Быстрый заказ книги

Поэзия

На странице:
Сортировать по:
Поезія. Скрябін Кузьма
Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 року. Закінчив музичну школу за класом фортепіано. 1989 року записав першу пісню у складі музичної групи «Скрябін». З того часу став відомим як співак, автор музики і текстів багатьох десятків пісень, а також ще і як талановитий письменник. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки «Я, “Побєда” і Берлін» (українською та російською) і «Я, Паштєт і Армія». 2 лютого 2015 року Кузьма Скрябін загинув в автомобільній аварії. У поезіях, що увійшли до видання, якнайкраще розкривається яскравий талант Кузьми з його іскрометним гумором, тонким ліризмом, чіткою громадянською позицією.
Женщина любимая
Эта книга стихов и песен о любви — первое печатное издание автора текста популярной песни «Женщина любимая», а также многих других песенных шлягеров. Это не только поэтические рассуждения, но и чистосердечные откровения мужчины в разные периоды его жизни, посвящённые любимой Женщине.Все строки в этой книге, по утверждению её автора, написаны большим любящим сердцем и наполнены самыми искренними чувствами влюблённого поэта к своей Музе.
Ахілес и Черепаха Початок
Поетичний дует Ахіллес і Черепаха народився на одному із затишних вечорів Вірші вночі у Aroma Esrpesso Bar і незабаром дебютував з однойменною збіркою на Книжковому Арсеналі-2015. Прониклива міська лірика під гітару підкорила серця поціновувачів сучасної поезії у багатьох містах Україні — і тепер продовжує завойовувати прихильників новою збіркою.До Початку увійшли зовсім нові вірші й ті вже популярні тексти, які Ахіллес і Черепаха часто виконує на своїх концертах: наприклад, Жадан Юри Строканя або Сизиф Колі Кулінича. Традиційне попередження щодо музичної поезії Ахіллеса і Черепахи: можна не грати на музичних інструментах, не обов язково навіть співати, але відчувати необхідно.
Не я, а той
«Олег нагадує, що поезія починається з ритму. Саме з ритму витворюється час, про який так багато йдеться в цій книзі. Саме ритм закладено в пам’яті, саме втрата ритму призводить до забуття. Це вірші музиканта, який гостро й надзвичайно тонко відчуває слово, його завершеність та умовність. За великим рахунком, це книга про минущість. Себто, про безкінечність» C.Жадан
Лихотомія
Книга Ігоря Астапенка — це біль супроти болю, впритул болю, біль-болем: виболений, вивірений, не уявний. Лімфатичні потоки свідомості породжують не страх, не слабкість, а — переливання метафор. Авторська інтерпретація Танатосу — не що інше, як глибока жива лінія під сумом.
Незбагненність. Збірка віршів українця
Ця збірка поезії — свідчення часу. Події, люди, місця в поезії Юрія Гусєва дадуть можливість читачеві доторкнутися до історії, яка твориться просто зараз.Усі виручені від продажу кошти будуть спрямовані на волонтерський проект Біотех реабілітація The People s Project.
Малое собрание сочинений. По Э
Малое собрание сочинений. По Э.
Триста поезій
До книги Ліни Костенко — улюбленої української поетеси кінця другого–початку третього тисячоліття — увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості — від ранньої поезії до сьогодні, а також уривки з романів та поем. Це найповніше вибране поетеси за часів Незалежності.
Лабиринт души
Лабиринт души — сокровищница, где хранится наше внутреннее настоящее Я. Книга, которую Вы держите в руках, — ключ от одной из дверей этого бесконечного и невероятно важного лабиринта. Удачи! И не теряйтесь в лабиринтах собственной души.
Життя Марії. Книга віршів і перекладів
Хто такі українські сучасні автори та книги ХХІ століття. Які вони? Про кого? Чим дихають? Що саме хвилює людей нашого часу? Відповісти на ці запитання нелегко, але можна. Беремо для прикладу збірку особистих віршів та перекладів поезії Ч. Мілоша під назвою Життя Марії поета-сучасника Сергія Жадана (від видавництва Книги-ХХІ). Ця нова збірка, що представлена у Книголенді, містить близько 80 творів, над якими Сергій Жадан працював минулого року. Як і вся поезія світу, ці поетичні твори - про кохання та ненависть. Але нова книга Життя Марії від Сергія Жадана та вид. Книги-ХХІ має й особливі риси, бо писалася у вигляді щоденника протягом короткого відрізку часу. А життя й емоції дуже смугасті, як зебра, - не буває лише білого, чи чорного. Особливо - якщо мова йде про таку неорди …
Наброски к одному стихотворению
...Я лежал поздно ночью и не мог уснуть. В голове у меня кружили слова и смыслы вились, а когда я засыпал, мне снились стихи. Просыпаясь, я записывал их, а потом шел искать сны в окружающем мире. Стихи были ветром, и ветвями, и небом, и птицами... Я понял, что все - сплошная и нескончаемая поэзия.
7 історій та інші п єси
Моріс Панич - один із найцікавіших канадських драматургів українського походження. Це автор, який крізь призму поглядів маленької людини розповідає нам про насправді маленьке людство з його насправді маленькими (хоч ми собі їх уявляємо геть не такими) проблемами.Іван Кричфалушій про книжку: «Чоловік, який одного ранку застав інше авто на звичному місці для паркування, вирішує піднятися на балкон будинку і стрибнути звідти. Але це - загальний балкон, хтось постійно туди виходить, вихиляється з вікон, розглядає дорогу... Син повертається додому з другом і дівчиною, де ще застає батька живим. Говорить батькові все, що той прагне в цей момент почути. І той вірить, бо батькам властиво вірити: не завжди дітям, але в те, що їхні діти можуть досягнути всього. Усе б було добре, якби  …