Быстрый заказ книги

Современная проза

На странице:
Сортировать по:
Небезпека рецидиву
Чотирнадцятирічну Майю знаходять мертвою. Підозрюваного у вбивстві захищає відомий адвокат Мікаель Бренне, знайомий читачеві по роману «Коло смерті».Бренне розуміє, що справу не виграти, адже проти вбивці є незаперечні докази. Але в суді все пішло не так. Адвокат хоче встановити істину і починає власне розслідування. Крок, про який він дуже скоро пошкодує. У справі Майї з’являється довгий шлейф убивств. І комусь із убивць дуже не подобається Мікаель Бренне…
95,90грн.
Розрив. Як я став націонал-фашистом, покинув дружину та сімох дітей (м)
Автобіографічний роман-концерт Розрив створений за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки. Він розповідаює про життєві переживання, протистояння характерів, кохання чоловіка і жінки, любов до рідних дітей. Як видно з назви, роман автобіографічний і висвітлює пекло, в якому я прожив останні два з половиною роки свого життя. У ньому змішалося все: революція, війна, розлучення, концерти Ореста Лютого, спогади юності і дитинства, цькування в пресі, наклеп, е * аний гламур і багато іншого. Скажу чесно - такою відвертою прози я не очікував сам від себе, - зазначаэ автор.
77,90грн.
Купите книгу-она смешная (рус)
Купите книгу - она смешная - это тот случай, когда название произведения абсолютно точно отражает его содержание. Это очень веселый, очень смешной, очень легкий для чтения роман.
99,00грн.
Наволочь
Балакун. Вигадник. Гедоніст. Чарівний цинік. Невтомний брехун. Відчайдушний бабій. Витерпіти такого типа непросто, але з ним не засумуєш. Це - ліричний герой оповідань Михайла Юдовського, якого інколи не можливо відрізнити від самого автора. Герой глузливий, але не злостивий. Він не намагається нікого судити, живучи скоріше інтуїтивно, ніж за якимись принципами.
155,00грн.
Книга історій та рецептів смачного настрою
Як приготувати гарний родинний настрій на вечерю? Найкраще в склянку розуміння додати дві жменьки теплоти, усе ретельно вимішати з великою порцією терпіння, здобрити усмішками та жартами, вкинути дрібку оптимізму, плеснути бадьорості й щедро посипати любов‘ю. Не боячись розплескати, розлити по найкрасивіших бокалах та швиденько подавати на стіл. А якщо ви захочете порадувати рідних ще й смаколиками – до вашої уваги найщиріші пропозиції з «Книги історій та рецептів смачного настрою». Ця збірка уміщує в себе не тільки теплі оповідання, а також найцікавіші рецепти моєї великої родини та багатьох друзів. Ніяк не можу зрозуміти, що вона мені нагадує найбільше: затертий сімейний кулінарний записничок, альбом зі старими світлинами чи скриньку з потемнілими від часу бабусиними п …
84,50грн.
Солоні поцілунки
Навіть і подумати не могла Мілка,що в день її чотирнадцятиліття вибухне стільки проблем.На межі краху опиниться все, що було ідеальним чи виглядалотаким. Сім’я, в якій батьки роками після смерті синане спілкуються. Чарівна зовнішність, якій бракує хібащо грудей більшого розміру. Високі оцінки, крім із кількохточних предметів. Близька подруга, якої не зрозуміти.Звабливий хлопець, який ще не знає себе. Запаморочливіфранцузькі поцілунки із солоним присмаком сліз…Як склеїти те, що розбито вщент?І чи потрібно склеювати — чи не краще позбутися його?Коли дорослішаєш, усе стає таким заплутаним.Часом не можна ступити й кроку,щоб не скривдити чиїхось почуттів.Доводиться вибирати між трьома закоханими хлопцями.Визнавати свою провину. Гірко ридати.Сміятися до кольок у животі.Кохати не то …
89,90грн.
Твого ім я не вимовлю ніколи
Свого часу Іван Франко переконував, що збірка «Зів’яле листя» написана під емоційним впливом від прочитання щоденника самогубця, який не зміг пережити нещасливе кохання. Чи можна було вірити Франкові, що до написання інтимних поезій, які спровокували гострі літературні суперечки, непорозуміння між ним і критикою, причетні чужі переживання, а не його особисті? Хто та незнайомка, яку покохав ліричний герой і взаємності якої не знайшов? Ім’я її так і не було відкрито — Франко вмів зберігати таємниці.Після його смерті одні претендентки на титул героїні збірки зголошувалися з власної волі, інших називали дослідники. Та всі розуміли, що то були не вони. А на неї ніхто не міг і подумати… У повісті-есе «Твого ім’я не вимовлю ніколи» Роман Горак переконує, що все-таки то була Вона.
42,90грн.
Іван Франко(укр) м
Видатний український письменник, поет, публіцист, перекладач, етнограф... Його творчий доробок становить понад 50 томів, серед його праць — твори на кількох європейських мовах. Тому не дивно, що в листопаді 1915 року віденський науковець Йосиф Застирець звернувся до Нобелівського комітету з пропозицією відзначити діяльність «найбільшого українського і одночасно слов янського поета і вченого», «великого провідника свого народу, міжнародного генія» Івана Франка Нобелівською премією. На жаль, через півроку Івана Яковича не стало — смерть виявилася прудкішою за світове визнання.
19,90грн.
Щасливий
У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє ім’я українською перекладається як Щасливий, відбивається історія зіткнення різних світів: байдужості і самопожертви, неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині, бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобон і щирої віри, справжнього кохання і підступної зради.
95,90грн.
Багряний хрест. Срібний череп. Чорна ігуменя. Сім золотих чаш
У книжці Семена Ордівського зібрані кращі його детективні та історико-пригодницькі твори, про які свого часу критика писала, що вони сенсаційні та надзвичайно цікаві.Невелика трилогія Багряний хрест, Срібний череп і Чорна ігуменя присвячена діям т. зв. козацької контррозвідки. У повісті Сім золотих чаш розповідається про нелегкі змагання першої української мазепинсьКої еміграції з підступами російської агентури.Книжка читається легко й призначається для найширших верств читачів.
49,90грн.
Кілька років зими
Роман, який писався 20 років. Роман-притча про сумний світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, але й небезпечне для життя заняття. Де непокірних засилають в страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном»…
139,90грн.
Близнецы (мінішевченко)
Т.Г.Шевченко - великий украинский поэт, талантливый прозаик и драматург, выдающийся художник, в произведениях которого нашла отражение целая эпоха нашей истории.В центре повести «Близнецы» - судьба двух братьев, взятых на воспитание в семью сотника Сокиры. Само название звучит иронически: родные братья в силу своих характеров и условий жизни становятся общественными антиподами.
31,90грн.
Тигролови. Огненне коло
Увазі читачів пропонуються відомі твори українського письменника Івана Багряного — роман «Тигролови» та повість «Огненне коло». «Тигролови» — перший великий твір Багряного. Головний герой роману, приречений зникнути у сталінських таборах, попри все виходить переможцем у боротьбі з власною долею і одержує свободу і щастя. «Огненне коло» — оповідь про трагедію української дивізії «Галичина» на фронтах Другої світової війни.Адресовано широкому читацькому загалу.
67,90грн.
Алі та Ніно
Друге десятиріччя ХХ століття. Російська імперія вступила в Першу світову війну, яка переросла у війну громадянську, у низку інтервенцій…На тлі цих історичних подій нащадок давнього азербайджанського роду Алі Хан Ширваншир розповідає про своє кохання до юної грузинської княжни Ніно Кіпіані. А ще він пристрасно описує рідне Баку — багатолике, парадоксальне, темпераментне і статечне.
115,00грн.
Шпигунка
Она была необыкновенной женщиной, которой были чужды законы социума — его рамки были слишком тесны для нее, она жаждала всей душой свободы. В поисках счастья она бежит от темного прошлого в город любви — Париж. Там Маргарета Гертруда Зелле становится известной акробаткой, танцовщицей, куртизанкой и шпионкой — Матой Хари.Еще при жизни Мата Хари стала легендой — прекрасной танцующей сказкой в глазах зрителей. Позже ее назовут самой скандальной женщиной Парижа начала ХХ века, предательницей и соблазнительницей. Но все, чего она хотела — быть свободной. Именно за эту свободу ей пришлось дорого заплатить.
94,90грн.
Богданко. За сестрою. Козацька помста (тв)
До збірки входять історичне оповідання “Богданко”, повісті “За сестрою” та “Козацька помста” А. Чайковського (1857—1935), в яких відтворена героїчна боротьба українського козацтва із зовнішніми ворогами. Письменник знаходить захоплюючі пригодницькі сюжети, правдиво показує козацькі звичаї, військову тактику, змальовує переконливі образи сміливих і мужніх хлопців та козаків, які, долаючи численні труднощі й небезпеки, самовіддано захищають рідну землю і свій народ. А. Чайковський привертає увагу читачів до таких високих якостей героїв своїх творів, як людяність, порядність, милосердя, стриманість, розважливість, щирість. Книга зберігає свою актуальність і сьогодні.
80,90грн.
Две минуты правды (м)
Их четверо. Один играет свою роль, остальные трое... тоже играют свою роль, но немного по-другому. Их задача — совершить переворот в искусстве, но об этом знает только один из них. Они оказываются в одной машине, их ждет дорога. Еще двое находятся за кадром. Их задача... тоже совершить переворот в искусстве, но... немного по-другому. Они знают, как это сделать. И делают это. И добиваются успеха. А те четверо сыграли свои роли. Конец фильма...
38,90грн.
Біґ Мак. Перезавантаження
Біг Мак. Перезавантаження. Таке компрометуюче ім я подарував своєму твору Сергій Жадан. Ця книга від Клубу Сімейного Дозвілля представлена у магазині Книголенд.Декілька слів про автора. Сергій Жадан - не просто український поет та прозаїк. Він - громадський діяч, волонтер соціального напрямку, котрий єднає Схід та Захід України своєю творчістю. Сергій весь 2014 рік провів у подорожах по звільнених від окупантів містах Сходу нашої країни, проводив літературні вечори та інші культурні й мистецькі заходи, щоб люди на тих територіях не вважали себе кинутими. Сергій Жадан також є лауреатом всіляких міжнародних премій, включаючи премію від Бі-Бі-Сі Книга року. Його книги перекладені різними мовами світу. Їх можна купити у багатьох країнах Європи.Тепер Книголенд розповість про саму …
79,90грн.
Отзывов: 2
Україна масонська
Масони створили Нову Європу. За великим рахунком, ми живемо у світі, який придумали творці-«будівельники»: Моцарт і Бетховен, Гюго і Фіхте, Ньютон і Гарібальді, Вашингтон і Прудон...Не варто і нам цуратися того, що формування світогляду українців відбулося під впливом масонів: гетьманів Розумовського і Скоропадського, письменників Котляревського, Шевченка і Франка, державотворців Драгоманова, Грушевського і Петлюри.А хто керує світом сьогодні? На це і багато інших запитань ви знайдете відповіді у цій книзі.Перше видання стало переможцем конкурсу Книжка року - 2008 від журналу Корреспондент.Нове, доповнене видання.
102,00грн.
Бандеровка
Это история любви украинки и русского парня на фоне революции на Майдане, аннексии Крыма и войны на востоке. А в связи с необъявленной войной России против Украины, счастье молодых людей превращается в трагедию. Повесть наполнена раздумьями героя-русского о менталитете украинцев, причинах и последствиях происходящего.«Я вышла замуж за украинца в декабре 2013 года, – говорит автор. – И сразу оказалась в неоднозначном положении. С одной стороны, мои русские друзья и родственники рассказывали мне об ужасах, творимых украинцами в Украине, и уговаривали возвратиться домой. С другой стороны, то, что я видела в Украине, полностью опровергало их утверждения».
89,90грн.