Быстрый заказ книги

Умови рекламної Акції «До школи з КнигоЛенд»

 
1. Організатори акції
1.1. Організатором рекламно-маркетингової акції «До школи з КнигоЛенд» (надалі - Акція) є ТзОВ «Книголенд» (далі – Виконавець), що знаходиться за адресою:
м.Харків, вул. 23 Серпня, 47.
 
2. Територія проведення і тривалість Акції
«Книголенд» м. Харків, вул. 23 Серпня, 47;
«Книголенд» м. Харків, вул. Чернишевська, 14;
«Книголенд» м. Харків, пр-т. Гагаріна, 167;
«Книголенд» м. Харків, вул. Плеханівська, 66;
«Книголенд» м. Харків, пр-т. Тракторобудівників, 59/56 (ТРЦ «Україна» 3 рівень);
«Книголенд» м. Харків, вул. Валентинівська, 15/17;
«Книголенд» м. Харків, вул. Проскури, 3;
«Книголенд» м. Харків, пр-т. Людвіга Свободи, 33а;
«Книголенд» м. Харків, пр-т Індустріальний, 26;
«Книголенд» м. Харків, вул. Бучми, 1Б (ТОЦ «Континент» 1 поверх);
«Книголенд» м. Харків, пр-т Московський, 252Б;
«Книголенд» м. Харків, проїзд Стадіонний, 9.
 
Акція триватиме з 01.09.2019 до 19:00 год. 29.09.2019, згідно з режимом роботи мережі магазинів «Книголенд» (надалі – Період проведення Акції).
Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті ТзОВ «Книголенд» http://knigoland.com.ua , а також у магазинах «Книголенд», адреси, яких наведено в п. 2.
* мається на увазі участь в акції, яка проводиться на безоплатних засадах, має на меті рекламування товарів, сприяння їх продажу (наданню) і не є лотереєю; на організацію та проведення акції ТзОВ «Книголенд» (вул. 23 Серпня, 47. м. Харків, 61103 Україна) витрачає свій прибуток (дохід). Під словом «Виграй» та «Подарунок» мається на увазі  можливість придбання за 1 грн (одну гривню 00 коп.) Телевізора Hisense 43N2170PW. Зовнішній вигляд телевізора може відрізнятися від зображеного на малюнку (моделлю, кольором тощо). 
 
3. Продукція, що бере участь в Акції
3.1. В Акції бере участь будь-яка продукція (надалі – продукція), яка представлена в магазинах «Книголенд», адреси яких наведено в п. 2.
 
4. Право на участь в Акції
4.1. Брати участь в Акції можуть усі особи, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє- та правоздатність).
УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора, власники та співробітники рекламних агентств та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції.
 
5. Порядок участі в Акції
Для участі в Акції необхідно:
5.1. Придбати за готівку (без використання бонусів, рахується лише по сумі коштів, що була внесена готівкою) або через платіжну картку продукцію на суму від 1000 грн. по одному чеку,  виключно в магазинах «Книголенд», адреси яких наведено в п.2 в період проведення Акції, що підтверджується наявністю розрахункового документу (фіскального чеку).
УВАГА! В разі безготівкового розрахунку покупець не може брати участь в акції.
5.2.  29.09.2019 з 19-00 до 20-00 учасники мають звернутися до Адміністратора  в магазин «Книголенд» м. Харків, вул. 23 Серпня 47., ОБОВ’ЯЗКОВО мати при собі розрахунковий документ (фіскальний чек) на суму від 1000 грн з датою здійснення покупки в період проведення акції (з 01.09.2019 до 19:00 год. 29.09.2019). Заповнити картку учасника акції і опустити її в промо-бокс.
В картці учасника потрібно вказати відомості про покупку. Картка учасника має відривний купон, який покупець зберігає до фіналу Акції разом з фіскальним чеком.
УВАГА! За одним розрахунковим документом (фіскальним чеком), незалежно від кратності суми чеку 1000 гривням, Учасники Акції можуть заповнити ОДНУ картку учасника.
5.3. Заповнений купон необхідно опустити у промо-бокс, що знаходиться безпосередньо  біля стійки Адміністрації.
 
6. Проведення фіналу Акції.
6.1. Присутність учасника Акції в місці проведення Фіналу Акції, є обов’язковою
6.2. Фінал акції буде проведено 29.09.2019 о 20:00 год. за адресою магазин «Книголенд» м. Харків, вул. 23 Серпня 47.
6.3. Особа,  визначена як Переможець Акції, отримує право на придбання Телевізора Hisense 43N2170PW за 1 гривню.
6.4. Телевізор обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.
 
7. Права та обов’язки Організатора.
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення Фіналу етапів Акції та визначення Переможця, виду товару за сертифікатом.
Інформацію про змінену дату визначення Переможця або товару за сертифікатом можна буде дізнатися на сайті http://knigoland.com.ua .
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення учасникiв про дату та час проведення фiналу акції
7.3. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійних лих, пожеж, паводків, воєнних дій будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акцій обставин.
7.4. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання дарунку.
 
8. Прикінцеві положення
8.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. Організатор Акції не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентом на отримання дарунку.
8.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
 
8.4. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://knigoland.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
8.5. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними Офіційними умовами сертифікату.
8.6. Факт заповнення картки учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами чинних Офіційних умов рекламно-маркетингової акції.
8.9. Організатор Акції не відповідає за надання/ненадання переможцям Акції третіми особами послуг, за якість таких послуг, але надає інформаційне сприяння переможцям Акції в спорах з такими третіми особами.