Быстрый заказ книги

Детский досуг

На странице:
Сортировать по:
Багаторазові лабіринти, Їжачок (р у)
Багаторазові лабіринти зроблені на спеціальному папері. Дитина зможе малювати, стирати вологою серветкою та знову малювати. У серії: прості лабіринти для найменших діточок від трьох років, та складніші від п’яти.
Записник для дівчаток (Зірки)
Записник для дівчинки-чудове видання для будь-якої маленької модниці.Щоденничок збереже найпотаємніші мрії та подарує багато корисних порад.
Грузовики (Супернаклейки)
Хочешь узнать, как огромные многотонные машины перевозят тяжёлые грузы, работают в карьерах и на стройках, помогают пожарным и военным и даже участвуют в гонках? Открой книжку и познакомься с самыми мощными грузовиками в мире! Собери и дополни их с помощь
Специально для девочек (100% стикеры)
Более 1500 наклеек для девочек обо всём самом интересном: моде, вечеринках, спорте, путешествиях, животных и многом другом!
Наклей за зразком, Сова (р)
Художник придумал и нарисовал мозаичные картинки. А вы сможете с помощью наклеек повторить его картинки точь-в-точь?12 страниц мозаичных картинок + 4 сраницы наклеек.
Найди отличия. 30 наклеек. 30 отличий (код 87-2)
Найди отличия. 30 наклеек. 30 отличий (код 87-2)
Тролі. Світ наліпок. Барвиста книжка. (У)
Хутчіш стрибай у світ наліпок разом із тролями! За допомогою наліпок ти зможеш надати селищу тролів нового рок-н-трольного вигляду, прикрасити Берген-Таун та створити власну яскраву історію!
Мій перший англійський словничок (Єдиноріг)
Мiй перший англiйський словничок — це не тiльки найпоширенiшi слова, які вивчають у початковiй школi. Це ще й можливiсть самим записувати новi слова й вислови з транскрипцiєю та перекладом до власного словничка, що неод-мiнно сприятиме кращому запам’ятову
Щенячий патруль. Не проГАВ. Безстрашні щенята (у)
Серія яскравих інтерактивних книжок на основі сюжетів популярного мультфільму «Щенячий Патруль». Книжки надають величезних можливостей для творчості і розвитку дрібної моторики дитини. Разом з улюбленими героями малюк грає, переживає пригоди і розвиває творчу уяву. Книжки містять багато наліпок. + 4 сторінки наліпок.
Світ у 15 лабіринтах (у)
Велика книга-віммельбух на картоні із лабіринтами. Кожен лабіринт – нова частина світу. Цікаві підказки до лабіринтів познайомлять читача із країнами світу.Від Гімалаїв до джунглів Амазонки! Чи готові ви здійснити подорож навколо світу у 15 лабіринтах?
Багаторазові лабіринти, Зайченятко (р у)
Багаторазові лабіринти зроблені на спеціальному папері. Дитина зможе малювати, стирати вологою серветкою та знову малювати. У серії: прості лабіринти для найменших діточок від трьох років, та складніші від п’яти.
Фіксі-лото, Я рахую сам! (у)
Чтобы ребенок легко научился считать, фиксики рекомендуют фикси-лото.
Українські народні казки. Ігри та завдання
Українські народні казки. Ігри та завдання
Принцессы (Супернаклейки)
Все девчонки очень любят наряжаться!А еще они с удовольствием поют и танцуют. Им нравится путешествовать, узнавать что-то новое и вообще во всем принимать активное участие... Эта красивая серия книг с наклейками станет отличным подарком для нашей маленьк
Мозаїка з наліпок. Для дітей від 4 років. Колір (р у)
Мозаїка з наліпок. Для дітей від 4 років. Колір (р у)
Дисней. Пограймо! Тачки. (РА)
Эти интересные веселые книги помогут дошкольнику вместе с героями популярных мультфильмов освоить простейшие навыки общения на английском, положат начало формированию лексического запаса.16 страниц интересных упражнений и 2 страницы интересных наклеек помогут развить внимание, логику и смекалку.
Наш хлопчик. Перші досягнення та рекорди малюка
Поява маляти — це найзворушливіша і найдовгоочікуваніша подія в родині. Хіба ви не хотіли б залишити її у пам’яті назавжди? У цьому вам допоможе альбом. Тільки уявіть, як через декілька років ви всією сім’єю переглядатимете знімки — перший день вдома і пе
Аппликации + раскраски. Красивые птички
Аппликации + раскраски. Красивые птички
Мозаїка з наліпок, Трикутники. Для дітей від 4 років (р у)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно. Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
Фіксі-лото, Годинник і час (у)
Навчаємося визначати форму предметів. Щоб малюк познайомився з різними формами предметів, кольорами та розмірами, фіксики рекомендують фіксі-лото.