Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Нім. мова. ЗОШИТ з аудіювання 8 кл. Einfaches Horverstehen
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що сприятиме підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови як засобу спілкування з однолітками.Для проведення аудіювання слід завантажити з сайта видавництва тексти, скориставшися спеціальним кодом, і роздрукувати їх.Для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних  …
ЗЗ, Англ. мова 3 кл. (Укр) до підр. Карп юк НОВИЙ
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів.Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
СП Алгебра і початки аналізу у визн., табл. та схем. 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Алгебра і початки аналізу у визн., табл. та схем. 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
КНД Географія 7 кл (Укр)+ контурні карти Нов. прогр.
КНД Географія 7 кл (Укр)+ контурні карти Нов. прогр.
Контроль навч. досягнень. Географія 8 кл. (Укр)+ контурні карти Нов. прогр.
Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 8-х класів із курсу «Географія. Україна у світі : природа, населення». Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків узагальнюючого оцінювання. Учителям, які працюють із зошитами, пропонується електронна версія методичного посібника.. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів географії.
КТП Всесвітня історія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КТП Всесвітня історія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
ШКОЛА ЧТЕНИЯ 2 кл. Тексты-открытки для самостоятельного чтения (РУС) Обновл. прогр.
Данные дидактические материалы нацелены на развитие самостоятельности чтения учащихся.Пособие обеспечивает формирование умения самостоятельно читать детские книги, формирует навык функционального чтения — умения самостоятельно работать по заданиям и вопросам, а также целенаправленно совершенствует культуру чтения, расширяет читательский кругозор.Рекомендовано для учителей и учащихся начальной школы, студентов факультетов подготовки учителей начальной школы.
Контроль навч. досягнень. Укр. мова 9 кл. д УКР. шк. (Укр) Нов. прогр.
Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь (тести), питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу, завдання для самостійних робіт. Підготуватися до тестових
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 6 кл. Роб. зошит (Укр) + додаток ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 6 кл. Роб. зошит (Укр) + додаток ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Стартуємо разом, Усна лічба 5 - 7 років
Завдяки зошиту дошкільник навчиться: лічити до 10, розв язувати приклади, складати й розв язувати задачі, малювати по клітинках, писати цифри та математичні знаки, порівнювати кількість предметів, розфарбовувати й домольовувати зображені предмети.
Усі пригоди Лоли, Лола та аварійний вхід (у) кн.5
Ночами Лола перетворюється на знамениту захисницю тварин Лолу Левине Серце. Вона відважно рятує тварин із неволі та спеціальним літаком доправляє їх до спеціального притулку — заповідника у горах. Саме так полягають справи вночі, коли Лола не може заснути й поринає у світ своїх фантазій. Але вдень у неї із чотириногими друзями самі лише проблеми: навіть її власна кішка не дозволяє себе погладити! От якби вона була такою ж лагідною і товариською, як циркова кізка Білосніжка, яка залишилася бездомною! Головні пригоди в цій книзі починаються з того, що Лола приводить чарівну кізку додому й навіть вирушає з нею в далеку подорож на своєму суперкосмічному кораблі… А ось фінал цієї історії не має ніякого відношення до космосу!
Впевнений старт, Майбутньому першокласнику. ГОТУЄМОСЯ ДО ПИСЬМА (Укр)
Робочий зошит «Майбутньому першокласнику: готуємося до письма» допоможе підготувати дитину до сприйняття шкільної програми в родині, групах дошкільних навчальних закладів, підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Зошит містить різноманітні завдання для розвитку дрібних м язів руки дитини, координації рухів, просторових уявлень, окоміру, графічні сітки різних типів: «клітинка», горизонтальні лінії, горизонтальні лінії з похилими.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 7(3) Укр. НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
Фізика. 7 кл. Зошит для лабораторних робіт Нов прогр.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 8(8) (Укр)
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 8 класу «Deutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення). Для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
Контроль навч. досягнень. Всесвітня історія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає чинній програмі зі всесвітньої історії для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Посібник містить завдання для тематичного та підсумкового контролю знань учнів. Підготуватися до тематичного контролю мож
КТП Основи здоров я 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено у відповідності до програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Основи здоров’я» 5–9 класи (затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України) з урахуванням засадничих ідей компетентнісного підходу в навчанні.У посібнику окреслені напрями формування предметних та ключових компетентностей
МАТЕМАТИКА 4 кл. Учебная тетрадь. 2 Ч.(р) Скворцова, Оноприенко
МАТЕМАТИКА 4 кл. Учебная тетрадь. 2 Ч.(р) Скворцова, Оноприенко
Фізика. Збірник задач 8 кл. (Укр) Нов. прогр.
Посібник складений відповідно до чинної програми з фізики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. Збірник побудований максимально зручно для вчителя та учня. Наведено приклади розв’язування задач, подано відповіді, вказівки, розв’язання до задач, уміщено тести для самоперевірки та відповіді до них. Наявність однотипних задач дозволяє оптимально добирати задачі для домашньої роботи учнів та самостійних робіт. Задачі для допитливих допоможуть учням перевірити глибину отриманих знань і підготуватися до олімпіад з фізики. Збірник містить додаток, що складається з довідкових таблиць і математичного довідника. Призначено для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.
Альбом з аплікації та ліплення 4 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються умови длядосягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку.На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.