Быстрый заказ книги

Мемуары

На странице:
Сортировать по:
Публичности много не бывает. Жизнь и популярность Дональда Трампа.
Дональд Трамп - единственный, чье имя является своим собственным всемирно известным брендом. В своей книге автор раскрывает этого человека со всех сторон: как бизнесмена, стратега, знаменитость и личность. Вы узнаете, как Трамп из обычного
Дом над парком
Книга посвящается известному историку, писателю, замечательному человеку Н. П. Анциферову. В ней представлена - в значимых лицах и событиях - история общей для автора и его героя малой родины, украинского города Умань. Книга охватывает период конца восемнадцатого - начала двадцатого веков, изобилует малоизвестными фактами, написана прекрасным русским языком.
Стратегії геніїв
Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником — на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій р …
Маленькие большие вещи (предисловие Дж.К. Роулинг)
Генри Фрейзер – английский художник и мотивационный оратор. В семнадцать лет в силу трагического стечения обстоятельств он получил тяжелую травму спинного мозга. Оказавшись полностью парализованным ниже плеч, Генри проделал долгий и непростой путь к принятию нового образа жизни. Эта книга сочетает в себе мудрость и понимание того, что даже в самой, казалось бы безвыходной ситуации можно найти положительные моменты и увидеть свет в конце туннеля. Фрейзер рассказывает о том, как правильно смотреть на вещи и избегать неправильных оценок, находить прогресс во всем, что вы делаете, и признавать и принимать тьму, когда она приходит. Генри твердо убежден, что каждый день - хороший день. Предисловие к книге Генри Фрейзера «Маленькие большие вещи» написала Дж. К. Роулинг, восхищенная  …
Скоропадський. Спогади 1917-1918 (Український переклад
Йшов четвертий рік світової війни. Втомлений подіями генерал-лейтенант російської імператорської армії Павло Петрович Скоропадський, нащадок старовинної старшинської фамілії, ще не знав, що стане гетьманом незалежної Української Держави.Епоха змін, яку самовбивчо наближали революціонери всіх мастей, перетворилася на апокаліпсис, війну всіх проти всіх, але Скоропадському стало духу взяти на себе невдячну ношу державного будівництва. Спроба закінчилася цілковитим і очікуваним провалом, але окремі починання гетьмана дотривали до наших днів: саме йому Україна завдячує, наприклад, Академією наук.
Сильне ім я Надія
Как после тяжелой автокатастрофы вернуться к нормальной жизни и избавиться от наркотической зависимости? Именно об этом с трогающей душу искренностью рассказывает в своем дневнике блестящая французская писательница Франсуаза Саган. Ее откровенные признания сопровождаются не менее откровенными рисунками известного французского художника Бернара Бюффе. Впервые на русском языке!
Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою
«Прості речі» — це відверті діалоги великої акторки про її життя, родину, близьких людей, покликання, професію і країну з журналісткою Тетяною Терен і театральним критиком Анною Липківською. У цих текстах перед нами постає не лише жива легенда українського театру та кіно, а й гранично щира жінка, якій випав непересічний життєвий шлях. У розмовах згадуються знакові події та відомі особистості нашої культури, які для Ади Роговцевої були і залишаються друзями чи колегами. До видання увійшли архівні та сучасні фотографії, багато з яких публікуються вперше. Книга-інтерв’ю буде цікава всім, хто захоплюється творчістю Ади Роговцевої та стежить за світом театру й кіно.
Мои воспоминания
Генерал от кавалерии А. А. Брусилов (1853-1926) - выдающийся полководец Первой мировой войны, с именем которого связана самая успешная операция русской армии - Брусиловский прорыв (1916). Именно потому так ценны воспоминания этого умного и талантливого человека о событиях, происходивших в русской армии до Октябрьского переворота (1 часть) и в последующие годы, вплоть до 1925-го (II). Из-за критических оценок, данных автором политике большевистского руководства, имя Брусилова долгие годы замалчивалось, а материалы из II части были опубликованы только в 1989-1991 годах.Настоящее издание сопровождается документальными источниками (многие включены впервые) и является ярким подтверждением слов А. А. Брусилова, написанных им незадолго до смерти: Пусть знает история, как я любил Рос …
Искусство при свете совести
В настоящую книгу вошли воспоминания М. Цветаевой о К. Бальмонте, О. Мандельштаме, А. Белом, В. Брюсове, М. Кузмине, а также эссе «Искусство при свете совести». Марина Цветаева рассказывает о том, какими запомнила она своих современников-поэтов, подтверждая собственную аксиому: «Любить — видеть человека таким, какие его задумал Бог…» «Поэт неизбежно терпит крах на всех других путях осуществления. Привычный, приученный (собой же) к абсолюту, он требует от жизни то, чего она дать не может…»
Я-мене-менi ...(i довкруги) кн1 Спогади. В Українi
Юрій Шерех (Шевельов, 1908—2002) — видатний славіст-мовознавець, історик української літератури, лауреат Шевченківської премії, активний учасник наукового та культурного життя діаспори, автор багатьох книг і наукових праць. «Я мене — мені... (і довкруги)» — книга спогадів, унікальне свідчення автора про свій час, про події, факти і людей, чиї життєві шляхи так чи інакше перетнулися з його долею. Перша частина цієї книги — «В Україні» — висвітлює життя автора від дитинства до Другої світової війни.
Леонардо да Винчи (м)
Леонардо да Винчи (м)
Де їсть і з ким спить Фреймут
ДЕ ЇСТЬ І З КИМ СПИТЬ ФРЕЙМУТ - провокаційне питання? Ні. Просто назва художньо-автобіографічної книги від всім відомої в Україні телеведучої Ольги Фреймут. Ця досить цікава автобіографічна книга вийшла завдяки видавництву НАШ ФОРМАТ та представлена на даний момент у Книголенді для досить широкого кола читачів, кожен з них може купити автобіографію з доставкою по країні.Зізнайтеся, як часто від знайомих Ви чули питання: де їсть або з ким спить Фреймут? Впевнені - досить часто. Телеведуча також часто-густо бачила аналогічні коментарі в Інтернеті під черговим випуском чи анонсом своєї передачі, тому одного дня вирішила написати книгу, щоб відповісти скопом на всі питання телеглядачів та колег по цеху, що іноді просто заздрять успіху красивої, загадкової телезірки. Ольга Фрейму …
То АТО Дневник добровольца
Хотели новостей с передовой? С самого пылу-жару? Да не тех, что по телерадио, а из первых рук! Так вот, получите. Это они и есть. Книга в ваших руках - дневник бойца АТО, добровольно отправившегося туда именно для того, чтобы все увидеть своими глазами и нам рассказать. И про учебку, и про ночные дежурства, и про синюшные будни ВСУ, и про обыкновенный армейский маразм на каждом шагу. Да рассказать не скучно и казенно, а живым разговорным языком, без купюр и притом весело до коликов! А что ж нам, плакать, что ли?Благодаря своим честным и подробным описаниям книга вышла за рамки художественной беллетристики и заняла место в каталоге исторических хроник. Узнайте все об этой войне, увиденной глазами, по крайней мере, одного из непосредственных участников.Внимание: лексика для взрослых!
Україна Все що робить нас українцями
«Вітчизна — це не хтось і десь. Я — теж Вітчизна!» Ці слова відомого українського поета Івана Світличного якнайкраще відтворюють зміст цієї книжки. Щоб відчути себе українцем, мало народитися і жити в Україні, — треба ще й вивчити історію свого народу, його звичаї і побут, мову й культуру, — і не лише створену її митцями, а й ту, що виплекана з діда-прадіда, передана нам, їхнім нащадкам як неоціненний скарб.Це чудово ілюстроване видання розраховане на тих читачів, які прагнуть розширити свої знання про Україну й українців, глибше пізнати їхні традиції, щоб усім серцем і душею долучитися до них і відчути себе справжніми патріотами своєї країни.
Ханна Арендт або Любов до світу
Книжка «Ханна Арендт або Любов до світу» побачила світ у 1998 році, а у 2001 Алоїз Принц здобув за неї престижну нагороду «Evangelischer Buchpreis». У своїй праці Принц наголошує на тому, що філософію Арендт годі зрозуміти, якщо не зважати на складність її біографії. Ханна Арендт народилася у Німеччині, у роки фашизму побувала у концтаборі у Ґюрсі, емігрувала до Америки, де написала такі відомі праці, як «Витоки тоталітаризму», «Банальність зла. Суд над Айхманом в Єрусалимі», «Люди за темних часів». Як дослідницю Арендт цікавили насамперед темні сторони людини, природа зла і підкорення. Основну увагу у своїй книжці Принц приділяє поступовій кристалізації ідей Арендт і її складним стосункам з оточенням.

 

Исторические события всегда отделены от нас пеленой времени. Но раздвинуть эту пелену способны книги, мемуары которые проливают свет на определенные исторические события и лиц, принимавших в них участие. Мемуары часто пишутся людьми, игравшими видную роль в истории, и рассказывают о важных событиях, в которых они принимали участие.  
 
Стать на время участником исторических событий, увидеть современников автора, общество его глазами, – все это можно сделать, если читать книги мемуары. 
 
В интернет-магазине «Книголенд» представлены мемуары многих известных деятелей искусства, культуры, политики. Особое место занимают книги мемуары участников Великой Отечественной Войны. 
 
Не откладывайте чтение мемуаров на завтра, ведь их можно купить уже сегодня. Оформите заказ в нашем интернет – магазине и мы доставим вам книги в любую точку Украины.