Быстрый заказ книги

Приключения

На странице:
Сортировать по:
39 ключів Кехіли проти Весперів, Не довіряй нікому (у) кн.5
Коли сім членів їх сім ї були викрадені, тринадцятирічний Ден Кехілл і його старша Емі були готові боротися за їх життя. Але вороги з клану Веспер виявилися невловимими. Вони завжди залишаються в тіні, ліквідуючи Кехілл по одному. І тепер Веспер завдали їм нищівного удару, який вразив сім ю Кехілл в саме серце. Виявилося, що в їхньому колі працює кріт, засланий Весперами. Емі і Ден повинні з ясувати, хто зрадник, інакше наступний заручник помре. У них лише кілька днів, щоб з ясувати це і врятувати рідних.
96,00грн.
Чарівні окуляри. Правдиво-фантаст. повість про надзвичайні пригоди київських школярів (БШН)
У новій правдиво-фантастичній повісті лауреата літературної премії імені Лесі Українки, славного українського казкаря Всеволода Нестайка розповідається про веселі пригоди київських школярів.
49,90грн.
Бабця-бандитка
Знайомтеся, це Бенова бабуся. Вона наче зійшла зі стоінок підручника: товсті окуляри, сиве волосся, латки на закасаних рукавах, та виявляється що вона... міжнародна злодійка, викрадачка коштовностей!
129,00грн.
Грицева шкільна наука
Грицева шкільна наука» — не лише одна з літературних перлин Івана Франка, а й найважливіший твір для «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», адже саме це оповідання дало назву нашому видавництву. Проілюстрував книжку молодий, але вже знаний художник Олександр Продан, який народився в Горішніх Плавнях, а живе в Києві.
155,00грн.
Щоденник слабака. Кн. 4 Канікули псу під хвіст
Настали літні канікули – погода чудова, і всі діти веселяться надворі. А де ж Ґреґ Гефлі? Вдома, грається у відеоігри за запнутими шторами. Ґреґ не приховує, що йому «більше до вподоби приміщення», він живе у своїй найкращій літній фантазії: жодних обов’язків і жодних правил. Але Ґреґова мама інакше уявляє собі ідеальне літо…
169,00грн.
Приключения доисторического мальчика (ЧЛУ)
Эта удивительная повесть перенесёт читателя на 25 тысяч лет назад.Научных данных о том периоде крайне мало, но благодаря неудержимой фантазии автора повесть настолько достоверна и убедительна, что читатель словно своими глазами видит мальчика Крека, учас
69,90грн.
Сіль для моря або Білий кит
Ці двоє ніколи б не заговорили, якби не море. Дивакувата жінка, прикута до інвалідного візка, та зацькована чотирнадцятирічна дівчина. Проте у світі соцмереж, де самогубство найпростіший вихід, жодна зустріч не випадкова. Зрештою, кити викидаються на берег лише тоді, коли в морі забагато солі…
119,00грн.
Мора-Мрукс. Дракон може й не знати Кн. 2
У школі Мора-Мрукс ще ніколи не відбувалося стільки важливих та інтригуючих подій. Учні і, найголовніше, вчителі схвильовані приїздом верховного міністра Марргарет Фарргор. У цей самий час у школі з’являється новий викладач, а місто Вермонстр окутує найсильніший туман. Чи пов’язані між собою ці події, чи це просто випадковий збіг? Кіра, Олеся і Вероніка разом з новою подругою Ганною намагаються все з’ясувати й дізнатися про своє минуле.Це друга книжка знаменитої серії «Мора-Мрукс»!
109,90грн.
Хроніки шукача світів , Місто заклиначів дощу (у) кн.1
Це історія про людину на ім’я Карл Фрідріх Донхаузер, котрий називав себе сином великого натураліста Вільгельма фон Гумбольдта. Разом зі своїми вірними супутниками він не раз навідувався до найвіддаленіших і найменш досліджених куточків Землі, стираючи одну за одною з карти «білі плями». Він відкривав невідомі світові народи й племена, зав’язував дружбу з неймовірними істотами, відшукував фантастичні скарби і звідав при цьому просто-таки грандіозні пригоди.
59,90грн.
Усі пригоди Лоли, Аплодисменти для Лоли (у) кн.4
Лола — дівчина-кішка. Вона не лише супергероїня, яка рятує світ від абсолютного зла, але й талановита кіноактриса, котра викликає захват у глядачів своїм драматичним талантом. На жаль, усе це відбувається лише ночами, коли Лола не може заснути й поринає у світ своїх фантазій. Вдень же вона — Білосніжка у шкільній виставі. Шлях до слави, як відомо, ніколи не буває простим. Але цілком несподівано Лолу та її найкращу подругу Фло запрошують пройти кастинг на головні ролі у фільмі «Дочки Дракули»! І вчорашня дівчина-кішка вже бачить себе в ролі дочки знаменитого на весь світ вампіра…
79,90грн.
Старша сестра, чужий брат
Старша сестра, чужий брат. Історії з життя дітей. До книги увійшли: - Чужий брат - Синя бляшана скринька - Іграшковий пістолет - Старша сестра - Один день із життя командира Вальтера - Щоденник Луїзи - Страшний сон - Мама Бото - Дідусева історія - Татусева таємниця - Мемет Пауль Маар - відомий дитячий письменник, народився 1937 року в м.Швайнфурт (Німеччина). автор численних романів, віршів, сценаріїв до кінофільмів і театральних пєс.
49,90грн.
Принцеса яка аж ніяк не принцеса
Зачарована принцеса, яку іноді можна зустріти в дитячому садочку, сама зачарує кого завгодно. І якщо деякі дорослі вже не літають на повітряних кулях, не гойдаються на гойдалках, не ліплять пасочки, не їдять квіти бузку з п’ятьма пелюстками, не приносять додому кошенят та цуценят і не стрибають на ліжках — значить, саме час звернутися до неї по допомогу. Будьте певні — чари здійсняться. Ото буде втіха!
99,00грн.
Вовк Казан — відданий друг
Це один з найвідоміших творів американсь­кого прозаїка та захисника довкілля Джеймса Олівера Кервуда, який належить до золотого фонду пригодницької літератури. Продовжуючи кращі традиції Джека Лондона, Дж. О. Кервуд розкриває внутрішній світ тварини, дивлячись на світ її очима. Письменник надзвичайно майстерно зумів пе­редати психологію головних героїв повісті — Казана, на чверть вовка, на три чверті собаки, та його вірної супутниці Сірої Вовчиці. Через своє походження Казан розривається між двома світами — світом людей та світом тварин. Боротьба двох начал ні на мить не припиняється, змушуючи читача хвилюватися за долю цього неймовірно благородного красеня, безжалісного до всіх, хто порушує його права, й турботливого до тих, хто йому небайдужий.
59,90грн.
Чарівний талісман. Повісті
До книжки відомого українського письменника Веволода Нестайка увійшли повісті, написані для школярів молодших і середніх класів. Дивовижні пригоди ваших ровесників, котрі потрапляють у карколомні ситуації, що виявляють і кращі, і гірші якості їхніх характерів і спонукають до роздумів і переосмислення багатьох усталених понять, формуюь особисість! Знаходьте в собі Людину! Для широкого кола читачів.
69,90грн.
Школа чарівних тварин, Школа чарівних тварин (у) кн.1
Серія книжок «Школа чарівних тварин», до якої входить чотири книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але це тільки на перший погляд звичайну, насправді ж у цій школі ховається таємниця: той, кому пощастить, знайде найкращого друга у світі – чарівну тварину. Тварину, яка вміє говорити. Але тільки з тобою…
79,90грн.
Книги Штефані Далє , У променях сонця (у)
Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для спільного читання дітей разом із дорослими. Ягідна фея Суничка завжди потрапляє у пригоди. Разом із друзями вона викриває таємничого крадія суниць, допомагає землерійці Ірмі й квітковій феї Беллі. Як чудово, що друзі завжди поруч! Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії Ягідного лісу», «Веселий жаб’ячий концерт», «Театр тіней на дереві кажанів».
119,00грн.
Папа, мама, бабушка и восемь детей в деревне, или Маленький подарок Антона
В сборник «Папа, мама, бабушка и восемь детей в деревне, или Маленький подарок Антона» входят три повести из знаменитого цикла Вестли о дружной многодетной семье.Повести «Каникулы в хлеву», «Маленький подарок Антона» и «Бабушкина дорога» рассказывают о т
239,00грн.
Моллі Мун і мистецтво перетворення
Батьки вирішили «підтягнути» близнюків Моллі та Міккі в навчанні й найняли для них виховательку щ кмітливу леді, яка везе дітей на цікаву «екскурсію». Та несподівано новенька пані виявляється зовсім не вчителькою, а... підступною чаклункою. І їхня «екскурсія» обертається шаленою і небезпечною пригодою,із захопливими перетвореннями!Для дітей середнього шкільного віку.
199,00грн.
Пригода в кукурузі (Улюблені книжки)
До пропонованої книжки ввійшли найкращі оповідання класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка, які публікувалися в періодиці та включалися до різних збірок протягом десятків років. Поринаючи разом із маленькими героями оповідань у захопливі пригоди, юний читач пізнаватиме світ і дізнається, як відрізнити правду від кривди, як залишитися оптимістом у найскладніших ситуаціях, а головне — що таке справжня дружба. Для дітей молодшого шкільного віку.
119,00грн.

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлен большой ассортимент книг о приключениях. Многие из нас в детстве зачитывались историями захватывающих путешествий любимых героев, которые, несмотря на опасность, всегда добивались своих целей, и делали это смело, ярко и  увлекательно. 
Книги о приключениях представлены в нашем интернет магазине такими авторами как: Жюль Верн, Джек Лондон, Александр Дюма, Роберт Льюис Стивенсон и другие. 
 
Как жаль,  что уже не осталось необитаемых островов и непокоренных вершин, потому что, начитавшись книг о приключениях, хочется открывать новые земли или на худой конец осваивать новые территории. 
 
Если вы устали от рабочих будней и выходных на диване, если вы ищете, чем себя занять – читайте книги о приключениях.