Быстрый заказ книги

Детский досуг

На странице:
Сортировать по:
Велика книжка. Розвивальні наліпки. Розумнi завдання. Світ динозаврів
Велика книжка. Розвивальні наліпки. Розумнi завдання. Світ динозаврів
Наклейчики нові, Мої машинки (у)
Книжки серії «Наклейчики» намальовані для найменшеньких, адже багаторазову наклейку можна розташувати в будь-якому місці картинки! Якщо результат вам не сподобається, її можна переклеїти в інше місце! Але книжки стануть у пригоді і дещо старшим дітям: вони зможуть наклеювати картинки відповідно до тексту на сторінці. А ті, хто вже навчився складати з літер слова, зможуть потренуватися читати коротенькі тексти з «Наклейчиками»!
Многоразовые супернаклейки. Счет от 1 до 10
Многоразовые супернаклейки. Счет от 1 до 10
Альбом для немовлят (великий), Любий синочок (у)
Альбом «Любий синочок» — продовження серії «Альбом для немовлят» тепер в новому, великому форматі, в модному дизайні, виконаному в стилі скраббукінга.. Він стане чудовим подарунком для молодих батьків. У цьому альбомі є місце і для коротких нотаток, і для
Мозаика из наклеек. Феи, эльфы и русалки
Альбомы с наклейками серии Мозаика подходят для занятий с детьми дома и в группе детского сада
Альбом друзів на всі 100%.
За допомогою цього альбому ви зможете дізнатися про своїх друзів чимало нового та цікавого. В альбомі містяться анкети, декрети», гороскопи, ворожіння, тести та багато іншого...Для молодшого та середнього шкільного віку.
Аппликации + раскраски. Модница-волшебница. Девочка с сумочкой
Аппликации + раскраски. Модница-волшебница. Девочка с сумочкой
Аппликации + раскраски. Модница-волшебница. Девочка с бантиком
Аппликации + раскраски. Модница-волшебница. Девочка с бантиком
Альбом для немовлят, Перший рік синочка (у)
Альбом для немовлят: Перший рік синочка (у)
Багаторазові лабіринти, Мишенятко (р у)
Багаторазові лабіринти зроблені на спеціальному папері. Дитина зможе малювати, стирати вологою серветкою та знову малювати. У серії: прості лабіринти для найменших діточок від трьох років, та складніші від п’яти.
Одягни ляльку нова, Україночка (у)
Одягни ляльку нова: Україночка
Сладости для Тото
Всем известно, что такое пластилин и как с ним работать. Но оказывается, с помощью этого уникального материала можно еще и рисовать! Такой вид творчества очень полезен для маленьких художников, так как позволяет развить мелкую моторику и фантазию. К тому же рисовать пластилином очень интересно! Книги этой замечательной серии — настоящий подарок заботливым родителям и их талантливым деткам.
Українські народні казки. Ігри та завдання
Українські народні казки. Ігри та завдання
Модные покупки (Супернаклейки)
Пройдись по магазинам вместе с тремя модницами-подружками! Яркие туфли и сумочки, красивые платья для вечеринок, необычные купальники, шарфики и другие стильные штучки ты найдёшь на наклейках в этой книжке. Помоги девочкам одеться по последней моде!Читаем и играем! Развиваем внимание, воображение, мелкую моторику и художественный вкус.
PJ Masks. Розмальовка з наклейками (салатова)
Тільки-но на місто опускається ніч, хулігани чинять у місті безлад і порушують звичний хід подій. І коли нікому не під силу виправити це, у гру вступаємо ми - герої в масках. Ласкаво просимо у нову захоплюючу пригоду з улюбленими персонажами.• Розфарбуй малюнок за зразком як тобі до вподоби. • Знайди і приклей підходящу наклейку. • Решту наклейок приклеюй на свої блокноти, зошити, листівки - куди заманеться!
Модна валізка, Стилі одягу (у)
Модним та стильним – бути легко, треба тільки знати закони моди. У книзі-валізці «Стилі одягу» кожний дізнається про вимоги та історію розвитку найбільш популярних стилів одягу. Завдяки спеціальним трафаретам та наліпкам можеш власноручно експериментувати з одягом. До серії «Модна валізка» входять: «Стилі одягу» та «Кольори в одязі».
Одень куклу Fashion LOOK №3 (жёлтый, 33 наклейки)
Одень куклу Fashion LOOK №3 (жёлтый, 33 наклейки)
Альбом для немовлят, Наш малыш (р)
Самые дорогие воспоминания о первом годе нашего малыша (нашей малышки) Альбом «Наш малыш» станет замечательным подарком для молодых родителей. Он поможет сохранить самые дорогие, самые чудесные воспоминания о первом годе малыша. В этом альбоме есть место и для кратких заметок, и для фотографий, и для отпечатка маленькой ладошки. Как малыш рос? Когда у него вырос первый зуб? Когда был сделан первый шаг? А спустя время остановленные мгновения доставят немало приятных минут как родителям, так и повзрослевшему ребенку. Альбом издан в двух вариантах: голубой — для мальчиков и розовый — для девочек.
Наклейчики нові, Мои машинки (р)
Книжки серии «Наклеюшки» нарисованы для самых маленьких, ведь многоразовую наклейку можно приклеить в любое место картинки! Если результат не понравится, её можно переклеить в другое место! Но книжки будут полезны и детям постарше: они смогут клеить картинки в соответствии с текстом на страничке. А те, кто уже научился складывать буквы в слова, смогут потренироваться с «Наклеюшками» читать коротенькие тексты!
Фіксі-лото, Предмети та їх групи (у)
Навчаємося визначати форму предметів. Щоб малюк познайомився з різними формами предметів, кольорами та розмірами, фіксики рекомендують фіксі-лото.