Быстрый заказ книги

Культорология. СМИ

На странице:
Сортировать по:
Слово о родном городе 2-е изд.
В книге представлена информация практически обо всех зданиях города, представляющих архитектурно-исторический интерес (а их более пятисот), на фоне исторических сведений об улицах, площадях, переулках, где они расположены (их более полутора сотен). Также приведены краткая история города Харькова и сведения практически обо всех улицах, находящихся в историко-культурном ареале города, сложившемся к первой трети XX века. В книге учтены последние изменения в топонимике города, относящиеся к 2015-2016 гг.Издание адресовано широкому кругу читателей — как харьковчан, так и гостей города. При подготовке издания были использованы фото В. Бысова, С. Козлова, М. Кучнева, материалы из личных коллекций Ю. Литовченко, А. Хильковского, М. Жура, а также из фондов Харьковского исторического музея.
Журналістика. Словнник-довідник
У словнику-довіднику на рівні досягнень сучасної гуманітарної науки розкрито значення важливих термінів, що характеризують традиційні явища журналістики та сучасний стан розвитку інформаційної галузі, висвітлюють етичні та правові засади діяльності ЗМІ, сучасну медіа-жанрологію, а також процес інформаційної та публіцистичної творчості, політику Української держави в інформаційній сфері. Широко використано приклади з історії та сучасності української журналістики. Істотну увагу приділено реаліям інформаційного суспільства, новітнім комунікаційним технологіям і можливостям. Містить понад 1000 статей. Розрахований на журналістів, студентів і викладачів журналістики, урядовців, усіх, хто працює у сфері інформації або цікавиться різноманітними аспектами її функціонування.
Війна очима ТСН. 28 Історій по той бік камери
Відомий журналіст в українському просторі на ім я Ольга Кашпор завдяки видавництву Основи представляє книгу-хроніку Війна очима ТСН, що можна купити вже сьогодні в Книголенді. Вона описує у книзі 28 історій по той бік камери від глядача. Все, що не попало у кадр. Все, що ви хотіли знати та ще не знаєте, або тільки здогадуєтеся про війну в Україні. Книга О. Кашпор, як панорама, відкриває новий погляд, більш загальний, на події на Донбасі у 2014 та 2015 роках. Війна очима ТСН (видавництво Основи, автор Ольга Кашпор) торкається не тільки самої війни, у буквальному сенсі цього слова. Вона дотична до інших подій у нашій країні, на кшталт культурних, мистецьких, літературних, проблем боротьби за свободу слова. Все, що побачили журналісти ТСН та не змогли розмістити у коротких сюже …