Быстрый заказ книги

Книги для самых маленьких

На странице:
Сортировать по:
Відгадай-но , Наш сад (у)
Серія «Відгадай-но» створена спеціально для найменших. Кожна сторінка книжки – це цупка фігурка у формі машинки, фрукта, звіра… Розв’яжіть шнурок і Ви отримаєте чудові картки для гри у слова і знайомства малюка з оточуючим світом! До того-ж, на оберті кожної сторінки Ви знайдете загадки-доскладанки, які допоможуть розвинути мову та уяву малюка!
Пазл кн. Дитинчин пазл (нові) , Пташник (у)
Ці книжки-пазли призначені для найменших дослідників навколишнього світу. Звірятка, машинки, овочі та фрукти визирають із-за обкладинки книжки, щоб розповісти про себе маляті. Послухавши веселі віршики, дитинка зможе скласти барвистий пазл із книжкових сторінок.
Малятам про машини , У повітрі (у)
Серія «Малятам про машини» допоможе вам познайомити дітей зі світом транспорту й різноманітних машин. У кожній книжці-картонці — десять натуралістичних ілюстрацій машин і стільки ж коротеньких віршиків, які легко запам’ятовуються. А чарівні сходинки допоможуть малюкові легко знайти сторінку з улюбленою машинкою.
Моя перша абетка (велика), Азбука автомобилей (р)
Моя перша абетка (велика): Азбука автомобилей (р)
Мої пухнасті крихітки, Мої милі малята (у)
Мої пухнасті крихітки: Мої милі малята (у)
Були собі звірятка, Порося Хрюша (у)
У цих книжках живуть звірятка-непосиди. З ними весь час трапляються несподівані історії - смішні й трішки сумні, добрі та повчальні, тому що звірята як і маленькі діти, ростуть, граються, товаришують і досліджують світ. Подружившись із ними, ваш малюк обов язково стане добрішим, дбайливішим і стараннішим!
Книжка-зростомір (нов.), Домик зверят (р)
У Вас в руках необычная книжка! Она раскладывается при чтении в красочную картинку-панораму. Одновременно книжка превращается в ростомер. Вашему малышу будет очень интересно измерять свой рост вместе с весёлыми зверятами.
Фіксі-ігри, с Масей (р)
С Фиксиками не заскучаешь! Серия книг Фикси-игры для любознательных детей! В этих книгах Фиксики собрали свои любимые игры! Ты можешь провести с ними время дома или взять с собой в дорогу. Скорее бери в руки карандаши. Играй, раскрашивай и проходы лабиринты вместе с Фиксиками.
Стіґ і Люмі, Стіґ і Люмі в гостях у дятла (у)
Із цими книгами ваш малюк, який тільки-но навчився читати, напевно не нудьгуватиме! Милі і пізнавальні історії для малюків. Великий шрифт і неймовірні ілюстрації французського художника Бруно Робера. Із кожною історією рівень читання поступово ускладнюється.
Наша книжка-розкладайка , Лісові стежки (у)
Вірші у цій ошатній книжці оригінальної форми - пустотливі та веселі, малюнки - яскраві та емоційні, а велике панно на обороті можна довго розглядати! Неможливо пройти повз цієї книжечки!
Наша книжка-розкладайка , Ми їдемо, їдемо... (у)
Вірші у цій ошатній книжці оригінальної форми - пустотливі та веселі, малюнки - яскраві та емоційні, а велике панно на обороті можна довго розглядати! Неможливо пройти повз цієї книжечки!
Книжка з механізмами. Перша книжка з рух. елементами. Кольори. Верти, штовхай, малюй та грай
Книжка з механізмами. Перша книжка з рух. елементами. Кольори. Верти, штовхай, малюй та грай
Книжка з механізмом. Перша книжка з рух. елементами. Лічба від 0 до 9.Лічи, дивись,крути та вчис
Книжка з механізмом. Перша книжка з рух. елементами. Лічба від 0 до 9.Лічи, дивись,крути та вчис
Книга-картонка, Великий виммельбух. Тварини
Книга-картонка: Великий виммельбух. Тварини
Книжка з механізмом. Перша казка з рух. елементами. Червона Шапочка. Дивись, читай, крути та гра
Книжка з механізмом. Перша казка з рух. елементами. Червона Шапочка. Дивись, читай, крути та грай
Книжка с секретными окошками. Самые интересные знания
Книжка с секретными окошками. Самые интересные знания
Малятам про звіряток, Во дворе (р)
Эта серия книг-картонок поможет вам познакомить самых маленьких детей с различными животными.В каждой книжке - десять замечательных иллюстраций животных и небольшие стишки, которые легко запоминаются.А волшебная лесенка поможет малышу легко найти страничку с любым животным.
Книжка+віконця з секретом. Це хто? Свійські тварини
Книжка+віконця з секретом. Це хто? Свійські тварини
Малятам про машини пазли, Важливі машини (у)
Малятам про машини пазли: Важливі машини (у)

 

Книги для самых маленьких имеют важное значение для гармоничного развития ребенка. В нашем интернет – магазине в разделе «Книги для самых маленьких» представлены книги  для малышей от года до трех. Это и раскраски, книги – наклейки, книги – панорамы, буквари и многое другое.
 
Из книг ребенок узнает много, так нужной ему, информации об окружающем мире. Самым главным при чтении является удобство книги для ребенка. Книги для самых маленьких, представленные в нашем интернет-магазине отвечают всем требованиям родителей:
 
1) красочные иллюстрации, созданные профессиональными художниками с учетом особенностей восприятия маленьких детей;
2) крупный и разборчивый шрифт, который не вызовет напряжения при чтении;
3) плотный картон, который сложно порвать; 
4) матовая белая бумага, которая идеально подходит для восприятия ребенком.
 
Книги для самых маленьких формируют  у юных читателей будущее отношение к книгам и в целом к чтению. Не пускайте этот процесс на самотек – покупайте детям хорошие книги.