Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Игры обучающие, говорящие

На странице:
Сортировать по:
Магнитная азбука
Карточки на магнитах подходят для обучения и развития детей как дома, так и в детском саду или школе. Играя, ребенок в легкой и веселой форме получит новые знания и навыки, необходимые в дальнейшей деятельности, а простые игровые элементы дадут возможность самому придумывать варианты игр.
Великий набір.30 ігор.Математика.Мова.Логіка
Великий набір для любителів пригод! Тут навчання стає цікавою грою! До набору входять 3 захоплюючі гри для хлопчиків та дівчаток!
Буде боляче Таємні щоденники лікаря-ординатора
Запрошуємо зазирнути за куліси життя молодшого лікаря, 97-годинні тижні, рішення щодо життя та смерті, постійне цунамі емоцій і саме важливе –відвертість. Написаний таємно після нескінченних днів, безсонних ночей та пропущених вихідних, водночас і веселий і жахливий, викликаючи з кожною сторінкою сильне серцебиття, цей щоденник це все, що ви хотіли знати і більше ніж кілька речей, яких Ви не знали про життя в лікарні та поза ним. Адам Кей був молодшим лікарем з 2004 по 2010 рік, перш ніж руйнівний досвід роботи в палаті змусив його переглянути своє майбутнє. Він вів щоденник протягом усього свого навчання. У цій книзі Адаму Кей вдається ввести багато сміху вголос про своє життя лікаря та акушера. Він змушує усвідомити, наскільки фантастичними і відданими ті, хто тут працює. Ц …
Игра.Твистер(коробка)
Твистер — игра, известная во всем мире. С ее помощью вы сможете совместить приятное с полезным, поупражняться в гибкости, ловкости, умении сохранять равновесие и стойкость при любых обстоятельствах, а также весело и интересно провести время в кругу своих
Студия мультфильмов.Планета монстров
Ласкаво просимо до світу анімації. Створювати мультфільми дуже цікаво й весело! Спробуй себе в ролі режисера, оператора й постановника. Можливо, це твоя майбутня професія. Прояви фантазію й створи власний мультфільм.