Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Усі пригоди Лоли, Тайная миссия Лолы( р) кн.3
По ночам Лола превращается в знаменитого секретного агента по имени Джейн Фонд и спасает мир. Но днем роль супершпиона удается ей далеко не так хорошо. А тем временем ресторан, принадлежащий ее отцу переживает тяжелые времена: известный критик грозится написать о нем разгромную статью, которая лишит ресторан и без того немногочисленных посетителей. И все из-за того, что официантка высыпала на брюки критика стакан кубиков льда, а симпатичного хомячка приняли за крысу!Положение надо во что бы то ни стало исправить! И Лола со своей подругой Фло, как настоящие секретные агенты, выслеживают этого человека. Их миссия заключается в том, чтобы уничтожить текст убийственной статьи, прежде чем ее успеют напечатать. Задача осложняется еще и тем, что Лола влюбляется в сына своего злейшего врага…
79,90грн.
КП поч. шк. 3 кл (у) 2015-2016  д укр.шк. Нов. прогр. червона
Календарне планування складено відповідно до нових (2011р.) Програм Міністерства освіти і наукиУкраїни,рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Мета посібника— допомогти вчителеві спланувати уроки української мови,математики, природознавства, російської мови, курсу Основи здоров я, Я у світі, інорматики,образотворчого  мистецтва,трудового навчання,фізичної культури.
15,00грн.
Усі пригоди Лоли, Секретна місія Лоли (у) кн.3
Ночами Лола перетворюється на знаменитого секретного агента на ім’я Джейн Фонд і рятує світ. Та вдень роль супершпигунки вдається їй зовсім не так добре. А тим часом ресторан, що належить її батькові, переживає важкі часи: відомий критик загрожує написати про нього розгромну статтю, яка відверне від ресторана й тих небагатьох відвідувачів, які є нині. І все це через те, що офіціантка висипала на штани критика склянку кубиків льоду, а симпатичного хом’ячка прийняли за пацюка!Становище треба будь-що виправляти! І Лола зі своєю подругою Фло, як справжні секретні агенти, вистежують цю людину. Їхня місія полягає в тому, щоб знищити текст убивчої статті, перш ніж її встигнуть надрукувати. Завдання ускладнюється ще й тим, що Лола закохується в сина свого запеклого ворога…
79,90грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 6 кл. Einfaches Vokabellernen (Укр)
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
25,00грн.
ПРОПИСИ для ДОШКІЛЬНЯТ (Укр)
Від рівня підготовки дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання письма в 1-му класі. Виконуючи завдання даних прописів, ваш малюк навчатиметься правильно тримати олівець і ручку, писати елементи писемних букв і навіть не буде здогадуватися про те, що вчиться писати. Ваша дитина буде розфарбовувати, наводити й штрихувати цікаві пізнавальні малюнки, відгадувати загадки й проходити малюнкові лабіринти, викладати фігурки з паличок, виконувати вправи пальчикової гімнастики, малювати й писати елементи рукописних букв. А це, у свою чергу, сприятиме розвитку дрібних м’язів кисті руки, логічного мислення, пам’яті дитини, формуванню практичних навичок письма, що набагато полегшить перший рік навчання малюка в початковій школі. Призначено для індивідуальних занять із дітьми  …
20,00грн.
ЗЗ, Англ. мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВИЙ
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
25,00грн.
СУЧАСНА дошк. освіта, Ознайомлення з соціально-предметним довкіллям. Середній вік (Укр) + ДИСК
У цій книзі педагоги знайдуть конспекти для проведення занять із ознайомлення дошкільників середньої групи із соціально-предметним довкіллям, а також зведену таблицю річного календарного планування занять. Матеріал збірника передбачає різноманітні форми роботи з дітьми (бесіди, дидактичні, логічні та інші ігри, спостереження, практична діяльність тощо). CD містить ілюстрації й аудіоматеріали до занять. Видання призначене для вихователів та батьків дошкільнят.
39,90грн.
Навчальні програми 2016 2017 Початкова школа 2 кл (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми для початкової школи, методичні рекомендації МОН України щодо організації навчально-виховного процесу в 2016 2017 навчальному році та коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
Впевнений старт, Майбутньому першокласнику. У світі ПРИРОДИ (Укр)
Робота за зошитом «Майбутньому першокласнику: у світі природи» забезпечує формування в дітей цілісної картини світу, компетентної поведінки в різних життєвих ситуаціях.
18,00грн.
Усі пригоди Лоли, Сенсаційний репортаж Лоли (у) кн.2
Інтерв’ю з феєю? Для Лоли немає нічого неможливого — принаймні, ночами, коли вона перетворюється на славнозвісного репортера Ло Фе. Проте їй та її подрузі Фло виявилося не так просто знайти тему для статті на першій шпальті шкільної газети. Виявляється, у реальному житті сенсації на дорозі не валяються. А тут ще й підопічні з першого класу, з якими стільки клопоту, та тільки в цьому клопоті немає нічого сенсаційного.Взагалі-то, Лолі страшенно хочеться написати про затримання грабіжника з водяним пістолетом, який ось уже кілька тижнів поспіль тероризує всеньке місто. Але для цього треба спочатку спіймати невловимого злочинця…
69,90грн.
Математические ПРОПИСИ с калькой (РУС) Нов.прогр НВ
Прописи (автор Сухарева Л.С.) помогут ребенку научиться каллиграфическому письму цифр, сформировать навыки устного счета, развить мышление. Пособие сбережет время учителя, освобождая его от необходимости записывать в каждой ученической тетради образцы элементов цифр и самих цифр. Прописи соответствуют действующей программе, а также дают учителям и учащимся простор для творчества.
19,00грн.
Навчальні програми 2016 2017 Початкова школа 3 кл. (Укр)
Збірник містить чинні навчальні програми для початкової школи, методичні рекомендації МОН України щодо організації навчально-виховного процесу в 2016 2017 навчальному році та коментарі провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України. Посібник допоможе вчителеві скласти календарно-тематичний план, адаптувати підручники до змін у програмах, підготувати матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до чинних вимог. Призначено для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
20,00грн.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 6(6) (Укр)
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 6 класу «Dеutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення).Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
25,00грн.
ТО, Сходинки 4 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу з української мови, літературного читання, російської мови, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української та російської мови, літературного читання, математики і природознавства.Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
30,00грн.
Вопящие младенцы, рыдающие матери и беспомощно разводящие руками отцы, — со всем этим прекрасно справится Лала Лу, лучшая няня в мире. Правда, только по ночам и в воображении нашей Лолы. А днем Лола готовится к роли старшей сестры. Только вот где найти малыша, на котором можно потренироваться? К счастью, Лола знакомится со старшеклассницей Салли, которая становится для нее образцом для подражания. Обе — девочка-подросток и молодая девушка — посещают занятия в танцевальной группе, и в один из дней Салли предлагает Лоле помочь ей понянчить маленького мальчика. К тому же, только ей Лола может откровенно рассказать о своих проблемах с Алексом, который живет в Париже и в которого она влюблена. Но вскоре проблемы возникают у Салли, и какие! Теперь уже Лоле предстоит помочь старшей подруге...
99,00грн.
Нім. мова. Роб. зошит 7(7) кл. Deutsch lernen ist super!
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
35,00грн.
Мій перший зошит до букв. Захарійчук, Науменко (Укр) 2частини рысь,оленёнок
На сторінках зошита першокласники навчаються письма одразу в широку лінію без майбутнього переучування. Сприяють цьому завдання на домальовування, наведення, дописування, конструювання слів і речень, відгадування анаграм і ребусів тощо.
38,00грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з аудіювання 6 кл. Einfaches Horverstehen
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання - одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що сприятиме підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови як засобу спілкування з однолітками. Для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів німецької мови.
25,00грн.
Стартуємо разом, Усна лічба 5 - 7 років
Завдяки зошиту дошкільник навчиться: лічити до 10, розв язувати приклади, складати й розв язувати задачі, малювати по клітинках, писати цифри та математичні знаки, порівнювати кількість предметів, розфарбовувати й домольовувати зображені предмети.
25,00грн.
Hallo, Freunde! Німецька мова П-К 7(3) Укр. НОВА
Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплекту з німецької мови для 7 класу «H@llo, Freunde!» і зорієнтована на підручник та робочий зошит. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку при викладанні німецької мови як другої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах. Тут подано також ключі до вправ підручника та робочого зошита, тексти для аудіювання.Для вчителів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів факультетів іноземних мов.
75,00грн.

Акционное предложение