Быстрый заказ книги

Классика детской литературы

На странице:
Сортировать по:
Улюблена книга дитинства, Саша Чорний. Щоденник фокса Міккі (у)
Улюблена книга дитинства: Саша Чорний. Щоденник фокса Міккі (у)
Улюблена книга дитинства, Золотой ключик или приключения Буратино (р)
Улюблена книга дитинства: Золотой ключик или приключения Буратино (р)
Класика в ілюстраціях, Красношейка (р)
Произведения известного канадского писателя Э. Сетона-Томпсона повествуют о природе, о животных, о любви и понимании всего живого. Они очень трогательные и глубокие. Рассказ, представленный в этой книге, описывает жизнь двух поколений куропаток, полную приключений и опасностей. В центре истории - Красношейка, сильный и заботливый отец семейства куропаток, яркий представитель своего рода. Высококачественная полиграфия и отличный «классический» перевод делают книгу прекрасным подарком. Художник Алексей Черепанов, переводчик Надежда Мирошниченко.
Класика в ілюстраціях, Алиса в Стране Чудес (р)
Эта всемирно известная сказка, написанная более сотни лет назад, до сих пор удивляет и вдохновляет своих читателей. Каждый находит в ней что-то особенное и понимает ее по своему. Волшебные приключения девочки Алисы, ее чудесные превращения, а также знакомство с необычными жителями Страны чудес не оставят равнодушными как детей, так и взрослых.
Дивовижні пригоди в лісовій школі (1), Сонце серед ночі пригоди в павутинні
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.
Чарлі і шоколадна фабрика
Чарлі і шоколадна фабрика — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.
Класне позакласне читання, Читаємо влітку, переходимо до 3 кл (у)
«Класне позакласне читання» — серія хрестоматій на російській та українській мовах для читання влітку. Книги, які входять до серії, створені для підготовки до навчального року, розширення уявлень дитини про літературні та фольклорні твори, жанрову різноманітність. Книги цієї серії зможуть стати надійним помічником дітям, які закінчують 2,3,4 та 5 класи.
Сто тисяч (ШБ)
Маруся (ШБ)
Перша україномовна повість! Зворушлива історія кохання лагідної красуні Марусі і палкого сміливця Василя нікого не залишить байдужим.Чи зможе їхнє щире почуття здолати перешкоди? У дивовижному світі повісті юні читачі переживутьразом з героями всі труднощі та поневіряння і дізнаються багато цікавого про нашу старовину та звичаї.
Дети капитана Гранта. К м
В водах Шотландии поймана рыба-молот, внутри которой обнаружена бутылка с загадочными письмами на трех языках. Те несколько слов, которые удалось прочесть. вселяют уверенность в том, что автор этих писем — давно исчезнувший капитан Грант. Этого оказалось достаточно, чтобы яхта Дункан под командованием отважного лорда Гленарвана отправилась в кругосветное плавание навстречу незабываемым приключениям…
Денискины рассказы (ЧЛУ)
Весёлые рассказы Виктора Драгунского, написанные более полувека назад, не потеряли своей актуальности. Герои понятны и близки, а это значит, что и их приключения увлекут юных читателей.
Полліанна
Бестселер Елінор Портер (1868–1920) «Полліанна» – це добра історія про дивовижну дівчинку, що після смерті батьків потрапила на виховання до своєї суворої тітки. Володіючи вражаючою здатністю завжди і всюди, незважаючи на найгірші обставини, «грати в раді
Палата №6 (нова палітурка)
Антон Чехов (18601904) — знаний і шанований в усьому світі драматург і прозаїк. «Хамелеон» і «Товстий і тонкий» — це короткі гумористичні оповідання, що радше скидаються на літературний анекдот, й у них украй ядуче зачіпається питання підлабузництва, честолюбства і лицемірства, на яких і будуються стосунки між представниками різних суспільних прошарків і кар’єрних щаблів. «Людина у футлярі» — оповідання про закритість і страх пізнавати світ, долучатися до його радостей, а повість «Палата №6» — гостросоціальна метафора загнивання і занепаду суспільства. Твори А. Чехова, кпинячи устрій, що склався за часів творчості автора, актуальні й для сьогочасної ситуації, у якій існує наше суспільство.
Улюблена книга дитинства, Саша Черный. Дневник фокса Микки (р)
Улюблена книга дитинства: Саша Черный. Дневник фокса Микки (р)
Нові пригоди Карлсона (3), що живе на даху (ККД)
«Що це за таємнича й дивна річ літає над Стокгольмом?», — запитує столична газета. Нам би з Малим не знати: це наш герой Карлсон, що живе на даху!«Нові пригоди Карлсона, що живе на даху» — так називається третя книжка про твоїх улюблених героїв, написан
Класика в ілюстраціях, Аліса в Країні Див (у)
Ця всесвітньо відома казка, написана понад сотню років тому, дотепер дивує і надихає своїх читачів. Кожен знаходить у ній щось особливе і розуміє її по-своєму. Неймовірні пригоди дівчинки Аліси, її дивовижні перетворення, а також знайомство з незвичайними жителями Країни див не залишать байдужими як дітей, так і дорослих.
Дивовижні пригоди в лісовій школі (4), Таємний агент Порча і козак Морозенко.Таємниці лісею Кондор
Легка, життєрадісна, сповнена гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання, а також про новостворений пташиний лісей. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Приключения Алисы в Стране чудес
В этой книге вы встретитесь с девочкой Алисой и попадете вместе с ней в удивительный, загадочный мир чудес Льюиса Кэрролла.
Поліанна
Світовий бестселер, вперше виданий у далекому 1913 році. Особливістю нинішнього видання є незвичайне, як для такої літератури, вінтажне оформлення. Талановитій художниці вдалося у сучасному художньому стилі передати дух і настрій тієї епохи, уникнувши нафталінового «ретро».Зворушлива добра історія дівчинки, яка після смерті батька залишилася круглою сиротиною на далекому Заході. Заможна тітка взяла її на виховання не з любові, а з почуття обов’язку та добропорядності. Тітонька була хоч і багатою, але дуже суворою, «застебнутою на всі ґудзики» панною, і, як наслідок, вкрай самотньою і нещасною. Племінниця, на яку очікували як на зайвий клопіт і навіть тягар, несподівано стала справжньою знахідкою і великою удачею, що принесла в дім довгоочікуване щастя. Дівчинка своєю доброто …
Читаємо із захопленням, Зимова казка Топеліус (у)
Читаємо із захопленням: Зимова казка Топеліус (у)

 

В интернет – магазине «Книголенд» классика детской литературы представлены такими авторами, как: Корней Чуковский, Льюис Кэролл, Агния Барто, Эдуард Успенский, Владимир Сутеев, Александр Волков, Самуил Маршак, Григорий Остер, Виктор Драгунский, Кир Булычев, Борис Заходер, Астрид Линдгрен, Редьярд Киплинг и многие другие.
 
Классика детской литературы – это известные всем имена главных героев: Маугли,  Малыш и Карлсон, Винни-Пух и Пятачок, Дядя Федор, Доктор Айболит, кот Леопольд, крошка Енот, маленький Мук, крокодил Гена и Чебурашка и другие.
 
Классика детской литературы по праву займет почетное место на вашей книжной полке. Эти книги, которыми зачитывались еще наши родители, могут стать своеобразным наследством, передаваемым из поколения в поколение. Хорошее качество бумаги и красочные иллюстрации – это также большой плюс этих произведений.   
 
У нас вы можете купить классику детской литературы с доставкой по Украине!