Быстрый заказ книги

Детский досуг

На странице:
Сортировать по:
Многоразовые супернаклейки. English ABC
Многоразовые супернаклейки. English ABC
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Детеныши животных
Добро пожаловать в удивительный мир живой природы! С помощью этой книги ты познакомишься с самыми разными детенышами животных. Ты узнаешь много нового об окружающем мире и начнешь изучать английский язык. Наклей все наклейки с детенышами на нужные места. Узнавай новое, учи английский и познавай окружающий мир вместе с этой книгой!
Розвивалочка, З бджілкою Манюнею 2-3 роки (у) (+100 наліпок)
Збірник розвивальних вправ для дітей від 2 років. У книзі зібрані вправи для розвитку математичних здібностей, мовлення, творчості тощо.
Книга с наклейками Дивовижна країна фей
Книга з наклейками Дивовижна країна фейЗакачай додаток FastAR Kids, введи сектрений код на обороті обкладинкиНаклей наліпки на правильні сторінки в книзіНаведи камеру телефону або планшету на наклейкуГрайся з феями прямо у своєму девайсі!..
Подивись і знайди. Під водою (у)
Запрошуємо найуважніших та найдопитливіших зануритися в дивовижний світ морських пригод! На кожній сторінці цієї ілюстрованої книги — безліч морських мешканців, а також різноманітних предметів та цікавих деталей, які треба знайти, порівняти та порахувати.
Творча дитина, Модниці (у)
Розфарбуй улюблені персонажі, користуючись кольоровими підказками
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Домашние животные
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Домашние животные
Мозаїка з наліпок, Квадратики. Для дітей від 4 років (р у)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно. Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
Весело и просто. Дорисуй пальчиками 1+
Ура, прекрасная новость! Создана книга, в которой ваш малыш нарисует свои первые шедевры, используя только пальчики и краски! Рисование пальчиками — это полезная для развития мелкой моторики, памяти, мышления, речи и фантазии разновидность пальчиковых игр.Подробные инструкции по рисованию, красочный фон, на котором можно разместить зверушек и насекомых, а также специальные белые поля, чтобы потренироваться в рисовании элементов, — всё это ждёт маленького художника под обложкой. Успехов вам и вашему малышу!
Наклейчики нові, Моя прогулка (р)
Книжки серии «Наклеюшки» нарисованы для самых маленьких, ведь многоразовую наклейку можно приклеить в любое место картинки! Если результат не понравится, её можно переклеить в другое место! Но книжки будут полезны и детям постарше: они смогут клеить картинки в соответствии с текстом на страничке. А те, кто уже научился складывать буквы в слова, смогут потренироваться с «Наклеюшками» читать коротенькие тексты!
Монстрик і К
Усім відомо, що таке пластилін і як із ним працювати. Але виявляється, за допомогою цього унікального матеріалу можна ще й малювати!Такий вид творчості дуже корисний для маленьких художників, адже дозволяє розвинути дрібну моторику і фантазію. До того ж малювати пластиліном дуже цікаво.
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Птицы
Задумываетесь о том, как привить ребёнку любовь к чтению? Рецепт прост: возьмите издание с красивыми картинками, захватывающей историей и милыми героями.Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Птицы — отличный вариант для тех родителей, которые привыкли окружать своего малыша только лучшими и качественными вещами. За такой книжкой ваш ребёнок проведёт время с пользой и удовольствием, узнает много нового и интересного.
Альбом друзів на всі 100%.
За допомогою цього альбому ви зможете дізнатися про своїх друзів чимало нового та цікавого. В альбомі містяться анкети, декрети», гороскопи, ворожіння, тести та багато іншого...Для молодшого та середнього шкільного віку.
FASHION-Fashion look. Создай образы
Эта Книга для маленьких модниц поможет превратить заветную мечту многих наших девчат в реальность.
Наклею я історію, Про ввічливого вовка (у)
Серія «Наклею я історію» - це книжки-картонки для читання та гри. Малюкові пропонують долучитися до історії головного героя, доповнивши його світ яскравими наліпками. Книжки розвинуть уяву, увагу, логіку, орієнтування в просторі. Мораль історій та радісні
Дисней. Сумочка дизайнера. Королівські улюбленці (У)
Серія яскравих книжок, героями яких є персонажі популярних мультфільмів Дійсне студії. Короткі історії залучають дошкільнятка до процесу гри і творчості. Розвивають дрібну моторику, уяву та увагу.
Логика (Развивающие наклейки)
Логика (Развивающие наклейки)
В гостях в принцеси (укр)
Ця книга для дитячої творчості. В ній ви знайдете настільну гру, красиві інтер єри, розмальовки з підсказками і безліч яскравих наліпок.
Книжка єнота Федота 3+
Ласкаво просимо на сторінки найкращого дитячого видання! У «Книжці єнота Федота» серії «Учуча» на діточок чекають веселі та цікаві, а головне — різноманітні завдання від розумника Федота та його друзів. Англійська, читання, арифметика та багато іншого — нудьгувати малюкові вже точно не доведеться, а всілякі вироби та цікаві розмальовки будуть дуже корисними для розвитку дрібної моторики, кмітливості, логіки і мислення. Бажаємо гарного настрою і успіхів у навчанні!
Наклейчики нові, Мої машинки (у)
Книжки серії «Наклейчики» намальовані для найменшеньких, адже багаторазову наклейку можна розташувати в будь-якому місці картинки! Якщо результат вам не сподобається, її можна переклеїти в інше місце! Але книжки стануть у пригоді і дещо старшим дітям: вони зможуть наклеювати картинки відповідно до тексту на сторінці. А ті, хто вже навчився складати з літер слова, зможуть потренуватися читати коротенькі тексти з «Наклейчиками»!