Быстрый заказ книги

Классика детской литературы

На странице:
Сортировать по:
Дивовижні пригоди в лісовій школі (4), Таємний агент Порча і козак Морозенко.Таємниці лісею Кондор
Легка, життєрадісна, сповнена гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання, а також про новостворений пташиний лісей. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Улюблена книга дитинства, Чарівник Смарагдового міста (у)
Ким ви уявляли себе в дитинстві? Могутнім чарівником або безстрашним лицарем? Прекрасною принцесою або відважною мандрівницею? Напевно у вас був улюблений уявний світ, в який ви кожен день занурювалися під час гри. Перемагаючи в ньому велетнів і відьом і допомагаючи героям в біді, ви вчилися долати труднощі, бути сміливими і благородними. А який світ уявляє ваша дитина? Чи знає вона, що відважним можна стати без всякого чарівництва? Що добре серце цінніше всіх багатств? Що таке справжня дружба? Ці та інші таємниці йому відкриють книги нашої серії.
Класне позакласне читання, Читаємо влітку, переходимо до 6 кл (у)
«Класне позакласне читання» — серія хрестоматій на російській та українській мовах для читання влітку. Книги, які входять до серії, створені для підготовки до навчального року, розширення уявлень дитини про літературні та фольклорні твори, жанрову різноманітність. Книги цієї серії зможуть стати надійним помічником дітям, які закінчують 2,3,4 та 5 класи.
Тіні забутих предків. Дорогою ціною (ШБ)
Твори Михайла Коцюбинського занурять юних читачів у світ карколомних пригод. Драматична минувшина українського народу, старовинні звичаї та легенди, у яких реальність переплітається з містикою, захоплливі історії кохання та подолання перешкод-це й багато
Тайна заброшенного замка
В этой повести на территории Волшебной страны высаживается космический корабль Диавона с планеты Рамерия. Население планеты делится на арзаков и менвитов, верховным правителем которых является Гван-Ло. Арзаки - талантливый и трудолюбивый народ, но менвиты смогли подчинить их, используя гипноз. Инопланетяне, вооружённые лучевыми пистолетами, основали недалеко от старинного замка Гуррикапа свой лагерь Ранавир и попытались захватить власть во всей Волшебной стране. Но на помощь её жителям вновь прибыли Энни Смит и Тим О Келли. На этот раз их сопровождал Альфред Каннинг. Жителям Волшебной страны удалось дать отпор пришельцам. В конце концов арзаки усыпили с помощью усыпительной воды всех менвитов, кроме Кау-Рука, перешедшего на сторону арзаков. Кау-Рук сообщил на Рамерию, что Зем …
Дети капитана Гранта. К м
В водах Шотландии поймана рыба-молот, внутри которой обнаружена бутылка с загадочными письмами на трех языках. Те несколько слов, которые удалось прочесть. вселяют уверенность в том, что автор этих писем — давно исчезнувший капитан Грант. Этого оказалось достаточно, чтобы яхта Дункан под командованием отважного лорда Гленарвана отправилась в кругосветное плавание навстречу незабываемым приключениям…
Маленький Лев (укр)
В одному цілком звичайному місті жив не зовсім звичайний лев. Це був особливий Маленький Лев, дуже допитливий і добрий. Його любили всі, навіть місто, в якому він жив. А ті, хто не знає Маленького Лева, обов’язково захочуть із ним познайомитися, адже він може скласти компанію не лише диригенту, а й справжньому динозавру.
Улюблена книга дитинства, Мандрівка Аліси (у)
Аліса закінчила другий клас і збирається зі своїм татом в подорож за рідкісними звірами для зоопарку. Капітану Полоскову, механіку Зеленому і Селезньовим належить безліч пригод, зустріч з космічними піратами, птахом Говоруном, а також героями - трьома капітанами ... Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Пригоди Тома Соєра (Нова палітурка)
Марк Твен (1835–1910) — американський письменник, журналіст і громадський діяч, який вигадав двох неймовірних персонажів-авантюристів Тома Соєра й Гекльберрі Фінна, які постійно вплутуються у непрості справи і захопливі пригоди. Повість «Пригоди Тома Соєра» є класикою дитячої літератури. У ній ідеться про шибеників Тома і Гека, які стали втіленням «американської мрії». З відвагою, завзяттям і вірою в себе хлопчаки домагаються права на свободу і щастя — у школі й у церкві, на лісистому острові Джексона, будучи піратами, на судовому засіданні, щоб урятувати невинного, в страшному покинутому будинку, де захований скарб, і в лабіринтах печери Мак-Дугаласа...
Улюблена книга дитинства, Приключения близнят-козлят (р)
Улюблена книга дитинства: Приключения близнят-козлят (р)
Класика в ілюстраціях, Червона Шийка (у)
Твори відомого канадського письменника Е. Сетона-Томпсона розповідають про природу, про тварин, про любов і розуміння всього живого. Вони дуже зворушливі та глибокі.Оповідання, подане в цій книжці, описує життя двох поколінь куріпок, сповнене пригод і небезпек. У центрі розповіді - Червона Шийка, сильний і турботливий батько родини куріпок, яскравий представник свого роду.
Міо, мій Міо!
Добре, коли в дитини є і тато, і мама. А якщо дитина — сирота? Коли вона самітна і нестерпно самітна, як-от дев’ятирічний Буссе, головний герой казкової повісті Астрід Ліндґрен? Тоді уява може запросто перенести хлопчика в Країну Далеку, де король — це його тато, а сам Буссе, як з’ясувалося, — справжній принц, Міо.Тепер хлопчик, навіть коли йому загрожує небезпека і доводиться битися з підступним лицарем Като, здатний подолати будь-який страх, будь-які перепони, бо він уже не самітний.
Живая шляпа (БДК)
В издание вошли рассказы Николая Носова для детей среднего школьного возраста.
Вождь червоношкірих. Оповідання
Захопливі оповідання О.Генрі являють собою ніби гумористичну енциклопедію американського життя початку XX ст. Автор уміє відразу заволодіти увагою читача, адже кожне оповідання О.Генрі криє у собі якусь загадку, і читач намагається її розгадати, проте розгадка завжди виявляється не такою, як очікується.Для широкого кола читачів.
В країні Місячних Зайчиків, Сонячний зайчик і сонячний вовк (Цв. Нестайко)
Маленька Нуся під покровом ночі вирушає до країни Місячних Зайчиків, аби з’ясувати, мав закінчитися її сон. І тут починаються справжні пригоди, адже Нусі доведеться тувати хлопчика Цибульку від злої Баби Яги!Для дітей молодшого шкільного віку.
Улюблена книга дитинства, Вітер у вербах (у)
Улюблена книга дитинства: Вітер у вербах (у)
Тореадори з Васюкiвки
Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.
Дети капитана Гранта (МКл)
Жюль Верн, замечательный писатель, создатель научно-фантастического романа, — один из самых читаемых французских авторов в мире. С самого детства нас сопровождают его необыкновенные произведения: «Вокруг света в восемьдесят дней», «Пятнадцатилетний капитан», «Таинственный остров», «Двадцать тысяч лье под водой». В настоящем издании представлен один из лучших романов Жюль Верна «Дети капитана Гранта».Его герои совершают кругосветное путешествие через Южную Америку, Австралию и Новую Зеландию в поисках разгадки таинственного исчезновения капитана. Читателей ждут удивительные приключения и потрясающие открытия.
Класика в ілюстраціях, Щелкунчик (р)
Одна из самых лучших сказок в мире — Щелкунчик — вершина творчества выдающегося писателя Э. Т. А. Гофмана. Это издание прекрасной сказки с чудесными красочными иллюстрациями известной художницы М. Пузыренко не оставит равнодушным даже самого требовательного читателя.
Пурпурові вітрила
«Пурпурові вітрила» — повість-феєрія російського письменника Олександра Гріна про непохитну віру в диво і всеперемагаючу, піднесену мрію, написана в 1916–1922 роках.

 

В интернет – магазине «Книголенд» классика детской литературы представлены такими авторами, как: Корней Чуковский, Льюис Кэролл, Агния Барто, Эдуард Успенский, Владимир Сутеев, Александр Волков, Самуил Маршак, Григорий Остер, Виктор Драгунский, Кир Булычев, Борис Заходер, Астрид Линдгрен, Редьярд Киплинг и многие другие.
 
Классика детской литературы – это известные всем имена главных героев: Маугли,  Малыш и Карлсон, Винни-Пух и Пятачок, Дядя Федор, Доктор Айболит, кот Леопольд, крошка Енот, маленький Мук, крокодил Гена и Чебурашка и другие.
 
Классика детской литературы по праву займет почетное место на вашей книжной полке. Эти книги, которыми зачитывались еще наши родители, могут стать своеобразным наследством, передаваемым из поколения в поколение. Хорошее качество бумаги и красочные иллюстрации – это также большой плюс этих произведений.   
 
У нас вы можете купить классику детской литературы с доставкой по Украине!