Быстрый заказ книги

Государство. Политика

На странице:
Сортировать по:
Чорнобиль. Етюди з натури (уа)
Книжка спогадів учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, художника, професора Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олега Векленка про його особисті відчуття, пережиті в період перебування в Чорнобилі в травні–червні 1986 року. Автор розказує, яким було повсякденне життя ліквідаторів у таборі неподалік станції, про примітивні засоби захисту і про те, що усвідомлення справжньої небезпеки прийшло набагато пізніше. Щирі історії про ті дні написані живою мовою і доповнені авторськими малюнками та фотографіями.
PROcreators, Як Черчилль врятував цивілізацію (у)
Книжка присвячена одному з поворотних моментів у новітній історії людства — претензіям Гітлера на світове панування і тій ролі, яку відіграв Вінстон Черчилль у тому, щоб тоді вберегти від катастрофи свій острів на західному краю Європи і людство в цілому. Автор подає діяльність Черчилля на тлі широкої панорами подій, від Норвегії до Африки, від Лондона до Сталінграда. Однак головне, що намагається осягнути він: які риси характеру, які національні особливості, які життєві обставини дали одній людині змогу зробити ті кроки, життєві та політичні, які виявилися шляхом до порятунку цивілізації від гіркої долі самовинищення і варварства?Переклад - Ярослав Губарев.
Перша стать
«Не служив — не мужик». Таке сприйняття не є природним чи вродженим, це культурно зумовлений стереотип, який змінюється впродовж століть. У книзі «Перша стать» історик Андре Рош дослідив, як сформувалося сучасне сприйняття чоловіка у суспільстві. Він спирається на контекст французької історії, але українські читачі впізнають чимало закономірностей функціонування суспільств у селах і містах. Андре Рош — сучасний французький історик. Здобув ступінь доктора філософії у Страсбурзькому університеті. Автор багатьох книг та публікацій, якими захоплюється читацька аудиторія закордоном. Це видання було здійснене за підтримки видавничих програм Французького інституту, а також Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції та Французького інституту в Україні.
Євро та боротьба ідей
Чому євро, це визначне монетарне починання Європи, опинився у скруті? Низка економічних проблем у Греції, Ірландії, Іспанії, Італії та інших країнах єврозони змусила аналітиків замислитися про можливість виживання валютного союзу. Автори цієї книжки тверд
Витоки політичного порядку. Від прадавніх часів до Французької революції
Державець.Флорентійські хроніки нн
Политизмы. Орфоэпия престариум

 

Вам не хватает информации о происходящих в обществе процессах. Вы хотите ориентироваться в политической ситуации, которая сложилась в стране. Тогда покупайте книги по политологии.
 
У нас представлена подборка интересных книг по политологии, которые обязательно привлекут ваше внимание. Книги по политологии раскрывают вопросы власти, политической системы и политической деятельности. Эти вопросы интересуют многих жителей нашей страны, так как они касаются непосредственно каждого из нас. 
 
Купить книги по политологии очень просто - выберите в каталоге заинтересовавшую вас книгу и оформите заказ.
 
В интернет-магазине «КнигоЛенд» вы можете приобрести книги по политологии с доставкой по Украине.