Быстрый заказ книги

Развивающая литература

На странице:
Сортировать по:
Книжка про сміття
Ця книжка про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків. Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І п
Кумон , Учимося розфарбовувати. Зоопарк (у)
KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.
Міні-прописи, Англійська в клітинку (у)
Міні-прописи: Англійська в клітинку (у)
Перші вправи, Рахуємо граючи 6+ (у)
Блокноти зручного формату для старшого дошкільного віку. За допомогою них познайомиться з основними елементами цифр та букв.
Пиши-лічи, Пишемо літери. Письмо 5-6 років (у)
Пиши! Лічи! Грай! Не скучай!Шукаєте книгу, яка допоможе вашому малюкові потренувати пальчики? Вона перед вами! Чому саме ця книга? Тому що в ній: цікаві завдання — дитина буде їх виконувати із захопленням,вправи підібрані за віком — малюк зможе легко з ними впоратися,сучасні картинки — вони пригорнуть увагу,гендерна універсальність — вправи сподобаються і дівчаткам, і хлопчикам. Навчання у формі гри — дитина зохоче займатися сама.У серії є також інші корисні книги для вашого малюка!
Живі сторінки, Лічба (у)
Книжка «Лічба» створена для допомоги дітям у формуванні навичок рахування в межах 10. При цьому незвичайне виконання книги — поділ сторінки на картки, дозволить не заучувати цифри, а зіставляти їх з кількістю предметів та запам’ятовувати за допомогою куме
В гостях у природи, Знакомые насекомые (р)
Эта книга познакомит Вашего ребенка с удивительным и разнообразным миром насекомых. В ней собраны интересные факты о жизни пчел, комаров, мух, бабочек и многих других представителей этого класса. А яркие, живые иллюстрации помогут малышу закрепить полученные знания.
Моя книга природи, На березі моря (у)
Разом із цією книгою ти відкриєш для себе багато цікавого про життя уздовж берега моря... Тож не гаймо часу. Нумо досліджувати їх, друже! 10 сторінок + 2 сторінки з наліпками.
Словничок у малюнках, Овочі та фрукти (у)
Словнички у малюнках трьома мовами: - українська- англійська - німецька
Англійська мова. Тренажер
Для першачківХочете розвинути здібності дитини, виявити в неї нові таланти і швидко та якісно підготувати її до шкільних занять?Наш тренажер — саме для вас!Дитина вивчить англійський алфавіт, потренується писати англійські літери, а ще розфарбовуватиме ма
Кумон , Лабіринти. Тварини (у)
KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.
Абетка, На що схожі букви (у) нова
Абетка — це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. У книжках цієї серії ми зібрали найяскравіші, найпривабливіші ілюстрації, найдобріші, найвеселіші вірші. Ми впевнені, що перші кроки в читанні подарують дитині багато позитивних емоцій
Школа малюків, Мир вокруг нас (р)
Издание поможет ребенку ознакомиться с окружающими предметами и их свойствами, разными природными явлениями и т. д. Задания составлены в игровой форме. На каждой странице тетради малыша встречает гном Проша — главный персонаж всех тетрадей серии. В тетради вы найдете две страницы наклеек. Ребёнок не только сможет отвечать на вопросы и рисовать, но и наклеивать яркие картинки. Издание способствует всестороннему развитию малыша, его логического мышления, мелкой моторики рук, активного словарного запаса. Тетрадь предназначена для детей от трех лет.
Читаємо по складах. Україна, Лісові тварини (у)
Читаємо по складах. Україна: Лісові тварини (у)
10 історій великим шрифтом, Про доброту (у)
10 цікавих історій - це непросто тексти для тренування читання. Вони у доступній формі розкажуть дитині, як важливо бути добрим і вміти дружити, навчать правилам безпеки вдома й на вулиці.Як перейти від читання по складах до дорослих книжок ? Запропонувати дитині цікаві історії, надруковані великими літерами! На маленького читача чекають: ¦ короткі, захопливі історії,¦ великий шрифт,¦ добрі яскраві ілюстрації.
Прописи, А,Б,В (у)
Ваши дети любят рисовать и писать? Вы каждый раз находите детские «послания» в непредсказуемых местах: на обоях, мебели, на полу?.. Вы устали покупать очередную тетрадь или альбом? Многоразовые прописи - находка для вас и вашего ребенка! Потому что: ребенок может рисовать в тетради долго и много, его увлечет процесс вытирания и рисования заново, он изучит цифры, буквы, потренируется в письме, разовьет навыки ориентирования на плоскости и логического мышления.
Живі сторінки, Азбука (р)
Перед вами необычная азбука, которая сделает знакомство с буквами весёлой игрой для малыша! Ведь вместо привычных страничек в этой книжке – переворачивающиеся карточки с буковками и яркими картинками. Играя с книгой, малыш легко выучит буквы, сможет прочи
Кумон , Учимося віднімати. Прості завдання (у)
KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.
Дисней. Перші слова англійською. Учимо чарівні слова з Вінні Пухом. (УА)
Вивчаємо англійську разом з Вінні! Учимося ввічливості із чарівними словами: Дякую!, Будь ласка!, Перепрошую! двома мовами! Учимо напам ять віршики про улюблених героїв. Радіємо яскравим ілюстраціям.
Кошки. Очем говорят животные
В легкой, веселой форме книга знакомит с интересными фактами из жизни кошек. Вы узнаете, почему кошка оставляет след четырех пальцев, а не пяти, зачем ей органы чувств, какие открытия о семействе кошачьих ученые сделали за последнее время, чем прославилис

 

Вы попали на страницу каталога «Развивающая литература». Мотивы покупки книг для детей могут быть разными. Часто родителям не хватает знаний, как развивать ребенка, какие упражнения и методы воспитания использовать, чтобы добиться лучших результатов. В этом случае может помочь развивающая литература. Возможно, вы узнали о новинке, отзывы о которой понравились вам, и вы считаете, что будет хорошо, если она будет стоять на вашей книжной полке. Смотрите, думайте. В интернет – магазине «Книголенд» есть из чего выбрать. 
 
Развивающая литература – это практически проводник вашего ребенка во взрослую жизнь. Читая книги, он учится сопереживать и понимать.  Приключения любимых героев, их поступки останутся с ним на всю жизнь. Особенно если они отмечены храбростью, находчивостью и смекалкой.  Как приятно взять истрепанный томик, который ты прочитал в детстве, ощутить неровности его обложки, запах давности, шероховатость бумаги. Все это дает возможность вновь погрузиться в память тех лет, которые уже не вернуть. 
 
В интернет-магазине «Книголенд» вы можете приобрести развивающую литературу с доставкой по Украине!