Быстрый заказ книги

Детская психология

На странице:
Сортировать по:
Батькам про дітей, Дозвілля вашої дитини (Укр)
Перед кожним із батьків стоїть нагальне питання: «Як організувати дозвілля дитини? Як весело та з користю провести вільний час?». Адже дозвілля включає в себе найрізноманітніші види діяльності в науці, техниці, спорті, мистецтві, літературі тощо. Все залежить від бажань і схильностей ваших дітей. Водночас це ще й гарна можливість побути разом, усією сім’єю. Відтак відпочивайте на здоров’я! У книзі докладно проаналізовано багато варіантів проведення дитячого дозвілля. Вона буде цікавою та корисною для широкого кола читачів.
Для турботливих батьків. Ребенок родился! ДТБ013
Совсем скоро в вашей жизни появится малыш, а может быть, вы недавно стали молодыми родителями. Пройдет всего год — и беспомощный плачущий кроха превратится в достаточно любознательного и шустрого ребенка. Это год колоссальных изменений! Как малыш познаёт мир вокруг себя и себя в мире? Как помочь ему освоить все навыки и знания? Как понять, что малыш развивается гармонично и правильно? Как быть его родителями? Ответы на эти и другие вопросы вы найдете в книге «Первый год жизни», в которой также представлена информация об основных этапах развития ребенка, его потребностях на первом году жизни, приведены упражнения и игры.Книга адресована всем молодым мамам и папам, бабушкам и дедушкам, которым важно понимать объективные законы формирования психики и поведения младенца и которые …
Дитина з труднощами в навчанні
Ця книжка призначена для батьків дітей, у яких виявлено порушення когнітивного розвитку, тобто кмітливості, здатності сприймати нову інформацію і запам’ятовувати її, уваги, мовлення, орієнтації у просторі і часі, рухових навичок. Автор розповідає про причини цих порушень, акцентує увагу на тому, чому цим дітям украй необхідна допомога дорослих, надає конкретні поради щодо розвитку такої дитини. Книжка містить відповіді на багато запитань, а саме: як формувати мовлення, як навчати дитину грати, як формувати знання про довкілля, як розвивати розумову діяльність дитини. Крім того, автор розповідає, як дорослим слід поводитися із всиновленими дітьми з такими порушеннями, чого слід уникати у вихованні.
Для турботливих батьків. Як перетворити Ѕ100 на Ѕ1000000, Заробляй! Зберігай! Інвестуй, ДТБ046
Книга пояснює, чому значно краще заощаджувати, ніж витрачати гроші. Вона висвітлює особливості простого керування грошима, зокрема: складання та дотримання коротко-, середньо- та довготермінового плану і бюджету, розумне поводження з грошима — СЗС (спершу заплати собі), застосування фінансових інструментів (відкриття ощадного рахунку, управління відсотками від заощаджень та цінними паперами). Генеральні плани: «Влаштуйся на роботу», «Твій односторінковий бізнес-план», «Твій двосторінковий план мільйонера» та багато іншого на сторінках цього гіда. Економічні реалії ілюструють яскраві малюнки, які допомагають пояснити складні фінансові концепції та методи їхнього застосування Для кого книга?Дітям від 12 років та їхнім батькам, які прагнуть не лише виховати успішну дитину, але й …
Баловать нельзя контролировать. Как воспитать счастливого ребенка
Робин Берман, дипломированный психотерапевт и мать троих детей, предлагает взять лучшее от прежней системы воспитания (когда потребности детей никого не интересовали) и от современной. В своей книге она постаралась объяснить взрослым, как надо проявлять родительскую любовь и заботиться о своих детях, чтобы они выросли уверенными в себе, самостоятельными, счастливыми людьми, умеющими любить других.
Інклюзивне навчання, вибір батьків
Демократичні зміни в суспільному житті країни зумовили нове бачення, розуміння та переоцінку багатьох сталих положень. Як наслідок — на сучасному етапі однією з альтернативних форм здобуття освіти дітьми з особливостями психофізичного розвитку стало інклюзивне навчання, що передбачає перебування дитини з особливими потребами в масовому загальноосвітньому дошкільному чи шкільному закладі. Матеріали цього посібника розкривають теоретичні і практичні питання інклюзивного навчання, враховують сучасні тенденції, передовий міжнародний та український досвід. Автори посібника, використовуючи найсучасніші матеріали, надають корисні поради щодо забезпечення належних видів адаптації для дитини з особли
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ВИРАЗНО ЧИТАТИ І ЗАУЧУВАТИ ВІРШІ
У переважної більшості дітей від народження добре розвинуті пам’ять і артистизм, проте деяким з них усе одно важко запам’ятати й вивчити напам’ять вірш або хоча б виразно його прочитати. Якщо ви прагнете допомогти в цьому своїй дитині, ця книга для вас! У ній подано відповіді на основні питання, які виникають у дорослих при ознайомленні дітей із віршованими творами. У книзі ви знайдете пояснення прийомів і методів, літературні вправи та ігри, що допомагають формувати позитивне ставлення дитини до поезії, розвивати вміння виразно читати та заучувати вірші.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних ВНЗ.
Для турботливих батьків. Мені 4 роки. ДТБ017
«Якщо ви хочете виростити з дитини посередність, не робіть з нею нічого!». Ці слова щодо раннього розвитку дітей говорять самі за себе. П ятий рік життя – продуктивний період для підготовки дитини до майбутніх шкільних років. Перед батьками стоїть важливе завдання: пробудити у малюка інтерес до світу навколо, тягу до знань.
КЕНГУРУ Лучший выбор. Безопасность в интернете (Рус)
Серия акцентирует внимание на специфических ситуациях, когда дети должны принимать решения. Важно, чтобы решение было правильным. Именно от этого зависит, насколько безопасным будет путешествие, здоровым образ жизни, успешным обучение, насколько хорошими будут взаимоотношения с друзьями и какие вознаграждения ждут нас. Кроме того, от этого зависит положительная самооценка.
Для турботливих батьків. Ігри і казки, які лікують. Кн. 2 ДТБ021
Ця книга містить не лише практичні рекомендації, а й справжні «ключі» до розв’язання багатьох дитячих проблем. Вона написана з великою любов’ю до дітей і адресована дбайливим батькам і всім, хто бере участь у вихованні дітей.Спираючись на цей практичний посібник, можна навчити дитину говорити правду, бути наполегливою і цілеспрямованою, прищеплювати їй любов до книг без нотацій, моралей, криків, сварок, а за допомогою гри і казки.
Для турботливих батьків. Игры и сказки, которые лечат. ДТБ006
Эта книга содержит не только практические рекомендации, но и настоящие «ключи» к решению многих детских проблем. Она написана с большой любовью к детям и адресована мамам, папам и всем, кто работает с детьми.
Дитина із порушеннями слуху
Ця книжка призначена для багатьох родин, що стикаються з проблемою порушення слуху в дитини, а також для педагогів і вихователів інклюзивних навчальних закладів. Головне для батьків — не впадати у відчай, а допомогти дитині почуватися впевнено, бути щасливою. Для досягнення цієї мети батькам потрібні знання про особливості їхньої дитини, про можливості її розвитку, прийоми навчання і виховання — про все це і йдеться у даному посібнику. Тисячі людей, які не чують, живуть повноцінним життям, діти зростають розумними, щасливими, отримують освіту, обирають професію і влаштовують особисте життя.
Батькам про дітей, Здоров я вашої дитини (Укр)
Щаслива дитина — насамперед, здорова дитина. Адже здоров я — це безцінний дарунок природи, який треба берегти замолоду. І найкращим стане особистий приклад усіх членів сім’ї. Те, чого навчать їх батьки, діти винесуть за межі вузького сімейного кола, у своє особисте, зріле життя. Це стосується й виховання в цілому, і культури здоров я зокрема. Книга розповідає про те, як підтримати в дитині те, що вже закладено природою, як не розпорошити енергію та допомогти реалізувати її життєвий потенціал. Адже саме від цього залежать освіта, професійне та духовне зростання, особистісний розвиток наших дітей.
Поради батькам і педагогам. Метелики в обладунках. Діти з ДЦП (Укр)
Книжка містить методичні рекомендації й корисні поради батькам, які виховують дітей із ДЦП. Автори надають важливу інформацію про церебральні паралічі, розповідають про особливості розвитку їхньої дитини, її можливості, сучасні методи та технології навчання та виховання.
Идеальных родителей не бывает! Почему иногда мы реагируем на шалости детей с
Поведением родителей зачастую управляют противоречивые эмоции. Конечно, мы не хотим повторять чужие ошибки, но не всегда можем совладать с собой: ведь наша собственная история, отмеченная радостью и болью, живет внутри нас...Изабель Филльоза, известный детский психолог, психотерапевт и мать двоих детей, автор переведенных на многие языки бестселлеров о воспитании, ставит своей целью помочь нам разобраться в мотивах своих поступков, стать внутренне свободными и понять, какое на самом деле воспитание мы хотим дать нашим детям.Любить ребенка - не такое уж простое дело. На наши с ним взаимоотношения влияет множество самых разных факторов. А значит, пора изучить эту тему, причем начать с себя. Бессмысленно читать энную книгу, заполненную рекомендациями, начинающимися со слов: Вы д …
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину РОЗВ ЯЗУВАТИ ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ
Розвиток логічного мислення дитини не просто одне із навчальних і розвивальних завдань курсів математики й логіки в 1—4 класах. Це життєва необхідність, яка супроводжує людину від дитинства до старості. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про особливості логічного мислення молодших школярів, про зв’язок математики й розвитку логічного мислення, ознайомитеся з видами логічних завдань і формами роботи з ними. За допомогою коментарів, указівок і відповідей ви зрозумієте, як у процесі спільної роботи з дитиною пояснити їй послідовність міркувань у ході розв язання конкретних завдань посібника. Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Будь счастливой мамой,как найти любимую работу
Эта книга - путеводитель по поиску любимого дела. Она проведет вас от состояния вообще не знаю, чего хочу к четкому и ясному осознанию дела своей жизни, когда вы будете получать и удовольствие от реализации себя в работе, и высокий доход. Здесь вы найдете ответы на вопросы, как выбрать из нескольких вариантов, не разочароваться в выборе, совместить карьеру и семью. Также книга содержит практические задания, которые помогут избавиться от страхов, сомнений, неуверенности и лени на пути к работе мечты, наилучшим образом спланировать свой путь и достичь цели.Книга адресована в первую очередь мамам и бабушкам, а также всем тем, кого не устраивает нынешняя работа, профессия, карьера, но есть страстное желание найти себя и свое любимое дело.
КЕНГУРУ Лучший выбор. Не злоупотребляем видеоиграми (Рус)
Серия акцентирует внимание на специфических ситуациях, когда дети должны принимать решения. Важно, чтобы решение было правильным. Именно от этого зависит, насколько безопасным будет путешествие, здоровым образ жизни, успешным обучение, насколько хорошими будут взаимоотношения с друзьями и какие вознаграждения ждут нас. Кроме того, от этого зависит положительная самооценка.
Родителям о детях, Досуг вашего ребенка (РУС)
Перед каждым родителем стоит насущный вопрос: «Как организовать досуг ребенка? Как весело и с пользой провести свободное время?». Ведь досуг включает в себя самые разные виды деятельности в науке, технике, спорте, искусстве, литературе. Все зависит от желаний и наклонностей ваших детей. Одновременно это еще одна хорошая возможность побыть вместе, всей семьей. Так что отдыхайте на здоровье! В книге подробно проанализировано множество вариантов проведения детского досуга. Она будет интересна и полезна широкому кругу читателей.
Для турботливих батьків. Как обнять кактус? Книга для родителей, которые хотят понять своих подростк
Эта книга для тех, у кого дома есть непонятный, капризный, резкий, агрессивный подросток, который еще вчера был милым, ласковым, добрым малышом.И для тех, у кого дома есть замкнутый, молчаливый, обиженный на весь мир подросток, который еще вчера был улыбчивым, общительным, открытым.Задача этой книги — помочь мамам и папам понять и принять своего «нового», повзрослевшего ребенка. Заботливые родители научатся понимать причины поведения своего подростка, не принимать скоропалительных решений, находить с ребенком общий язык, использовать правильные слова. А главное — видеть в своем ребенке хорошее, даже если этого сейчас совсем не видно.