Быстрый заказ книги

Детские энциклопедии

На странице:
Сортировать по:
Усе про тіло людини. 1000 цікавих фактів
Людський організм — це створений природою унікальний механізм, здатний рухатися, мислити, творити. У багатьох із нас знання про його будову не виходять за межі шкільної програми. Тим, хто прагне знати більше про еволюцію людини, анатомію й фізіологічні процеси, що відбуваються в організмі, стане в пригоді ця книжка. Розміщені в ній тексти проілюстровано малюнками та схемами, які допоможуть читачеві побачити людське тіло зсередини — таким, яким його бачать медики.Книжку адресовано школярам та їхнім турботливим батькам.
Велика книжка. Космос, сонячна система, комети, галактики, екзопланети
Велика книжка. Космос: сонячна система, комети, галактики, екзопланети
Велика книжка. Звіроящери
Давним-давно, коли ще не було людини, на земній кулі жили дивовижні тварини — звіроящери. Якими ж вони були?У цій книжці популярно розповідається про зовнішній вигляд і особливості поведінки звіроящерів. Яскраві ілюстрації допоможуть дітям краще узнати тварин, які населяли нашу планету мільйони років тому.Книжка адресована допитливим хлопчикам та дівчаткам, а також їхнім дбайливим батькам.
Книга таємних знань Цілком таємно
Таємниці віддавна зачаровують і змушують шукати відповіді. Усі їх зібрано в цій книжці. Про найбільшу таємницю — людину — багато розкажуть її ім’я, почерк, голос, жести, родимки на тілі й навіть група крові. Розкрити її характер допоможуть гороскопи, сонники, символи, хіромантія, нумерологія, фізіогноміка тощо, зазирнути в майбутнє і розкрити таємниці долі — різноманітні ворожіння. Способів дуже багато*^ розгортай книжку й обирай свій!
Большая книга. Слоны, носороги, бегемоты
Животный мир нашей планеты весьма разнообразен. Его изучение — самое увлекательное занятие на свете. В этой книге популярно рассказано о самых крупных животных суши — слонах, носорогах, бегемотах, а также об их ископаемых предках. Яркие фотоиллюстрации помогут узнать и запомнить этих замечательных представителей фауны.Книга адресована любознательным мальчикам и девочкам, а также их заботливым родителям.
Моя перша мальована енциклопедія, Тварини (у)
Ваш малюк цікавиться тваринами і тому в нього безліч запитань? Відкрийте разом із дитиною цю енциклопедію в картинках і дізнайтеся, які тварини де живуть і чим небезпечнідикі звірі, чи вміють наші менші брати говорити і які в них дитинчата. Помандруйте на північ, а потім на південь, погуляйте джунглями і не забудьте помилуватися чудовим підводнимсвітом! А ще навчіться читати по слідах тварин та пограйте з веселою абеткою. Відтепер ви знаєте відповіді майже на всі запитання вашого малюка.
Світ навколо тебе. Динозаври
Не одне десятиліття динозаври й усе, що з ними пов язане, є об єктом пильної уваги як з боку палеонтологів, так і серед людей, чия професійна діяльність не стосується вивчення цих викопних ящерів. На сторінках нашої книжки ми розповімо про те, який спосіб
Велика книжка. Кросовери
Книжка адресована допитливим хлопчикам та дівчаткам, а також їхнім дбайливим батькам.
Моя творча енциклопедія. Я хочу все знати (У)
Серія книжок «Моя творча енциклопедія» – це можливість створити свій власний проект! Самостійне збирання конструктора, що міститься у кожній книжці, неодмінно зацікавить дитину. Маленькі власники книжок мають можливість проявити творчі здібності при оздоб
Транспорт. История изобретений. Энциклопедия в вопросах и ответах
Транспорт. История изобретений. Энциклопедия в вопросах и ответах
Благородный рыцарь. Честь превыше всего (ТиС.Энц)
Генри Тамплмен долгие годы служит смотрителем замка и хорошо знаком с историей Средних веков. К созданию этой книги его подтолкнула загадочная находка: оказалось, что под полом замковой часовни лежит скелет человека. Экспертиза установила, что останки принадлежат неизвестному рыцарю. В этом прекрасном альбомном издании опубликованы важные записи и иллюстрации из архива автора и представлены раритетные вещи, вероятно, принадлежавшие средневековому воину.
Энциклопедия, Вікінги (у)
Необычные исторические энциклопедии «History for child» познакомят детей с жизнью людей в разные эпохи: жизнь первобытного человека, история викингов, Древней Греции, быт и обычаи индейцев и жизнь эпохи Возрождения. Все это вы узнаете из серии «History for child». А красочные иллюстрации привлекут внимание детей и будут способствовать развитию у них познавательного интереса. В каждой книге есть поле для игры-бродилки по теме книги.
Відповіді на несподівані запитання вашого малюка
Ця дивовижна книжка - не просто чергова енциклопедія. Це велика кількість пізнавальної та цікавої інформації для дітей та хороший помічник для батьків. Дитина ставить запитання та... Іноді навіть дорослій людині незрозуміло, як відповідати. Авторові книжки, практикуючому психологу Наталії Чуб, добре відомі найскладніші дитячі запитання. Відповідями на них вона ділиться на сторінках цієї книжки.
Фіксі-школа, Пазл-энциклопедія На кухні (у)
Привіт! Ми, фіксики, як і всі люди, вчимося в школах. Щоправда, наші школи відрізняються від людських... Ми розповімо тобі про це, а ще про різні предмети і прилади, якими ми користуємося на уроках. Збирай великий пазл і читай міні-енциклопедію! До зустрічі всередині!• 48 пазлів у наборі,• Пазли виконані з цупкого картону,• Дитина не просто збирає пазли, а й читає енциклопедію. Активізується пізнавальна діяльність.• Ілюстрована книжка-енциклопедія в комплекті.
Дикi тварини. Мiнi-енциклопедiя
В этом справочнике описано 50 самых известных видов диких животных - млекопитающих, птиц, рыб, земноводных и пресмыкающихся. Вы узнаете об образе жизни и особенности строения различных животных, а также о том, где распространен тот или иной вид.
Динозаври. Збери пазл
Це велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться склада
Наука розповідає, о Погоде (р)
Какую одежду вы надели сегодня? Чтобы сказать, тепло или холодно на улице, достаточно просто посмотреть, как одеты люди. Это свойство называют температурой. Она очень меняется от одной части света в другую, а еще зависит от времени года. Количество дождей, выпадающее в течение года, и ветер, который дует, тоже могут меняться. Погода настолько важна для нас, что возможно, ты бы хотел узнать о ней побольше? Тогда поскорее открывай книгу!
Енциклопедія дошкільника (нова), Насекомые (р)
Ви думаєте, вашому синові чи доньці ще рано знайомитися з енциклопедіями? Якщо малюкові вже виповнилося 2 роки - саме час! Книга допоможе дитині отримати загальне уявлення про ліс та його мешканців. Розглядайте разом картинки, вивчайте нові слова та дізна
Від тиранозавра до півня Велика книга еволюції тварин
Чи могли ви будь-коли припустити, що курча має щось спільне з тиранозавром? Виявляється, вони схожі навіть більше, ніж ви можете уявити!А ви запитували себе колись, звідки в слона його дивовижний хобот? Адже це лише кілька прикладів неймовірних сюрпризів, які чекають на читачів цієї книжки!Чи готові ви відкрити для себе приголомшливі секрети еволюції тварин?
Автомобили. Энциклопедия в вопросах и ответах
Яркая энциклопедия в вопросах и ответах «Автомобили» прекрасно справляется с ролью очень грамотного, информированного и быстрого помощника в изучении машин. Очень грамотного, потому что на ее страницах выверенная, актуальная, интересная информация, полезн

 

Купить детские энциклопедии в интернет - магазине «Книголенд» просто. Выберите из каталога понравившуюся вам книгу и оформите заказ. 
 
Любознательность детей не имеет границ, ведь вокруг столько нового и интересного. В то же время у родителей не всегда хватает времени и сил, чтобы подробно и доходчиво объяснить ребенку, что происходит вокруг. В этом случае в интернет-магазине «Книголенд» вы можете купить детские энциклопедии, которые наверняка произведут впечатление на  вашего ребенка. Космос, динозавры, чудеса техники, животные, птицы, океан, человек, чудеса мира – вот неполный список тем, которые раскрываются на страницах детских энциклопедий. Написанные простым и понятным языком, они содержат интересные факты, которые  увлекут и заинтригуют вашего ребенка. Все это позволит ему легко и свободно освоить новый материал. 
 
Детские энциклопедии, купить которые вы можете у нас, в состоянии ответить на многие вопросы, а подробные схемы, фотографии и рисунки станут незаменимыми спутниками в увлекательном путешествии по миру знаний. 
 
Рассчитанные на широкий круг читателей, они также могут использоваться как источник дополнительных знаний при изучении школьных предметов. 
 
В интернет-магазине вы может купить детские энциклопедии с доставкой по Украине!