Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Сказки, мифы, легенды

На странице:
Сортировать по:
Фантастичні звірі і де їх шукати (велика кольорова)
Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі! …
Тараканище
Такі книжки бувають лише в дитинстві! У цій серії зібрано улюблені всіма вірші Корнія Чуковського. Дитина відкриває книгу і потрапляє в чарівний світ казки. Чудові вірші, улюблені герої і чудові барвисті ілюстрації не залишать байдужим маленького читача.
Колобок в стихах
У цій серії зібрані найкращі казки для найменшеньких у легкій віршованій формі. Читаючи віршовані казки, Ви з малюком проведете багато приємних хвилин! Адже навіть знайомі казки у віршованих рядках стають незвичними, їх читати весело й цікаво. Улюблені герої та чудові ілюстрації обов язково порадують вашого малюка і допоможуть прищепити любов до читання.
Маугли (ЧЛУ)
Джозеф Редьярд Киплинг – известный во всём мире английский писатель, получивший Нобелевскую премию по литературе. История о человеческом детёныше Маугли, при трагических обстоятельствах попавшем в волчью стаю и выросшем в джунглях среди диких зверей, – пожалуй, самая знаменитая во всём творчестве Киплинга. Она о дружбе, чести и преданности.
Ріпка у віршах
У цій серії зібрані найкращі казки для найменшеньких у легкій поетичній формі. Читаючи віршовані казки, Ви з малюком проведете багато приємних хвилин! Адже навіть знайомі казки у віршованих рядках стають незвичними, їх читати весело й цікаво. Улюблені герої та чудові ілюстрації обов язково порадують вашого малюка і допоможуть прищепити любов до читання.
Лучшие сказки
Все дети любят сказки.Затаив дыхание, они слушают эти увлекательные волшебные истории.Но сказка — не только развлечение, ведь через нее из поколения в поколение передается народная мудрость.Вашему вниманию предлагается сборник популярных сказок с яркими иллюстрациями.Сказки поведут детей в удивительный мир добрых героев, диковинных зверей и невиданных чудес.Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам, их заботливым мамам и папам, бабушкам и дедушкам.
Маленькі казки
Книга Маленькі казки створена для найменших діток. Невеликі за обсягом тексти будуть легко сприйматися малюком, а яскраві ілюстрації допоможуть краще зрозуміти сюжет. У книзі зібрані казки різних народів, а також авторів різних країн. На них виросло не одне покоління маленьких слухачів. Видання призначене для дітей дошкільного віку.
Сказки Андерсена
Казки у подарунок, Сказки Андерсена (р)
Карлик Ніс
Німецький письменник Вільгельм Гауф придумав чарівну казку про хлопчика, якого зачарувала зла чаклунка, перетворивши в жахливого карлика. Навіть батьки перестали впізнавати його! Чи зможе Якоб постояти за себе і розвіяти злі чари?
Червона шапочка
Малята дуже люблять книжки-іграшки, тому що з ними читання можна перетворити на веселу гру. У серії «Світ казки» зібрано найпопулярніші казки для дітей. На кожному розвороті книжки на малюка чекають чудові пазли-ілюстрації, і тому дитині ще не раз захочеться повернутися до улюбленої казки з гарними малюнками й вигадливими головоломками. Ласкаво просимо до дивовижного світу чарівних казок!
Щелкунчик
В этой чудесной иллюстрированной книге Эн Лейсен предлагает новый взгляд на классическую рождественскую историю Э. Т. А. Гофмана. Искусство художника унесет читателя в волшебный мир, где живет подлый мышиный король и прекрасная Фея Драже. Для всех любителей волшебных сказок!
Маленька принцеса
Дівчинка Венні хоче стати принцесою, щоб жити в палаці, носити ошатні сукні та дорогоцінну корону. Чаклун Трагімор здійсню? її бажання. Але чи принесе це щастя Венні? На допомогу маленькій принцесі приходять її друзі. Дружба виявля?ться сильнішою за чаклунство, і Венні розумі?, що справжню радість приносить не корона на голові та красиве личко у дзеркалі, а світла душа й добре серце.
Білосніжка
Малята дуже люблять книжки-іграшки, тому що з ними читання можна перетворити на веселу гру. У серії «Світ казки» зібрано найпопулярніші казки для дітей. На кожному розвороті книжки на малюка чекають чудові пазли-ілюстрації, і тому дитині ще не раз захочеться повернутися до улюбленої казки з гарними малюнками й вигадливими головоломками. Ласкаво просимо до дивовижного світу чарівних казок!
Любимые сказки
Книга Любимые сказки создана для самых маленьких деток. Небольшие по объёму тексты будут легко восприниматься малышом, а яркие иллюстрации помогут лучше понять сюжет. В книге собраны сказки разных народов, а также авторов разных стран. На них выросло не одно поколение маленьких слушателей. Издание предназначено для детей дошкольного возраста.Для чтения взрослыми детям.
Казки Барда Бідла
Казки барда Бідла збірка з п яти казок, вигаданих Джоан Ролінґ. Казки згадуються в книзі Гаррі Поттер та смертельні реліквії, а в сьомій частині повністю наводиться текст Казки про трьох братів. Книга була написана, як прощання з серією романів про Гаррі Поттера. Саме цю книжку Альбус Дамблдор передав у спадщину Гермоні Ґрейнджер.
Любимая подружка
Ты не знаешь, как вести себя в компании, комплексуешь и стесняешься? Как привлечь к себе внимание понравившегося тебе парня и что делать с фигурой, которая далека от идеала?Ты очень хочешь стать лидером в своем кругу, но не знаешь, как это сделать? - Любимая подружка ответит на все твои вопросы! Раскроет секреты стройной фигуры, поможет подобрать одежду и аксессуары, научит быть привлекательной, стильной и уверенной в себе!
Маленький принц
«Маленький принц» — казка на будь-який вік. Діти зна- йдуть у ній захопливі мандри хлопчика з далекої планети (такої крихітної, що на ній усього три вулкани, і ті сягають героєві колін). Старші читачі відшукають глибоку філософію та, можливо, впізнають у Маленькому принцові себе. У будь-якому разі, ця книга обов’язкова для прочитання.
Старовинні українські казки
Перед вами - не просто книга казок. Це чудово ілюстроване видання - етнографічна збірка фольклорних матеріалів, які були зібрані видатними етнографами XIX - початку ХХ сторіччя на Слобожанщині. Саме на цій землі народилися та були записані народні казки, які майстерно проілюстрував харківський художник Сергій Варавін. Вперше старовинні казки про життєву мудрість та кмітливість українського народу об єднані спільним художнім задумом. І в результаті - надзвичайно гарні та вишукані образи, дивовижний настрій у кожній деталі малюнка, які перетворюють процес читання книги на величезне задоволення.Казки були надруковані свого часу в етнографічній збірці Харківського національного університету.
Сказки странствий
Волшебные истории Юлиты Ран и фантазийная живопись Давида Мартиашвили способны пробраться в самые потаенные уголки души и разбудить давно забытые детские мечты о дальних странах,
Заюшкина избушка в стихах
У цій серії зібрані найкращі казки для найменшеньких у легкій поетичній формі. Читаючи віршовані казки, Ви з малюком проведете багато приємних хвилин! Адже навіть знайомі казки у віршованих рядках стають незвичними, їх читати весело й цікаво. Улюблені герої та чудові ілюстрації обов язково порадують вашого малюка і допоможуть прищепити любов до читання.

 

Купить сказки сегодня не проблема.  В интернет-магазине «Книголенд» вы найдете сказки на любой вкус. Это книги, которые необходимо прочесть каждому ребенку. Ведь во многом именно сказки формируют наше отношение к книгам.  
 
Что учит нас доброте и хорошим поступкам? Где добро всегда побеждает зло? Без чего трудно представить собственное детство? Конечно, это сказки. Всем известные герои: Иванушка-дурачок, Василиса Прекрасная, Кощей Бессмертный, Добрыня Никитич и многие другие, приключениям которых мы сопереживали, оживают на страницах этих книг. 
 
Если вы решили купить сказки – вы на верном пути, ведь это те книги, которые всегда будут популярны.  
 
В Книголенде вы можете купить сказки с доставкой по Украине!