Быстрый заказ книги

Приключения

На странице:
Сортировать по:
Квітка сонця
У книзі зібрано найцікавіші твори письменника для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки.
Книги Штефані Далє , Таємниця Ягідного лісу (у)
Книга-картинка європейської художниці та авторки Штефані Далє для читання та розглядання.Фея Суничка розгублена. Її чарівна паличка зникла, а її суниці раптом стали синього кольору. Як таке могло статися? А тут ще в Ягідному лісі з’явився таємничий пан Лиходій, якого бояться всі навколо. Можливо, чарівна паличка у нього? Ягідна фея вирішує з’ясувати це і разом з друзями вирушає назустріч пригодам.До серії «Книги Штефані Далє» для дітей від 3 років входять: «Таємниця Ягідного лісу», «Ягідне чаклунство», «У променях сонця».Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.
Матильда
Матильда» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Матильда — геніальна дитина, проте її родичі так не вважають. Для них вона — зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених і зациклених на собі родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул... 1988 року «Матильду» було визнано найкращою книжкою для дітей.
Приключения барона Мюнхаузена
Приключения барона Мюнхаузена
Капітан Фокс 2т. Привид Семи Морiв
Цікаво, чому на оці капітана Фокса чорна пов’язка? І чому він так сумно вдивляється в нічне море? Серце пірата щось приховує. Зовсім незабаром маленький Ріккі Рет розгадає таємницю. Якось місячної ночі він здибається із загадковою істотою, яка підніметься з глибин Семи Морів…Книга з наліпками!
Диво (укр)
Головний герой роману «Диво» — п’ятикласник на ім’я Огест Пуллмен, хворий на рідкісну хворобу. Риси обличчя хлопчика наче переплутані. Зазвичай це викликає в людей жах... Аж ось дитина потрапляє до звичайної школи, де на неї чекають нові труднощі, знайомства та ще багато чого. Читачі дізнаються, що почуття гумору й дружба можуть створити справжнє диво.
Комп і компанія
Захоплюючий та короннований роман авторки Анни Коршунової. Це розповідь про дружбу. І про дитинство. І про реальний світ. І про те, що завжди, в усі часи — середньовічні чи цифрові — дитинство завжди оптимістичне, позитивне, і діти однаково прагнуть зрозуміти світ навколо й знайти однодумців.
Романи для дівчаток, Леді Джейн (у)
«Леді Джейн» - пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози - недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі - завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.Художник Семякіна О. А. Перекладач укр. Кожушко О. М.
Климко
Повість «Климко», низку оповідань, а також казки, включені до цієї збірки, по праву можна назвати маленькими шедеврами. Зі сторінок книги постають «обпалений» війною, світлий хлопчик Климко, самотня старенька бабуся Вуточка, що з надією чекає повернення з армії своїх синів, працелюбний і безкомпромісний юнак Іван Срібний, багато інших персонажів. Письменник змальовує правдиву картину життя того часу з його радощами, великими і малими людськими проблемами, багато з яких до цього часу належним чином не осмислені й не вирішені. Герої творів Григора Тютюнника стають нам до болю рідними і залишаються в серці на все життя.
Необыкновенные приключения Карика и Вали (ЧЛУ)
Книги этой серии, без сомнения, займут достойное место в библиотеке школьника – в серию входят хрестоматийные произведения, включённые в программу начальной и средней школы и в программу внеклассного чтения.Все книги этой серии учитывают требования федер
Пригоди Шкарпетика, Битися — це погано! (у)
Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк зможе засвоїти правила поведінки з іншими дітьми та дорослими. Із героями книги «Битися – це погано!», одного дня трапилося дещо н
Фактор кохання
Главные героини книги — девченки Патриция и Магда — мечтают о пылкой романтической любви. Каждая из них находит себе парня-друга по-своему: кто в реальной жизни, фактически по соседству, а кто в неоглядном интернет-пространстве. И хотя события, временами бурные и таинственные, развиваются по-разному, однако девушек, как и современных подростков, волнуют те же острые вопросы: как «разгадать» своего друга? Как побороть собственные страхи и комплексы и проявить чувства? Как быть самими собой и принимать всех такими, какие они есть?
Романи для дівчаток, Энн из усадьбы Зеленые крыши (р)
Романи для дівчаток: Энн из усадьбы Зеленые крыши (р)
Нескінченна історія
До хлопчика Бастіана потрапляє книжка Нескінченна істо­рія, з якої він довідується про чарівну країну Фантазію, про дивовижних жителів цієї країни та про смертельну небезпеку, яка загрожує існуванню Фантазії. Гортаючи сторінки книги Бастіан довідується, що врятувати Фантазію може лише той, хто придумає нове їм’я володарці країни – Дитинній царівні, а зробити це може той, кого має знайти житель країни Фантазії, хлопчик Атрейо. Але це тільки початок цієї казкової історії. Попереду багато таємниць та випробувань...
Розкажу тобі, мамо. Що роблять коти
Життя гладкого Грубіяна дуже передбачуване й спокійне. Воно котиться (дослівно!) від миски до канапи й назад. Та якось люди вирішують, що Грубіянові потрібен хтось, хто примусить його рухатися... і родина збільшується, у ній з’являється руда кицька Жабка з котячого притулку.«Розкажу тобі, мамо, що роблять коти» - це неймовірно кумедна ілюстрована історія для всіх, без винятку, любителів котів, і разом з тим – перша котяча енциклопедія для маленьких читачів, які не зможуть відірватися від пригод Жабки, Грубіяна та їхніх друзів. До того ж, це чудова нагода навчитися доглядати за тваринами. На вас чекають завдання, які розвивають спостережливість, а ще – можливість відшукати заховані деталі.Невдовзі ви й самі переконаєтеся: один кіт – це добре, а двоє – краще! От тільки... мож …
Таємниця козацької шаблі
Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з явилася Машка - пошарпаний, але все ж нічогенький автомобільчик. А далі... привид повідомив, що старовинна реліквія у небезпеці, - і почалися шалені перегони, небезпечна, сповнена містики і захвату мандрівка замками України у пошуках козацької шаблі...Ця пригодницька повість Зірки Мензатюк рекомендується для читання у шкільній програмі з української літератури учнями п ятих класів.
Медвежонок по имени Паддингтон
Был канун Рождества 1956 года. Не очень известный писатель по имени Майкл Бонд в большом лондонском магазине наткнулся на никому не нужного игрушечного медвежонка. Бонд купил мишку и назвал Паддингтоном — в честь близлежащего вокзала. А потом появило
Вельветовый Кролик, или Как игрушки становятся настоящими
Каждая игрушка, будь то красивая кукла, деревянная лошадка или заводная машинка, мечтает стать настоящей. Но такое не происходит по мановению волшебной палочки, и Вельветовый Кролик однажды узнал эту тайну от старого и мудрого друга. Если хочешь стать настоящим, нужно, чтобы тебя по-настоящему полюбили. Тогда волшебство детской комнаты исполнится и... случится чудо.
Истории в картинках, На пиратском корабле (р)
В книге из серии Истории в картинках Вы найдете: захватывающие истории, красочные картинки, интересные творческие и логические задания, Книга поможет ребенку развить: внимательность, зрительную память, логику, фантазию.
Как приручить дракона. Кн.1
Если вы вдруг не знаете, то в старину у каждого уважающего себя викинга был свой дракон. Другие народы использовали в качестве домашних животных собак, лошадей и прочую скотину. А викинги — драконов. Но для начала юный викинг должен был поймать своего дракона, что само по себе не просто. А потом — приручить его. Что еще сложнее. Все вместе называется — испытание драконьим воспитанием. Того, кто его не пройдет, изгоняют из племени. Когда Иккинг, сын вождя племени Лохматых Хулиганов и самый немускулистый юный викинг на острове Олух, отправился ловить своего дракона, он не надеялся, что пройти испытание будет легко. И не подозревал, что им с Беззубиком предстоит стать героями!

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлен большой ассортимент книг о приключениях. Многие из нас в детстве зачитывались историями захватывающих путешествий любимых героев, которые, несмотря на опасность, всегда добивались своих целей, и делали это смело, ярко и  увлекательно. 
Книги о приключениях представлены в нашем интернет магазине такими авторами как: Жюль Верн, Джек Лондон, Александр Дюма, Роберт Льюис Стивенсон и другие. 
 
Как жаль,  что уже не осталось необитаемых островов и непокоренных вершин, потому что, начитавшись книг о приключениях, хочется открывать новые земли или на худой конец осваивать новые территории. 
 
Если вы устали от рабочих будней и выходных на диване, если вы ищете, чем себя занять – читайте книги о приключениях.