Быстрый заказ книги

Детективы, боевики, триллеры

На странице:
Сортировать по:
Кривава мантія
Жахливе вбивство дружини адвоката сколихнуло всі правоохоронні органи. Убивця безсумнівно належав до найближчого кола жертви. Хто спромігся на холоднокровне вбивство? Які мотиви керували вбивцею? Чи зупиниться він тільки на цій жертві? Захопливий французький детектив тримає читачів до останньої сторінки.
59,90грн.
На службе зла (ИЛСКл.)
Робин Эллакотт получает с курьером таинственный пакет - в котором обнаруживается отрезанная женская нога.Ее начальник, частный детектив Корморан Страйк, не так удивлен, но встревожен не меньше.В его прошлом есть четыре возможных кандидатуры на личность отправителя - и каждый из четверых способен на немыслимую жестокость.Полиция сосредоточивает усилия на поиске одного из этих четверых - но Страйк чем дальше, тем больше уверен, что именно этот подозреваемый ни при чем.Вдвоем с Робин они вынуждены взять дело в свои руки и погрузиться в пучины исковерканной психики остальных троих подозреваемых.Но таинственный убийца наносит новые удары, и Страйк с Робин понимают, что их время на исходе...На службе зла - дьявольски увлекательный роман-загадка со множеством неожиданных сюжетных по …
225,00грн.
Чорна наречена
Захопливий і напружений сюжет містичного детективу французького автора розвивається на тлі непростих реалій українського життя.…Київ наших днів. На березі Дніпра сталося моторошне вбивство трьох наркоманів. Неподалік від місця трагедії було схоплено дивну жінку, на яку падає підозра у причетності до цього злочину. Розслідування веде капітан міліції Данило Каленко, але всі зусилля його команди не дають жодних результатів: у столиці одне за одним відбуваються жахливі вбивства, жертвами яких стають переважно скоробагатьки з сумнівними біографіями. Що це?—?зведення рахунків між кримінальними кланами, чи за цим криється щось інше? Намагаючись з’єднати розрізнені факти й події у логічний ланцюжок, Каленко несподівано відкриває для себе незнаний досі світ іншого Києва?—?таємничий і незбагненний…
109,90грн.
Етюд у ясно-червоних кольорах
Повість, де логіку Шерлока Холмса й хід його думок описано у найкращих кольорах, вперше була опублікована у 1887 році. Цей твір — еталон класичного детективу. Тут є все: і покинутий будинок, і трупи, і кровавий напис на стіні, і отруєні пілюлі, і кохання, і помста, і суперечливі характери.
52,90грн.
Спілка рудих та інші історії. Пригоди Шерлока Холмса (тв)
У пропонованій збірці представлені найпопулярніші оповідання Артура Конана Дойла (1859—1930) про Шерлока Холмса. Тут відомий детектив уперше матиме справу з жіночою інтуїцією, що зруйнує його найпродуманіші плани, одягне наручники на найзухвалішого лондонського злочинця, залишить за собою право не віддавати під суд винного в убивстві, безстрашно порине в боротьбу з могутньою світовою організацією, викриє меркантильний задум вітчима щодо своєї падчерки та з’ясує обставини зникнення чоловіка однієї милої жіночки. Його проникливий розум, приголомшливе логічне мислення та неймовірна спостережливість не перестають дивувати читача і розкриваються у цій збірці повною мірою.
63,90грн.
Архив Шерлока Холмса
Это последний сборник детективных рассказов о Шерлоке Холмсе, опубликованный Артуром Конаном Дойлем. Он был выпущен в печать в 1927 году и включает рассказы, опубликованные в 1921—1927 гг. В книге собраны рассказы об удивительных делах Шерлока Холмса, про неожиданных разгадках, на которые оказывается способен только этот талантливый сыщик со своим аналитическим складом ума.
69,90грн.
Смерть приходит в конце
Две тысячи лет до Рождества Христова, древние Фивы.В доме жреца Имхотепа появляется новая наложница по имени Нофрет.Женщина со скверным характером, она умудряется за короткое время перессорить между собой всех членов семьи, особенно сыновей Имхотепа.Родня жреца ее ненавидит.Поэтому, когда Нофрет находят мертвой, мало кто сомневается, что это отнюдь не несчастный случай.Дочь Имхотепа Ренисенб уверена: мотив для убийства был у каждого члена семьи.Но кто же все-таки это сделал?А главное, закончится ли «скандал в благородном семействе» с этой смертью?
94,50грн.
Інферно
Роман «Інферно» визнаний найкращим твором Дена Брауна!Запаморочливі пригоди, загадкові символи, небезпечні таємниці у кращих традиціях «Коду да Вінчі»!Професор Ленґдон прийшов до тями у лікарні у Флоренції. Як він опинився тут? Чому його хотіли вбити? І як він потрапив до італійського міста, сповненого стародавніх секретів? Роберт нічого не пам ятає. Лише в моторошних видіннях він бачить жінку з дивним амулетом, яка благає про допомогу. А в кишені знаходить вказівку на картину Боттічеллі «Мапа пекла». Але картину дивно змінено...Зашифровані у витворах мистецтва послання, таємні тунелі і новітні технології — ось що чекає Ленґдона та його помічницю Сієнну на шляху до розкриття загадки божевільного генія. Та невідомий ворог випереджає їх на крок...
123,90грн.
Отзывов: 2
Опасная командировка
Корреспонденту Илье предстоит командировка в Афганистан. Здесь он встретит девушку, которую искал много лет, ради которой когда-то и стал журналистом. Настя, его первая любовь, теперь военный медик. Ее работа – спасать тех, кого привел в эту чужую страну «интернациональный долг». Но она – очередная кандидатка в любовницы начальника политотдела, а засады и обстрелы кишлаков – лишь ширма для грабежа и контрабанды. Когда Илья с Настей перестанут скрывать свои чувства, а журналистское расследование коснется смертельно опасных тайн войны, Илье останется только одно – выжить и спасти любимую…
79,90грн.
Четверта жертва
Шістнадцятирічну дівчину з неблагополучної родини відправляють в іншу, благополучнішу, але надто нормальну для неї. Згодом усю родину хтось убиває. Через кілька років інспектор Андерс Кнутас починає розслідувати пограбування банку, винуватців якого по черзі позбавляють життя. Як пов’язані злочини, і чи пов’язані вони взагалі? На ці запитання й шукає відповідь шведська поліція.
109,90грн.
Хірург
Він приходить лише у ночі. Безшумно проникає у дім. Крадеться до спальні, де тільки но прокинувшись від сну, самотні жінки потрапляють до приголомшливого кошмару. Зважаючи на те, що він робить зі своїми жертвами, можна припустити, що злодій знається на медицині. Саме через це його називають Хірург. Томас Мур та Джейн Ріццолі розслідують серію страшенних вбивств. Злочинець наслідує почерк серійного маніяка, якого було вбито два роки тому. Він копією навіть такі дрібні деталі, про які мало кому відомо. Остання з жертв загиблого маніяка Кетрін Корделл, вбила його, та саме через це стає метою нового вбивці. Із кожною наступною жертвою невідомий наближається до Кетрін. Саме Томасу та Джейн доведеться зупинити геніального вбивцю, чого б це не коштувало.
123,90грн.
Кошка, которая все видела. Молчаливый свидетель
Частный детектив Джим Глу никогда бы не оставил любимую работу, если бы не проблемы с сердцем. Теперь его офис пуст, а старая видеокамера для секретной съемки отправляется к сыну — одиннадцатилетнему Бруно. Ему она поможет расследовать обстоятельства смерти неосторожной птички в когтях кошки Милдред, домашней любимицы. Никто даже не предполагал, что эта камера станет важнейшей уликой в деле об убийстве соседки — Поппи Руттер, а любопытная кошка — единственной, кто видел преступника…Но кошка пропала вместе с камерой… Два детектива — отец и сын — начнут каждый свое расследование. Для Джима оно — последний шанс спасти от тюрьмы невиновного, а для Бруно — большое путешествие в странную, опасную и непредсказуемую жизнь взрослых… Но куда подевалась кошка? И кто первым выйдет на след убийцы?
98,50грн.
Собака Баскервилей (м)
Загадочная смерть сэра Чарльза Баскервиля, владельца большого состояния и замка, не на шутку пугает его соседей и знакомых. Ведь всем живущим в округе известно, что по семейному преданию род Баскервилей преследует страшное проклятие - из болот появляется чудовищная собака, которая мстит за преступление, совершенное столетия назад. Знаменитый сыщик Шерлок Холмс и его неизменный спутник доктор Ватсон пытаются распутать это сложное и загадочное дело.
64,90грн.
Собака Баскервілів. Посібник для читання і перекладу
Посібник містить систему завдань для розвитку навичок читання англійською мовою. Порядок роботи з посібником такий: 1) читання оригіналу, у разі нерозуміння фрагментів тексту або для перевірки адекватного розуміння — читання цих частин у перекладі, 2) виконання завдань із посібника для опрацювання лексичного, грама­тичного і стилістичного матеріалу, вправна порівняльний аналіз оригіналу та перекладу, 3) закріплення матеріалу — перечитування, виконання усних і письмових завдань.Книга буде корисною всім, хто вивчає або викла­дає англійську мову. Тексти і вправи розраховані на середній рівень В1 (Intermediate).
47,90грн.
Над пылающей бездной
Опасные приключения в джунглях Амазонии стоили Уиллу Джегеру потери части его команды, но теперь он получил неопровержимые свидетельства: похищенные три года назад его жена и сын все еще живы… И следы виновника неприятностей Джегера ведут за океан, на Африканский континент. Где-то там в плену держат его семью, и, если поспешить, у Джегера еще есть шанс спасти их от верной смерти. Их и тысячи людей, оказавшихся в заложниках у наследников нацистского безумия.
119,90грн.
Приют. Похитители костей Кн.3
Дэн, Эбби и Джордан давно мечтали вместе съездить в Новый Орлеан. Ребята жаждали веселых приключений, но полученное в «Фейсбуке» сообщение-предупреждение от друга, однажды спасшего им жизни, положило конец веселью – ведь тот погиб год назад… Чем ближе они к встающему из руин после урагана городу, тем сильнее становится ощущение опасности. За ними следит странный черный мотоциклист. Дэн понимает, что навлек на себя и друзей смертельную опасность, но именно сейчас он приблизился к разгадке гибели родителей.
129,00грн.
Мовчання ягнят
У пошуках серійного вбивці, який знімає шкіру зі своїх жертв, ФБР звертається за допомогою до відомого злочинця – Ганнібала Лектора, котрий перебуває в ізоляторі психлікарні. Він погоджується прийняти участь у пошуках вбивці, але за однієї умови – він хоче грати. Два маніяки, дві сповіді. Проте, щоб дізнатись реальну історію череди вбивств та врятувати останню жертву, декому потрібно розповісти досить пікантні подробиці власного життя. З певністю можна сказати лише одне — у реальності «Мовчання ягнят» замість грошей велику роль відіграє щирість..
103,90грн.
Гра у войнушку
Роман, котрий починається на іронічно-реалістичній ноті, раптом перетворюється на абсурдну трагедію, якою є будь-яка справжня війна. На тлі внутрішньої сімейної війни між подружжям Дарчія несподівано розпочинається війна між державами — російсько-грузинська війна 2008 року. І в обох війнах важливу ролю відіграє десятирічний син подружжя — Гівіко. У цьому тексті межа між реальним і віртуальним простором просто зникає. Читач сам вирішує, чи герої роману — учасники реального конфлікту, чи персонажі комп’ютерної гри у вoйнушку.
83,90грн.
Похищенное письмо
Сборник захватывающих детективных рассказов от мастера интриги и основателя детективного жанра.В книгу вошли 12 популярных и редко издаваемых произведений, среди которых «Похищенное письмо», «Человек толпы», «Падение дома Эшеров», «Тайна Мари Роже»», «Колодец и маятник», «Черный кот», «Делец» . Их сюжеты интригуют и будоражат воображение!
89,90грн.
Возвращение Шерлока Холмса Т.7
Детективы сэра Конан Дойда до сих пор расходятся миллионными тиражами, а многочисленные экранизации всегда вызывают интерес у зрителя! Его гениальный сыщик Шерлок Холмс благодаря своим неординарным способностям и дедуктивному методу может распугать любое преступление, в очередной раз утерев нос Скотленд-Ярду! А помогает ему в этом верный помощник и друг доктор Ватсон.
69,90грн.

 

В интернет – магазине «Книголенд» представлен широкий ассортимент книг жанра «Боевик, криминал».  На виртуальных полках нашего интернет - магазина вы найдете книги боевики таких известных авторов: Данил Корецкий, Александр Бушков, Чингиз Абдуллаев, Александр Тамоников, Владимир Колычев и другие.
 
Герои книг боевиков попадают в сложные жизненные ситуации, но благодаря мужеству, упорству и находчивости с честью выходят из всех передряг. Они в одиночку становятся победителями там, где спасовали все остальные. И все это благодаря тому, что правда находится на их стороне.  
 
Мы предлагаем вам приобрести книги боевики с доставкой по Украине.

Акционное предложение