Быстрый заказ книги

ЗНО 2020, Комплексне видання Фізика

ЗНО 2020, Комплексне видання Фізика

Код товара:109539
Издательство:Литера, Киев
ПереплетМягкий
Наличие:В наличии
150,00грн.
 • Быстрый заказ
  ЗНО 2020, Комплексне видання Фізика — ваш заказ

  Имя:

  Телефон:

  Комментарий:

  Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

 • В избранное

Посібник складається з трьох частин. Перша частина містить навчальний довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, а також приклади розв язування тестових завдань з обґрунтуванням ходу міркувань і тестові завдання для самостійного розв язання з відповідями.

У другій частині наведено прийоми розв язування деяких типових задач з рекомендаціями і коментарями, а також задачі для самостійного розв язання та відповіді до них.

У третій частині подано 5 варіантів тесту у форматі ЗНО з розв язаннями, вказівками та відповідними до завдань, а також бланки відповідей. Систематичне користування посібником дозволить учням оновити й узагальнити знання, ефективно підготуватися до ЗНО з фізики, закріпити навички самостійної роботи з довідковою літературою.

Видання має додаток Короткий фізичний довідник. Призначено для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів фізики, а також всіх, хто готується до ЗНО самостійно.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Если отзыв предназначен для обращения к администрации магазина, то оставьте в нем свои контактные данные (телефон или e-mail) для обратной связи. Эта информация опубликована не будет.

Ваш отзыв:
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо       Хорошо