Быстрый заказ книги

Электронные книги

На странице:
Сортировать по:
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Фізика у визн, табл.i схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
ЗЗ, Англ. мова 4 кл (у)  до підр. Карп юк Нов. прогр.
ЗЗ: Англ. мова 4 кл (у)  до підр. Карп юк Нов. прогр.
Нім. мова. ЗОШИТ з лексичними вправами 7 кл. Einfaches Vokabellernen (Укр)
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома. Для учнів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
ЗЗ, Німец. мова до підр.Deutsch lernen ist super! 9(9) (Укр)
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 9 класу «Dеutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів до зошита включено семестрове тестування з комунікативних видів мовленнєвої діяльності.Для учнів 9 класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецької мови.
Нім. мова. Книга для вчителя 8(8) кл. Deutsch lernen ist super! Укр.
Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплекту з німецької мови для 8 класу «Deutsch lernen ist super!» і зорієнтована на підручник та робочий зошит. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку при викладанні німецької мови як першої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах. Подано також ключі до вправ підручника та робочого зошита, тексти для аудіювання. Додаткові дидактичні матеріали розміщено на сайті видавництва.Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів факультетів іноземних мов.
КТП Зарубіжна література 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
КТП Зарубіжна література 5 кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
НУШ 1 кл. ПРОПИСИ з калькою ДЛЯ ЛІВШІВ до букв. Воскресенської 1Ч. (Укр)
До букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової.Блакитна сітка, що зберігає зір дитини.Калька, що допомагає сформувати навички письма.
ПКР 2018 Літературне читання 4 кл.для укр.шк. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
ПКР 2018 Літературне читання 4 кл.для укр.шк. (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Англ.мова роб. зошит 2 кл. до підр. Карп юк (Укр)
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк «Англійська мова. 2 клас», містить різноманітні завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів других класів загальноосвітніх шкіл і вчителів англійської мови.
Усі пригоди Лоли, Лола та єдиний свідок (у)
Нова книга із серії про Лолі від письменниці Ізабель Абеді розповідає про саму Лолі і єдиною свідкові (вид. РАНОК). Книголенд рекомендує ці книгу всім любителям пригод про Лолі - Ви не будете розчаровані! Достатньо купити «Лолу і єдину свідка», почати її читати - і Ви обзаведетеся новими цікавими друзями.Так про що ж ця нова історія про Лолі від автора Ізабель Абеді? Книголенд введе Вас в курс справи. На цей раз Лола в повному шоці, вона абсолютно не може підібрати слова для початку свого оповідання. Все змішалося. Детектив. Новий друг Енцо і його доля, тісно пов язана з навіженої матір ю Гудрун. Знайомства з письменниками. В історії «Лола і єдиний свідок» (авт. І. Абеді, вид. РАНОК) у головної героїні немає часу мріяти. Хоча і інвалідна коляска не заважає небезпечним активни …
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
СП Хімія у визн.,табл.,схемах 7-11 кл. (Укр) НОВИЙ
НІМ. МОВА. Граматичний практикум І рівень (УКР)
НІМ. МОВА. Граматичний практикум І рівень (УКР)
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
Физика. 7 кл (р) Сборник задач Нов. прогр.
СУЧАСНА дошк. освіта, Розгорнутий календарний план. ОСІНЬ. Середня група (Укр)
У посібника подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку. Він укладений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.Під час його складання були враховані рекомендації інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України «Планування роботи в дошкільних навчальних закладах» (від 03.07.2009р. № 1 9-455) та наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».Ці посібники можна використати як робочі календарні плани, в які необхідно ті …
Контроль навч. досягнень. Укр. література 9 кл. (Укр) Нов. прогр.
Зошит складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури, складені відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти», тестові завдання для проведення самостійних робіт із т
КТП Німецька мова 9(5) кл. (Укр) НОВА ПРОГРАМА
До кожного уроку подаються предметні і ключові компетентності, що формуються, а також інтегровані змістові лінії.Видання оформлене таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом.Для вчителів німецької мови.
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Карп юк нов.пр. + ДОДАТОК
Англ.мова роб. зошит 4 кл. до підр. Карп юк нов.пр. + ДОДАТОК
ГРАМОТІЙКО 2 кл. Зошит для успішного набуття орфограф. та пунктуац. навичок (Укр) ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Методичний посібник призначений для вчителів, які працюють за навчальними посібниками «Українська мова. 2 клас : зошит для успішного набуття орфографічних та пунктуаційних навичок» (автори Н. О. Воскресенська, К. О. Воскресенська) із серії «Грамотійко».Посібник містить коментарі щодо роботи з орфографії, пунктуації у 2-му класі та цікавий додатковий матеріал. Поради авторів допоможуть учителю ефективно використовувати вправи, запропоновані у зошиті.
Англ.мова роб. зошит 3 кл. до підр. Несвіт (Укр)
Зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 3 клас», містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів третіх класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови.
Я у світі. 4 кл (у) Робочий зошит до підруч. Н. М. Бібік
НОВА ПРОГРАМА - 2015 РОКУ !!! Усі зошити та підручники входять до переліку Міністерства освіт і науки України шкільних підручників, рекомендованих до навчання та мають відповідні грифи Рекомендовано та Схвалено МОНУ.