Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Хит

 

Школа навиворіт. Що робити, як...
Ця книга адресована всім мамам і татусям, а також учителям, які допомагають дітям навчитися бути учнями. «Перший раз у перший клас» — це досить складне випробування для дитини. Шкільне життя для маленького учня часто видається нелегким. І справа взагалі не в оцінках. У книзі для дбайливих дорослих наведені підказки щодо того, як не допустити проблему, як допомогти, якщо вона вже виникла, а також пропонований аналіз найпоширеніших проблем, які можуть виникнути в дитини як у перші шкільні дні, так і пізніше.
Таємна опора емоційний звязок ...
Петрановська Людмила — автор книги «Таємна опора. Емоційний зв язок у житті дитини», відомий психолог, педагог. Вона проводить лекції та вебінари, присвячені психології сімейних відносин. Письменниця звертає велику увагу не тільки на наукові факти, а й на випадки з практики безлічі людей, керується власним досвідом. Автор книги допомагає батькам розібратися в складних відносинах з дітьми. З цією інформацією буде корисно познайомитися навіть тим, хто ще тільки планує створити сім ю. Тут докладно описані найважливіші періоди в житті дитини, наприклад, криза трирічного віку. Психолог дає поради, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Всі батьки хочуть побудувати хороші й довірливі відносини зі своїми дітьми. Саме в цій книзі можна дізнатися як зберегти прихильність і теплі відносини зі своїм чадом навіть через багато років, при цьому не роблячи такий зв язок залежністю. Автор розмірковує про роль дитячих садків, спілкування з іншими дітьми. Вона змушує задуматися про те, як може вплинути виховання в зайвій суворості або в абсолютній вседозволеності. Після прочитання книги багато батьків зможуть побачити, що те, що їм здається пустощами або дурістю, є закономірним етапом у розвитку дітей. Вони роблять це не зі злості чи бажання нашкодити, а таким чином дізнаються реакцію інших на свої вчинки, досліджують цей дивовижний і незвіданий світ. Можливо, варто дати їм деяку свободу в цьому пізнанні, не намагаючись нав язати свої правила, не підганяючи під якісь свої дорослі рамки. Тоді дитина зможе відчути, що йому довіряють і безумовно люблять, а це дуже важливо для того, щоб він став впевненим і щасливим.
Моя божевільна

Цей роман — спроба розповісти «зсередини» про трагедію знакових фігур українського Розстріляного Відродження. Весна тридцять третього року минулого століття. Столичний Харків приголомшений повідомленням про самогубство Петра Хорунжого, яскравого прозаїка й полеміста, літературного лідера свого покоління.

Сімейний логопед для батьків і...
Вади звуковимови у дітей 2–4 років трапляються досить часто, проте зовсім не обов’язково вони зумовлені порушенням їхнього розвитку. Наприклад, дитина недостатньо володіє своїм мовноруховим апаратом (губи, зуби, язик тощо не вміє укладати правильно на вимову певного звука). За допомогою цього посібника з цією проблемою батьки зможуть упоратися самі.Працюючи з дитиною за цим посібником протягом 10–20 хвилин чотири-п’ять разів на тиждень, батьки зможуть виправити вимову спотворених звуків, розвинути фонематичний (мовленнєвий) слух, завдяки уточненню значення слів і заучуванню нових збагатити словниковий запас дитини, навчити дитину давати повну відповідь на запитання, сформувати вміння граматично правильно будувати мовлення, розвинути логічне мислення, увагу, пам’ять.

Все товары магазина