Быстрый заказ книги

Развивающая литература

На странице:
Сортировать по:
Йога для дітей, Вечірня йога для дітей (у)
Вечiрня йога-гра для дiточок, чия енергiя не вичерпується до самоi ночi!Авторка книжки — засновниця Iталiйськоi асоцiацii дитячоi йоги — пропону комплекс вправ, якi лагiдно пiдготують до сну, допоможуть розслабитися й заспокоiтися, аби добре спалось. Шiстнадцять простих поз-асан покроково поясненi i проiлюстрованi — дiтям неодмiнно сподобається виконувати iх разом iз казковими героями.Завдяки мудростi Давньоi Iндii ваш малюк засинатиме легше i спокiйнiше!
Акционная цена
139,00грн.
97,30грн.
Словничок у малюнках, Моя родина (у)
Словнички у малюнках трьома мовами: - українська- англійська - німецька
Солнце. Солнечная система
Благодаря этой книге вместе с главными героями Алисой и Оливером дети смогут открыть тайны нашей самой ближайшей звезды! Внутри книги вы сможете найти ответы на все вопросы, которые дети задают про Солнце - от его размеров, силы солнечных лучей до солнечного затмения, скорости света и других интереснейших явлений.
Друковані літери (Крок за кроком)
«Крок за кроком. Друковані літери» це чудові прописи для дітей. З цим виданням дитина легко вивчить алфавіт , навчиться правильно писати друковані та прописні літери і цілі слова. А малюнки допоможуть займатися веселіше.
Стежками природи, Комахи й інші маленькі істоти (у)
Не всі дрібні істоти, які сновигають, метушаться, повзають чи літають, є комахами. Відрізнити комах допоможе цей польовий довідник, створений спеціально для юних дослідників природи.
Несподівана природа, Чому пінгвіни не мерзнуть? (у)
Чому тварини пустелі мають великі вуха і світлий колір? Пінгвіни мешкають серед льоду й снігу, чому вони не мерзнуть? Чи можуть тварини жити у скелястих горах? Авжеж так! Природа попіклувалася, щоб кожна істота могла пристосуватися до свого середовища. Гайда у подорож світом по глибинах океанів, барвистих джунглях й величних гірських вершинах. Зустрінемо найдивовижніших тварин і рослини та дізнаємося, як вони пристосовуються до різних природних умов.
Математика. Тренажер
Для першачківХочете розвинути здібності дитини, виявити в неї нові таланти і швидко та якісно підготувати її до шкільних занять?Наш тренажер — саме для вас! Дитина навчиться писати цифри, рахувати, а ще штрихуватиме, розфарбовуватиме, обводитиме малюнки за контуром. Маленький розумник набуде необхідних навичок та відпрацює їх, розвиватиме дрібну моторику, мислення, увагу і фантазію.
Пчелы. О чем говорят животные
В легкой, веселой форме книга знакомит с интересными фактами из жизни пчел. Она расскажет, жили ли пчелы при динозаврах, почему их любили египетские фараоны и французский император Наполеон, где расплачивались монетами с изображением пчелы, бывают ли пчел
Кумон, Учимо числа від 1 до 10 (у)
KUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах. Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять. Дитина самостійно справляється з ігровими завданнями, які поступово ускладнюються.
А ти можеш? , Гратися як... (у)
Дізнайтеся про такі поняття, як:- далеко і близько- великий і маленькийграючи зі смішними тваринами.Відкрийте книгу - і ви вже у грі!
Тести малюкам з ігровими завданнями 3+
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 3 років на увагу, пам’ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим іще треба попрацювати. Крім того, тут описана велика кількість різноманітних ігор, у які можна гратися вдома й під час прогулянки.
Азбука. Крупные буквы. Обучающие задания
Вашему ребенку пора учить буквы и осваивать чтение? Вам поможет это красочное издание — азбука с крупными буквами и замечательными иллюстрациями, в которой нет повторяющихся слов. Буквы в книге даются в алфавитной последовательности. Слова разбиты на слоги и снабжены ударением.Книга адресована дошкольникам и их заботливым родителям.
Зошит до енциклопедії. Світ і його таємниці, Жизнь моря (р)
Море скрывает множество тайн. Давай открывать их вместе! Что внутри тетради?- Увлекательные головоломки: потренируй свою смекалку!- Яркие наклейки: с ними учиться веселее!- Интересные факты: узнай о жизни моря еще больше!
10 іс-то-рій по скла-дах , Розумна Мурка (у)
«10 історій по складах» — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвивати мислення, фантазію, почуття гумору та, звісно ж, навички читання.Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Розвивалочка, С мышонком Мишей 3-4 года (р) (+70 наклеек)
Это уникальное пособие охватывает самые важные знания и умения, которыми должен овладеть ребенок в возрасте 3-4 лет. С помощью игровых заданий ребенок расширит свой словарный запас, приобретет важные знания об окружающем мире, а также потренирует внимание и сможет смастерить поделки своими руками.Издание может использоваться во время индивидуальной работы родителей с детьми, а также в дошкольных учреждениях различного типа.
Знайди, назви, покажи. Кольори
Знайди, назви, покажи. Кольори
Відкриваємо світ, Космос (у)
Енциклопедія Космос для молодших школярів. Книга у зрозумілій і цікавій формі познайомить юного читача з космосом. За допомогою енциклопедії школяр зможе дізнатися безліч цікавих і корисних фактів. На кожному розвороті на дитину чекають цікаві факти, завдання або запитання і яскраві ілюстрації.
Кумон , Відмінності (у)
KUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах. Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять. Дитина самостійно справляється з ігровими завданнями, які поступово ускладнюються.
Лісові звірятка (СуМ)
Хто живе в лісі? Хто це ховається за ялинками, соснами, дубами, зеленими кущами та в «підземних ходах» під лісовими галявинками? Лісові звірятка — такі різні й такі цікаві! Он білочка стрибає по гілках, дятел навіщось стукає по стовбуру дерева, та з такою силою і так голосно, що їжачок аж згорнувся в колючий клубочок.Кріт і борсук раптом висунули свої цікаві мордочки з нірок, а бобер із шумом «спиляв» чергову колоду — у нього повним ходом йде будівництво. Ось так лісові мешканці живуть своїм життям. А наша книжка із серії «Світ у малюнках» відкриває малюкові цей дивовижний лісовий світ. І тоді фантазія і творча уява малюють у свідомості малюка різні пригоди лісових звіряток з великих яскравих малюнків цієї книжки. А відтак у дитини зароджуються допитливість, бажання дізнатися …
Лісові тварини. Багаторазові прописи
Чудова серія яскравих розмальовок - багаторазових прописів для дітей! Всі діти люблять малювати і не завжди це роблять в альбомах, іноді творчі малюнки батьки знаходять на шпалерах, холодильнику на дверях та підлозі, але вихід є! Щоб потренувати маленькі пальчики, не потрібно купувати все нові й нові прописи. Купуйте багаторазові прописи і дитина буде навчатися і розважатися, бо це цікаво написати, стерти і знову можна писати. Сторінки прописів мають спеціальне покриття, яке дозволяє стирати написане і пробувати знову. Дитина не буде боятися помилитися, і процес навчання перетвориться на веселу гру. Малювати можна без кінця, обводити букви і цифри та розмальовувати веселі картинки. Різноманітні завдання допоможуть дитині без проблем опанувати навички письма, від простеньких г …

 

Вы попали на страницу каталога «Развивающая литература». Мотивы покупки книг для детей могут быть разными. Часто родителям не хватает знаний, как развивать ребенка, какие упражнения и методы воспитания использовать, чтобы добиться лучших результатов. В этом случае может помочь развивающая литература. Возможно, вы узнали о новинке, отзывы о которой понравились вам, и вы считаете, что будет хорошо, если она будет стоять на вашей книжной полке. Смотрите, думайте. В интернет – магазине «Книголенд» есть из чего выбрать. 
 
Развивающая литература – это практически проводник вашего ребенка во взрослую жизнь. Читая книги, он учится сопереживать и понимать.  Приключения любимых героев, их поступки останутся с ним на всю жизнь. Особенно если они отмечены храбростью, находчивостью и смекалкой.  Как приятно взять истрепанный томик, который ты прочитал в детстве, ощутить неровности его обложки, запах давности, шероховатость бумаги. Все это дает возможность вновь погрузиться в память тех лет, которые уже не вернуть. 
 
В интернет-магазине «Книголенд» вы можете приобрести развивающую литературу с доставкой по Украине!