Быстрый заказ книги

Детский досуг

На странице:
Сортировать по:
Дисней. Блискучі. Моделюй і фантазуй. Мінні (У)
Стань справжнім дизайнером для героїв улюблених мультфільмів! У кожній книжці понад 100 блискучих наліпок (8 с.). Твори з блиском!
Мозаїка з наліпок, Квадратики. Для дітей від 3 років (р у)
З книгами серії малюк проводитиме час весело і корисно. Це серія книг із наліпками для найменших. У кожному виданні кольорові наліпки мають певну форму: кружечка, трикутника або квадрата. З ними малюк легко опанує основні кольори та форми. Cторінки книг ламіновані, тож наліпки можна наклеювати багато разів.
Багаторазові лабіринти, Корівка (р у)
Багаторазові лабіринти зроблені на спеціальному папері. Дитина зможе малювати, стирати вологою серветкою та знову малювати. У серії: прості лабіринти для найменших діточок від трьох років, та складніші від п’яти.
Одягни ляльку нова, Україночка (у)
Одягни ляльку нова: Україночка
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Собаки
Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания. Собаки
Многоразовые супернаклейки. Азбука
Многоразовые супернаклейки. Азбука
Рыцари (Супернаклейки)
Герои этой книги - благородные рыцари. Снаряди их для сражения, военного похода, турнира, охоты и пира! Читаем и играем! Развиваем внимание, воображение, мелкую моторику и художественный вкус.
Наш малыш. Первые достижения и рекорды крохи
Наш малыш. Первые достижения и рекорды крохи
Мій перший англійський словничок (Кіт і кролик)
Мій перший англійський словничок — це не тільки найпоширеніші слова, які вивчають у початковій школі. Це ще й можливість самим записувати нові слова й вислови з транскрипцією та перекладом до власного словничка, що неодмінно сприятиме кращому запам’ято
Книга с ручкой. Многоразовые наклейки. Принцессы. В гостях у Майи
Книга с ручкой. Многоразовые наклейки. Принцессы. В гостях у Майи
Транспорт (Развивающие наклейки)
Транспорт (2 листа с наклейками) , Эта книга откроет детям дорогу в увлекательный мир! Мир, где все окрашено в яркие, нарядные цвета! Веселые задания познакомят ребенка с красками! Яркие наклейки превратят занятия в интересную игру!
Модна валізка, Цвета в одежде (р)
Модна валізка: Цвета в одежде (р)
Волшебная мастерская. Удивительный пони
Волшебная мастерская. Удивительный пони
Книжка лягушки Кваки 3+
Добро пожаловать на страницы самого лучшего детского издания! В «Книжке лягушки Кваки» серии «Учуча» детишек ждут весёлые и интересные, а главное — разнообразные задания от умницы Кваки и её друзей. Английский, чтение, арифметика и многое другое — скучать малышу уж точно не придётся, а всевозможные поделки и интересные раскраски будут очень полезными для развития мелкой моторики, сообразительности, логики и мышления. Желаем хорошего настроения и успехов в обучении!
Фіксі-лото, Предмети та їх групи (у)
Навчаємося визначати форму предметів. Щоб малюк познайомився з різними формами предметів, кольорами та розмірами, фіксики рекомендують фіксі-лото.
Аппликации + раскраски. Веселые динозаврики (код 359-6)
Аппликации + раскраски. Веселые динозаврики (код 359-6)
Tattoo Glamur Кн. 3 (ру) Книжка з наліпками
Креативный набор для стильных девчонок! Эта книга предлагает попробовать себя в роли стилиста, украшая модели по своему вкусу. А еще можно сделать себе и подружкам временную яркую татуировку. Временные тату не токсичны, легко снимаются с помощью воды. В к
Вінкс. Секрети моди (у)
До цієї серії креативних дизайн-альбомів входять книжки з яскравими наліпками і зручними трафаретами: «АКСЕСУАРИ», «ГЛАМУР», «МАКІЯЖ» і «РОМАНТИКА».Із цими альбомами дитина відчує себе справжнім дизайнером і стилістом, створивши завдяки корисним порадам,
Одень куклу Fashion LOOK №4 (розовый, 33 наклейки)
Одень куклу Fashion LOOK №4 (розовый, 33 наклейки)
Привіт, я народилася (рожевий)
Дане видання являє собою фотоальбом першого року життя вашого малюка. Завдяки цьому виданню звичайна колекція домашніх фотографій перетвориться на яскраву книгу про головні події життя малечі.