Быстрый заказ книги

Детские энциклопедии

На странице:
Сортировать по:
Велика енциклопедія. Кішки та кошенята від А до Я
Перед вами енциклопедія порід котів, у якій ми спробували зібрати максимум корисної інформації. На сторінках видання ви знайдете відомості про анатомію й особливості поведінки домашніх улюбленців, дізнаєтеся про способи їхнього виховання та догляду. Тому, хто тільки планує завести вусатого вихованця, ця книжка допоможе зробити правильний вибір, а тим, у кого вдома вже живе маленьке пухнасте щастя, полегшить розуміння його психології та звичок. Яскраві ілюстрації допоможуть сформувати уявлення про кожну породу та її характерні риси. Книжку адресовано широкому читацькому загалу.
Рыцари. Иллюстрированный атлас
Книга “Рыцари Иллюстрированный атлас» -настоящий проводник в Средневековье. Вместе с новой книгой о рыцарях вы узнаете множество неизвестных подробностей о жизни и быте воинов того времени, кодексе и вооружении рыцарей, конструкции и осадах замковВ книге
Мир вокруг нас. Детеныши животных
Щенка или котёнка хотя бы раз в жизни держал в руках каждый ребёнок. А вот увидеть малыша шимпанзе или маленького волчонка доводилось не всем. Какие они, детёныши зверей? Получить ответ на этот вопрос тебе поможет наша книга. Рассматривая размещённые в ней красочные иллюстрации и узнавая о жизни и повадках зверей, ты поймёшь, насколько многообразен животный мир твоей родной планеты. Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам.
Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв
Хто б подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми?Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями.Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки…
Світ навколо нас. Атлас Всесвіту
Всесвіт приховує безліч дивовижних таємниць, деякі з них ми розкриємо в цій книжці. Чому Уран та Нептун зажили слави крижаних гігантів? Яку планету називають близнючкою Землі? Чи зможе колись людина стати на поверхню Сатурна? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся, ознайомившись із нашим атласом. Розміщені в ньому яскраві ілюстрації допоможуть зробити занурення у світ космосу більш яскравим і реалістичним.Книжку адресовано допитливим дівчаткам і хлопчикам, а також їхнім турботливим батькам.
Велика книга «Чому?»
У цій енциклопедії юний читач знайде відповіді на багато своїх запитань — про таємниці природи і стародавні цивілізації, про історичні події та знамениті постаті, про тваринний і рослинний світ і про місце людини у Всесвіті та на Землі. Видання щедро ілюс
Большая книга. Транспорт (код 055-7)
Мы живем в мире техники. Транспорт занимает особое место в нашей жизни. Поезда, корабли, автомобили, самолеты быстро переносят нас в другие города и страны.В этой книге с замечательными фотоиллюстрациями популярно рассказано о разных видах транспорта.Ад
Мир вокруг нас. Дикие животные
Животный мир поражает своим многообразием. В океане и на суше, в воздухе и под землей — всюду кипит жизнь. Каждый человек должен знать и любить живую природу.Это красочное иллюстрированное издание расскажет об удивительных животных нашей планеты и станет лучшим подарком для любознательных мальчиков и девочек.Книга адресована школьникам, а также их заботливым родителям
Світ навколо нас. Мікросвіт
Світ навколо нас здається таким знайомим і звичним, але варто поглянути на нього під мікроскопом або через об єктив фотокамери, як він разюче змінюється. Ми пропонуємо знайти незвичайне у звичайних речах і побачити красу там, де її, здавалося б, не може бути. Якісні яскраві ілюстрації допоможуть вам поглянути на світ очима фото-художників, що захоплюються макрозйомкою.
Де, що і коли?
Коли виникло землеробство? Що таке акведук? Коли слони були завбільшки з поросят? На ці та інші запитання, що цікавлять маленьких чомусиків, дасть відповіді ця книжка, яка містить пізнавальні тексти, цікаві факти і чудові ілюстрації.
Мир вокруг нас. Змеи
Змеи могут отталкивать, ужасать или завораживать, но, наверное, нет ни одного человека, которого бы пресмыкающиеся оставили равнодушным. Обладающие особой магнетической красотой эти рептилии вызывают невольное восхищение. Убедиться в этом вы сможете, открыв нашу книгу, в которой собраны иллюстрации-изображения самых ярких представителей данного вида. Краткая информация, сопровождающая фото, поможет сформировать представление об образе жизни змей.Книга адресована любознательным юным читателям.
Первая книга малыша Мой мир
На страницах этой книги живут птицы, звери, удивительные сказочные существа. Они населяют прекрасный мир, в котором много красок, фигур, деревьев, цветов, ягод, солнца, тёплых слов и объятий... Герои стихотворений учатся ходить и чистить зубки, отгадывать загадки и считать, играют в прятки, слушают на ночь сказки и засыпалочки, а значит, станут лучшими друзьями вашего малыша! А ещё в книге есть считалки и скороговорки, которые так весело учить наизусть!Читайте ребёнку замечательные добрые стихи — и он вырастет открытым миру, умным и счастливым!
Світ навколо нас. Дива природи
Світ природи вражає своєю різноманітністю. На морі й на суші на нас чекають дивовижні відкриття.Це кольорове видання стане найкращим подарунком для допитливих юних читачів. Книжка розкаже про дива природи шести континентів нашої планети.Книжку адресовано широкому читацькому загалу.
Довкола світу з Фуагре Атлас для найменших
«Атлас для найменших» — перше Занурення в Захопливий світ географії. Разом зі славетним детективом Фуагре та його улюбленицею Жозефіною юні мандрівники Здійснять навколосвітню подорож. Малюки побувають на всіх континентах і дізнаються, які тварини там мешкають. А також відвідають багато країн і познайомляться з культурою народів, що їх населяють.Приємної подорожі!
Большая книга. Щенки
В этой книге популярно рассказано о щенках собак разных пород.Яркие фотоиллюстрации помогут лучше узнать этих замечательных домашних питомцев.Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам, а также их заботливым родителям.
Тварини дольодовикового періоду. Велика енциклопедія (у)
Книжки цієї серії розповідають про динозаврів та доісторичних тварин. Тут безліч наукових фактів перемежовується з детально відтвореними зображеннями давніх мешканців нашої планети. Завдяки цьому ви познайомитеся з місцями існування тварин, їхньою анатомічною будовою, способами гніздування.
Дитяча енциклопедія тварин
«Дитяча энциклопедія тварин» — унікальний шанс познайомитися з найзагадковішими мешканцями нашої планети. Юні читачі дізнаються багато нового про ссавців, земноводних, рептилій, птахів, риб і комах.Достовірні факти, яскраві реалістичні ілюстрації та захопливі подробиці зроблять занурення у світ тварин незабутнім.
Мир вокруг нас. Чудеса природы
Мир природы поражает своим разнообразием. На море и на суше нас ждут удивительные открытия.Это цветное издание станет лучшим подарком для любознательных юных читателей. Книга расскажет о чудесах природы шести континентов нашей планеты.Книга адресована широкому кругу читателей.
Моя первая большая книга Как?
Как? Кажется, этот вопрос детишки не устанут задавать никогда. Конечно, каждый родитель хотел бы давать своему малышу правильные, интересные, а главное — исчерпывающие ответы, и отличным помощником в этом станет книга от National Geographic! Более 300 ярк
Інфографіка, Енциклопедія сучасного транспорту (у)
Все, що цікаво знати дитині про сучасні машини.Як влаштовані електромобіль, магнітоплан, гіроборд, квадракоптер, ракета та навіть реактивний ранець! Які потяги не торкаються колій під час руху? На борту яких літальних апаратів немає екіпажу? Чим ракета схожа на повітряну кульку? І все це у цікавому та зрозумілому для дитини стилі - інфографіка. До речі, любі батьки, а ви знали, що діти краще сприймають та запам’ятовують інформацію, якщо вона подається у стилі інфографіки?

 

Купить детские энциклопедии в интернет - магазине «Книголенд» просто. Выберите из каталога понравившуюся вам книгу и оформите заказ. 
 
Любознательность детей не имеет границ, ведь вокруг столько нового и интересного. В то же время у родителей не всегда хватает времени и сил, чтобы подробно и доходчиво объяснить ребенку, что происходит вокруг. В этом случае в интернет-магазине «Книголенд» вы можете купить детские энциклопедии, которые наверняка произведут впечатление на  вашего ребенка. Космос, динозавры, чудеса техники, животные, птицы, океан, человек, чудеса мира – вот неполный список тем, которые раскрываются на страницах детских энциклопедий. Написанные простым и понятным языком, они содержат интересные факты, которые  увлекут и заинтригуют вашего ребенка. Все это позволит ему легко и свободно освоить новый материал. 
 
Детские энциклопедии, купить которые вы можете у нас, в состоянии ответить на многие вопросы, а подробные схемы, фотографии и рисунки станут незаменимыми спутниками в увлекательном путешествии по миру знаний. 
 
Рассчитанные на широкий круг читателей, они также могут использоваться как источник дополнительных знаний при изучении школьных предметов. 
 
В интернет-магазине вы может купить детские энциклопедии с доставкой по Украине!