Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Готуємось до школи Увага. Мислення (укр)
Багаторічна робота з майбутніми першокласниками переконала нас у тому, що кожна дитина неповторна і успіх у шкільному житті залежатиме від того, як подолає вона новий для неї статус першокласника. Дуже часто батьки припускаються помилки, вважаючи, якщо дитина може читати, писати та рахувати, то вона гарно підготовлена до школи. Але це не так. Слід пам’ятати, що готовність дитини до школи — більш глибоке і різнопланове поняття. Майже 50 % дітей з перших днів у школі потрапляють до розряду невстигаючих тільки тому, що не оволоділи основними сферами психічного розвитку. Психологічна готовність до школи — це комплекс психічних якостей, необхідних дитині для успішного навчання в школі. Вони складаються з кількох компонентів:мотиваційна готовність (позитивне ставлення до школи),вол …
Информатика. Электронные таблицы EXCEL (РУС)
Электронные таблицы Microsoft Excel являются наиболее часто используемым приложением интегрованного пакета MS Office для решения разнообразных задач, так или иначе связанных с вычислениями и расчетами. Данное пособие отвечает требованиям действующей программы по курсу информатики базового учебного уровня и призвано помочь учащимся при изучении курса информатики по теме «Электронные таблицы».Пособие состоит из основной части (тетради-конспекта) и двух приложений (тетради для практических и самостоятельных работ и методических рекомендаций для учителя). Тетрадь-конспект содержит задания для работы над теоретическим материалом, примеры решения задач с пошаговым выполнением, практические задания для самостоятельной работы, вопросы для самоконтроля. Тетрадь для практических и само …
Крок за кроком, Салаты и закуски (р)
Самое простое что приходит в голову — приготовить на обед или ужин хорошо знакомое блюдо из птицы: пожарить куриные ножки, сварить курицу или запечь ее в духовке... Но здесь опять возникает проблема — со временем даже самые вкусные блюда приедаются, наскучивают и родные просят приготовить что-то новенькое. На рынке или в супермаркете можно купить не только курицу, но и утку, индейку, гуся. Но что же можно из них приготовить? Как найти блюдо, которое понравится вашим родным, будет простым в приготовлении, и при этом все ингредиенты будут доступными. Где взять тот самый несложный, но беспроигрышный рецепт, который может стать вашим фирменным?
ТО, Сходинки 2 кл. (Укр) Оновл. прогр.
Зошит призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Видання впорядковано відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948), а також до орієнтовних вимог щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016 № 1009).Посібник містить тестові та комбіновані контрольні роботи з української мови, літературного читання, математики і природознавства. Також пропонуються тексти і завдання для аудіювання, усного переказу, перевірки навичок читання мовчки та вголос.
Сімейна психологія, Як розвинути МОВЛЕННЯ вашої дитини
Часто буває: на прохання розповісти про щось цікаве дитина відвертається, бурмочучи щось незрозуміле. Але ж може бути й навпаки! Молодший школярик, якого долучили до невичерпного джерела рідної мови, правильно і влучно добирає слова під час бесіди, змалку намагається бути цікавим оповідачем. І це не фокус. Розвинене мовлення - наче чарівний ключик, що відмикає чимало зачинених дверей. Розвинене мовлення - це запорука успіхів у школі, широке коло спілкування, різноманітні інтереси і насичене життя. Якщо ви прагнете саме цього для своєї дитини, скористайтеся пропонованою книгою. Її автори - професійні педагог і психолог - розробили систему завдань, використання якої сприятиме розвитку мовлення вашої дитини. Наведений у додатку незвичний тлумачний словничок дозволить розширити ї …
УКР МОВА Практ. довід. учителя 11 кл. (Укр.) Профільний рівень
Українська мова. 11 клас (профільний рівень). Практичний довідник учителя Зміст пропонованого практичного посібника відповідає вимогам чинної програми «Українська мова. 11 клас. Профільний рівень». У посібнику викладено теоретичний матеріал за мовною і мовленнєвою змістовою лініями програми (розкриваються поняття про знак і знакову систему мови, співвідношення мови і культури, мови і соціуму, наводиться інформація з історії українського мовознавства, з історії риторики, схарактеризовано основні види красномовства, наводяться основні відомості про офіційно-діловий, художній, публіцистичний, конфесійний та епістолярний стилі, моделі текстів різних стилів, описані основні стилістичні засоби синтаксису).
СКХ, Веселый ручеек (Рус) 3кл ПОДБОРКА 1
Веселый ручеек. Внекласное чтение + дневник читателя, 3 клас У хрестоматію увійшли російський народний фольклор та твори дитячих письменників, чия творчість вивчається в молодших класах загальноосвітніх шкіл усіх рівнів. Цікаві казки, дотепні оповідання, веселі й добрі вірші, мудрі прислів’я, скоромовки та загадки допоможуть маленьким школярам змістовно і весело провести час відпочинку за книгою. Ця книга містить матеріал, що може бути використаний вчителем для проведення тематичних уроків, позакласних заходів і свят.
Усі пригоди Лоли, Лола - любящее сердце (р) кн.7
Вопящие младенцы, рыдающие матери и беспомощно разводящие руками отцы, — со всем этим прекрасно справится Лала Лу, лучшая няня в мире. Правда, только по ночам и в воображении нашей Лолы. А днем Лола готовится к роли старшей сестры. Только вот где найти малыша, на котором можно потренироваться? К счастью, Лола знакомится со старшеклассницей Салли, которая становится для нее образцом для подражания. Обе — девочка-подросток и молодая девушка — посещают занятия в танцевальной группе, и в один из дней Салли предлагает Лоле помочь ей понянчить маленького мальчика. К тому же, только ей Лола может откровенно рассказать о своих проблемах с Алексом, который живет в Париже и в которого она влюблена. Но вскоре проблемы возникают у Салли, и какие! Теперь уже Лоле предстоит помочь старшей подруге...
Альбом УЧУСЯ МАЛЮВАТИ з обр. мистец 3 кл. до підр. Калініченко О.В.,Сергіенко В.В(Укр) Нв. прогр.
НОВА ПРОГРАМА - 2014 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
Лучший подарок для девочки, Учимся быть красивой (РУС)
Когда девочке 12—15 лет, ей кажется, что весь мир распахнут перед ней, все пути открыты, нет запрета дерзким мечтам. Это один из наиболее ярких периодов жизни каждого человека. Конечно же, каждая девушка хочет быть красивой, и не важно, сколько ей лет —
Литературное чтение 3 кл. Разработки уроков к уч. Гавриш Н.В. (РУС) + ДИСК НОВА ПРОГРАМА
Методическое пособие предлагает разработки уроков по литературному чтению для 3 класса, составленные на основе учебника «Литературное чтение. 3 класс» (авторы Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко) для школ с русским языком обучения. Работа с пособием поспособствует формированию у детей полноценного навыка чтения, формированию морально-этических ценностей через художественные образы, развитию творческой литературной деятельности школьников, воспитанию у детей потребности в систематическом чтении.Издание предназначено для организации учебной деятельности учащихся в 3 классе.
Альбом з аплікації та ліплення 4 р.ж. 2 ч. (Укр) + Конструювання До всіх чинних програм
Посібник Н. В. Яковлєвої «Альбом з аплікації та ліплення. Для дитини 4-го року життя. Частина 2» містить 20 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, чинних програм, завдяки яким створюються умови длядосягнення визначених у Базовому компоненті стандартів виховання і навчання дітей дошкільного віку.На запропонованих заняттях діти отримають уявлення про техніку аплікації, навчаться різноманітних прийомів ліплення, ознайомляться зі способами застосування природних матеріалів для створення різних виробів. Альбом побудовано за тематичним принципом, тематика занять пов’язана із сезонними явищами природи, традиціями української національної культури.
Математика 6 кл (у) Сучасний майстер-клас + Диск Нов. прогр.
Посібник укладено відповідно до нової програми з математики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить детальні плани-конспекти уроків з математики, у яких запропоновано різноманітні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтований підхід, передбачено поступове збільшення рівня складності вправ для осмислення й закріплення вивченого матеріалу, вміщено завдання для колективної й індивідуальної роботи. Всі самостійні і контрольні роботи подано у двох варіантах і супроводжено розв’язаннями або відповідями. Видання має електронний безкоштовний додаток (CD-диск), який містить календарно-тематичний план, презентації до уроків узагальнення і систематизації, розробки нестандартних уроків, тексти контрольних робіт тощо. Призначено для вчителі …
Играем и развиваемся, Я родился! Первый год жизни (РУС)
Вот и пришел тот радостный и немного тревожный момент, когда из роддома со всеми почестями прибыл домой ваш малыш. Это не просто ваше продолжение, кровиночка. Ребенок — это маленький человечек со своей особенной психикой и пока не совсем сформированным отношением к реальности. Книга расскажет о том, что нужно малышу на раннем этапе развития. Что он умеет? Как родителям играть и общаться с ним, чтобы помочь войти в жизнь и получить от нее радость.
ЕК Англійська мова 2 кл. (Укр) до підр. Несвіт А.М.
ЕК Англійська мова 2 кл. (Укр) до підр. Несвіт А.М.
Фізична культура 4 кл. Розробки уроків+(СК)
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.
МАТЕМАТИКА 2 кл. Розробки уроків (Укр) до підр. Скворцова, Оноприенко
Це незабутній подарунок новоявленим батькам. Відбиток руки і ноги вашої дитини стане справжньою сімейною реліквією і приголомшливим сувеніром для бабусь і дідусів
Трудове навчання 2 кл (у) Розробки уроків до підр.Сидоренка та до підр.Веремійчика Диск нов.прог
Трудове навчання 2 кл (у) Розробки уроків до підр.Сидоренка та до підр.Веремійчика Диск нов.прог
СУЧАСНА дошк. освіта, Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік (Укр) + стимульний матеріал
СУЧАСНА дошк. освіта: Моніторинг осн. компетенцій дітей. Ст. дошк. вік (Укр) + стимульний матеріал
ИГРОВЫЕ упражнения. Письмо 5-6 лет
ИГРОВЫЕ упражнения. Письмо 5-6 лет