Быстрый заказ книги

Юмор, анекдоты

На странице:
Сортировать по:
Гуморески
Павло Глазовий - найулюбленіший український сміхотерапевт останнього півстоліття. Його твори запалюють радісним клекотанням і юні, й дорослі серця, підбадьорюють у найскадніші хвилини безнадії.Творчість Павла Глазового - гірка й прекрасна правда про нас самих. Його буцімто невибагливі на естецький слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху.Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи , як Де беруться діти та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів. У цій книжці уперше зібрано найкращі твори Майстра сміху з різних періодів його творчості.
99,90грн.
Цитатник (м)
Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач. Автор поетичних книг «Цитатник», «Генерал Юда», «Пепсі», «the very very best poems, psychodelic stories of fighting and other bullshit» (вибрані поезії 1992—2000) «Балади про війну і відбудову», «Історія культури початку століття». Пропоноване видання містить майже весь поетичний доробок автора.
36,50грн.
Мисливськi усмiшки (ШБ-мінi) н
Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) (1889-1956) - самобутній український сатирик і гуморист, який започаткував у літературі новий жанр - усмішку. Читачам пропонується збірка творів вітчизняного майстра художнього слова, які піднімуть настрій усім, хто цінує завзятий український гумор і веселі життєві історії. До цього видання увійшли твори з циклу Мисливські усмішки, а також нариси і фейлетони з циклу Зенітка і Весна-красна.
39,90грн.
Ukrainian стьоб
Ukraіnian стьоб - це щось креативне з погляду порівнянь та сарказму, сатири та гумору. Юрій Снєга - сучасний послідовник усмішок Остапа Вишні. Особливість його творчості у дійових особах, які, на перший погляд, навіть не варті вашої уваги.
32,50грн.