Быстрый заказ книги
Книжный каталог
 
 

Приключения

Вид: Список / Витрина
На странице:
Сортировать по:
Хроніки шукача світів, Гор …
Это история о человеке по имени Карл Фридрих Донхаузер, который называл себя сыном великого натуралиста Вильгельма фон Гумбольдта. Вместе со своими верными спутниками он не раз наведывался в самые глухие и неисследованные уголки Земли, стирая одно за другим с карты «белые пятна», открывал неведомые миру народы и племена, завязывал дружбу с невероятными существами, отыскивал фантастич …
99,00грн.
Куди зникло море
Велика кротяча родина зібралася в далекі краї – туди, де тепло і росте виноград, з якого на зиму можна заготувати багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися тільки Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям не лячно самим, бо ж у них є друзі – бобреня Загата, білки Жужіка та Ержіка, – з якими кожен день сповнений несподіванок і пригод. Тим паче, що до Букового лісу завітал …
149,00грн.
Филипок (ШКИ)
Вашему вниманию предлагается красочно иллюстрированный комплект Новогодняя коллекция шедевров книжной иллюстрации - детям.
185,00грн.
Мінімакс - кишеньковий дра …
Казкові пригодницькі повісті про школярів, які опиняються у різних незвичайних, а часом і нелегких ситуаціях, виходити з яких їм допомагає дружба, сміливість і винахідливість.
89,90грн.
Томасина
Розповідь про маленьку дівчинку, в якої померла мати, і яка всю свою любов віддавала кішці. Але кішка її загинула, і дівчинка не знає, як буде жити без неї… Ця книжка про те, як важко жити і маленькій, і дорослій людині без доброти і співчуття, а також про любов і вірність. Тільки любов здатна сотворити чудо, чиста, щира любов, яка може перемогти навіть смерть. Для середнього шкільного віку.
155,00грн.
Истории в картинках, На же …
Вам приходилось когда-нибудь не спеша прогуливаться большим городом? Жизнь здесь кипит круглосуточно, а на улицах постоянно происходят какие-то интересные, а порой даже забавные события. Мы предлагаем вам совершить прогулку по центру большого города и самому посмотреть на то, что там происходит. Надеемся, это будет увлекательное приключение.Яркие рисунки со множеством интересных дета …
39,90грн.
Танок чугаистра
Уночі, посеред лісових нетрів, ти стоїш і з останніх сил стискаєш у долоні квітку папороті. А довкола все кричить, виє, насуває... Саме така ніч випала Іванкові, Лільці й Васькові, коли вони пішли до лісу рятувати.. . знайомого чугайстра.
71,90грн.
Сюрпризы малыша Николя
Новые истории из жизни маленького французского школьника Николя и его друзей.Эта шумная ватага сорванцов никогда не скучает – гоняет в футбол, ходит в зоопарк, кино и цирк, путешествует, случается, дерётся и ссорится, но потом непременно мирится.В общем, эти озорники весело проводят время!
99,00грн.
День, коли олівці повернулись
Ледве вгамувавши скривджені почуття одних олівців, які погрожували піти від Дункана, хлопець віч-на-віч опинився з іншими, яких треба було негайно рятувати. Поламані, розплавлені на сонці, залишені в готелі далекої країни — всі вони — Дунканові улюблені олівці. Певна річ, всі олівці прагнуть якомога швидше повернутися до своєї рідної коробки.
99,90грн.
Одиниця з обманом, повісті й оповідання
Збірка улюблених шкільних повістей живого класика української дитячої літератури - Всеволода Нестайка.
169,00грн.
Велика втеча дідуся
Это история о мальчике Джеке и его дедушке. Когда-то он был пилотом Королевских военно-воздушных сил Великобритании. Однажды, семья заметила, что у дедушки проблемы с памятью. Все началось с мелочей, он забыл выключить воду, сделал чай и забыл выпить, а на столе уже стояла длинная шеренга из кучи чашек. Далее он начал забывать какой сегодня день и год, или жива его жена Петти. Самым  …
162,90грн.
Джеймс і гігантський персик
...Так сталося, що маленький Джеймс мусить жити разом зі своїми злющими тітоньками - тіткою Шкваркою і тіткою Шпичкою, які постійно коверзують і знущаються з нього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, і життя Джеймса та його тітоньок докорінно змінюється... Як завжди, динамічна, тривожна й безмежно весела повість одного з найпопулярніших англійських письменників не залишає мі …
107,90грн.
Три мушкетери
У романі органічно втілені творчі принципи письменника, стильові особливості історико-пригодницького роману, які він започаткував і розвинув. У романі відображено історичні події за Людовіка ХІІІ (1610–1643). Історія для Дюма — це лише сукупність фактів і подій, на підставі яких можна створити цікавий динамічний сюжет.
79,90грн.
Усі пригоди Лоли, Лола и е …
Новая книга из серии о Лоле от писательницы Изабель Абеди рассказывает о самой Лоле и единственной свидетельнице (изд. РАНОК). Книголенд рекомендует эти книгу всем любителям приключений о Лоле - Вы не будете разочарованы! Достаточно купить Лолу и единственную свидетельницу, начать ее читать - и Вы обзаведетесь новыми интересными друзьями.Так о чем же эта новая история о Лоле от автор …
79,90грн.
Необыкновенные приключения …
Росмэн-пресс, Москва
62,90грн.
Футбольний матч тривалістю в літо
Цього літа Фосто вирушає з татом (і своїм м’ячем) у велику навколосвітню подорож. Одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький! Це перше всесвітнє турне, яке Фосто ніколи не забуде.
129,00грн.
Відкриття Америки
Цей комікс про те, як Джеронімо Стілтон зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами — котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати в минуле, щоб змінювати історію......Цього разу Терсілла, Котордон III та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик — столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італі …
129,90грн.
Джуді Муді стає знаменитою
Усі діти довкола Джуді Муді уже хоч трішечки знамениті, а Джесіка Фінч навіть стала Королевою правопису. Також Джуді виявила, що тато переміг у радіовікторині, мамине фото надрукували в газеті, а братика показували по телебаченню. У дівчинки з’являється мета — стати знаменитою. Який шлях вона обере, і чи допоможуть їй друзі? Читайте у другій повісті про пригоди веселунки Джуді Муді.
69,90грн.
Недоторка (Перше кохання)
Одинокая девочка идёт по тротуару. Под зонтом. Совсем одна. Тёмненькая такая. И дорожка перед ней тёмненькая. Зонт что надо — огромный зонт. На него с неба валятся цветы. Много всяких: ромашки, васильки, маки. Яркие, красивые, живые. Сыплются, бьются о чёрную ткань, отскакивают и падают по сторонам. Но цветы, если уж на тебя их кто-то сыплет, должны сыпаться на голову, а не  …
119,00грн. 59,50грн.
SAVE 50%
Приключения муравья Яськи  …
Книга Андрея Исакова Приключения муравья Яськи на примере маленького муравья Яськи, который отправляется в далекое чрезвычайное трудное путешествие, чтобы спасти от смерти своего дедушку и других родственников, учит малышей доброте, храбрости, уважению к старшим. Автор также подчеркивает, что настоящая крепкая дружба способна преодолеть любые невзгоды.
59,90грн.
Отзывов: 3

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлен большой ассортимент книг о приключениях. Многие из нас в детстве зачитывались историями захватывающих путешествий любимых героев, которые, несмотря на опасность, всегда добивались своих целей, и делали это смело, ярко и  увлекательно. 
Книги о приключениях представлены в нашем интернет магазине такими авторами как: Жюль Верн, Джек Лондон, Александр Дюма, Роберт Льюис Стивенсон и другие. 
 
Как жаль,  что уже не осталось необитаемых островов и непокоренных вершин, потому что, начитавшись книг о приключениях, хочется открывать новые земли или на худой конец осваивать новые территории. 
 
Если вы устали от рабочих будней и выходных на диване, если вы ищете, чем себя занять – читайте книги о приключениях. 

Акционное предложение
5475536896