Быстрый заказ книги

Приключения

На странице:
Сортировать по:
Енн із Інглсайду
Дев’ять років минуло після переїзду Енн та її невеличкої сім’ї з милого Дому Мрії в нове житло — просторий і сповнений веселих та сумних історій Інглсайд. Енн стає щасливою матір’ю шістьох дітей, дружних і дуже різних особистостей. Тут вони, оточені щоденною любов’ю й турботою, ростуть, мріють, бавляться, вигадують нові світи, знаходять і втрачають друзів та вчаться відрізняти правду від облуди. Енн тим часом готується відпустити їх одного дня в чужий, і бентежний, але надзвичайно цікавий світ, вчиться на власних помилках і вкотре усвідомлює свою любов до найдорожчих людей у житті.
Софийка идет в школу
Наконец-то! Софийка идет в школу! Она так долго этого ждала. Но перед тем, как Софийка станет настоящей школьницей и получит подарок для первоклассника, ее ждет немало приятных моментов...Истории о веселой и любознательной девочке Софийке помогут вам открыть ребенку окружающий мир и привить ему любовь к чтению. Вместе рассматривайте книги с яркими иллюстрациями и обязательно читайте вслух, ведь такое совместное чтение...- сближает родителей и детей,- развивает речь ребенка,- пробуждает в ребенке радость от познания всего нового.
Лотта та її катастрофи. Наскільки все куме-е-едно
Зустрічайте другу книгу серії «Лотта та її катастрофи» «Наскільки все куме-е-едно» від сучасної німецької дитячої письменниці Аліс Пантермюллер й відомої художниці Даніели Коль! Чи вдасться Лотті з її найкращою подругою Шаєн побороти ансамбль БАРАНИЦЬ та РОКЕРІВ і що при цьому трапиться куме-е-едного читайте у цій книзі. Химерні пригоди тривають! Новинка припаде до смаку дітям та дорослим, які люблять читати, полюбляють веселі пригоди й готові до захопливого читання та невпинного реготання! Вперше українською мовою!
Шкарпеткожери повертаються
Шкарпеткожери повертаються. Дуже смішна книжка. У кожному будинку живуть Шкарпеткожери, тільки люди про це не підозрюють. Підозрюють деякі вчені, що їх вивчають. Шкарпеткожери самі схожі на шкарпетки, вміють розтягуватися і зливатися з місцевістю, як хамелеони. Майже всі вони, за винятком декількох гангстерів, шанують головний закон: брати тільки одну шкарпетку з пари. Завдяки поетові і письменникові Павлу Шрут і ілюстраціям Галини Міклінової шкарпеткожери вже влаштувалися майже в кожному будинку.Шкарпеткожери повертаються – автор Павел Шрут, видавництво Школа. Ні братів, ні сестер у Хихотунеця не було, а батьків він не бачив вже три роки. Жив він у пана Варжінеца зі своїм дідусем. Тато і мама дуже любили Хихотунеця, але уболівали за всіх шкарпеткожерів на білому світі. Допом …
Астерикс из Галлии, (Астерикс)
Астерикс и Обеликс – пожалуй, самые знаменитые герои комиксов, об их приключениях написано более 30 историй, авторами которых являются известный французский писатель Рене Госинни и его соотечественник художник Альбер Удерзо.
Папа, мама, бабушка и восемь детей в Дании
Помните замечательную книжку Папа, мама, бабушка, восемь детей и грузовик? Ну так вот: теперь у вас в руках новый сборник увлекательных повестей о дружном и весёлом семействе, в котором ни минуты не бывает тихо.Норвежская писательница Анне-Катрине Вест
Бланкі поспішає на допомогу
А ти вiриш у дива? Так? Тодi одного разу до тебе неодмiнно прилетить чарiвний захисник! Адже цi милi крилатi звiрятка завжди приходять на допомогу тим, хто вiрить у диво. Iсторiї про добрих i вiрних, сміливих і веселих ферігардів чекають маленьких читач
Вулиця Широка
Маленька Саллі збирається йти по закупи. Вона має довгий список: треба купити жовті ружі, шлангу для калюжі, гроно виноградне, ролики доладні, пташку какаду, жерстяну дуду, килим волохатий, чайничок строкатий, запашне тістечко й цукроване сердечко. Але чи знайде вона це все? Відчиняй віконечка та дізнавайся!
Когда прилетит комета
На Муми-долину надвигается конец света! Где-то далеко в непроглядно-чёрной Вселенной движется звезда с пылающим хвостом — комета, — которая вот-вот упадёт на Землю. И тогда неизвестно, что ожидает всех земных обитателей. Муми-троллю и Сниффу рассказал об этом их новый друг Снусмумрик, которого они повстречали по пути в обсерваторию (они отправились туда узнать, правда ли Вселенная такая чёрная. И это было очень опасное путешествие!) А учёные в обсерватории даже назвали день и час, когда прилетит комета. Медлить нельзя — нужно как можно скорее попасть домой. Ведь мама с папой непременно придумают, как спасти мир!
Невероятная, но правдивая история о динозаврах (р)
У обычной курицы есть секрет: она - потомок динозавтов. А всем, кто сомневается, курица показывает свой семейный фотоальбом. В нем и фото, и проверенные факты, и смешные истории из жизни доисторических семейств.Перевод с нидерландского Маслова Т.В.
Книги Штефані Далє , Пригоди в Ягідному лісі (у)
Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами. У книзі «Пригоди в Ягідному лісі» сунична фея Суниченька вміє чаклувати! Усе, чого маленька фея торкається своєю чарівною паличкою, одразу ж стає червоного кольору, як суниця. Навіть маленька миша. Але чи сподобається це їй? Чотири маленькі, веселі пригоди Суниченьки та її друзів: їжака Цетті, метелика Бібо та равлика Руді. Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.
Книги Штефані Далє , Веселий жаб’ячий концерт (у)
Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для спільного читання дітей разом із дорослими. Із ягідною феєю Суничкою будь-як пригода стає вдвічі цікавішою! Вона вигадує безліч розваг для равликів у суничному садку. Разом із Їжачком Цетті Суничка лікує цілий хор жабок від застуди, щоб вони змогли заспівати для королеви фей. До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії Ягідного лісу», «Веселий жаб’ячий концерт», «Театр тіней на дереві кажанів». Художник Штефані Далє, перекладач Сергій Жежера.
Веселые приключения Мыцика и Кыцика
Вeсeлыe истoрии o приключeнияx мышoнкa Мыцикa и eгo вeрнoгo тoвaрищa - кoтa Кыцикa - нaучaт мaлeнькoгo читaтeля смoтрeть нa всe с oптимизмoм и нaxoдить выxoд из любыx нeoжидaнныx ситуaций.Oсoбeннoстью книги являются привeдeнныe пoслe кaждoгo рaсскaзa стиxи, зaдaния нa сooбрaзитeльнoсть, сxeмы сaмoдeлoк, рeцeпты, фoкусы и другиe рaзвлeкaлoчки.Прoчитaв книгу дo кoнцa и пoлучив сooтвeтствующиe нaвыки, кaждый юный читaтeль пoлучит диплoм спeциaлистa пo мышeвeдeнию и кoтoлoгии.
Острів скарбів Робінзон Крузо (у)
Роберт Інгпен - чудовий австралійський художник, який за свої прекрасні ілюстрації за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги в 1986 році був нагороджений найпрестижнішою нагородою в області дитячої літератури - медаллю імені Андерсена. Краще творіння Стівенсона, роман Острів Скарбів зачаровував мільйони читачів багатьох поколінь і різних країн. Це без перебільшення шедевр пригодницького жанру світової літератури. У захоплюючому оповіданні є таємна змова і небезпечне плавання, зіткнення з піратами і загублений острів і, звичайно, пригоди, в яких випробовується людина.
Банда пиратов, Історія з діамантом (у)
Трійко дітлахів – Томас Вогняний, Марі Безстрашна, Віллі-розумник – і їхній вірний супутник папуга месьє Муді обожнюють море і таємниці. На справжньому маленькому кораблі вони часто виходять у море. Життя маленьких піратів сповнене захопливих пригод: то вони натрапили на «Летючого Голландця», то опинилися на безлюдному острові, то повернули власниці найбільший у світі діамант, то вполювали скриньку старого пірата Моргана. На долю малих шукачів пригод випаде чимало випробувань, і зрештою вони дізнаються, що ж дорожче за всі скарби світу.
Жил был пес (Лучшее - детям)
Знакомая с детства сказка перенеслась на страницы этой книги вместе с юмором и непревзойденными образами, созданными известным художником и режиссером Эдуардом Назаровым.
Комп і компанія
Захоплюючий та короннований роман авторки Анни Коршунової. Це розповідь про дружбу. І про дитинство. І про реальний світ. І про те, що завжди, в усі часи — середньовічні чи цифрові — дитинство завжди оптимістичне, позитивне, і діти однаково прагнуть зрозуміти світ навколо й знайти однодумців.
Перли на сніданок
«Перли на сніданок» — історія про мандрівку в інший вимір, вимір невтілених планів, ненаписаних історій, людських страхів та відкладених у довгі шухляди мрій. Головна героїня — дев ятирічна дівчинка Соня — опиняється в чужому світі і не лише не розгублюється та не впадає у розпач, а й, ризикуючи життям, докладає всіх зусиль, щоб урятувати своїх нових друзів. Кожна пригода мандрівниці захоплює дух, дає наснагу робити добрі справи й відкриває очі на, здавалося б, очевидне — на цінності, які ми зазвичай не помічаємо.Для дітей і батьків, які не втратили віри в неосяжні можливості дитинства.
Дикий робот (укр)
Що буде, коли помістити робота в дику природу? На перший погляд, такий задум не може закінчитися нічим цікавим. Але виявляється, інстинкти виживання звірів і птахів близькі алгоритмам дій роботів. І в цьому випадку робот цілком може вписатися в життя дики
Паутинка Шарлотты
«ПАУТИНКА ШАРЛОТТЫ» — сказочная повесть о настоящей дружбе, о том, что в минуту смертельной опасности спасти может только верный друг. Однажды поросёнок Вильбур узнал, что его, как и других свиней на ферме, откармливают для праздничного жаркого, и страшно

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлен большой ассортимент книг о приключениях. Многие из нас в детстве зачитывались историями захватывающих путешествий любимых героев, которые, несмотря на опасность, всегда добивались своих целей, и делали это смело, ярко и  увлекательно. 
Книги о приключениях представлены в нашем интернет магазине такими авторами как: Жюль Верн, Джек Лондон, Александр Дюма, Роберт Льюис Стивенсон и другие. 
 
Как жаль,  что уже не осталось необитаемых островов и непокоренных вершин, потому что, начитавшись книг о приключениях, хочется открывать новые земли или на худой конец осваивать новые территории. 
 
Если вы устали от рабочих будней и выходных на диване, если вы ищете, чем себя занять – читайте книги о приключениях.