Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет
Фактор Черчілля Як одна людина змінила історію

Фактор Черчілля Як одна людина змінила історію

Код товара:339031
Автор:
Год издания2020
ISBN9789669427960
Наличие:В наличии
299,00грн.
 • Быстрый заказ
  Фактор Черчілля Як одна людина змінила історію — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Вінстон Черчилль - великий державний діяч, прем єр-міністр Великобританії, реформатор, лауреат Нобелівської премії з літератури, відомий журналіст та блискучий оратор. Автором книги є Борис Джонсон, відомий англійський політик, ексцентричний мер Лондона, дотепно і пристрасно досліджує, у чому ж заключається виняткова яскравість одного з найвизначніших лідерів 20 століття. Автор кидає виклик міфам та стереотипам, що склалися навкруги цієї персони. Джонсон зоброжає людину суперечливу, хоробру, що володіє феноменальним красномовством, незрівняним стратегічним талантом і істинною гуманністю. У книзі висувається припущення, що, якби Черчілля не було або він зробив помилку, Гітлер міг здобути в Європі повну перемогу. Автор переконаний, будь Вінстон Черчілль живий, напевно б виступив за вихід Великобританії з Євросоюзу. Книга не є класичною біографією, скоріше вона є більш роздумами автора про видатну політичну фігуру і Людину. Автор і герой книга обидва політики, вони обидва англійці. У книзі можна прослідкувати формування Черчілля як людини, вплив його походження, вплив його батьків і виховання. Черчілль був великого походження, але на диво він завжди був дуже близький до людей. Автор не змальовує Черчілля як ідеальну людину і фігуру для наслідування. Він розповідає і про неприємні декому риси характеру Черчілля, шокуючі вчинки, або ж помилки. При всій неоднозначності Черчілль однозначно є Британцем, який змінив історію. Який проявив неймовірну силу духу, коли приймав важкі рішення під час Другої Світової війни. У розповіді автора ми бачимо Англію очима англійців, Другу Світову очима англійців, той натиск, з яким Черчіллю довелося бути при владі. Британці завдяки Черчіллю дали відсіч Гітлеру, відмовившись навіть брати участь у мирних перемовинах. Коли всі були впевнені, що британська армія у кількості 300 тисяч чоловік поляже у Дюнкерці, цей неймовірно сміливий британець взяв усе у свої руки. Йому непросто далося це рішення. Але це було Рішення з великої букви. 281 сло

Зовнішній вигляд товару і деякі характеристики можуть відрізнятися від вказаних на сайті, бо можуть бути змінені виробником (видавництвом) без попередження.

Оставить отзыв
Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.