Быстрый заказ книги

Детская психология

На странице:
Сортировать по:
Гиперактивный ребенок НТ1
Эта книга позволит взрослым сформировать целостное представление о наиболие часто встречающейся форме нарушения нервно - психического развития у детей, ознакомится с причинами его возникновения, узнать особенности проявления ГРДВ у детей различного возраста, ознакомиться с принципами эфективного воспитания гиперактивного ребенка 
Поради батькам і педагогам. Діти дощу. Діти з розладами аутистичного спектра (Укр)
Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей з розладами аутистичного спектра. Автори надають важливу інформацію про аутизм, розповідають про особливості розвитку дитини з РАС, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання.
Сімейна педагогіка, Як залучити вашу дитину до ЧИТАННЯ
Сучасна дитина у багатьох випадках надає перевагу телевізору, комп’ютерним іграм, коміксам. Її не часто можна побачити з гарною книжкою в руках. Невже нічого неможна змінити?Вихід є! Пропонована книга, складена на основі апробованих автором матеріалів, допоможе залучити вашу дитину до чарівного світу дитячої художньої літератури. Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям ДНЗ і груп подовженого дня, студентам педагогічних навчальних закладів.
Для турботливих батьків. Велика книга батьківських секретів. ДТБ023
Якщо хочеш приготувати смачний борщ або випекти пиріг, досить знайти хорошу кулінарну книгу, узяти свіжі продукти і дотримуватися рецепту. У вихованні все інакше. Адже всі малюки унікальні, і до жодного з них не можна застосувати загального середньостатистичного підходу. «Велика книга батьківських секретів» — це прості, корисні поради дитячого психолога для батьків, учителів і вихователів. Головне завдання книги — допомогти тим, хто любить дітей, встановити причини проблем, що виникають, і знайти єдине правильне рішення, яке не зашкодить, а точно допоможе дитині.
КЕНГУРУ Лучший выбор. Решаем конфликты (Рус)
Серия акцентирует внимание на специфических ситуациях, когда дети должны принимать решения. Важно, чтобы решение было правильным. Именно от этого зависит, насколько безопасным будет путешествие, здоровым образ жизни, успешным обучение, насколько хорошими будут взаимоотношения с друзьями и какие вознаграждения ждут нас. Кроме того, от этого зависит положительная самооценка.
Сімейна психологія, Як розвинути память вашої дитини
Вашій дитині важко запам ятовувати? Ви можете допомогти їй подолати ці труднощі. Із пропонованої книги ви дізнаєтесь про особливості дитячої пам яті, зрозумієте, чому молодшому школяреві важко вчити правила та переказувати тексти. Скориставшись порадами практикуючих психологів, ви зможете навчити дитину запам ятовувати швидко та ефективно. Автори пропонують також ігрові вправи для розвитку всіх видів пам яті.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Для турботливих батьків. Мне 1 год ДТБ007
Когда малышу исполняется год, его жизнь стремительно меняется, поэтому не случайно этот период является определяющим.В этой книге заботливые родители найдут информацию об особенностях развития ребенка в возрасте от года до двух. Практические упражнения и интересные задания, которые взрослые смогут выполнять с малышом, сделают этот год развития полезным и незабываемым
Для турботливих батьків. Як перетворити Ѕ100 на Ѕ1000000, Заробляй! Зберігай! Інвестуй, ДТБ046
Книга пояснює, чому значно краще заощаджувати, ніж витрачати гроші. Вона висвітлює особливості простого керування грошима, зокрема: складання та дотримання коротко-, середньо- та довготермінового плану і бюджету, розумне поводження з грошима — СЗС (спершу заплати собі), застосування фінансових інструментів (відкриття ощадного рахунку, управління відсотками від заощаджень та цінними паперами). Генеральні плани: «Влаштуйся на роботу», «Твій односторінковий бізнес-план», «Твій двосторінковий план мільйонера» та багато іншого на сторінках цього гіда. Економічні реалії ілюструють яскраві малюнки, які допомагають пояснити складні фінансові концепції та методи їхнього застосування Для кого книга?Дітям від 12 років та їхнім батькам, які прагнуть не лише виховати успішну дитину, але й …
Баловать нельзя контролировать. Как воспитать счастливого ребенка
Робин Берман, дипломированный психотерапевт и мать троих детей, предлагает взять лучшее от прежней системы воспитания (когда потребности детей никого не интересовали) и от современной. В своей книге она постаралась объяснить взрослым, как надо проявлять родительскую любовь и заботиться о своих детях, чтобы они выросли уверенными в себе, самостоятельными, счастливыми людьми, умеющими любить других.
Идеальных родителей не бывает! Почему иногда мы реагируем на шалости детей с
Поведением родителей зачастую управляют противоречивые эмоции. Конечно, мы не хотим повторять чужие ошибки, но не всегда можем совладать с собой: ведь наша собственная история, отмеченная радостью и болью, живет внутри нас...Изабель Филльоза, известный детский психолог, психотерапевт и мать двоих детей, автор переведенных на многие языки бестселлеров о воспитании, ставит своей целью помочь нам разобраться в мотивах своих поступков, стать внутренне свободными и понять, какое на самом деле воспитание мы хотим дать нашим детям.Любить ребенка - не такое уж простое дело. На наши с ним взаимоотношения влияет множество самых разных факторов. А значит, пора изучить эту тему, причем начать с себя. Бессмысленно читать энную книгу, заполненную рекомендациями, начинающимися со слов: Вы д …
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ВИРАЗНО ЧИТАТИ І ЗАУЧУВАТИ ВІРШІ
У переважної більшості дітей від народження добре розвинуті пам’ять і артистизм, проте деяким з них усе одно важко запам’ятати й вивчити напам’ять вірш або хоча б виразно його прочитати. Якщо ви прагнете допомогти в цьому своїй дитині, ця книга для вас! У ній подано відповіді на основні питання, які виникають у дорослих при ознайомленні дітей із віршованими творами. У книзі ви знайдете пояснення прийомів і методів, літературні вправи та ігри, що допомагають формувати позитивне ставлення дитини до поезії, розвивати вміння виразно читати та заучувати вірші.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних ВНЗ.
Для турботливих батьків. Мені 4 роки. ДТБ017
«Якщо ви хочете виростити з дитини посередність, не робіть з нею нічого!». Ці слова щодо раннього розвитку дітей говорять самі за себе. П ятий рік життя – продуктивний період для підготовки дитини до майбутніх шкільних років. Перед батьками стоїть важливе завдання: пробудити у малюка інтерес до світу навколо, тягу до знань.
Для турботливих батьків. 20 важливих навичок, які допоможуть підготувати дитину до життя. ДТБ042
Ця книга створена для того, щоб навчити дитину насолоджуватись життям і виховувати всі необхідні для цього навички не тільки в дитини, але і в батьків. Адже батьки завжди будуть першим і головним прикладом, який бачить дитина. Кожна глава книги допомагає виховати в дитини конкретну навичку, яка стане у пригоді для створення не просто успішного, а натхненного, радісного і щасливого життя. Вона про те, що потрібно робити, щоб дитина зростала, маючи перед очима приклад щасливих людей (батьків), а також як саме працювати для цього з дитиною.Крокуючи сторінками цієї книги, ви зможете пройти разом із дитиною дорогою захопливого, неймовірного і радісного життя.
Батькам про дітей, Ваша успішна дитина(Укр)
Батьки стають першими вчителями своїх дітей, тими людьми, котрі пояснюють секрети життя і дають їм знання про світ, накопичені людством протягом його багатовікової історії. І кожному з батьків хочеться, щоб життя їхньої дитини було легким, склалося щасливо. Як допомогти малюкові вирости успішною людиною? І що входить у поняття успішності? Книга, яку ви тримаєте в руках, розповідає про те, як розкрити здібності й таланти дитини, розширити її світогляд, уберегти від хибних звичок, навчити самостійності й відповідальності, правильному спілкуванню та поводженню в суспільстві.
Для турботливих батьків. Ребенок родился! ДТБ013
Совсем скоро в вашей жизни появится малыш, а может быть, вы недавно стали молодыми родителями. Пройдет всего год — и беспомощный плачущий кроха превратится в достаточно любознательного и шустрого ребенка. Это год колоссальных изменений! Как малыш познаёт мир вокруг себя и себя в мире? Как помочь ему освоить все навыки и знания? Как понять, что малыш развивается гармонично и правильно? Как быть его родителями? Ответы на эти и другие вопросы вы найдете в книге «Первый год жизни», в которой также представлена информация об основных этапах развития ребенка, его потребностях на первом году жизни, приведены упражнения и игры.Книга адресована всем молодым мамам и папам, бабушкам и дедушкам, которым важно понимать объективные законы формирования психики и поведения младенца и которые …
Батькам про дітей, Здоров я вашої дитини (Укр)
Щаслива дитина — насамперед, здорова дитина. Адже здоров я — це безцінний дарунок природи, який треба берегти замолоду. І найкращим стане особистий приклад усіх членів сім’ї. Те, чого навчать їх батьки, діти винесуть за межі вузького сімейного кола, у своє особисте, зріле життя. Це стосується й виховання в цілому, і культури здоров я зокрема. Книга розповідає про те, як підтримати в дитині те, що вже закладено природою, як не розпорошити енергію та допомогти реалізувати її життєвий потенціал. Адже саме від цього залежать освіта, професійне та духовне зростання, особистісний розвиток наших дітей.
Поради батькам і педагогам. Метелики в обладунках. Діти з ДЦП (Укр)
Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей із ДЦП. Автори надають важливу інформацію про церебральні паралічі, розповідають про особливості розвитку їхньої дитини, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання.
Для турботливих батьків. Игры и сказки, которые лечат. Книга 2. ДТБ005
Эта книга содержит не только практические рекомендации, но и настоящие «ключи» к решению многих детских проблем. Она написана с большой любовью к детям и адресована заботливым родителям и всем, кто участвует в воспитании детей.Опираясь на настоящее практическое руководство, можно научить ребенка говорить правду, быть настойчивым и целеустремленным, прививать ему любовь к книгам без нотаций, моралей, криков, ссор, а с помощью игры и сказки.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВ ЯЗУВАТИ ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ
Розвиток логічного мислення дитини не просто одне із навчальних і розвивальних завдань курсів математики й логіки в 1—4 класах. Це життєва необхідність, яка супроводжує людину від дитинства до старості. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про особливості логічного мислення молодших школярів, про зв’язок математики й розвитку логічного мислення, ознайомитеся з видами логічних завдань і формами роботи з ними. За допомогою коментарів, указівок і відповідей ви зрозумієте, як у процесі спільної роботи з дитиною пояснити їй послідовність міркувань у ході розв язання конкретних завдань посібника. Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Будь счастливой мамой,как найти любимую работу
Эта книга - путеводитель по поиску любимого дела. Она проведет вас от состояния вообще не знаю, чего хочу к четкому и ясному осознанию дела своей жизни, когда вы будете получать и удовольствие от реализации себя в работе, и высокий доход. Здесь вы найдете ответы на вопросы, как выбрать из нескольких вариантов, не разочароваться в выборе, совместить карьеру и семью. Также книга содержит практические задания, которые помогут избавиться от страхов, сомнений, неуверенности и лени на пути к работе мечты, наилучшим образом спланировать свой путь и достичь цели.Книга адресована в первую очередь мамам и бабушкам, а также всем тем, кого не устраивает нынешняя работа, профессия, карьера, но есть страстное желание найти себя и свое любимое дело.