Быстрый заказ книги

Приключения

На странице:
Сортировать по:
Хто проти суперкрутих
Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.
Крута компанія
Мілка і її компанія — комфортний світ дівчатіз сорокової школи. У їхні майже шістнадцятьусе вабить і складається більш-менш очікувано.Їм кортить пізнати життя в житті, поза межамишкільних занять, недолугих побачень з одноліткамиі спостережень за «щастям» батьків, які «вже давноне сплять в одному ліжку».У них удосталь дослідницького інтересу, щобпо-справжньому цілуватися, приміряти одяг зі щораз глибшим декольте, інколи говорити про секс і багато чого пробувати. Мілка зустрічається із Сашком, але нічого, крім розчарувань і принижень, не знаходить з ним.А ще є Дімка і його друзі. Їм здається,що вони — крута компанія. У Дімки тато-алкоголікі втомлена життям мама.Від усіх проблем він ховається у Світлани,яка втікає з ним від своєї самотності.Світ Дімки не такий, як у Мілки — феше …
Лотта з Бешкетної вулиці Кн.2
Пригоди Лотти з Бешкетної вулиці продовжуються. Капризна донечка з родини Німанів цього разу знову показує свій норов і... пориває з родичами. Сподівається, що назавжди: Лотта йде жити до тітоньки Берг, себто розпочинає, на її думку, самостійне життя... Що з того вийшло, розповідається в цій захопливій книжці. Повість Астрід Ліндгрен про Лотту та дітей з Бешкетної вулиці - одна з найулюбленіших серед дітвори всього світу - неодмінно полюбиться і нашим маленьким читачам.
Пригоди Шкарпетика, Як перестати боятися (у)
Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк засвоює правила поведінки з іншими дітьми та дорослими У книзі «Як перестати боятися» Шкарпетик та його друзі знову потрапляють у
Як приручити дракона. Кн. 3 Як розмовляти по-драконському
Гиккус Страхітний Окунь III просто зобов язаний стати героєм. Адже він, по-перше, вікінг, а вони — всі герої, а, по-друге, — син ВОЖДЯ ПЛЕМЕНІ ПАТЛАТИХ РОЗБИШАК, тож тут уже ніяк не можна дати маху. Проте Гіккусові завжди краще вдавалося мізкувати, ніж працювати м язами. Придумати хитромудрий, але ризикований ПЛАН і всіх врятувати — це будь ласка. А ось із найпростішим завданням з абордажу у відкритому морі він не впорався. Спершу вони з Риболапом заблукали (хоча вікінги не можуть заблукати, це відомо всім!). І замість рибальського човна миролюбиків хлопці мало не взяли на абордаж римський бойовий корабель. А потім і зовсім потрапили в полон до римлян. Ось тут і настав час придумати черговий хитромудрий план, урятувати друзів і запобігти війні між племенами вікінгів.Та це для …
Карлотта, Випробування в інтернаті (у) кн.1
Карлотта: Випробування в інтернаті (у) кн.1
Літо довжиною в ДНК (у)
Повість «Літо довжиною в ДНК» познайомить школярів із історією та останніми досягненнями в галузі біотехнологій. Книга містить безліч цікавого тексту та цілком зрозумілі малюнки та схеми і може легко замінити нудний урок з біології. Виділені в тексті слова мають відповідники мовою світової науки. Школярі можуть гуглити ці значення або звертатися до статей із джерел, розміщених на початку книги. На останніх сторінках уміщено цікаві фотоматеріали. Усе це дбайливо дібрала авторка цієї повісті — письменниця й лікарка, закохана в дитячу літературу мама трьох юних читачок Аліна Штефан.
Фомка - белый медвежонок (ЧЛУ)
В книгу известной детской писательницы Веры Чаплиной вошли рассказы о диких животных, которых она вырастила и выходила в своей городской квартире или в Зоопарке. Медвежонок Фомка, маленькая львица Кинули, обезьянка Малышка хорошо знакомы уже нескольким поколениям юных читателей. Написанные увлекательно, с тонким юмором рассказы Веры Чаплиной учат ребят по-доброму, терпеливо и ответственно относиться к братьям нашим меньшим.
Маленький лорд Фаунтлерой (ЯркЛент)
Каково это однажды узнать, что ты наследник аристократического титула и огромного состояния? Именно это и произошло с героем романа американской писательницы Фрэнсис Бёрнетт «Маленький лорд Фаунтлерой». Книга, увидевшая свет в 1886 году, сразу стала бестселлером, а обаятельный семилетний мальчик покорил не только надменное сердце своенравного деда, но и стал любимцем миллионов читателей в мире.
Зог
Відколи пісня «Назавжди будь молодим» («Forever Young») уперше прозвучала 1974 року в альбомі «Планетарні хвилі» («Planet Waves»), вона стала однією з найулюбленіших з усього репертуару Боба Дилана. І ось тепер володар численних мистецьких нагород художник Пол Роджерс дарує нам нову інтерпретацію цього тексту. Надихнувшись для своїх ілюстрацій уже класичними піснями Дилана та подіями із його життя, художник віддає несподівану і зворушливу данину цій пісні-гімнові, послання якої ніколи не зістаріється й залишиться назавжди молодим. «Назавжди будь молодим» обов’язково стане книгою усієї сім’ї. Для когось через теплі спогади, пов’язані з піснями Боба Дилана, для когось завдяки детальній мальовці, у якій можна загубитися, або ж просто через зворушливу історію про тісні сплетіння  …
Веселі Роджерси, Веселі Роджерси та зачарована печера (у)
На горі Голова Відьми самотньо височіє будиночок, і мешкають у ньому три сестри-морські відьми. Мають вони пристрасть до колекціонування піратських речей і кораблів. Та щоб принадити піратів, зачаклували відьми печеру, наповнену золотом.Потужне закляття
Булька. Ведмідь-ласун (у)
Казка про веселого і доброго дракончика Бульку, якого так називають тому, що він замість вогню видуває мильні бульбашки!Історія про пригоди мешканців Чарівного лісу, справжню дружбу і взаємодопомогу!
Діти капітана Гранта
Сміливий шотландець — капітан Грант — вирушає в подорож, поставивши собі за мету дослідити острови Тихого океану. Коли його експедиція потрапляє в біду, не лишається нічого іншого як покластись на долю і морські хвилі.
Медвежонок Паддингтон спешит на помощь
Как вы думаете, кто самый деятельный на свете медведь? Конечно, Паддингтон — медвежонок, прибывший в Лондон из Дремучего Перу. Паддингтон не привык сидеть сложа лапы — ведь вокруг столько интересных занятий! Можно отправиться со знакомым антикваром на аукцион, соорудить подставку для газет, приготовить мясо с клёцками или поужинать в шикарном ресторане. Правда, клёцка едва помещается в кастрюле, а сосед, кажется, не очень доволен тем, что его стол распилили надвое… Но это не так уж важно: главное, что в итоге всё заканчивается хорошо, а приключения Паддингтона продолжаются. Такой уж это медведь! Где он, там никогда не бывает скучно.
Вовк Казан — відданий друг
Це один з найвідоміших творів американсь­кого прозаїка та захисника довкілля Джеймса Олівера Кервуда, який належить до золотого фонду пригодницької літератури. Продовжуючи кращі традиції Джека Лондона, Дж. О. Кервуд розкриває внутрішній світ тварини, дивлячись на світ її очима. Письменник надзвичайно майстерно зумів пе­редати психологію головних героїв повісті — Казана, на чверть вовка, на три чверті собаки, та його вірної супутниці Сірої Вовчиці. Через своє походження Казан розривається між двома світами — світом людей та світом тварин. Боротьба двох начал ні на мить не припиняється, змушуючи читача хвилюватися за долю цього неймовірно благородного красеня, безжалісного до всіх, хто порушує його права, й турботливого до тих, хто йому небайдужий.
Пеппі Довгапанчоха сідає на корабель. Кн.2 (ККД)
Повість «Пеппі Довгапанчоха сідає на корабель» — це продовження пригод рудої фантазерки та її друзів Томмі й Аніки. Цього разу ти дізнаєшся, як дивовижно Пеппі ходила по крамницях і до школи, як діти опинилися на безлюдному острові, як на віллу «Хованка» завітав високий гість та багато інших веселих речей. Адже із Пеппі сумувати нiколи.
Маляка в Гаплик. Кн.3
Бути принцесою в Драконії почесно, бо до тебе весь час приходять по пораду, по справедливість або просто лизькнути. Але ж і так само небезпечно, бо ж рано чи пізно настане час, коли якийсь драконисько захоче тебе… проковтнути.Невже то і є кінець Малячиного принцесування? Невже усьому гаплик?
Книги Олени Кас ян, Фея по имени Полина (р)
Девочка Полина мечтает поскорее вырасти и разгадать все загадки, чтобы сделать мир лучше и справедливей. В этом ей помогают верные друзья, доброе сердце и умение во всем находить хорошее. Особый мир, созданный писательницей Еленой Касьян, волшебным образо
Папа, мама, бабушка и восемь детей в Дании
Помните замечательную книжку Папа, мама, бабушка, восемь детей и грузовик? Ну так вот: теперь у вас в руках новый сборник увлекательных повестей о дружном и весёлом семействе, в котором ни минуты не бывает тихо.Норвежская писательница Анне-Катрине Вест
Брайтли и темная пещера
А ты веришь в чудеса? Да? Тогда однажды к тебе непременно прилетит волшебный защитник!Ведь эти милые крылатые зверушки всегда приходят на помощь тем, кто верит в чудо.Истории о добрых и верных, смелых и веселых феригардах ждут маленькмх читателей этих зам

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлен большой ассортимент книг о приключениях. Многие из нас в детстве зачитывались историями захватывающих путешествий любимых героев, которые, несмотря на опасность, всегда добивались своих целей, и делали это смело, ярко и  увлекательно. 
Книги о приключениях представлены в нашем интернет магазине такими авторами как: Жюль Верн, Джек Лондон, Александр Дюма, Роберт Льюис Стивенсон и другие. 
 
Как жаль,  что уже не осталось необитаемых островов и непокоренных вершин, потому что, начитавшись книг о приключениях, хочется открывать новые земли или на худой конец осваивать новые территории. 
 
Если вы устали от рабочих будней и выходных на диване, если вы ищете, чем себя занять – читайте книги о приключениях.