Быстрый заказ книги

Детская психология

На странице:
Сортировать по:
После трех уже поздно. 3-е изд.
Автор этой удивительно доброй книги считает, что маленькие дети обладают способностью научиться чему угодно. Он размышляет об огромном влиянии на новорожденных окружающей среды и предлагает простые и понятные приемы обучения, способствующие раннему развитию ребенка. По его мнению, то, что взрослые осваивают с большим трудом, дети выучивают играючи. И главное в этом процессе — вовремя ввести новый опыт. Но только тот, кто рядом с ребенком изо дня в день, может распознать это «вовремя».Книга адресована всем мамам и папам, которые хотят открыть перед своими маленькими детьми новые прекрасные возможности.
Для турботливих батьків. Родитель ты или вредитель. ДТБ028
Эта книга — набор практических инструментов для тех родителей, которые имеют много личных интересов, хотят реализоваться в разных областях своей жизни так, чтобы это было не в ущерб отношениям с детьми и их будущему. Книга для тех, кому важен результат в каждом деле и здравый смысл в каждом подходе.
Сімейна педагогіка, Як залучити вашу дитину до ЧИТАННЯ
Сучасна дитина у багатьох випадках надає перевагу телевізору, комп’ютерним іграм, коміксам. Її не часто можна побачити з гарною книжкою в руках. Невже нічого неможна змінити?Вихід є! Пропонована книга, складена на основі апробованих автором матеріалів, допоможе залучити вашу дитину до чарівного світу дитячої художньої літератури. Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям ДНЗ і груп подовженого дня, студентам педагогічних навчальних закладів.
Тревожный ребенок. А мой не такой как все НТТ007
Тревожный ребенок. А мой не такой как все НТТ007
Для турботливих батьків. Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітк
Ця книга для тих, у кого вдома є незрозумілий, вередливий, різкий, агресивний підліток, який ще вчора був милим, ласкавим, добрим малюком. І для тих, у кого вдома є замкнений, мовчазний, ображений на весь світ підліток, який ще вчора був усмішливим, товариським, відкритим.Ця книга покликана допомогти мамам і татусям зрозуміти і прийняти свою «нову» дитину, яка подорослішала. Дбайливі батьки навчаться розуміти причини поведінки свого підлітка, не приймати скороспішних рішень, знаходити з дитиною спільну мову, вживати правильні слова. А головне — бачити у своїй дитині хороше, навіть якщо цього зараз не видно.
Сімейна психологія, Як розвинути МОВЛЕННЯ вашої дитини
Часто буває: на прохання розповісти про щось цікаве дитина відвертається, бурмочучи щось незрозуміле. Але ж може бути й навпаки! Молодший школярик, якого долучили до невичерпного джерела рідної мови, правильно і влучно добирає слова під час бесіди, змалку намагається бути цікавим оповідачем. І це не фокус. Розвинене мовлення - наче чарівний ключик, що відмикає чимало зачинених дверей. Розвинене мовлення - це запорука успіхів у школі, широке коло спілкування, різноманітні інтереси і насичене життя. Якщо ви прагнете саме цього для своєї дитини, скористайтеся пропонованою книгою. Її автори - професійні педагог і психолог - розробили систему завдань, використання якої сприятиме розвитку мовлення вашої дитини. Наведений у додатку незвичний тлумачний словничок дозволить розширити ї …
Для турботливих батьків. Велика книга батьківських секретів. ДТБ023
Якщо хочеш приготувати смачний борщ або випекти пиріг, досить знайти хорошу кулінарну книгу, узяти свіжі продукти і дотримуватися рецепту. У вихованні все інакше. Адже всі малюки унікальні, і до жодного з них не можна застосувати загального середньостатистичного підходу. «Велика книга батьківських секретів» — це прості, корисні поради дитячого психолога для батьків, учителів і вихователів. Головне завдання книги — допомогти тим, хто любить дітей, встановити причини проблем, що виникають, і знайти єдине правильне рішення, яке не зашкодить, а точно допоможе дитині.
101 спосіб показати дитині, що ви її любите ТБ38
Чому важливо показувати, точніше, доводити дитині, що ви її любите? Важливо, щоб дитини мала підтвердження своїх думок і здогадів. Її світ сповнений кольорів, образів, асоціацій. Малюк зростає в хаосі вражень і переживань, він розмірковує не так, як дорослі, має свої потреби, емоції та мрії. Одним словом, дитина не завжди розуміє все те, що ви говорите, або ж розуміє не так, як ви, можливо, вважаєте.Книгу адресовано батькам.
Научите ребенка спать.Предупр.и устран. проблемы со сном (от младен до дошкольника)ТБ95
Эта книга предназначена для родителей - будущих, новоиспеченных и всех, кто не высыпается, несмотря на возраст ребенка. Автор предлагает ответы на следующие вопросы: что такое крепкий сон? позволять ли ребенку плакать? нужно ли укачивать ребенка? что такое ночные кошмары? Здесь вы можете найти многочисленные советы, которые помогут вам быстро и без труда научить ребенка самостоятельно засыпать и крепко спать всю ночь.
Домашние задания - это вредно! И др. спорные моменты воспитания самостоят.
Воспитывать детей в современном быстро меняющемся мире непросто. Нередко родители, запуганные СМИ, не отпускают ребенка от себя ни на шаг или постоянно контролируют его с помощью мобильного телефона, не давая ни малейшей возможности проявить самостоятельность. Из детей упорно пытаются вырастить вундеркиндов, превращая их жизнь в унылую череду «развивающих» занятий и не оставляя места для свободной игры, необходимой ребенку для подлинного развития. .Основываясь на результатах исследований авторитетных детских психологов и педагогов, на новейших достижениях нейробиологов и на собственном опыте матери двух сыновей, Хизер Шумейкер попыталась сформулировать ключевые принципы воспитания уверенных в себе, смышленых и гармонично развитых детей. Детей, умеющих оценивать последствия св …
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ВИРАЗНО ЧИТАТИ І ЗАУЧУВАТИ ВІРШІ
У переважної більшості дітей від народження добре розвинуті пам’ять і артистизм, проте деяким з них усе одно важко запам’ятати й вивчити напам’ять вірш або хоча б виразно його прочитати. Якщо ви прагнете допомогти в цьому своїй дитині, ця книга для вас! У ній подано відповіді на основні питання, які виникають у дорослих при ознайомленні дітей із віршованими творами. У книзі ви знайдете пояснення прийомів і методів, літературні вправи та ігри, що допомагають формувати позитивне ставлення дитини до поезії, розвивати вміння виразно читати та заучувати вірші.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам педагогічних ВНЗ.
Учимся общаться.Теория и практика эфф-ного взаим-твия родителей и детей. ТБ83
В книге представлена полезная информация о развитии навыков общения у детей дошкольного возраста и их родителей, о причинах воможных трудностей взаимодействия и способах их позитивного разрешения. Описаны некоторые проблемы детско-родительских отношений, возможные варианты их разрешения, а также проблемы супружеских отношений, их влияние на психическое состояние и развитие ребенка в семье.
Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини
Вам щодня доводиться квапити дітей до школи, сваритися з ними через невиконані домашні завдання чи з істерикою вкладати їх спати. Ви постійно повторюєте їм те саме, намагаючись привчити до дисципліни. Однак у відповідь — плач і крики.Якщо вам знайомі такі ситуації, не засмучуйтеся. Унікальний метод виховання від Деніела й Тіни допоможе дисциплінувати дитину без наказів, заборон і покарань. Дізнавшись, як функціонує мозок, ви краще зрозумієте своїх синів і доньок та зможете навчити їх давати раду негативним емоціям, розуміти свої почуття та контролювати вчинки. Зрештою, так ви закладете основу розумового й емоційного здоров’я дитини. Завдяки численним порадам авторів досягти дисципліни можна без істерик!
Сімейна психологія, Як розвинути память вашої дитини
Вашій дитині важко запам ятовувати? Ви можете допомогти їй подолати ці труднощі. Із пропонованої книги ви дізнаєтесь про особливості дитячої пам яті, зрозумієте, чому молодшому школяреві важко вчити правила та переказувати тексти. Скориставшись порадами практикуючих психологів, ви зможете навчити дитину запам ятовувати швидко та ефективно. Автори пропонують також ігрові вправи для розвитку всіх видів пам яті.Книга призначена турботливим батькам, учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, гувернерам, репетиторам, а також студентам вищих педагогічних навчальних закладів.
Детские страхи и ревность Как помочь ребенку справиться с ними
Почему возникает детская ревность? Имеют ли страхи какой-либо смысл и что за ними стоит? Стоит ли бороться с детской тревожностью? Эти вопросы волнуют многих родителей. В нашей книге вы найдете множество советов и рекомендаций опытного психолога, которые помогут вам распознать причины детской ревности и детских страхов и научиться оказывать помощь детям в их преодолении.
Батькам про дітей, Здоров я вашої дитини (Укр)
Щаслива дитина — насамперед, здорова дитина. Адже здоров я — це безцінний дарунок природи, який треба берегти замолоду. І найкращим стане особистий приклад усіх членів сім’ї. Те, чого навчать їх батьки, діти винесуть за межі вузького сімейного кола, у своє особисте, зріле життя. Це стосується й виховання в цілому, і культури здоров я зокрема. Книга розповідає про те, як підтримати в дитині те, що вже закладено природою, як не розпорошити енергію та допомогти реалізувати її життєвий потенціал. Адже саме від цього залежать освіта, професійне та духовне зростання, особистісний розвиток наших дітей.
Родителям о детях, Ваш успешный ребенок (РУС)
Родители становятся первыми учителями своих детей, теми людьми, которые объясняют секреты жизни и дают им знания о мире, накопленные человечеством на протяжении многовековой истории. И каждому родителю хочется, чтобы жизнь его ребенка удалась, сложилась благополучно. Как помочь малышу вырасти успешным человеком? И что входит в понятие успешности? Книга, которую вы держите в руках, рассказывает о том, как раскрыть способности и таланты ребенка, расширить его кругозор, уберечь от вредных привычек, научить самостоятельности и ответственности, правильному общению с окружающими и поведению в обществе.
Для турботливих батьків. Мне 3 года ДТБ009
В книге «Мне 3 года» автор знакомит читателей с миром трехлетнего малыша и учит не просто сопровождать ребенка в его взрослении, но и воспитывать самостоятельным, уверенным в себе, стремящимся познавать мир и умеющим преодолевать трудности.
Сімейна педагогіка, Як навчити вашу дитину ПИСАТИ БЕЗ ПОМИЛОК
Навчити дитину грамотно писати зовсім не складно, якщо приділяти вирішенню цього питання достатньо часу й уваги. Завдяки даній книзі ви дізнаєтеся про можливі причини письма з помилками саме у вашої дитини та способи їх подолання. Пригадаєте основні орфограми української мови в 2—4 класах. Зможете правильно пояснити необхідність бути грамотною людиною, а також знайдете вправи, завдання й диктанти для формування й закріплення навички письма без помилок.Книга призначена насамперед турботливим батькам, а також може бути корисною учителям початкових класів, вихователям груп подовженого дня, студентам педагогічних вузів.
Правила родителей
Искусством быть хорошими родителями обладают далеко не все. Есть люди, всегда умеющие найти подход к своему ребенку, они словно от природы одарены талантом воспитывать детей на радость себе и во благо им самим. Другим же, при всем старании, родительский труд дается нелегко. Ричард Темплар, уже знакомый российскому читателю как мастер дельных советов, считает, что секрет хороших мам и пап состоит в следовании определенным правилам.Эти 100 правил он и предлагает читателю. Их можно с интересом прочитать все подряд, проверяя себя и узнавая много нового. А можно обратиться к автору за помощью, оказавшись в сложной ситуации: просто загляните в книгу!