Быстрый заказ книги

Посібник для вчителя. Чесноти класної спільноти. Сучасні форми вих. роботи 2 кл. НУР025

Посібник для вчителя. Чесноти класної спільноти. Сучасні форми вих. роботи 2 кл. НУР025

Код товара:107998
Издательство:Ранок Дети
Год издания2010
Количество страниц12
ПереплетТвердый
Наличие:В наличии
60,00грн.
 • Быстрый заказ
  Посібник для вчителя. Чесноти класної спільноти. Сучасні форми вих. роботи 2 кл. НУР025 — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?
Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 2-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (квест, година активного спілкування, правова година-подорож, гра-аукціон, засідання Клубу творчих та добрих дітей, родинний вечір тощо).
Сценарії заходів спрямовані на формування в учнів загальнолюдських цінно-стей: морально-етичних та соціально-політичних, побудовані на засадах діяльнісного, компетентнісного підходів, з урахуванням принципів дитиноцентризму та положень педагогіки партнерства.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.

Ваш отзыв:
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо       Хорошо