Быстрый заказ книги

Развивающая литература

На странице:
Сортировать по:
10 іс-то-рій по скла-дах , Хованки на відмінно (у)
«10 історій по складах» — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвивати мислення, фантазію, почуття гумору та, звісно ж, навички читання.Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Розвивалочка, З мишеням Мишком 3-4 роки (у) (+70 наліпок)
Цей унікальний посібник охоплює найважливіші знання та вміння, якими має володіти дитина у віці 3-4 років. За допомогою ігрових завдань дитина розшире свій словниковий запас, придбає важливі знання про навколишній світ, а також потренує увагу і зможе створити поделки своїми руками. Видання може бути використане під час індивідуальної роботи батьків з дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу.
Словничок у малюнках, Моя родина (у)
Словнички у малюнках трьома мовами: - українська- англійська - німецька
Не бійся монстриків
«Не бійся монстриків» – перша інтерактивна книжка авторства ілюстраторки Жені Миронюк.Хатні монстрики, які ховаються в темряві, можуть бути не лише страшні, але й кумедні, і з ними можна навіть потоваришувати. Дитині видається, що в шафі чи під ліжком хтось зачаївся? Не варто боятися. Краще побавитися з дитиною в «театр тіней», створити свого монстра, вивчити монстрячий алфавіт чи замалювати лихих монстриків, залишивши тільки добрих. Із книжкою «Не бійся монстриків» дитина зможе подолати свої страхи і гарно побавитися.
Як прокласти залізницю
«Як прокласти залізницю» — нова книжка чеського письменника і художника Мартіна Содомки, технічні казки якого стали бестселерами у багатьох країнах світу і полюбилися українським дітям. Автор запрошує читачів помандрувати в епоху, коли почали прокладати залізничні колії та виробляти перші поїзди. Разом із героями книжки читачі довідаються, як працює паровий двигун, як конструюють локомотив і як прокласти тунель та знайти найкращий маршрут для колії, а ще про те, що всі винаходи потрібно запатентовувати.Однак на сторінках книжки читачів чекають не лише технічні таємниці, а й історія кохання юного інженера Макса до художниці Рахель, суперництво за право виготовляти локомотиви, перша мандрівка залізницею і навіть залізнична катастрофа, яка однак служить вдосконаленню поїздів, а  …
Словничок у малюнках, Кольори (у)
Словнички у малюнках трьома мовами: - українська- англійська - німецька
Зошит до енциклопедії. Світ і його таємниці, Жизнь леса (р)
Лес скрывает множество тайн. Давайте открывать их вместе!Что внутри тетради?- Увлекательные головоломки: потренируй свою смекалку!- Яркие наклейки: с ними учиться веселее!- Интересные факты: узнай о жизни леса еще больше!
Таємничі загадки
Розважся, розгадуючи таємничі загадки із цієї книжки за допомогою логіки та уяви. Ти можеш бавитися сам чи сама, або ж залучати до гри друзів чи рідних.Стань справжнім детективом, шукай підказки, приклич на допомогу свій розум і розкривай усі загадкові історії!
Несподівана природа, Чому пінгвіни не мерзнуть? (у)
Чому тварини пустелі мають великі вуха і світлий колір? Пінгвіни мешкають серед льоду й снігу, чому вони не мерзнуть? Чи можуть тварини жити у скелястих горах? Авжеж так! Природа попіклувалася, щоб кожна істота могла пристосуватися до свого середовища. Гайда у подорож світом по глибинах океанів, барвистих джунглях й величних гірських вершинах. Зустрінемо найдивовижніших тварин і рослини та дізнаємося, як вони пристосовуються до різних природних умов.
Словничок у малюнках, Свійські тварини (у)
Словнички у малюнках трьома мовами: - українська- англійська - німецька
Світ природи
За мільйони років із часу появи життя на Землі всі тварини й рослини у процесі еволюції набули такого вигляду, поведінки та способу розмноження, які дають їм найкращі шанси на виживання: кожен листок кожного дерева, кожне пташине перо створене саме для певної мети, а також для гармонійної взаємодії з відповідним середовищем. І ця книжка покликана допомогти вам дослідити та зрозуміти цю взаємодію, а також оцінити надзвичайну винахідливість і гнучкість світу природи.
Так багато всього
Тварини, птахи, риби, квіти, транспортні засоби, продукти харчування та інструменти – це лише частина речей, які Майя Ганіш проілюструвала у своєму оригінальному та сучасному стилі. Це книжка-білінгва, українською та англійською мовами, яку можна розглядати година за годиною.Animals, birds, fish, flowers, means of transportation, foods, tools are just some of the things Maya Hanisch illustrates in her original and modern style. This is a bilingual book, in Ukrainian and English, to look at for hour after hour.
Зошит до енциклопедії. Світ і його таємниці, Жизнь моря (р)
Море скрывает множество тайн. Давай открывать их вместе! Что внутри тетради?- Увлекательные головоломки: потренируй свою смекалку!- Яркие наклейки: с ними учиться веселее!- Интересные факты: узнай о жизни моря еще больше!
Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта
Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта - издание, которое будет полезным всем, кто хочет перемен в школьном образовании. Книга наводит на размышления и предлагает стратегии, освоение которых позволит сделать процесс обучения по-настоящему увлекательным и максимально эффективным.Финляндия изрядно удивила мир, когда в 2001 году ее пятнадцатилетние школьники, принявшие участие в Международной программе по оценке образовательных достижений учащихся, получили наибольшее количество баллов во время тестирования по математике, естественным наукам и чтению. И сегодня эта небольшая северная страна продолжает лидировать по качеству школьного обучения.Тимоти Уокер, американский учитель, несколько лет работал в Хельсинки. Он подробно рассказывает, каким образом построена система …
Счет. Готовим руку к письму (рус) (пухлая)
Счёт. Готовим руку к письму ПУХЛАЯ + фломастер на водной основе CENTROPEN
Темний бік будинку
Люди покинули красиві столичні маєтки, але забули забрати Духів Будинків. Голодні, самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі та понад усе шанують споконвічні традиції. Яра — донька звичайного київського домовика — завжди підозрювала, що вона не така, як усі. Дівчина опиняється у вирі потойбічних інтриг і дізнається страшну таємницю свого народження. Та саме її інакшість допомагає їй протистояти злу, знайти кохання та зрештою порозумітись із батьками.Історію записала письменниця та мисливиця за враженнями — після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки Будинків. Провела інтерв ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. За збереження історичної архітектури авторка боролася як телевізійний журналіст, та як мрі …
10 іс-то-рій по скла-дах , Лісовий концерт (у)
«10 історій по складах» — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвивати мислення, фантазію, почуття гумору та, звісно ж, навички читання.Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
English. Готуємо руку до письма (укр) (пухла)
Мягкими игрушками для детворы с обложки служат английские буквы. Поскольку содержанием книги является практическое освоение английского алфавита.И мягкие они не случайно. Они такие же, как и сама обложка этой книги, изготовленная с применением тонкого поролона, что придает ей эффект пухлости, объемный, богатый вид.Такая книга всегда красивый, полезный, уместный подарок для детей. Страницы из плотного, экологичного картона с картинками, светящимися разноцветными красками, очень практичны при самом активном пользовании детскими ручками и тактильно приятны.Уникальность книги в том, что тренироваться писать каждую букву английского алфавита можно столько раз, сколько захочется ребенку. И, главное, сколько необходимо для полного закрепления навыков письма, запоминания и произношен …
Маляткова абетка
Известный поэт Владимир Верховень, член Национального союза писателей Украины, лауреат премии им.Натали Забилы журнала Малятко (2008), создал настоящую сокровищница для самых маленьких читателей! Листая страницы этой замечательной книги, малыши легко и быстро выучат буквы и цифры, с удовольствием запомнят добрые забавные стишки. А еще узнают много новых слов и разовьют речь и фантазию!
Що ховається у тілі?
Чудова пізнавальна книга для дітей «Що ж ховається у людському тілі?» від авторки Айна Бестард. Із чарівними скельцями і постером всередині. Якщо подивитеся через кольорові скельця, то виявите безліч деталей, яких не побачити неозброєним оком. Глянувши через зелене скельце можна побачити лише тіло що є ззовні, глянувши через синє — з’являться тисячі деталей, які на перший погляд неможливо побачити. А через червоне скельце відкриються приховані таємниці цього неймовірного механізму, в якому живете.

 

Вы попали на страницу каталога «Развивающая литература». Мотивы покупки книг для детей могут быть разными. Часто родителям не хватает знаний, как развивать ребенка, какие упражнения и методы воспитания использовать, чтобы добиться лучших результатов. В этом случае может помочь развивающая литература. Возможно, вы узнали о новинке, отзывы о которой понравились вам, и вы считаете, что будет хорошо, если она будет стоять на вашей книжной полке. Смотрите, думайте. В интернет – магазине «Книголенд» есть из чего выбрать. 
 
Развивающая литература – это практически проводник вашего ребенка во взрослую жизнь. Читая книги, он учится сопереживать и понимать.  Приключения любимых героев, их поступки останутся с ним на всю жизнь. Особенно если они отмечены храбростью, находчивостью и смекалкой.  Как приятно взять истрепанный томик, который ты прочитал в детстве, ощутить неровности его обложки, запах давности, шероховатость бумаги. Все это дает возможность вновь погрузиться в память тех лет, которые уже не вернуть. 
 
В интернет-магазине «Книголенд» вы можете приобрести развивающую литературу с доставкой по Украине!

Акционное предложение