Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
Hallo, Freunde! ЗОШИТ з німец. мови 6(2) Укр. НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит належить до навчально-методичного комплекту разом із підручником, тестовим зошитом, книгою для читання, методичним посібником для вчителів, аудіозаписами вправ і текстів для аудіювання, набором флеш-карток. Містить завдання для розвитку навичок письма й аудіювання, призначені для виконання як удома, так і в класі.Для учнів 6 класів загальноосвітніх шкіл, які вивчають німецьку мову як другу іноземну.
37,50грн.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Hallo,Freunde! 8(4) НОВА ПРОГРАМА
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 8-го класу «H@llo, Freunde!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, аудіювання, письма й мовлення) та з граматики й лексики. Для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, і вчителів німецької мови.
27,50грн.
Контроль учеб. достижений. Алгебра 9 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует требованиям обновленной программы по математике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по алгебре.В пособии представлены два вида провероч
18,00грн.
КТП Інформатика 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.
17,50грн.
КТП Історія України 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з історії України для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходу у навчанні.
17,50грн.
Контроль навч. досягнень. Алгебра 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит відповідає вимогам оновленої програми з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри.У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самос
14,00грн.
ПКР 2017 Математика 4 кл.для РУС.шк. (РУС) Обнов. прогр.
Пособие (автор Шевченко К.М., Диптан Н.В., Назаренко А.А.) содержит 12 комбинированных и 7 тестовых контрольных работ в двух вариантах для подготовки к итоговым контрольным работам для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Предлагаемые задания охватывают все темы, изучаемые четвероклассниками в течение учебного года, и направлены на проверку знаний по математике и вычислительных навыков. Также пособие содержит бесплатное электронное приложение: материалы для учителя и вариант контрольной работы.Предназначено для учителей и учащихся начальной школы.
22,50грн.
Нім. мова. ЗОШИТ з аудіювання 7 кл. Einfaches Horverstehen
Зошит (автор Корінь С.М.) містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання - одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що сприятиме підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови як засобу спілкування з однолітками.Для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів німецької мови.
27,50грн.
Контроль учеб. достижений. Геометрия 9 кл. (РУС) НОВАЯ ПРОГРАММА
Тетрадь соответствует требованиям обновленной программы по математике для 9 класса общеобразовательных учебных заведений и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по геометрии.В пособии представлены два вида провер
18,00грн.
РУСС. ЯЗЫК 9(9) кл. Тетрадь по развитию речи к учеб. Баландиной (РУС) Нов. прогр.
Тетрадь поможет сформировать красивую и правильную речь, излагать свою мысль логически последовательно и грамматически правильно, сокращать и конспектировать текст, выделяя главную и второстепенную информацию, приобрести навык стилистического анализа текста, узнать о разнообразии художественных средств. К каждой теме предложено 12 заданий. Два из них направлены на практическое усвоение теоретических сведений, остальные созданы на лексико-синтаксическом материале учебника.
15,00грн.
ГЕОГРАФІЯ 9 кл. (Укр) Зошит для практ. робіт. НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить усі практичні роботи з курсу «Географія. Україна і світове господарство» та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до навчальної програми (з урахуванням останніх змін). Посібник містить усі необхідні контурні карти.Видання також надає можливість онлайн-підготовки до практичних робіт.Призначений для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів географії.
36,00грн.
ПКР 2017 Літературне читання 4 кл.для РОС.шк. (Укр) Оновл. прогр.
Посібник (автор Щербак Г.В., Шевченко К.М., Діптан Н.В., Назаренко А.А.) містить 22 комбіновані контрольні роботи для підготовки до підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. Пропоновані завдання дозволять перевірити рівень сформованості умінь і навичок четвертокласників з літературного читання. Також посібник містить безкоштовний електронний додаток: матеріали для вчителя і ва¬ріант контрольної роботи. Призначено для вчителів та учнів початкової школи.
22,50грн.
ВИМОВЛЯЙЧИК, МЕТОД. рекомендації до логоп.занять (Укр)
У навчально-методичному посібнику наведені методичні рекомендації щодо роботи із серією логопедичних зошитів «Вимовляйчик». Запропоновані артикуляційні, дихальні та голосові вправи, мовленнєві ігри орієнтовані на формування правильної звуковимови, розвиток фонематичного сприйняття і збагачення словникового запасу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Посібникик призначений для логопедів, вихователів, учителів початкової школи та батьків.
25,00грн.
КТП Географія 9 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з географії для 9 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходу у навчанні.У посібнику окреслені напрямки формування предметних та ключових компетентностей
17,50грн.
ОСНОВИ ЗДОРОВ Я 9 кл. Роб. зошит (Укр) + додат. Нов. прогр.
Робочий зошит відповідає чинній програмі з основ здоров’я для 9 класу. Містить завдання різних рівнів складності та практичні вправи. У вкладиші подано завдання для тематичного контролю знань.Зошит призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
22,00грн.
ПРОПИСИ для ДОШКІЛЬНЯТ (Укр)
Від рівня підготовки дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання письма в 1-му класі. Виконуючи завдання даних прописів, ваш малюк навчатиметься правильно тримати олівець і ручку, писати елементи писемних букв і навіть не буде здогадуватися про те, що вчиться писати. Ваша дитина буде розфарбовувати, наводити й штрихувати цікаві пізнавальні малюнки, відгадувати загадки й проходити малюнкові лабіринти, викладати фігурки з паличок, виконувати вправи пальчикової гімнастики, малювати й писати елементи рукописних букв. А це, у свою чергу, сприятиме розвитку дрібних м’язів кисті руки, логічного мислення, пам’яті дитини, формуванню практичних навичок письма, що набагато полегшить перший рік навчання малюка в початковій школі. Призначено для індивідуальних занять із дітьми  …
25,00грн.
Усі пригоди Лоли, Аплодисменти для Лоли (у) кн.4
Лола — дівчина-кішка. Вона не лише супергероїня, яка рятує світ від абсолютного зла, але й талановита кіноактриса, котра викликає захват у глядачів своїм драматичним талантом. На жаль, усе це відбувається лише ночами, коли Лола не може заснути й поринає у світ своїх фантазій. Вдень же вона — Білосніжка у шкільній виставі. Шлях до слави, як відомо, ніколи не буває простим. Але цілком несподівано Лолу та її найкращу подругу Фло запрошують пройти кастинг на головні ролі у фільмі «Дочки Дракули»! І вчорашня дівчина-кішка вже бачить себе в ролі дочки знаменитого на весь світ вампіра…
79,90грн.
Усі пригоди Лоли, Пять звезд для Лолы (№8) (Р)
Кризисы, кризисы, повсюду и во всем кризисы… Как с этим справиться? И снова Лола по ночам превращается в знаменитого повара, единственного в мире знатока тайных свойств пряностей и приправ. Ее изумительными блюдами восхищаются звезды кино и поп-музыки, индийские гуру и знаменитые ресторанные критики... А днем она принимает участие в школьном проекте Идеальный ужин, и этот, казалось бы, незатейливый конкурс неожиданно помогает нашей героине не только научиться готовить по-настоящему, но и разрешить множество своих и чужих проблем. А заодно - раскрыть одну очень серьезную тайну, которая имеет самое прямое отношение к родителям самой Лолы и ее подруги Фло. Кто бы мог подумать, что в юности наши близкие были такими?..
79,90грн.
ПКР 2017 Українська мова 4 кл.для РОС.шк. (Укр) Оновл. прогр.
ПКР 2017 Українська мова 4 кл.для РОС.шк.
22,50грн.
Нім. мова. Роб. зошит 9(9) кл. Deutsch lernen ist super! Нов. прогр.
Зошит, укладений до підручника «Німецька мова. 9 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. Різноманітність і насиченість посібника уможливлює варіювання видів роботи на уроці й реалізацію індивідуального підходу до кожного учня.До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва*. Також зошит містить мовне портфоліо, яке дозволить учням самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень і виявити прогалини в знаннях.Для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
35,00грн.

Акционное предложение