Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Науки о земле. География. Экология. Биология

На странице:
Сортировать по:
Частинка на краю Всесвіту
Шон Керролл — фізик Каліфорнійського технологічного інституту й визнаний науковий письменник — розкриває таємниці ідей, пошуків та чудес, що підштовхнули до відкриття бозона Гіґґза. Це фундаментальна частинка, яку не можна спостерігати безпосередньо, але існування якої можна припустити завдяки непрямим свідченням у прискорювачі з високими енергіями.
10% Human. Как микробы управляют людьми
Аланна Колле - біолог-еволюціоніст, доктор наук, випускниця Імперського коледжу Лондона. У двадцять два роки вона вирушила в природний заповідник Крау в Західній Малайзії, де займалася вивченням кажанів і звідки повернулася з тяжкою інфекцією. Лікування антибіотиками врятувало їй життя, але викликало серйозні порушення мікрофлори організму. Цей факт особистої біографії змусив Коллен змінити напрямок наукових інтересів і присвятити себе дослідженню людського мікросвіту. Так на світ з явилася книга 10% Human. Як мікроби керують людьми. Кожен з нас - людина тільки на 10 відсотків, стверджує Колле. На кожну клітину, з яких складається наше тіло, доводиться дев ять клітин «ошуканців», які проникають в наш організм «безбілетниками». Ці «пасажири» - бактерії і гриби. В одному тільки …
Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції
Перед вами збірка наукових нарисів 1976-1992 років. Уперше лекцію під назвою «Чорні діри і молоді всесвіти» науковець прочитав у Каліфорнійському університеті в Берклі. Згодом доповнена лекція стала частиною повноцінної збірки, до якої ввійшли 13 оповідей та розгорнуте інтерв’ю науковця для передачі «Диски безлюдного острова». Книжка є своєрідним продовженням діалогу з читачем, розпочатого ще у «Короткій історії часу». Найвідоміший астрофізик сучасності тлумачить найбільш імовірні моделі устрою Всесвіту, розмірковує про уявний час, про те, як чорні діри можуть дати життя молодим усесвітам, про теоретичну фізику і продовжує розпочаті ще Альбертом Ейнштейном спроби науковців визначити майбутнє Всесвіту.