Быстрый заказ книги

Товар месяца

Данное предложение действует для владельцев дисконтных карт сети "Книголенд". Если у Вас нет данной карты, то Вы можете заказать ее в интернет-магазине "Книголенд" за 10 грн и после процедуры регистрации получить скидку 50% на Товар Месяца.

Набор аромат. гел. ручек 4 цв....
Ціна вказана вже зі знижкою

Набор ароматных гелевых ручек Scentos (Центос) Яркие Фрукты поможет вашему ребенку нарисовать яркие рисунки, которые будут привлекать внимание.

Чернила ручек не растекаются и не мажутся, что позволит нарисовать красивые четкие рисунки, а сочетание сочных ароматов ягод и фруктов подарят хорошее настроение. Четыре забавные мордашки превратят гелевые ручки в персонажей для веселой игры. Этот набор будет прекрасным подарком для юных художников.
Карандаши 8 цв. аром. воск. Ра...
Ціна вказана вже зі знижкою

Набор ароматных восковых карандашей для рисования Scentos позволит ребенку проявить свой творческий потенциал. А забавное оформление превратит процесс в настоящую игру.
Дівчата думають про все на сві...
Дівчата думають про все на світі, і то є факт. Від підгузків для дітей до найтривкішого матеріалу, який застосовують у космосі. Замислившись одного разу, як зробити життя більш легким, жінки сіли за створення свого геніального винаходу. Їхні наполегливість, оптимізм і віра в свої сили дали поштовх на створення речей, яким і досьогодні немає рівних. Історії цих жінок надихають і допомагають у важку хвилину не здаватися, а йти до своєї мети. Можливо, наступний патент стане твоїм?
Акционная цена
129,00грн.
64,50грн.
Дракони. Велика книга...
Пориньте в захопливу мандрівку таємничим світом драконів разом із професором Дракончуком. Найвидатніша миша-драконолог у світі познайомить вас із драконами — летючими й наземними, смугастими й картатими, драконесами й дракончиками. Діти дізнаються все найцікавіше про них: де мешкають, чим обожнюють ласувати, як розважаються на дозвіллі. Історії про сильних і розумних вогнедихів не тільки розважать читак, а й навчать бути добрими, чемними, не лінуватися й завжди допомагати одне одному.
Акционная цена
205,00грн.
102,50грн.
Модель під прикриттям. Модний ...
Поїздка на Тиждень моди до Парижа! Здається, кращого подарунка для 16-річної дівчини і не вигадаєш. Але тільки не для Аксель. Розкриття злочинів та розгадування таємниць цікавить її значно більше за тренди, бренди і нові колекції. Проте дівчині таки доведеться з головою зануритися у світ високої моди і навіть стати моделлю під прикриттям. Щоб розкрити головну справу свого життя і знайти зниклу відому паризьку дизайнерку, Аксель готова на все — навіть піддатися тортурам щипчиками для вій і високими підборами.
Акционная цена
155,00грн.
108,50грн.

Товар місяця