Быстрый заказ книги

Детская психология

На странице:
Сортировать по:
Сімейна психологія, Як розвинути память вашої дитини
Вашій дитині важко запам ятовувати? Ви можете допомогти їй подолати ці труднощі. Із пропонованої книги ви дізнаєтесь про особливості дитячої пам яті, зрозумієте, чому молодшому школяреві важко вчити правила та переказувати тексти. Скориставшись порадами практикуючих психологів, ви зможете навчити дитину запам ятовувати швидко та ефективно. Автори пропонують також ігрові вправи для розвитку всіх видів пам яті.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Для турботливих батьків. Мені 4 роки. ДТБ017
«Якщо ви хочете виростити з дитини посередність, не робіть з нею нічого!». Ці слова щодо раннього розвитку дітей говорять самі за себе. П ятий рік життя – продуктивний період для підготовки дитини до майбутніх шкільних років. Перед батьками стоїть важливе завдання: пробудити у малюка інтерес до світу навколо, тягу до знань.
Батькам про дітей, Здоров я вашої дитини (Укр)
Щаслива дитина — насамперед, здорова дитина. Адже здоров я — це безцінний дарунок природи, який треба берегти замолоду. І найкращим стане особистий приклад усіх членів сім’ї. Те, чого навчать їх батьки, діти винесуть за межі вузького сімейного кола, у своє особисте, зріле життя. Це стосується й виховання в цілому, і культури здоров я зокрема. Книга розповідає про те, як підтримати в дитині те, що вже закладено природою, як не розпорошити енергію та допомогти реалізувати її життєвий потенціал. Адже саме від цього залежать освіта, професійне та духовне зростання, особистісний розвиток наших дітей.
Родителям о детях, Ваш успешный ребенок (РУС)
Родители становятся первыми учителями своих детей, теми людьми, которые объясняют секреты жизни и дают им знания о мире, накопленные человечеством на протяжении многовековой истории. И каждому родителю хочется, чтобы жизнь его ребенка удалась, сложилась благополучно. Как помочь малышу вырасти успешным человеком? И что входит в понятие успешности? Книга, которую вы держите в руках, рассказывает о том, как раскрыть способности и таланты ребенка, расширить его кругозор, уберечь от вредных привычек, научить самостоятельности и ответственности, правильному общению с окружающими и поведению в обществе.
Для турботливих батьків. Ребенок родился! ДТБ013
Совсем скоро в вашей жизни появится малыш, а может быть, вы недавно стали молодыми родителями. Пройдет всего год — и беспомощный плачущий кроха превратится в достаточно любознательного и шустрого ребенка. Это год колоссальных изменений! Как малыш познаёт мир вокруг себя и себя в мире? Как помочь ему освоить все навыки и знания? Как понять, что малыш развивается гармонично и правильно? Как быть его родителями? Ответы на эти и другие вопросы вы найдете в книге «Первый год жизни», в которой также представлена информация об основных этапах развития ребенка, его потребностях на первом году жизни, приведены упражнения и игры.Книга адресована всем молодым мамам и папам, бабушкам и дедушкам, которым важно понимать объективные законы формирования психики и поведения младенца и которые …
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ПИСАТИ БЕЗ ПОМИЛОК
Навчити дитину грамотно писати зовсім не складно, якщо приділяти вирішенню цього питання достатньо часу й уваги. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про можливі причини письма з помилками саме у вашої дитини та способи їх подолання. Пригадаєте основні орфограми української мови в 2—4 класах. Зможете правильно пояснити необхідність бути грамотною людиною, а також знайдете вправи, завдання й диктанти для формування й закріплення навички письма без помилок.Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Тайм-менеджмент для мам, или Как все успеть. БС1 ДТБ027
Тайм-менеджмент для мам, или Как все успеть. БС1 ДТБ027
Сімейна психологія,Як навчити вашу дитину СПІЛКУВАТИСЯ і дружити
Вашій дитині важко спілкуватися з однолітками? Вона не може знайти друзів? Необхідно розібратися в причинах труднощів і разом із дитиною подолати їх. У цьому вам допоможуть поради практикуючого психолога, наведені в книзі. Ґрунтом для формування взаємодопомоги та взаєморозуміння є моральні засади, закладені в сім ї. У родині дитина опановує перші основи спілкування з іншими людьми, турботи та співпереживання. Навчіться психологічно підтримувати свого малюка, розвивати його найкращі моральні якості, у процесі гри формувати вміння й потребу допомагати іншим, не соромитися й не боятися спілкування. А наша книга вам у цьому допоможе.Книга призначена турботливим батька, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних вузів.
Будь счастливой мамой,как найти любимую работу
Эта книга - путеводитель по поиску любимого дела. Она проведет вас от состояния вообще не знаю, чего хочу к четкому и ясному осознанию дела своей жизни, когда вы будете получать и удовольствие от реализации себя в работе, и высокий доход. Здесь вы найдете ответы на вопросы, как выбрать из нескольких вариантов, не разочароваться в выборе, совместить карьеру и семью. Также книга содержит практические задания, которые помогут избавиться от страхов, сомнений, неуверенности и лени на пути к работе мечты, наилучшим образом спланировать свой путь и достичь цели.Книга адресована в первую очередь мамам и бабушкам, а также всем тем, кого не устраивает нынешняя работа, профессия, карьера, но есть страстное желание найти себя и свое любимое дело.
Батькам про дітей, Перший раз у перший клас. Адаптація до школи (Укр)
Ваша дитина йде до школи. Цей урочистий і трепетний час запам’ятається їй на все життя. Як зробити так, щоб шкільні спогади були завжди світлими та добрими? Книга розповідає про те, що ми, батьки, можемо зробити, коли наша дитина виходить у новий, великий світ школи, де існують свої норми та правила. Адже головне — допомогти їй пізнати себе, розкритися та виявити свою творчу сутність.
Неудобные дети, неудобные родители ТБ98
Неудобные дети. Почему они становятся такими? Как вести себя родителям, если ребенок создает для них неудобные ситуации, задает им неудобные вопросы, демонстрирует неудобное поведение? И не являются ли сами родители такими же неудобными для своего ребенка? Автор книги анализирует разнообразные жизненные ситуации, обсуждает разные точки зрения, знакомит родителей с широким спектром проблем, возникающих у других родителей, и с таким же широким спектром вариантов решения этих проблем. Эта добрая и веселая книга - попытка показать родителям, что они сами должны расти и меняться вместе со своими детьми, учиться, для того чтобы вырастить своего ребенка полноценным членом общества, гармоничной личностью и просто счастливым человеком.
Для турботливих батьків. Игры и сказки, которые лечат. ДТБ006
Эта книга содержит не только практические рекомендации, но и настоящие «ключи» к решению многих детских проблем. Она написана с большой любовью к детям и адресована мамам, папам и всем, кто работает с детьми.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВ ЯЗУВАТИ ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ
Розвиток логічного мислення дитини не просто одне із навчальних і розвивальних завдань курсів математики й логіки в 1—4 класах. Це життєва необхідність, яка супроводжує людину від дитинства до старості. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про особливості логічного мислення молодших школярів, про зв’язок математики й розвитку логічного мислення, ознайомитеся з видами логічних завдань і формами роботи з ними. За допомогою коментарів, указівок і відповідей ви зрозумієте, як у процесі спільної роботи з дитиною пояснити їй послідовність міркувань у ході розв язання конкретних завдань посібника. Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Великі страхи маленьких дітей та їх батьків (у)
Запропонована книга є інструментом, інструкцією, підручником із роботи з дитячими і не тільки дитячими страхами. Це люблячий і дуже добрий провідник.Ця книга не тільки про страхи, а й про стосунки дітей і батьків, про те, як допомогти батькам краще зрозуміти своїх дітей і потоваришувати з ними, і про те, як допомогти дітям бути щасливими дітьми.Поради, описані в книзі, допоможуть дорослим впоратися із занепокоєнням і страхами малюка, підвищать батьківську компетентність, зроблять щасливим малюка і сім ю.
Як навчити дитину правильно розмовляти від 0 до 5 років (укр)
Автори книжки – фахівці Інституту спеціальної педагогіки АПН України. Із цієї книжки педагоги дошкільних закладів і батьки дізнаються:• як має розвиватися мовлення дитини від народження до 5 років• які порушення мовлення можуть зустрічатися у дошкільників• як можна вчасно виявити мовленнєві порушення• про доступні, але досить ефективні способи розвитку мовлення вашої дитини в умовах сім’ї• які корекційні та розвивальні вправи допоможуть дитині.Рекомендовано Вченою радою Інституту спеціальної педагогіки АПН України
Школа будущего. Как вырастить талантливого ребенка
В этой книге излагаются не только теоретические вопросы воспитания и обучения. Предложенные в ней практические шаги позволят вам стать лучшими учителями и родителями и помочь детям найти свое призвание. Автор рассказывает о том, как улучшить жизнь в целом, а не только систему образования. Книга будет полезна школьным учителям и преподавателям вузов, родителям, политикам и студентам.
Будьте гарними батьками для своєї дитини і для себе ТБ39
Эта книга вмещает достаточно большую подборку игр для семьи и игр, которые касаются семьи. Они предназначены для взрослых, которые через заботу о детях, хлопоты, связанные с деньгами, работой и др., забывают думать о себе, прислушиваться к своим ощущениям и внутреннему голосу.Несколько ключевых вопросов, которые рассматривает эта книга:Как нам управиться с повседневными видами деятельности, что нас утомляют, когда ежедневные будни их нам постоянно навязывают?Как создать в семьи условия, которые будут оказывать хорошее влияние на всех ее членов?Как управиться с плохими ощущениями и спорами, которые неминуемо возникают в жизни семьи?Как распознать свои потребности и потребности своих детей в ежедневной жизни?Как научиться разговаривать со своими детьми так, чтобы действительно  …
Большие страхи маленьких детей и их родителей. А мой не такой как все НТ3 НТТ005
Предложенная книга является инструментом, инструкцией, учебником по работе с детскими и не только детскими страхами. Это понимающий, любящий и очень добрый проводник.Эта книга не только о страхах, но и об отношениях детей и родителей, о том, как помочь родителям лучше понять своих детей и подружиться с ними, и о том, как помочь детям быть счастливыми детьми.Советы, описанные в книге, помогут взрослым справиться с беспокойствами и страхами малыша, повысят родительскую компетентность, сделают счастливым малыша и семью.
Для турботливих батьків. Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростк
Эта книга для тех, у кого дома есть непонятный, капризный, резкий, агрессивный подросток, который еще вчера был милым, ласковым, добрым малышом.И для тех, у кого дома есть замкнутый, молчаливый, обиженный на весь мир подросток, который еще вчера был улыбчивым, общительным, открытым.Задача этой книги — помочь мамам и папам понять и принять своего «нового», повзрослевшего ребенка. Заботливые родители научатся понимать причины поведения своего подростка, не принимать скоропалительных решений, находить с ребенком общий язык, использовать правильные слова. А главное — видеть в своем ребенке хорошее, даже если этого сейчас совсем не видно.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ
Деяким дітям, незважаючи на те, що вони вміють добре рахувати, складно розібратися у світі задач. Якщо ви прагнете допомогти в цьому своїй дитині, ця книга для вас! У ній подано задачі всіх типів, передбачених програмою для 1–4 класів, наведено покрокове пояснення розв’язань задач, зразки правильного запису умови й розв’язання в зошиті. У книзі ви знайдете яскраві й доступні зразки цікавих за змістом задач, корисні поради щодо пошуків їх розв’язань з використанням малюнків, схем і таблиць.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних вузів.