Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Классика детской литературы

На странице:
Сортировать по:
Удивительные приключения в лесной школе (1), Солнце среди ночи. Приключения в Паутинии
Легкая, жизнерадостная, полная доброго юмора книга знаменитого украинского писателя, чьи произведения внесены в Особый Почетный список Андерсена, рассказывает о веселых, интересных приключениях зайчика, ежика и их одноклассников - учеников специализированной музыкальной лесной школы с медвежьим языком преподавания.
Читаємо влітку, переходимо до 5 класу.
Подані у збірці твори підібрані з урахуванням, • вимог навчальної програми з «Літературного читання» • дошкільного та набутого у початковій школі досвіду дитини • жанрово-видового різноманіття.
Мио, мой Мио!
Хорошо, если у тебя есть и папа и мама.А если ты совсем один?Если тебе одиноко, как невыносимо одиноко девятилетнему мальчику Буссе из сказочной повести Астрид Линдгрен?Тогда воображение может унести тебя в Страну Далёкую, где король – твой отец, а сам ты прекрасный принц Мио.И даже если тебе грозит опасность и придётся сразиться с ужасным и коварным рыцарем Като, ты способен преодолеть любой страх, потому что в той волшебной стране всё, о чём ты мечтаешь, обязательно сбудется.
Кресало. Стійкий оловяний солдатик.
Найкращий подарунок – книга! Ганс Християн Андерсен, брати Грімм, Ернест Сетон-Томпсон та інші відомі автори вже давно вважаються класиками світової літератури, а їхні твори знає й любить не одне покоління читачів. Наше видавництво приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду та змісту книжок. Ілюстрації та обкладинки до них створюють професійні художники, а друкуються вони на папері високої якості в найкращих друкарнях.
Пригоди барона Мюнхгаузена
Найкращий подарунок ? книга! Ганс Християн Андерсен, брати Грімм, Ернест Сетон-Томпсон та інші відомі автори вже давно вважаються класиками світової літератури, а їхні твори знає й любить не одне покоління читачів. Наше видавництво приділяє особливу увагу зовнішньому вигляду та змісту книжок. Ілюстрації та обкладинки до них створюють професійні художники, а друкуються вони на папері високої якості в найкращих друкарнях.
Читаем летом, переходим в 5 класс.
«Классное внеклассное чтение» — серия хрестоматий на русском и украинском языках для чтения летом. Книги, которые входят в серию, созданы для подготовки к учебному году, расширения представлений ребенка о литературных и фольклорных произведениях, жанровом разнообразии. Книги этой серии могут стать надежным помощником детям, которые заканчивают 2, 3, 4 и 5 классы.
Нові пригоди Карлсона (3), що живе на даху (ККД)
«Що це за таємнича й дивна річ літає над Стокгольмом?», — запитує столична газета. Нам би з Малим не знати, це наш герой Карлсон, що живе на даху!«Нові пригоди Карлсона, що живе на даху» — так називається третя книжка про твоїх улюблених героїв, написан
Поллианна (ЛюбКнДет)
зарезервировано Лойфер
Про маленького пацятка Плюха
Книга написана за мотивами казок Елісон Аттлі і проілюстрована чудовим художником Євгеном Медведєвим. Плюх - добре порося, з яким вічно щось трапляється. Що не день, то нова біда. Як ужитися з цим маленьким непосидьком, знають напевно тільки його рідні та друзі. Добрі оповідання, в якиї дитина побачить себе.
Золотий ключик, або пригоди Буратіно
Яка Ваша улюблена книга дитинства? Ми відгадаємо! Це - звичайно ж Золотий ключик, або пригоди Буратіно геніального дитячого письменника Олексія Толстого. Пропонуємо Вам нове видання від РАНОК. Достатньо купити, принести додому та відкрити книжку - і Ваші діти будуть у захваті від головного героя та його друзів. Книголенд рекомендує!Ох, ця вічна чарівна та чудернацька історія дерев яного хлопчиська на ім я Буратіно! Вона завжди приносить дітлахам радість та задоволення. Історія стара, як цей світ. Але класичне оповідання, викладене Олексієм Толстим, отримало свої яскраві барви, притаманні генію Толстому О. та заграло на сторінках книги від видавництва РАНОК. Золотий ключик, або пригоди Буратіно (вид. РАНОК)… Цікава казка про нібито дурнуватого дерев яного хлопчика, що мріє пр …
Остров Сокровищ
Многочисленные произведения Роберта Льюиса Стивенсона, знаменитого английского писателя, литературного критика, поэта, основоположника неоромантизма, занимают прочное место среди шедевров мировой литературы. В настоящем издании вниманию читателей предлагаются лучшие романы писателя «Остров сокровищ» и «Черная стрела». Захватывающие приключения, блестяще закрученный сюжет и незабываемые герои – вот составляющие этих произведений, любимые детьми и взрослыми во всем мире.
Дивовижні пригоди в лісовій школі (3), Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.
Мандрівка Аліси
Після закінчення другого класу тато Аліси Селезньової бере її з собою в космічну експедицію за новими тваринами для Московського зоопарку. У цьому надзвичайному подорож на космічному кораблі Пегас трапиться багато пригод і небезпек! Відважна команда збере дивовижних космічних тварин, врятує цивілізацію роботів з планети Шелезяка, познайомиться з птахом Говорун і навіть розгадає таємницю зникнення Трьох Капітанів!
Карлсон (2), который живет на крыше, опять прилетел
Карлсон, который живет на крыше, опять прилетел
Народні оповідання (ШБ)
Народні оповідання (ШБ)
Чарівник Смарагдового міста укр
Улюблена книга багатьох поколінь юних читачів розповідає про захопливу подорож дівчинки Еллі та її песика Тотошки до Чарівної Країни, де їм випадає пройти крізь неймовірні труднощі та дивовижні пригоди, а також зустріти Справжніх Друзів.Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
Тореадори з Васюкiвки
Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.
У країні сонячних зайчиків
Хутчіш відкривайте книжку та знайомтесь з добрим та веселим хлопчиком Веснянкою, який проведе вас казковою Країною Сонячних Зайчиків, познайомить з її мешканцями та розкаже, як він переміг жахливого пана Морока та його посіпак. Але будьте готові до того, що на цьому пригоди не закінчаться і злодій повернеться знов, проте перемагати його будуть нові герої з Країни Місячних Зайчиків.
Золотой ключик, или Приключения Буратино БДК
Это одна из самых любимых книжек нашей детворы.История деревянного человечка, озорного и непослушного, но доброго, искреннего и простодушного.Пройдя сквозь вереницу различных злоключений и испытаний, Буратино учится отличать добро от зла, набирается ума-разума, становится сильным и уверенным защитником для своих друзей и папы Карло.Получив от черепахи Тортилы золотой ключик и одолев злого Карабаса Барабаса, Буратино вместе с друзьями открывают свой собственный театр и начинают новую счастливую жизнь.
Вокруг света в восемьдесят дней (Мировая классика)
Жюль Верн, создатель жанра фантастико-приключенческого романа, – один из самых читаемых французских авторов, которого мало кто из писателей опережает по количеству переизданий. Герои Верна покоряют леса, пустыни, глубины мирового океана, открывают тайны космоса и погружаются в земные недра. Конечно, наука за полтора столетия освоила многие заповедные для той эпохи территории, но присущее писателю мастерство интриги, способность круто менять ход событий и по сей день способны поразить читательское воображение. Роман Вокруг света в восемьдесят дней (1872) проводит читателя по сотням дорог вокруг земного шара в обществе лондонского джентльмена Филеаса Фогга, его слуги Паспарту и сыщика Фикса, знакомых всем нам с детства по многочисленным экранизациям.

 

В интернет – магазине «Книголенд» классика детской литературы представлены такими авторами, как: Корней Чуковский, Льюис Кэролл, Агния Барто, Эдуард Успенский, Владимир Сутеев, Александр Волков, Самуил Маршак, Григорий Остер, Виктор Драгунский, Кир Булычев, Борис Заходер, Астрид Линдгрен, Редьярд Киплинг и многие другие.
 
Классика детской литературы – это известные всем имена главных героев: Маугли,  Малыш и Карлсон, Винни-Пух и Пятачок, Дядя Федор, Доктор Айболит, кот Леопольд, крошка Енот, маленький Мук, крокодил Гена и Чебурашка и другие.
 
Классика детской литературы по праву займет почетное место на вашей книжной полке. Эти книги, которыми зачитывались еще наши родители, могут стать своеобразным наследством, передаваемым из поколения в поколение. Хорошее качество бумаги и красочные иллюстрации – это также большой плюс этих произведений.   
 
У нас вы можете купить классику детской литературы с доставкой по Украине!