Быстрый заказ книги

Детский досуг

На странице:
Сортировать по:
Наклейчики: Идем в зоопарк (р)
Книжки серии «Наклеюшки» нарисованы для самых маленьких, ведь многоразовую наклейку можно приклеить в любое место картинки! Если результат не понравится, её можно переклеить в другое место! Но книжки будут полезны и более старшим детям: они смогут клеить картинки в соответствии с текстом на страничке. А те, кто уже научился складывать буквы в слова, смогут потренироваться с «Наклеюшками» читать коротенькие тексты!
17,50грн.
Аппликация. Веселые динозаврики (синий)
Веселая раскраска с забавными рисунками порадует ребенка и подарит ему возможность провести много увлекательных минут за захватывающим занятием.
11,50грн.
Знайди і розфарбуй, Принцеси (у)
Серія «Знайди і розфарбуй» – це книжки з грою-розмальовкою для юних детективів. На кожній сторінці – безліч яскравих персонажів, незвичайних ситуацій і предметів. Дитині пропонується знайти персонажів і предмети та розфарбувати картинки.
9,90грн.
Наш хлопчик Перші досягнення та рекорди малюка
Поява маляти — це найзворушливіша і найдовгоочікуваніша подія в родині. Хіба ви не хотіли б залишити її у пам’яті назавжди? У цьому вам допоможе альбом. Тільки уявіть, як через декілька років ви всією сім’єю переглядатимете знімки — перший день вдома і перше купання сина, його перший Новий рік і перші успіхи... Відбиток маленької долоньки, кумедні слівця — альбом допоможе вам зберегти кожну хвилинку дитинства найдорожчої для вас людини. Запевняємо, завдяки цьому альбому ваш малюк залишиться з вами навіть тоді, коли сам стане батьком!
134,90грн.
Мозаїка з наліпок, Кружечки. Для дітей від 4 років (р у)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно. Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
17,50грн.
Аппликация. Добрые щенки
Аппликация — прекрасный способ развития мелкой моторики у детей, кроме того, это интересное, увлекательное занятие. Каждому ребенку нравится рисовать, разрисовывать все, что попадется под руку: двери, стены, самого себя, папины бумаги. Раскрашивать картинки – очень полезное занятие. Во время раскрашивания картинок малыш расширяет свои познания об окружающем мире, знакомится с цветами и формами, осваивает технику так называемой аккуратной штриховки, знакомится с особенностями работы с красками и карандашами, развивает мелкую моторику, делает кисть гибкой.
11,50грн.
Арт-майстерня творчих ідей
Коли всі ідеї вичерпалися, а ручки так і тягнуться щось цікавенького утнути, пропонуємо запастися олівцями, папером та ножицями й скористатися оригінальними ідеями з цієї книжки.Для дітей молодшого шкільного віку.
149,00грн.
Аплікація без ножиць нова, Природа (р)
Набор для творчества разработан специально для маленьких детей, которые еще не умеют вырезать, но порвать что-то всегда готовы с радостью. Для выполнения аппликации понадобится только клей. Ребенку нужно просто нарвать декоративную бумагу полосками или кусочками и наклеить их на картинку. Готовыми работами можно украсить квартиру или поместить их в альбом с детскими рисунками и поделками.
9,90грн.
Fine Art, Плакат з наліпками. Мій режим дня (у)
Великі навчальні плакати з наліпками будуть цікаві не лише дошкільнятам, а й першокласникам. З їх допомогою діти вивчать букви українського та російського алфавітів, запам’ятають таблицю множення, навчаться складати свій розпорядок дня й орієнтуватися в часі, зможуть скласти свій розклад уроків і додаткових занять, будуть із задоволенням контролювати свою поведінку, щоб отримати бажані заохочення.
6,90грн.
Аплікація з фігурками, Аплікація з трикутників (у)
Аплікація допомагає розвивати дитину відразу в декількох напрямках: - сенсорика (колір, форма), - основи математики (геометричні фігури), - орієнтування на площині, - дрібна моторика, - образне сприйняття (частини і ціле), - творче мислення. Ось чому цей вид діяльності широко використовують вихователі дитячих садів і розвиваючих центрів. Наші набори — для спільної творчості дорослого та дитини — можна використовувати навіть для дітей у віці 2 років. У наборі 2 аркуші-основи з цупкого паперу, 1 аркуш із шаблонами для вирізання, спінений скотч. З вирізаними геометричними фігурами можна пограти, перш ніж використовувати їх в аплікації: показати й назвати дитині фігуру, її колір, порівняти розміри фігур. Наклеївши геометричні фігури на аркуш-основу, малюк отримає картинку. Ефект  …
14,90грн.
Вечірка на всі 100% (альбомна орієнтація). Сама собі модельєр.
Відчуй себе справжнім модельєром, власноруч створюючи колекції вишуканого дизайнерського одягу. Створи власний неповторний стиль, обираючи фасони та кольори. За допомогою трафаретів перенось обрані деталі одягу на «тканини»-самоклейки, вирізай та клей на чудових ляльок-моделей. Тобі знадобляться лише олівці, ножиці, фантазія, добрий настрій та творче натхнення.
199,00грн.
Большая книга для дет.творчества. Драконы
Эта большая книга для детского творчества – замечательный подарок отважному охотнику на драконов! В ней он найдёт множество весёлых и увлекательных заданий, головоломок, игр, развивающих воображение, внимание, память, творческое начало…Его ждут незабываемые, порой опасные приключения!В книге:наклейки и трафареты,картинки-панорамы,заготовки для поделок,цветная бумага
245,00грн.
В гостях в принцеси (укр)
Ця книга для дитячої творчості. В ній ви знайдете настільну гру, красиві інтер єри, розмальовки з підсказками і безліч яскравих наліпок.
44,90грн.
Аппликации. Плывем, едем, летим. Мотоцикл
Аппликации. Плывем, едем, летим. Мотоцикл
11,50грн.
Книжка єнота Федота 3+
Ласкаво просимо на сторінки найкращого дитячого видання! У «Книжці єнота Федота» серії «Учуча» на діточок чекають веселі та цікаві, а головне — різноманітні завдання від розумника Федота та його друзів. Англійська, читання, арифметика та багато іншого — нудьгувати малюкові вже точно не доведеться, а всілякі вироби та цікаві розмальовки будуть дуже корисними для розвитку дрібної моторики, кмітливості, логіки і мислення. Бажаємо гарного настрою і успіхів у навчанні!
49,90грн.
Мозаїка з наліпок, Трикутники. Для дітей від 3 років (р у)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно. Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
17,50грн.
Наша малышка. Первые достижения и рекорды крохи
Появление малышки — это самое трогательное и долгожданное событие в семье. Разве вы не хотели бы запечатлеть его навсегда? В этом вам поможет альбом.Только представьте, как спустя несколько лет вы всей семьей будете пересматривать снимки — первый день дома и первое купание дочери, ее первый Новый год и первые успехи… Отпечаток маленькой ладошки, забавные словечки — альбом поможет вам сохранить в памяти каждую минутку детства самого дорогого для вас человека. Уверяем, благодаря этому альбому ваша малышка останется с вами даже тогда, когда сама станет матерью!
139,00грн.
Весело и просто. Рисуй пальчиками 1+
Ура, прекрасная новость! Создана книга, в которой ваш малыш нарисует свои первые шедевры, используя только пальчики и краски! Рисование пальчиками — это полезная для развития мелкой моторики, памяти, мышления, речи и фантазии разновидность пальчиковых игр.Подробные инструкции по рисованию, красочный фон, на котором можно разместить зверушек и насекомых, а также специальные белые поля, чтобы потренироваться в рисовании элементов, — всё это ждёт маленького художника под обложкой. Успехов вам и вашему малышу!
69,90грн.
Star Wars, з наліпками Дарт Вейдер & Люк Скайвокер (у)
З наборами серії «Малюнки з наліпок. Дісней» дитина потренується конструювати на площині, розвиватиме логічне й образне мислення, координацію рухів, а також дрібну моторику рук.У кожному наборі — 2 аркуші-основи з контурами героїв легендарної космічної саги «Зоряні війни», 2 аркуші наліпок і розмальовки. Дитині треба створити малюнок із частин-наліпок. Це так само просто й захопливо, як гра в конструктор.
14,90грн.
Fine Art, Плакат з наліпками. Моя поведінка (у)
Великі навчальні плакати з наліпками будуть цікаві не лише дошкільнятам, а й першокласникам. З їх допомогою діти вивчать букви українського та російського алфавітів, запам’ятають таблицю множення, навчаться складати свій розпорядок дня й орієнтуватися в часі, зможуть скласти свій розклад уроків і додаткових занять, будуть із задоволенням контролювати свою поведінку, щоб отримати бажані заохочення.
6,90грн.

Акционное предложение