Быстрый заказ книги

Книги для самых маленьких

На странице:
Сортировать по:
Малятам про машини, Мы едем, едем... (р)
Серия «Ребятам о машинах» поможет вам познакомить детей с миром транспорта и разнообразных машин. В каждой книжке-картонке – десять натуралистичных иллюстраций машин и коротких запоминающихся стишков. А волшебная лесенка поможет ребенку легко найти страничку с любимой машинкой.
24,90грн.
Малятам про звіряток, В доме (р)
Эта серия книг-картонок поможет вам познакомить самых маленьких детей с различными животными.В каждой книжке - десять замечательных иллюстраций животных и небольшие стишки, которые легко запоминаются.А волшебная лесенка поможет малышу легко найти страничку с любым животным.
39,90грн.
Улюблена казка (міні): Добриня Микитович та Змій Горинич (у)
У цій серії зібрано найкращі казки для дітей. Незвичайну форму книжок розроблено спеціально для того, щоб зацікавити малюка: улюблені герої визирають одне за одним і запрошують дитину дослухати казку до кінця. А чудові ілюстрації подарують вам і вашому маляті море задоволення.
24,90грн.
Перші кроки 2013 , На фермі (у)
Картонки серії мають цікавий незвичайний формат: з обкладинки на вас «дивляться» всі герої, які визирають зі сторінок. Добрі вірші, яскраві ілюстрації, оригінальний формат обов’язково захоплять вашого малюка. Нехай дитина пізнає світ із «Першими кроками»! Видання призначене для дітей молодшого дошкільного віку.
54,90грн.
Улюблена казка, Муха-Цокотуха (р)
В этой серии собраны любимые всеми стихи Корнея Чуковского. Необычная форма книжек поможет увлечь малыша: любимые герои выглядывают друг за дружкой и приглашают ребенка дослушать историю до конца. А восхитительные иллюстрации подарят вам и вашему малышу море удовольствия.
39,90грн.
Відгадай-но , Машинки (у)
Серія «Відгадай-но» створена спеціально для найменших. Кожна сторінка книжки — це цупка фігурка у формі машинки, фрукта, звіра… Розв’яжіть шнурок і Ви отримаєте чудові картки для гри у слова і знайомства малюка з оточуючим світом! До того-ж, на оберті кожної сторінки Ви знайдете кумедні загадки-доскладанки, які допоможуть розвинути мову та уяву малюка.
29,90грн.
Світ звірят для малят, В доме (р)
Знайомство малюка зі світом птахів, морських та африканських тварин стане незабутньою подією завдяки книжечкам нової серії. Яскраві натуралістичні зображення тваринок, незвичайна форма книжечки дуже привабливі і для дітей, і для дорослих.
19,90грн.
Панорамка (міні) , Курочка Ряба (у)
Книжки цієї серії — це найкращі казки для маленьких. Кожен розворот порадує дитину цікавою об’ємною ілюстрацією. Книжка-панорамка стане чудовим подарком Вашому маляті.
24,90грн.
Веселка, Фрукты и овощи
Предлагаем вашему вниманию маленькую иллюстрированную книжку, которая познакомит вашего ребенка с самыми распространенными в обиходе фруктами и овощами. Странички книжки плотные, их тяжело порвать или помять. Каждая содержит картинку с изображением фрукта или овоща и стишок.
19,90грн.
Перші звуки нові, В деревне (р)
Книги серии «Первые звуки» обязательно привлекут и заинтересуют ребёнка. Эти книжки очень яркие и красочные со страницами необычной формы, В них детвора найдёт замечательные иллюстрации и чудесные стихи Ирины Солнышко. Серия «Первые звуки» – отличная возможность познакомить ребёнка с окружающим миром.
19,90грн.
Перші звуки нові, У лісі (у)
Книги серії Перші звуки» обовязково привернут увагу і зацікавлять дитину. Ці книжки дуже яскраві зі сторінками незвичайної форми, У них дітвора знайде чудові ілюстрації і чудові вірші Ірини Сонечко. Серія «Перші звуки» - відмінна можливість познайомити дитину з навколишнім світом.
19,90грн.
Склади ланцюжок, Весела лічба (у) нов.
На кожному розвороті й на обкладинці книжок цієї серії є великий пазл із зображенням одного з героїв вірша. Викладаючи та з’єднуючи пазли у правильній послідовності, дитина легко запам’ятає вірш. З книжками можна погратися інакше: складаючи нові послідовності та вигадуючи до них ситуації. Перша гра тренує пам’ять, друга – уяву, творче мислення й мовлення, а вірші відомих авторів і веселі малюнки зроблять цей процес захопливим!
39,90грн.
Для маленьких дівчаток, Ідемо до магазину (у)
Серія Книжок з наліпками «Для маленьких дівчаток» намальована спеціально для найменших, адже багаторазову наліпку можна розташувати в будь-якому місці картинки! А якщо результат крихітці не сподобається, наліпочку можна переклеїти в інше місце! Але книжки
15,90грн.
Казки у віршах, Пряничный домик (р) НШ
В серии «Сказки в стихах» собраны лучшие сказки для самых маленьких в лёгкой стихотворной форме, понятной для малышей. Читая любимые сказки, Вы с малышом проведете множество приятных минут! Замечательные стихи и чудесные иллюстрации не оставят равнодушным маленького читателя. Любимые герои сказок и красочные иллюстрации обязательно порадуют Вашего малыша и помогут привить любовь к чтению.
39,90грн.
Панорамка (біла), Теремок (р)
Чудесные книжки с объемными картинками с честью представят вашему малышу удивительную страну сказок. Вот из домика вышел поросенок. А там летит, громыхая ступой, Баба Яга. И Машенька бесстрашно заходит в домик к трем медведям. Невозможно оторваться от такой книжки! Ведь это самая настоящая сказочная игрушка.
29,90грн.
Казка за казкою: Дюймовочка (у)
Книжки серії «Казка за казкою» виглядають як справжні казкові герої. Вони розкажуть Вашому малюку казку про свої пригоди і стануть для нього добрими друзями.
24,90грн.
Велика книга пазлів (подарункова), Складар (у)
Ця велика книга пазлів - найкращий подарунок дитині, яка вже знає літери, але ще не вміє читати. У книжці ви знайдете: • веселі вірші, • велику кількість зображень предметів на задані склади, • 8 великих картинок-пазлів, • 64 маленькі пазли: з літерами та складами і відповідні їм пазли з малюнками. Граючись з цією книжкою, дитина може: • слухати вірші • складати великі картинки-пазли • добирати до слів пазли з малюнками • із пазлів з літерами та складами складати слова • відшукувати у віршах загадані слова й склади! Завдяки однаковим замочкам на всіх пазлах можна складати й читати слова з пазлів з різних розворотів.
119,00грн.
Я слухаюсь маму (нова) , Матусина помічниця (у)
У мами стільки справ, а доня додає ще клопотів: розкидає іграшки, плутається під ногами... А так хочеться, щоб маленька непосида перетворилася на мамину помічницю! Разом із працьовитими героїнями віршиків Ірини Сонечко маля охоче прибиратиме іграшки, застелятиме ліжечко...
24,90грн.
Моя перша абетка (велика), Смачна абетка (у)
«Абетка у віршах» стане для вашого малюка першою читанкою, допоможе вивчити всі літери абетки від А до Я. На кожній картинці дитина побачить багато предметів, назви яких починаються з відповідної літери.«Лічба у віршах» стане для вашого малюка першою книжкою з математики, допоможе засвоїти цифри й навчитися лічити від 1 до 10. На кожній картинці дитина зможе полічити багато різних предметів.
59,90грн.

 

Книги для самых маленьких имеют важное значение для гармоничного развития ребенка. В нашем интернет – магазине в разделе «Книги для самых маленьких» представлены книги  для малышей от года до трех. Это и раскраски, книги – наклейки, книги – панорамы, буквари и многое другое.
 
Из книг ребенок узнает много, так нужной ему, информации об окружающем мире. Самым главным при чтении является удобство книги для ребенка. Книги для самых маленьких, представленные в нашем интернет-магазине отвечают всем требованиям родителей:
 
1) красочные иллюстрации, созданные профессиональными художниками с учетом особенностей восприятия маленьких детей;
2) крупный и разборчивый шрифт, который не вызовет напряжения при чтении;
3) плотный картон, который сложно порвать; 
4) матовая белая бумага, которая идеально подходит для восприятия ребенком.
 
Книги для самых маленьких формируют  у юных читателей будущее отношение к книгам и в целом к чтению. Не пускайте этот процесс на самотек – покупайте детям хорошие книги. 

Акционное предложение