Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Усі пригоди Лоли, Сенсационный репортаж Лолы (р) кн.2
Интервью с феей? Для Лолы нет ничего невозможного — по крайней мере, по ночам, когда она превращается в знаменитого репортера Ло Фе. Однако ей и ее подруге Фло оказалось не так-то просто найти тему для статьи на первой полосе школьной газеты. Оказывается, в реальной жизни сенсации на дороге не валяются. А тут еще и подопечные из первого класса, с которыми столько хлопот, да только в этих хлопотах нет ничего сенсационного.Вообще-то, Лоле ужасно хочется написать про задержание грабителя с водяным пистолетом, который вот уже несколько недель подряд терроризирует весь город. Но для этого нужно сначала поймать неуловимого преступника…
Нім. мова. Роб. зошит 6(6) кл. Deutsch lernen ist super!
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 6 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Для учнів шостих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
Я у світі. 4 кл (у) Робочий зошит до підруч. Н. М. Бібік
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ИНімецька мова 7 кл (ун) Зошит для контролю навч. дос. учнів
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
ТО, Сходинки 3 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Фізика. Збірник задач 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Контроль учеб. достижений. География 9 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует действующая программа по географии для 9 класса общеобразовательных учебных заведений с учетом последних изменений. Пособие содержит задания для обобщающего и итогового контроля знаний учащихся 9-х классов по курсу «География. Украин
ПКР 2018 Літературне читання 4 кл.для РОС.шк. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ПКР 2018 Літературне читання 4 кл.для РОС.шк. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Усі пригоди Лоли, Лола в свадебном путешествии (р) кн.6
Свадьба в бронежилетах для тайных агентов? Гламурная свадьба в замке и экзотический медовый месяц для всемирно известных поп-звезд? Не вопрос! Лола Лавкисс — лучший в мире организатор свадеб. Для каждой пары она готовит совершенно особое торжество, полное сюрпризов. Но, разумеется, только по ночам и в воображении. Потому что в действительности Лола ждет не дождется свадьбы своих родителей. Мама и папай решили обвенчаться в Бразилии. И тут возникают такие проблемы, которых Лола ну никак не могла вообразить…
ЩЕБЕТУН Зошит з розв. зв язн. мовлення 3 кл. (Укр) НОВИЙ
Посібник серії «Щебетун» «Українська мова. 3 клас: зошит із розвитку мовлення» призначений для формування різних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаної із писемним мовленням.Автор пропонує цікаві завдання та змістовний дидактичний матеріал, який допоможе учням навчитися складати запитання за змістом прочитаного та відповіді на них, визначати тему, мету тексту, добирати заголовок, упорядковувати частини тексту, речення в тексті, використовувати слова для зв’язку речень у тексті тощо.Посібник призначений учням третього класу, учителям для використання на уроках розвитку мовлення, а також для індивідуальної роботи з дітьми.
ПКР 2017 Літературне читання 4 кл.для РОС.шк. (Укр) Оновл. прогр.
Посібник (автор Щербак Г.В., Шевченко К.М., Діптан Н.В., Назаренко А.А.) містить 22 комбіновані контрольні роботи для підготовки до підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. Пропоновані завдання дозволять перевірити рівень сформованості умінь і навичок четвертокласників з літературного читання. Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: матеріали для вчителя і ва¬ріант контрольної роботи. Призначено для вчителів та учнів початкової школи.
Нім. мова. Розгорнуте КП 7(7) кл. Deutsch lernen ist super!
Нім. мова. Розгорнуте КП 7(7) кл. Deutsch lernen ist super!
ВИМОВЛЯЙЧИК, Звук С, C , Ш. Зошит для логопед.занять (Укр)
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [с]-[с’], [ш]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати речення, читати (або повторювати за дорослим), вчити напам’ять вірші, скоромовки, тощо. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв’язного мовлення, розширення словникового запасу дитини. Посібник призначений для молодших школярів, їхніх батьків, логопедів, учителів початкової школи.
ЗЗ, Англ. мова 2 кл (Укр) до підр. Несвіт Оновл. прогр.
Зошит укладений до підручника А. М. Несвіт. Посібник містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 2 класів. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
КТП Хімія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Хімія» 7—9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, враховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.
КТП Литература. Интегрированный курс (рус и заруб.) 9 кл (РУС) Нов. прогр.
В пособии уделено особое внимание формируемым на каждом уроке компетентностям - как предметным, касающимся изучения литературного процесса и работы с художественными текстами, так и ключевым, имеющим множество сфер применения в течение всей жизни человека.
Алгебра КОНТРОЛЬ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ 9 кл. до підр. Прокопенко (Укр) Нов. прогр.
Посібник відповідає вимогам оновленої програми з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів за кожною темою на основних етапах її засв
ЩЕБЕТУН Тетрадь по развитию речи 3 кл. (РУС) НОВАЯ
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
КП поч. шк. 3 кл (у) 2015-2016 д рос.шк. Нов. прогр. зелена
КАлендарне планування складено відповідно до нових (2011р.) Програм Міністерства освіти і науки України, рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. Мета посібника — допомогти вчителевісплануватиуроки російської та української мови, математики, природознавства, курсу Основи здоровя та , Я у світі, інформатики, образотворчого мистецтва, трудовогонавчання, фізичної культури.