Быстрый заказ книги

Детективы, боевики, триллеры

На странице:
Сортировать по:
Адвокат із Личаківської (м)
Издательство Фолио и Книголенд радушно представляют Вашему вниманию книгу украинского автора Андрея Кокотюхи - «Адвокат из Личакивскои».Купить эту и другие интересные Вам книги можно в ближайшей магазине Книголенд или в интернет-магазине Книголенд с доставкой по Украине.Так о чем роман «Адвокат из Личакивскои» от Фолио? Стоит эту книгу купить и прочитать? Детективная это или любовная история? Трагическая или трагикомическая? Книголенд немного расскажет, сохраняя интригу, на тот случай, если Вы все же захотите купить роман «Адвокат из Личакивскои» Андрея Кокотюхи и прочитать ее ...Действия происходят с киевлянином Климом, молодым парнем, в начале двадцатого века, уходит от тюрьмы и царского государственного режима из Киева в славный город Льва. Но и здесь он попадает в беду. П …
66,50грн.
Адвокат із Личаківської (тв)
Видавництво Фоліо та Книголенд радо представляють Вашій увазі книгу українського автора Андрія Кокотюхи - Адвокат із Личаківскої.Купити цю та інші цікаві Вам книжки можна у найближчій книгарні Книголенд чи у інтернет-магазині Книголенд з доставкою по Україні.То про що роман Адвокат із Личаківскої від Фоліо? Чи варто цю книгу купити та прочитати? Детективна це чи любовна історія? Трагічна чи трагікомічна? Книголенд трохи розповість, зберігаючи інтригу, на той випадок, якщо Ви все ж таки забажаєте купити роман Адвокат із Личаківскої Андрія Кокотюхи і прочитати її …Дії відбуваються з киянином Климом, молодим хлопцем, на початку двадцятого століття, який втікає від тюрми та царського державного режиму з Києва до славетного міста Лева. Але й тут він потрапляє у халепу. Поліція зн …
92,90грн.
Камінь посеред саду
Володимир Лис пропонує Вам свій роман Камінь посеред саду (вид. Клуб Сімейного Дозвілля). Купити книгу можна у віртуальній книгарні Книголенд просто зараз, натиснувши кнопку ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ. Чи варта книга вашої уваги? Чи варто купити й прочитати роман Володимира Лиса Камінь посеред саду від КСД? Книголенд розкаже Вам трохи про роман. У житті майже кожного чоловіка вникає питання, чи кохав він по-справжньому колись? Саме такі питання постають перед головним героєм роману В. Лиса Камінь посеред саду. Тим садом є його душа, його внутрішній світ. А камінням стало питання, що тривожить його не на жарт. Бо у Андрія, так звуть головного героя роману В. Лиса від КСД, є все, до чого він колись прагнув. Але все одного разу летить шкереберть. Все остогидло. Мабуть, це буває з кожним  …
89,50грн.
Ескорт у смерть (м) н
Була собі така презентабельна агенція під назвою «Ескорт». І надавала вона заможним «бізнесвумен» специфічні послуги — «здавала в оренду» молодих, гарних і розумних чоловіків. Але все (ну, майже все) було в межах закону — ніякого інтиму, ніякого криміналу. Та одного дня тіло привабливого «кавалера» було знайдено на вулицях міста. Потім було вбито другого «ескортера», ще згодом — третього... Хто це зробив, навіщо, і чому в кожного молодика було зрізано пасмо білявого волосся? Відповідь шукайте на сторінках цієї книжки. Додамо, що роман Ірен Роздобудько «Ескорт у смерть» свого часу став лауреатом конкурсу «Коронація слова».
39,90грн.
Стіна. Осінні ілюзії
Бійки і пиятики, стрілянина і крадіжки, шантажі та погрози — ось та калейдоскопічна атмосфера, в якій живуть і борються герої детективних повістей “Стіна” та “Осінні ілюзії”, події котрих розгортаються наприкінці 80-х років після розпаду Радянського Союзу.
49,90грн.
Жах на вулиці в язнів
Культовий фільм про містичного вбивцю – казочки на ніч порівняно із цим романом, де жахом сповнена буденна реальність, а не чиїсь сни. Клубок смертей розплутується нитка за ниткою, і найтовстіша з них – гучне вбивство кандидата. Надто політичне та надто особисте відкриваються раз за разом, як карти з колоди. Куди ж заведе розслідування столичного журналіста, що опинився в брудній провінції та став частиною цієї історії?
62,50грн.
І один у полі воїн
Книга Юрія Дольд-Михайлика вперше вийшла в світ у 1956 році і мала великий успіх у читачів. Описані у ній події відбуваються під час Другої світової війни на тимчасово окупованій території Білорусії, Франції та Італії. У центрі твору — доля мужнього й сміливого розвідника, який веде смертельно небезпечну гру в фашистському лігві. Автор зумів побудувати гострий сюжет, наситивши твір яскравими сценами та епізодами.
49,90грн.
Антилюди
Ні, це не відчуття помсти. Відчуття самозбереження? Сьогодні він убив чужих дітей, а взавтра вб’є моїх? Це вже ближче, але все ж таки не те. Ні… Я прислухався, вдивлявся в себе і намагався зрозуміти, що примушує мене взяти до рук «сватюшку» й позбавити життя іншу людину. Може, відчуття справедливості? Око за око, зуб за зуб? А може, все разом? Життя за життя? Не знаю… Не знаю! Не знаю!!! Але такі люди не мають права на життя! Тому що вони не люди! Вони?— антилюди!
90,90грн.