Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Усі пригоди Лоли, Лола и единственная свидетельница (р)
Новая книга из серии о Лоле от писательницы Изабель Абеди рассказывает о самой Лоле и единственной свидетельнице (изд. РАНОК). Книголенд рекомендует эти книгу всем любителям приключений о Лоле - Вы не будете разочарованы! Достаточно купить Лолу и единственную свидетельницу, начать ее читать - и Вы обзаведетесь новыми интересными друзьями.Так о чем же эта новая история о Лоле от автора Изабель Абеди? Книголенд введет Вас в курс дела. На этот раз Лола в полном шоке, она совершенно не может подобрать слова для начала своего повествования. Все смешалось. Детектив. Новый друг Энцо и его судьба, тесно сплетенная со взбалмошной матерью Гудрун. Знакомства с писателями. В истории Лола и единственная свидетельница (авт. И. Абеди, изд. РАНОК) у главной героини нет времени мечтать. Хотя  …
79,90грн.
Усі пригоди Лоли, Сенсационный репортаж Лолы (р) кн.2
Интервью с феей? Для Лолы нет ничего невозможного — по крайней мере, по ночам, когда она превращается в знаменитого репортера Ло Фе. Однако ей и ее подруге Фло оказалось не так-то просто найти тему для статьи на первой полосе школьной газеты. Оказывается, в реальной жизни сенсации на дороге не валяются. А тут еще и подопечные из первого класса, с которыми столько хлопот, да только в этих хлопотах нет ничего сенсационного.Вообще-то, Лоле ужасно хочется написать про задержание грабителя с водяным пистолетом, который вот уже несколько недель подряд терроризирует весь город. Но для этого нужно сначала поймать неуловимого преступника…
59,90грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з аудіювання 6 кл. Einfaches Horverstehen
Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання - одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що сприятиме підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови як засобу спілкування з однолітками. Для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів німецької мови.
25,00грн.
Усі пригоди Лоли, Сенсаційний репортаж Лоли (у) кн.2
Інтерв’ю з феєю? Для Лоли немає нічого неможливого — принаймні, ночами, коли вона перетворюється на славнозвісного репортера Ло Фе. Проте їй та її подрузі Фло виявилося не так просто знайти тему для статті на першій шпальті шкільної газети. Виявляється, у реальному житті сенсації на дорозі не валяються. А тут ще й підопічні з першого класу, з якими стільки клопоту, та тільки в цьому клопоті немає нічого сенсаційного.Взагалі-то, Лолі страшенно хочеться написати про затримання грабіжника з водяним пістолетом, який ось уже кілька тижнів поспіль тероризує всеньке місто. Але для цього треба спочатку спіймати невловимого злочинця…
59,90грн.
КЗКЗ Німецька мова 10 кл. (Укр) Рівень стандарту
  Комплексний зошит для контролю знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 10 класів. Завдання побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестовими технологіями. Видання також містить безкоштовний кольоровий додаток - підсумкову контрольну роботу в формі гри. Наприкінці книги подано тексти та діалоги для аудіювання.  
18,00грн.
ЕК Німецька мова 3 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Посібник складено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин.Для учнів загальноосвітніх шкіл, вчителів німецької мови.
16,00грн.
Усі пригоди Лоли, Тайная миссия Лолы( р) кн.3
По ночам Лола превращается в знаменитого секретного агента по имени Джейн Фонд и спасает мир. Но днем роль супершпиона удается ей далеко не так хорошо. А тем временем ресторан, принадлежащий ее отцу переживает тяжелые времена: известный критик грозится написать о нем разгромную статью, которая лишит ресторан и без того немногочисленных посетителей. И все из-за того, что официантка высыпала на брюки критика стакан кубиков льда, а симпатичного хомячка приняли за крысу!Положение надо во что бы то ни стало исправить! И Лола со своей подругой Фло, как настоящие секретные агенты, выслеживают этого человека. Их миссия заключается в том, чтобы уничтожить текст убийственной статьи, прежде чем ее успеют напечатать. Задача осложняется еще и тем, что Лола влюбляется в сына своего злейшего врага…
69,90грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 7 кл. Einfaches Vokabellernen (Укр)
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
20,00грн.
Англ.мова роб. зошит 3 кл. до підр. Несвіт (Укр)
Зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 3 клас», містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
28,00грн.
Німецька мова. Граматичний довідник 5 - 11 кл.
Довідник містить: інформацію про всі частини мови, тренувальні вправи з ілюстративним матеріалом, лексико-тематичний довідник, географічний довідник, нові правила німецької орфографії, складні випадки синтаксису.
50,00грн.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Hallo,Freunde! 7(3) (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
25,00грн.
Вопящие младенцы, рыдающие матери и беспомощно разводящие руками отцы, — со всем этим прекрасно справится Лала Лу, лучшая няня в мире. Правда, только по ночам и в воображении нашей Лолы. А днем Лола готовится к роли старшей сестры. Только вот где найти малыша, на котором можно потренироваться? К счастью, Лола знакомится со старшеклассницей Салли, которая становится для нее образцом для подражания. Обе — девочка-подросток и молодая девушка — посещают занятия в танцевальной группе, и в один из дней Салли предлагает Лоле помочь ей понянчить маленького мальчика. К тому же, только ей Лола может откровенно рассказать о своих проблемах с Алексом, который живет в Париже и в которого она влюблена. Но вскоре проблемы возникают у Салли, и какие! Теперь уже Лоле предстоит помочь старшей подруге...
99,00грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з граматики 7 кл. Einfache Grammatik НОВИЙ
Зошит (авторГоголєва Г.В.) містить граматичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома.Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
20,00грн.
Нім. мова. Роб. зошит 6(6) кл. Deutsch lernen ist super!
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 6 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Для учнів шостих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
35,00грн.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 10(6) Укр. Академ. рівень Рівень стандарту сиреневая
  Робочий зошит, який входить до складу навчально-методичного комплексу, містить завдання різних типів та форм для вдосконалення основних мовних і мовленнєвих вмінь, насамперед навичок писемного мовлення й аудіювання. Може використовуватися як для роботи у класі, так і для самостійної роботи. Для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну за програмою рівня стандарту, академічного рівня (шостий рік навчання), затвердженою Міністерством освіти і науки України.
35,00грн.
Нім. мова. Роб. зошит 7(7) кл. Deutsch lernen ist super!
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
35,00грн.
Усі пригоди Лоли, Лола в свадебном путешествии (р) кн.6
Свадьба в бронежилетах для тайных агентов? Гламурная свадьба в замке и экзотический медовый месяц для всемирно известных поп-звезд? Не вопрос! Лола Лавкисс — лучший в мире организатор свадеб. Для каждой пары она готовит совершенно особое торжество, полное сюрпризов. Но, разумеется, только по ночам и в воображении. Потому что в действительности Лола ждет не дождется свадьбы своих родителей. Мама и папай решили обвенчаться в Бразилии. И тут возникают такие проблемы, которых Лола ну никак не могла вообразить…
99,00грн.
Нім. мова. Роб. зошит 8(8) кл. Deutsch lernen ist super!
Зошит, укладений до підручника Німецька мова. 8 клас. Deutsch lernen ist super!, містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато задань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Також на сайті пропонується мовне портфоліо, яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини в знаннях. Для учнів восьмих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
35,00грн.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 6(2) Укр. НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит належить до навчально-методичного комплекту разом із підручником, тестовим зошитом, книгою для читання, методичним посібником для вчителів, аудіозаписами вправ і текстів для аудіювання, набором флеш-карток. Містить завдання для розвитку навичок письма й аудіювання, призначені для виконання як удома, так і в класі.Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл, які вивчають німецьку мову як другу іноземну.
35,00грн.
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 10(6) Укр.Профільний рівень зеленая
  Робочий зошит призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну за програмою профільного рівня (шостий рік навчання), затвердженою Міністерством освіти і науки України. Містить завдання різних типів та форм для вдосконалення основних мовних і мовленнєвих вмінь, насамперед навичок писемного мовлення й аудіювання.
35,00грн.

Акционное предложение
7163617280