Быстрый заказ книги

Детская психология

На странице:
Сортировать по:
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВ ЯЗУВАТИ ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ
Розвиток логічного мислення дитини не просто одне із навчальних і розвивальних завдань курсів математики й логіки в 1—4 класах. Це життєва необхідність, яка супроводжує людину від дитинства до старості. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про особливості логічного мислення молодших школярів, про зв’язок математики й розвитку логічного мислення, ознайомитеся з видами логічних завдань і формами роботи з ними. За допомогою коментарів, указівок і відповідей ви зрозумієте, як у процесі спільної роботи з дитиною пояснити їй послідовність міркувань у ході розв язання конкретних завдань посібника. Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Для турботливих батьків. Мені 4 роки. ДТБ017
«Якщо ви хочете виростити з дитини посередність, не робіть з нею нічого!». Ці слова щодо раннього розвитку дітей говорять самі за себе. П ятий рік життя – продуктивний період для підготовки дитини до майбутніх шкільних років. Перед батьками стоїть важливе завдання: пробудити у малюка інтерес до світу навколо, тягу до знань.
Батькам про дітей, Дозвілля вашої дитини (Укр)
Перед кожним із батьків стоїть нагальне питання: «Як організувати дозвілля дитини? Як весело та з користю провести вільний час?». Адже дозвілля включає в себе найрізноманітніші види діяльності в науці, техниці, спорті, мистецтві, літературі тощо. Все залежить від бажань і схильностей ваших дітей. Водночас це ще й гарна можливість побути разом, усією сім’єю. Відтак відпочивайте на здоров’я! У книзі докладно проаналізовано багато варіантів проведення дитячого дозвілля. Вона буде цікавою та корисною для широкого кола читачів.
Для турботливих батьків. Игры и сказки, которые лечат. ДТБ006
Эта книга содержит не только практические рекомендации, но и настоящие «ключи» к решению многих детских проблем. Она написана с большой любовью к детям и адресована мамам, папам и всем, кто работает с детьми.
Для турботливих батьків. Як перетворити Ѕ100 на Ѕ1000000, Заробляй! Зберігай! Інвестуй, ДТБ046
Книга пояснює, чому значно краще заощаджувати, ніж витрачати гроші. Вона висвітлює особливості простого керування грошима, зокрема: складання та дотримання коротко-, середньо- та довготермінового плану і бюджету, розумне поводження з грошима — СЗС (спершу заплати собі), застосування фінансових інструментів (відкриття ощадного рахунку, управління відсотками від заощаджень та цінними паперами). Генеральні плани: «Влаштуйся на роботу», «Твій односторінковий бізнес-план», «Твій двосторінковий план мільйонера» та багато іншого на сторінках цього гіда. Економічні реалії ілюструють яскраві малюнки, які допомагають пояснити складні фінансові концепції та методи їхнього застосування Для кого книга?Дітям від 12 років та їхнім батькам, які прагнуть не лише виховати успішну дитину, але й …
Правила родителей
Искусством быть хорошими родителями обладают далеко не все. Есть люди, всегда умеющие найти подход к своему ребенку, они словно от природы одарены талантом воспитывать детей на радость себе и во благо им самим. Другим же, при всем старании, родительский труд дается нелегко. Ричард Темплар, уже знакомый российскому читателю как мастер дельных советов, считает, что секрет хороших мам и пап состоит в следовании определенным правилам.Эти 100 правил он и предлагает читателю. Их можно с интересом прочитать все подряд, проверяя себя и узнавая много нового. А можно обратиться к автору за помощью, оказавшись в сложной ситуации: просто загляните в книгу!
Для турботливих батьків. Велика книга батьківських секретів. ДТБ023
Якщо хочеш приготувати смачний борщ або випекти пиріг, досить знайти хорошу кулінарну книгу, узяти свіжі продукти і дотримуватися рецепту. У вихованні все інакше. Адже всі малюки унікальні, і до жодного з них не можна застосувати загального середньостатистичного підходу. «Велика книга батьківських секретів» — це прості, корисні поради дитячого психолога для батьків, учителів і вихователів. Головне завдання книги — допомогти тим, хто любить дітей, встановити причини проблем, що виникають, і знайти єдине правильне рішення, яке не зашкодить, а точно допоможедитині.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ
Деяким дітям, незважаючи на те, що вони вміють добре рахувати, складно розібратися у світі задач. Якщо ви прагнете допомогти в цьому своїй дитині, ця книга для вас! У ній подано задачі всіх типів, передбачених програмою для 1–4 класів, наведено покрокове пояснення розв’язань задач, зразки правильного запису умови й розв’язання в зошиті. У книзі ви знайдете яскраві й доступні зразки цікавих за змістом задач, корисні поради щодо пошуків їх розв’язань з використанням малюнків, схем і таблиць.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних вузів.
Будь счастливой мамой,как найти любимую работу
Эта книга - путеводитель по поиску любимого дела. Она проведет вас от состояния вообще не знаю, чего хочу к четкому и ясному осознанию дела своей жизни, когда вы будете получать и удовольствие от реализации себя в работе, и высокий доход. Здесь вы найдете ответы на вопросы, как выбрать из нескольких вариантов, не разочароваться в выборе, совместить карьеру и семью. Также книга содержит практические задания, которые помогут избавиться от страхов, сомнений, неуверенности и лени на пути к работе мечты, наилучшим образом спланировать свой путь и достичь цели.Книга адресована в первую очередь мамам и бабушкам, а также всем тем, кого не устраивает нынешняя работа, профессия, карьера, но есть страстное желание найти себя и свое любимое дело.
Для турботливих батьків. Ігри і казки, які лікують. Кн. 2 ДТБ021
Ця книга містить не лише практичні рекомендації, а й справжні «ключі» до розв’язання багатьох дитячих проблем. Вона написана з великою любов’ю до дітей і адресована дбайливим батькам і всім, хто бере участь у вихованні дітей.Спираючись на цей практичний посібник, можна навчити дитину говорити правду, бути наполегливою і цілеспрямованою, прищеплювати їй любов до книг без нотацій, моралей, криків, сварок, а за допомогою гри і казки.
Для турботливих батьків. Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростк
Эта книга для тех, у кого дома есть непонятный, капризный, резкий, агрессивный подросток, который еще вчера был милым, ласковым, добрым малышом.И для тех, у кого дома есть замкнутый, молчаливый, обиженный на весь мир подросток, который еще вчера был улыбчивым, общительным, открытым.Задача этой книги — помочь мамам и папам понять и принять своего «нового», повзрослевшего ребенка. Заботливые родители научатся понимать причины поведения своего подростка, не принимать скоропалительных решений, находить с ребенком общий язык, использовать правильные слова. А главное — видеть в своем ребенке хорошее, даже если этого сейчас совсем не видно.
Батькам про дітей, Здоров я вашої дитини (Укр)
Щаслива дитина — насамперед, здорова дитина. Адже здоров я — це безцінний дарунок природи, який треба берегти замолоду. І найкращим стане особистий приклад усіх членів сім’ї. Те, чого навчать їх батьки, діти винесуть за межі вузького сімейного кола, у своє особисте, зріле життя. Це стосується й виховання в цілому, і культури здоров я зокрема. Книга розповідає про те, як підтримати в дитині те, що вже закладено природою, як не розпорошити енергію та допомогти реалізувати її життєвий потенціал. Адже саме від цього залежать освіта, професійне та духовне зростання, особистісний розвиток наших дітей.
Тайм-менеджмент для мам, или Как все успеть. БС1 ДТБ027
Тайм-менеджмент для мам, или Как все успеть. БС1 ДТБ027
КЕНГУРУ Найкращий вибір. Не зловживаємо відеоіграми (Укр)
Серія акцентує увагу на специфічних ситуаціях, коли діти мусять приймати рішення. Важливо, щоб рішення було правильним. Саме від цього залежить, наскільки безпечною буде подорож, здоровим спосіб життя, успішним навчання, наскільки добрими будуть взаємовідносини з друзями та які винагороди чекають на нас. Крім того, від цього залежить позитивна самооцінка.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину таблиці множення (Укр)
Знання таблиці множення — це не просто вимоги навчальної програми з математики, це життєва необхідність кожної сучасної людини. Завдяки цій книзі ви дізнаєтеся про особливості вивчення таблиці множення молодшими школярами, відкриєте для себе незвичні, але швидкі та надзвичайно дієві способи запам’ятовування випадків множення. За допомогою нестандартних завдань, ігор і головоломок ваша дитина назавжди засвоїть прийоми множення, ділення та розв’язування задач із цими діями. Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Школа будущего. Как вырастить талантливого ребенка
В этой книге излагаются не только теоретические вопросы воспитания и обучения. Предложенные в ней практические шаги позволят вам стать лучшими учителями и родителями и помочь детям найти свое призвание. Автор рассказывает о том, как улучшить жизнь в целом, а не только систему образования. Книга будет полезна школьным учителям и преподавателям вузов, родителям, политикам и студентам.
Родителям о детях, Досуг вашего ребенка (РУС)
Перед каждым родителем стоит насущный вопрос: «Как организовать досуг ребенка? Как весело и с пользой провести свободное время?». Ведь досуг включает в себя самые разные виды деятельности в науке, технике, спорте, искусстве, литературе. Все зависит от желаний и наклонностей ваших детей. Одновременно это еще одна хорошая возможность побыть вместе, всей семьей. Так что отдыхайте на здоровье! В книге подробно проанализировано множество вариантов проведения детского досуга. Она будет интересна и полезна широкому кругу читателей.
Откровенный разговор о воспитании. Как, не отвлекаясь на ерунду, вырастить уве
В наше время много говорят о том, как важно быть идеальными родителями. И каждый - от психолога до социолога, от журналиста до блогера - готов рассказать вам, как можно и как нельзя растить здоровых, социализированных и прекрасно воспитанных детей в нашем быстро меняющемся мире. Родители стараются изо всех сил и в результате отлично ориентируются в теории, но, столкнувшись с реальной проблемой, тут же теряются и совершенно не представляют, что делать. Эксперт по вопросам воспитания Вики Хёфл уверена, что родителям следует перестать заниматься самосовершенствованием и изводить себя и детей модными и единственно правильными схемами воспитания. В своем фирменном, откровенном и искреннем стиле Вики Хёфл советует родителям больше доверять собственной интуиции и, опираясь на свой 2 …
Батькам про дітей, Перший раз у перший клас. Адаптація до школи (Укр)
Ваша дитина йде до школи. Цей урочистий і трепетний час запам’ятається їй на все життя. Як зробити так, щоб шкільні спогади були завжди світлими та добрими? Книга розповідає про те, що ми, батьки, можемо зробити, коли наша дитина виходить у новий, великий світ школи, де існують свої норми та правила. Адже головне — допомогти їй пізнати себе, розкритися та виявити свою творчу сутність.
Великі страхи маленьких дітей та їх батьків (у)
Запропонована книга є інструментом, інструкцією, підручником із роботи з дитячими і не тільки дитячими страхами. Це люблячий і дуже добрий провідник.Ця книга не тільки про страхи, а й про стосунки дітей і батьків, про те, як допомогти батькам краще зрозуміти своїх дітей і потоваришувати з ними, і про те, як допомогти дітям бути щасливими дітьми.Поради, описані в книзі, допоможуть дорослим впоратися із занепокоєнням і страхами малюка, підвищать батьківську компетентність, зроблять щасливим малюка і сім ю.