діагностують кому. Троє друзів налякані. Хто зробив це: чужий чи, може, хтось зі своїх? Хтось, хто загрався в небезпечні ігри. Для того щоб знайти кривдника, підлітки мають зустрітися із власним страхами й зрозуміти, ким вони є насправді.
Божі воїни
Від автора легендарної саги про відьмака Ґеральта

Продовження пригод чорнокнижника Рейневана

Після битви в Сілезії авантюрист Рейневан, здається, зажив спокійним життям. Удаючи звичайного лікаря, він осів у Празі. Про його товаришів, з якими він пережив так багато пригод, нічого не відомо. Але шалена вдача Рейневана не дає йому знудьгуватися. На Прагу йде величезне військо зі Швабії і Тюрингії. Рейневану доручають виконати таємну місію, і тепер він перетворюється на справжнього шпигуна. Чоловікові необхідно будь-що проникнути до замку Троски. Але самому виконати це не вдасться, тим паче — опинившись у полоні торговців людьми… Давнім бойовим товаришам час знову об’єднатися перед лицем нових пригод і небезпек, бо цього разу ворогів стане ще більше, а шансів на помилку не залишиться взагалі…

Про автора:

Магія Анджея Сапковського — у його вмінні створити уявний світ, кожен із мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Анджей Сапковський є володарем численних престижних нагород і премій, серед яких нагорода Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер». Його твори перекладено більш ніж дсятьма мовами світу, а самого автора визнано одним із найпопулярніших письменників-фантастів у Європі.
Історія світу в 10 1 2 розділах
Від лауреата Букерівської премії

Усесвітній потоп з погляду… жука, який випадково опинився на ковчезі. Праведник Ной, який заливає горе алкоголем та страждає від депресії. Людина, що врятувалася з «Титаніка», і людина, яку з’їв кит. Актор-мандрівник, котрий шукає натхнення в джунглях. Модель нового Раю, схожого на супермаркет. Пекло, що має вигляд парку атракціонів…
Десять з половиною розділів про химерний світ і важливі речі, які нас оточують.

Це не звичайна історія, а щось химерно-прекрасне, це виклик і захоплення читацької уяви. Амбіційно, але доступно, дотепно і серйозно. Це робота блискучого романіста.
Goodreads
«Ресторан “Кінець Світу”» — друга книга пенталогії Дуґласа Адамса, продовження пригод землянина Артура Дента, бетельгейзіянина Форда Префекта — приятеля Дента, ще одного бетельгейзіянина, екс-Президента-утікача Галактики, напідвоюрідного брата Форда — Зафода Бібльброкса, землянки, подружки Бібльброкса і просто шедевральної чувихи Тріції МакМіллан та маніакально-депресивного робота-андроїда на ім’я Марвін. Книга навчить читача: — як правильно, по-англійськи, заварювати чай, щоб не порушити системи керування космічного корабля, — як викликати духів предків, щоб ті не капали вам на мозок, — як визначати своє мізерне місце в нескінченності Всесвіту й залишитись сповна розуму, — як позбутися непродуктивної частини людства — дармоїдів й утриманців — і зажити щасливим життям, — а також що можна скуштувати в наймоднішому ресторані усіх часів і народів — Міллівейз, ресторані «Кінець Світу».
Клуб неисправимых оптимистов (м)
Герою романа двенадцать лет. Это Париж начала шестидесятых. И это пресловутый переходный возраст, когда все — школа, общение с родителями и вообще жизнь — дается трудно. Мишель Марини ничем не отличается от сверстников, кроме увлечения фотографией и самозабвенной любви к чтению. А еще у него есть тайное убежище — это задняя комнатка парижского бистро. Там странные люди, бежавшие из стран, отделенных от свободного мира железным занавесом, спорят, тоскуют, играют в шахматы в ожидании, когда решится их судьба. Удивительно, но именно здесь, в этой комнатке, прозванной Клубом неисправимых оптимистов, скрещиваются силовые линии эпохи.
Джек-потрошитель с Крещатика
Лада Лузина, одна из самых продаваемых писательниц Украины, представляет на суд читателя свой новый роман «Джек-потрошитель с Крещатика» – в традиционном мистическом стиле, где причудливо переплелось киевское время: 80-е годы XIX столетия и день сегодняшний, где ночи полны ужаса, а дни – неожиданных открытий. Писательницей с удивительной точностью передана характерная атмосфера старого Киева – города эстетского, богемного, загадочного, полного тайн. Где по Крещатику, нагоняя страх, бродит свой Джек-потрошитель в поисках новых жертв…
Также в данной книге представлены главы из первой полной биографии Вильгельма Котарбинского – от другой известной украинской писательницы Ирины Потаниной.
Заповіт (ткань імперіал)
Це видання є унікальним, бо дає читачеві можливість познайомитися з творчим надбанням духовного батька української нації, геніального українського поета і талановитого художника, великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861).
До книжки увійшов практично весь творчий доробок Шевченка-літератора: крім поетичних, в ній подані і всі прозові твори майстра, а також його щоденники. Вони дають змогу наблизитися до епохи, в яку жив Кобзар, і виразно окреслюють його особистість, що вражала сучасників силою та багатогранністю таланту. Не випадково у 1860 році він, уже визнаний поет, отримав від Петербурзької Академії мистецтв звання академіка гравюри. Саме тому наше видання ілюстровано майже п’ятьмастами малюнками, начерками, офортами й іншими образотворчими роботами Тараса Григоровича Шевченка.
Токийский гуль. Кн.1
В каждом темном уголке этого города таится зло… Чудовища-людоеды, которые притворяются одними из нас. Их называют гулями. И встреча с одним из них превращает жизнь скромного юноши в сущий кошмар!
Закон ночи (кинообложка)
Панорамно-лирическое полотно современного классика Денниса Лихэйна, автора бестселлеров «Таинственная река» и «Остров проклятых», а также эпоса «Настанет день» — первой в новом веке заявки на пресловутый «великий американский роман».
Теперь «наследник Джона Стейнбека и Рэймонда Чандлера» решил сыграть на поле «Крестного отца» и «Однажды в Америке» — и выступил очень уверенно.
Итак, познакомьтесь с Джо Коглином, который подчиняется «закону ночи».
Джо — один из тех, кто может сказать о себе: «Наш дом — ночь, и мы пляшем так бешено, что под ногами не успевает вырасти трава».
За десятилетие он пройдет путь от бунтаря-одиночки, которому закон не писан, до правой руки главаря гангстерского синдиката.
Но за все взлеты и падения его судьбы в ответе одна движущая сила — любовь.
Спартак
«Спартак» — один из увлекательнейших романов о Древнем Риме. В нем рассказывается о самом крупном в истории восстании рабов под руководством Спартака, бесстрашного борца, отдавшего все силы и страсть души борьбе за свободу. Это роман о прекрасной и драматичной любви, о дружбе и предательстве, о радости борьбы и горечи поражения. Обилие деталей, блестяще построенная композиция романа позволяют погрузиться в давно исчезнувший мир, в котором, несмотря на суровые нравы, всегда находилось место самым благородным и возвышенным стремлениям человеческого сердца.
На службе зла (кинообложка) Кн.3
Робин Эллакотт получает с курьером таинственный пакет — в котором обнаруживается отрезанная женская нога. Ее начальник, частный детектив Корморан Страйк, не так удивлен — но встревожен не меньше. В его прошлом есть четыре возможных кандидатуры на личность отправителя — и каждый из четверых способен на немыслимую жестокость. Полиция сосредоточивает усилия на поиске одного из этих четверых — но Страйк чем дальше, тем больше уверен, что именно этот подозреваемый ни при чем. Вдвоем с Робин они вынуждены взять дело в свои руки и погрузиться в пучины исковерканной психики остальных троих подозреваемых. Но таинственный убийца наносит новые удары, и Страйк с Робин понимают, что их время на исходе... «На службе зла» (третья книга из цикла, начатого романами «Зов Кукушки» и «Шелкопряд») — это дьявольски увлекательный роман-загадка с множеством неожиданных сюжетных поворотов, а также — история мужчины и женщины, пребывающих на перепутье как в профессиональном плане, так и в том, что касается личных отношений. В 2017 году на телеэкраны вышел первый сезон сериала «Страйк», основанного на книгах «Зов Кукушки» и «Шелкопряд», в 2018 году выходит второй сезон — экранизация «На службе зла». Главные роли — Корморана и Робин — исполнили Том Бёрк и Холлидей Грейнджер.
Для турботливих батьків. Я зможу виховати щасл …
Намагаючись виховати дитину щасливою, ми часто перечитуємо багато літератури, шукаємо техніки та вправи, щоб вплинути на виховання дитини. Та ми забуваємо про те, що для цього впливати слід не лише на дитину, але й на себе.
Ця книжка містить стратегію розвитку дитини і себе як прикладу для наслідування. Вона покликана створити такі умови для дитини, в яких малюк зростатиме в любові, повазі та прийнятті й матиме прекрасний приклад того, як можна зробити своє життя щасливим.
Лише 50 % цієї книги написано про виховання щасливої дитини, інші 50 % — про виховання щасливих себе. Адже приклад того, як стати і бути щасливою людиною — це найкраще, що ви можете дати своїм дітям!
ПДР України 2019. Коментар в мал. з постановою …
Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями. затвердженими постановами Кабінету Міністрів України), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці. Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення Видання доповнено необхідними для водіїв додатками: -Дорожні знаки-. -Дорожня розмітка» (коментар у малюнках). -Сигнали регулювальника- (пояснення). -Дії водія при ДТП (алгоритм)-. -Відповідальність за порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (нові штрафи)-, -Основи автотранспортного права-.

Відеододаток -Дорожні знаки та розмітка- можна завантажити за QR-кодом на обкладинці Використовуючи його, можна швидко та легко вивчити значення і застосування дорожніх знаків та розмітки
ПДР України 2019. Коментар в мал. з постановою …
Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями. затвердженими постановами Кабінету Міністрів Украіни), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР. що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення Видання доповнено необхідними для водив додатками -Дорожні знаки-. -Дорожня розмітка- (коментар у малюнках). -Сигнали регулювальника- (пояснення). -Дії водія при ДТП (алгоритм)-. -Відповідальність за порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (мові штрафи)-. -Основи автотранспортного права*.

Відеододаток «Дорожні знаки та розмітка» можна завантажити за QR-кодом на обкладинці. Використовуючи його, можна швидко та легко вивчити значення і застосування дорожніх знаків та розмітки.
Магия утра. Дневник
Некоторые книги меняют наше отношение к жизни. И лишь редкие из них меняют наш образ жизни и поведение. Книга Хэла Элрода делает и то, и другое — и быстрее, чем вы можете себе представить. Из нее вы узнаете, как первый час после пробуждения определяет успех всего дня и помогает раскрыть свой потенциал. Следуя советам автора, десятки тысяч человек улучшили свое здоровье, стали больше зарабатывать, научились фокусироваться на ключевых задачах и, главное, стали счастливее.

Эта книга для всех, кто хочет изменить жизнь, начав с малого — с первого утреннего часа.
Правила дорожного движения 2019 г.
ПДД Украины с комментариями и иллюстрациями 2018 издательства Монолит
Единые правила дорожного движения Украины 2018 с актуальными изменениями, комментариями и иллюстрациями.
Актуальный текст Правил дорожного движения, а также ВСЕ самые последние изменени
Сімейна педагогіка, Як залучити вашу дитину до ЧИТАННЯ
Сучасна дитина у багатьох випадках надає перевагу телевізору, комп’ютерним іграм, коміксам. Її не часто можна побачити з гарною книжкою в руках. Невже нічого неможна змінити?
Вихід є! Пропонована книга, складена на основі апробованих автором матеріалів, допоможе залучити вашу дитину до чарівного світу дитячої художньої літератури. Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям ДНЗ і груп подовженого дня, студентам педагогічних навчальних закладів.
Будьте гарними батьками для своєї дитини і для себе ТБ39
Эта книга вмещает достаточно большую подборку игр для семьи и игр, которые касаются семьи. Они предназначены для взрослых, которые через заботу о детях, хлопоты, связанные с деньгами, работой и др., забывают думать о себе, прислушиваться к своим ощущениям и внутреннему голосу.
Несколько ключевых вопросов, которые рассматривает эта книга:
Как нам управиться с повседневными видами деятельности, что нас утомляют, когда ежедневные будни их нам постоянно навязывают?
Как создать в семьи условия, которые будут оказывать хорошее влияние на всех ее членов?
Как управиться с плохими ощущениями и спорами, которые неминуемо возникают в жизни семьи?
Как распознать свои потребности и потребности своих детей в ежедневной жизни?
Как научиться разговаривать со своими детьми так, чтобы действительно слышать друг друга - без взаимных угроз и отстранения?
Каким образом семья может стать местом, где каждый ее член получит защиту, вдохновение и поддержку?
На украинском языке.
Таємна опора емоційний зв язок у житті дитини
Як формується прив’язаність до батьків від дитинства до підліткового віку? Як стати для сина
або дочки міцною і при цьому таємною опорою і виростити їх упевненими й
самодостатніми? Що краще: ранній розвиток або природне опанування навичок, дитячий
садок або виховання бабусі, свобода або контроль? На ці та інші запитання, якими
переймаються батьки, відповідає, ґрунтуючись на науковій теорії прив’язаності,
Людмила Петрановська. У цій книжці ви неодмінно знайдете потрібні відповіді й
зможете не лише зрозуміти, що стоїть за дитячими розпещеністю, агресією, важкою
вдачею, а й зрозуміти, чим допомогти своїй дитині, щоб вона росла й
розвивалася, не марнуючи сил на боротьбу за вашу любов.
Про гріхи і чесноти
Книжку про людські чесноти й пороки Блаженніший Любомир написав наприкінці свого земного буття. Він часто цікавився – як просуваються справи з підготовкою до друку, проте так і не встиг побачити її. У легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі те краще, дароване нам Богом, що є в кожному з нас. Книжку ілюстровано дитячими малюнка- ми, відібраними конкурсним журі. Розрахована на людей різного віку – усіх, хто цікавиться питаннями морально-етичного плану, проблемами людських відносин, психологією особистості та соціальною психологією.

Акционное предложение