Быстрый заказ книги

Товар месяца

Данное предложение действует для владельцев дисконтных карт сети "Книголенд". Если у Вас нет данной карты, то Вы можете заказать ее в интернет-магазине "Книголенд" за 10 грн и после процедуры регистрации получить скидку 50% на Товар Месяца.

Перший тренінг. Дівчата та хло...
У цій книзі ми розповімо, чим відрізняються хлопчики від дівчат і чим вони схожі. І робитиме це не для порівняння, хто кращий. Мета інша: допомогти виховати дівчинку спокійною, ніжною, креативною та спортивною, а хлопчика — сильним сміливим та позитивним. А ще спробуємо з’ясувати, як застосовувати пропоновані знання в житті.
ЗМIСТ
Від автора
Раннє дитинство. Початок
Перший клас
Початкова школа в радість
Відмінності навчання у хлопців та дівчат
Страхи
Можна й поплакати?
Скиглії та меланхоліки
Як дружать хлопчики і дівчата
Примхи
Секрети емоційного розвитку
Що читати?
Іграшки для леді та джентльменів
Допомога вдома: кому що доручити?
Як говорити, щоб почули?
Чого навчити дітей?
Стосунки з батьком
Стосунки з мамою
Реакція на розлучення батьків
Навчаємо постояти за себе
Заохочення та покарання
Лідер або ведений
Як правильно виховувати?
Агресія
Підлітковий вік
Небезпека суїциду та залежностей
Для самостійної роботи батьків
Акционная цена
120,00грн.
60,00грн.
Фактор Черчілля Як одна людина...
Книжка Боріса Джонсона — це історія про те, як ексцентричний геній Черчилля, прем’єр-міністра Великої Британії, одного з найвизначніших лідерів ХХ століття, формував світову політику. Аналізуючи досягнення й помилки, а також міфи, які супроводжували цю видатну постать, Джонсон зобразив Черчилля як незрівнянного стратега, людину надзвичайно сміливу, красномовну й глибоко гуманну. Безстрашний на полі бою, один із найкращих ораторів усіх часів, лауреат Нобелівської премії з літератури, Вінстон Черчилль спростував думку, що історія — це місце дії великих знеособлених сил. Життя цього чоловіка є доказом того, що одна людина — відважна, геніальна, визначна — може впливати на світовий лад
Акционная цена
299,00грн.
149,50грн.
Динозавры. Большая энциклопеди...
Книги этой серии рассказывают о динозаврах и доисторических животных. Здесь множество научных фактов граничит с подробно воспроизведенными изображениями древних обитателей нашей планеты. Благодаря этому вы познакомитесь с местами обитания животных, их анатомическим строением, способами гнездования.
Акционная цена
339,00грн.
169,50грн.
Динозаври. Велика енциклопедія...
Страшні і величезні, літаючі і плаваючі - понад 60 мільйонів років тому динозаври всіх форм і розмірів населяли нашу планету. Сторінки цієї книги не тільки розкажуть про невловимих хижаків і полохливих травоїдних, а й покажуть будову їх скелетів, фотографії копалин і деталізовані ілюстрації доісторичних ящерів. Більше 50 видів динозаврів. Фотографії реконструйованих скелетів. Факти, шкали порівняння і карти регіонів проживання. 20 великих ілюстрацій місць мешкання тварин. Понад 300 кольорових зображень.
Акционная цена
339,00грн.
169,50грн.
PRObusiness , Як керувати раба...
Книжку про рабовласництво в Давньому Римі фахівець із римської історії доктор Джеррі Тонер написав у формі посібника з менеджменту. Оповідач, шляхетний римлянин Марк Сидоній Фалкс, дає поради майбутнім рабовласникам щодо різноманітних ситуацій, пов’язаних із володінням рабами.
Книжка розрахована на широке коло читачів, зокрема тих, хто цікавиться історією античності. Деякі поради Марка Сидонія Фалкса можуть стати корисними й для сучасних менеджерів.
Акционная цена
150,00грн.
75,00грн.
Я - надзвичайна (у)...
Дізнайтеся про неймовірних жінок. Знайдіть те, що надихає! Ця книжка проведе вас шляхами найдивовижніших жінок в іcторії людства. Виконуйте творчі завдання, читайте приголомшливі історії та надихайтеся їхніми прикладами. Уявіть, як ви ширяєте над Атлантичним океаном з Амелією Ергарт, розмірковуєте над філософськими питаннями з Гіпатією, винаходите корисні речі з Марією Кюрі та багато іншого. Прославляйте цих чудових жінок, однак ніколи не забувайте: Ви й самі надзвичайні! Ілюстрації Лорен Фарнсварт і Софі Бір. Переклад з англійської Ірини Савюк.
Акционная цена
199,00грн.
99,50грн.

Товар місяця