Быстрый заказ книги

Дивергент. Нескорена

Дивергент. Нескорена

Код товара:52542
Автор:Рот В.
Год издания2015
Количество страниц384
ПереплетТвердый
ISBN978-617-538-389-6
Наличие:Под заказ
179,00грн.
 • Быстрый заказ
  Дивергент. Нескорена — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Нескорена (Вероніка Рот, видавництво Країна Мрій)
Все в цьому світі працює як годинник, всі знають своє місце. Крім мене. Шістнадцятирічної Беатріс, головній героїні книги Вероніки Рот Нескорена (видавництво Країна Мрій) тільки належить зробити вибір, яке ж місце вона займе і чому присвятить все своє життя.
Втім, в її світі вибір невеликий - після страшної війни жителі міста Чикаго розділилися кілька фракцій, діяльність яких спрямована на боротьбу за мир у всьому світі. Можна приєднатися до касти Щирих, які не вміють брехати і звинувачують в недосконалості людської природи лукавство. Можна брати участь в ерудиції, і бути з тими, хто звинувачує у війні невігластво. Сюди приймають лише тих, хто володіє видатними інтелектуальними здібностями. Представники Дружелюбності добрі, щедрі і дотримуються нейтралітету. Фракція Бесстрашие, як і випливає з назви, присвячена усуненню страхів і вихованню хоробрості. Саме безстрашні служать захисниками всіх скривджених, охороняючи спокій цього крихкого миру. Нарешті, представники самозречення просто безкорисливо служать всім, незалежно від фракції. Місце у фракції неможливо купити - тут потрібні тільки особисті якості та здібності. І до речі, ніхто не сказав, що в антиутопії, яку створила Вероніка Рот, немає місця боротьбі за владу і суперництва між фракціями. Мабуть, справа не в невігластві або лукавство, а в чомусь іншому ... А ось юна героїня роману Нескорена від Країна Мрій - дівчина особлива: вона обрана, тобто, Обрана, а значить, може знайти своє місце в будь-який з фракцій ... Беатріс вибирає Бесстрашие і тепер повинна довести всім, в тому числі і самій собі, що зробила правильний вибір. Місце серед Безстрашних неможливо купити або отримати по блату: його можна тільки відвоювати. А дівчині, яку зречення не готували до жорстоких бійок і екстриму, це буде важко. Видавництво Країна Мрій вже не раз випускало романи Вероніки Рот у серії Жорстокі Ігри, і вони вже знайшли своїх шанувальників, а роман Нескорена придбав ще більшу популярність після виходу екранізації. І все-таки, знайомитися зі знаменитим романом у кіно, це все одно, що розглядати репродукцію знаменитої картини на поштовій марці, так що, прочитати книгу буде цікавіше. Роман Нескорена від видавництва Країна Мрій вже можна купити в магазині Книголенд.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.

Ваш отзыв:
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо       Хорошо