Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет
Твоє друге життя або шанс змінити все

Твоє друге життя або шанс змінити все

Код товара:337348
Автор:Джордано Р.
Год издания2020
ISBN9789669428660
Наличие:В наличии
159,00грн.
 • Быстрый заказ
  Твоє друге життя або шанс змінити все — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Багатьох людей відвідує бажання щось змінити в житті, якось здригнутися, зрозуміти, що відбувається і чого хочеться насправді. Є розуміння, що це може принести радість, але немає усвідомлення, як до цього прийти. Книга Рафаелли Джордано «Твоє друге життя, або Шанс змінити все» допоможе таким людям. Вона написана психологом, але не є підручником. Це легкий роман-тренінг. Саме за легкість читачі люблять цю книгу, вона допомагає змінити життя, не змушуючи глибоко вивчати психологію. Життя Камілли досить успішне, так можна сказати зі сторони. І навіть якщо проаналізувати, як вона живе, здасться, що все в порядку. Є сім я — чоловік і син-підліток, є стабільна робота і будинок. Але чогось все ж не вистачає. Вона не відчуває, що її цінують на роботі, не відчуває задоволення від того, що робить. Чоловік холодний до неї, відносини з сином теж залишають бажати кращого. Одного разу Камілла зустрічає Клода Дюпонтель, дорослого і впевненого в собі чоловіка, який є фахівцем з рутинологіі. Клод дає жінці поради, вчить її посміхатися і радіти життю, бачити хороше, змінювати своє життя і стосунки з оточенням. У книзі є різні психологічні інструменти, які допоможуть читачам попрацювати та над своїм життям теж. Деякі з них будуть знайомі, інші будуть новими й незвичними. Читачі можуть слідувати тим же планом змін, що і головна героїня. В кінці книги є короткий опис технік, про які розповіла автор, щоб в потрібний момент можна було відразу їх знайти.

Зовнішній вигляд товару і деякі характеристики можуть відрізнятися від вказаних на сайті, бо можуть бути змінені виробником (видавництвом) без попередження.

Оставить отзыв
Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.