Быстрый заказ книги

Культорология. СМИ

На странице:
Сортировать по:
Футбол
Книга для юних фанатів футболу. Це справжня енциклопедія у малюнках найпопулярнішої гри в світі. Її корисно та цікаво погортати-почитати як тим, хто вже тренується у спеціальному клубі, так й тим, хто тільки планує професійно займатися футболом.Ставай частиною команди разом із цією книгою, вивчай техніку футбольних фінтів, вдосконалюй знання правил гри, вчись не тільки перемагати, але й з честю програвати.Це якісне україномовне видання французької книги може стати чудовим подарунком для маленьких спортсменів.
Слово о родном городе 2-е изд.
В книге представлена информация практически обо всех зданиях города, представляющих архитектурно-исторический интерес (а их более пятисот), на фоне исторических сведений об улицах, площадях, переулках, где они расположены (их более полутора сотен). Также приведены краткая история города Харькова и сведения практически обо всех улицах, находящихся в историко-культурном ареале города, сложившемся к первой трети XX века. В книге учтены последние изменения в топонимике города, относящиеся к 2015-2016 гг.Издание адресовано широкому кругу читателей — как харьковчан, так и гостей города. При подготовке издания были использованы фото В. Бысова, С. Козлова, М. Кучнева, материалы из личных коллекций Ю. Литовченко, А. Хильковского, М. Жура, а также из фондов Харьковского исторического музея.
Пиши сильно. Практичні вправи, поради, теорія
«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання повісті роману – і не знає як її розповісти.Навчитися писати добре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. Цей воркбук – тому підтвердження. В одній книзі ми зібрали вправи, творчі інструменти і поради, перевірені часом і відомими літераторами. Серед яких і досвід визнаних українських письменників.Воркбук буде корисним для авторів будь-яких текстів: художніх, нон-фікшн, статей, комерційних постів.Ми зібрали знання і досвід, накопичені за п’ять років діяльності LITOSVITA – центру літературної освіти, який реалізував більше ста навчальних програм з письменницької майстерності.
Окололітературне, усе що ви хотіли знати про сучасну українську літературу
Літературознавство – не це нудно, це весело, цікаво й навіть небезпечно. Літературна критика має бути жива і жвава, не оглядатися на персоналії, не виважувати можливих наслідків, не вплутуватися в складну систему дружби з усіма гравцями літпроцесу й ділових стосунків із видавництвами ? це коли говориш про свої враження від тексту як-вони-є. Тому ґонзо-критикиця, вона ж улюблена критикеса Тетяна Трофименко, презентує справжній путівник у світ такого дивного сучукрліту. Це не збірка рецензій на різні видання за певний період часу в традиційному розумінні, це анатомічний атлас сучукрліту, реальний зріз сучукрліту останніх десяти років ? з основними гравцями, їхніми творами, реакцією читачів та критиків, та – що важливо – візуалізованими важливими літературознавчими поняттями. Т …