Быстрый заказ книги

Детские энциклопедии

На странице:
Сортировать по:
Животный мир. Собери пазл
У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини: кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.
Велика книга «Чому?»
У цій енциклопедії юний читач знайде відповіді на багато своїх запитань — про таємниці природи і стародавні цивілізації, про історичні події та знамениті постаті, про тваринний і рослинний світ і про місце людини у Всесвіті та на Землі. Видання щедро ілюс
Енциклопедія дошкільника (нова), Животные (р)
Вы думаете, вашему сыну или дочурке еще рано знакомиться с энциклопедиями? Если малышу уже исполнилось 2 года - самое время! Рассматривайте вместе картинки, читайте тексты, знакомьтесь с большими кошками, ловкими обезьянами, умными слонами, трудолюбивыми насекомыми и другими животными. Книга поможет маленькому любознайке получить общее представление о домашних и диких животных, выучить новые слова, узнать много интересного о мире природы.
Енциклопедія, Я обираю професію (у)
Кольорове видання у легкій ілюстрованій формі знайомить дітей із різними професіями. Книга складається із 17 розділів, що розповідають про різні сфери людської праці та творчості. Допитливі маленькі читачі дізнаються, хто може стати капітаном корабля, хто працює в театрі, що робить хірург, хто працює на фермі, в аеропорту та на круїзному лайнері, на будівництві та в школі, в журналі та на космодромі, в супермаркеті та студії. Кумедні малюнки та влучні короткі тексти дуже просто розкажуть про величезну кількість професій, навіть батькам буде цікаво переглянути книжку та знайти власну професію.
Транспорт. Збери пазл
У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.
Пірати. Ілюстрований атлас
Історія піратства налічує стільки ж років, скільки історія мореплавання. Викладені в атласі біографії піратів цілком достовірні, а описані епізоди з їхнього життя грунтуються на реальних подіях
50 остроумных вопросов о пиратах с очень серьезными ответами
Много ли буканьеры готовили копченого мяса? Надо ли было проявлять жестокость, чтобы добиться уважения? Был ли у пиратов GPS-навигатор? Перед вами 50 вопросов о мире пиратов, один необычнее другого! Вопросы немного странные, зато ответы на них вполне серьезные, и они помогут вам узнать все о пиратах, корсарах и флибустьерах. Вы прочтете о самых известных пиратах и их флагах, о жестоких наказаниях и, конечно, легендарных судах и сокровищах, которые все еще можно найти... Все тексты сопровождаются веселыми рисунками и великолепными реалистичными иллюстрациями.
Від тиранозавра до півня Велика книга еволюції тварин
Чи могли ви будь-коли припустити, що курча має щось спільне з тиранозавром? Виявляється, вони схожі навіть більше, ніж ви можете уявити!А ви запитували себе колись, звідки в слона його дивовижний хобот? Адже це лише кілька прикладів неймовірних сюрпризів, які чекають на читачів цієї книжки!Чи готові ви відкрити для себе приголомшливі секрети еволюції тварин?
Моя творча енциклопедія. Я – майбутній винахідник (У)
Серія книжок «Моя творча енциклопедія» – це можливість створити свій власний проект! Самостійне збирання конструктора, що міститься у кожній книжці, неодмінно зацікавить дитину. Маленькі власники книжок мають можливість проявити творчі здібності при оздоб
Энциклопедия, Древняя Греция (р)
Необычные исторические энциклопедии «History for child» познакомят детей с жизнью людей в разные эпохи: жизнь первобытного человека, история викингов, Древней Греции, быт и обычаи индейцев и жизнь эпохи Возрождения. Все это вы узнаете из серии «History for child». А красочные иллюстрации привлекут внимание детей и будут способствовать развитию у них познавательного интереса. В каждой книге есть поле для игры-бродилки по теме книги.
Моя первая книга о человеке МЕЛ (рус) 10 (ИД) 112 ИМ
Как устроен человек? На что способно его тело? Почему на сегодняшний день человек является самым влиятельным существом на Земле? Он научился использовать различные виды энергии, изменять ландшафт планеты. Почему именно представители Homo sapiens сделали то, что оказалось не под силу остальным существам? Это книга обо всём, что связано с человеком.
Велика книжка. Динозаври (код 530-9)
Давним-давно, коли ще не було людини, на земній кулі жили дивовижні тварини — динозаври. Якими ж вони були?У цій книжці популярно розповідається про зовнішній вигляд і особливості поведінки динозаврів. Яскраві ілюстрації допоможуть дітям краще узнати тва
Обережно, хлопці! Цілком таємно
Перед вами книга про світ хлопців та життя дівчат, в якій поєднано крихту дорослої моралі із цікавими фактами із життя дівчат та хлопців, дівчачими посиденьками, теорію із практикою. Кохання та зрада, фізіологічна та емоційна зрілість, краса та одиржимість красою. Книга розділена на декілька великих розділів: Слідство ведуть дівчата, Дівчача тусовка, З батьками та «ти» і на «ви», Кохання без зітхання, Гаряча тема, Вічна тема, коли душа лине до душі, Що робити, якщо. Дівчата знайдуть відповіді на надзвичайно серйозні і важливі запитання щодо комплексів, ревнощів, нерозділеного кохання та інші, про що інколи незручно говорити із батьками.Гарний подарунок для школярок
Про все у світі, Транспорт (у)
Кожна сторінка книжки - це цупка фігурка у формі машинки, фрукта, звіра… Розв’яжіть шнурок і Ви отримаєте чудові картки для гри у слова і знайомства малюка з оточуючим світом! До того-ж, на оберті кожної сторінки Ви знайдете чудові короткі віршики, які допоможуть розвинути мову та уяву малюка.
Большая энциклопедия. Кошки и котята от А до Я
Перед вами энциклопедия кошачьих пород, в которой мы постарались собрать максимум полезной информации. На страницах издания вы найдете сведения об анатомии и особенностях поведения усатых любимцев, узнаете, как за ними ухаживать и воспитывать. Тому, кто только планирует завести домашнего питомца, эта книга поможет сделать правильный выбор, а тем, у кого дома уже живет маленькое мяукающее счастье, облегчит понимание его психологии и привычек. Яркие красочные иллюстрации помогут сформировать представление о каждой породе и ее отличительных чертах. Книга рассчитана на широкую читательскую аудиторию.
Атлас світу для дітей
Эта книга рассказывает об окружающем мире, о материках и континентах, странах и народах, а также о различных животных, населяющих нашу планету.
Большая книга. Воины Древнего Востока
Эта книга расскажет о воинах и военном искусстве Древнего Востока.Издание дополнено замечательными иллюстрациями. Адресовано любознательным мальчикам и девочкам, а также их заботливым родителям.
Про все у світі, Букашки (р)
Про все у світі: Букашки (р)
Моя Україна, Де шукати диво (у)
Мрії здійснюються не лише в казках! Аня Повх, школярка з міста Дубно Рівненської області, мріяла виграти в конкурсі оповідань «Казкова Україна», організованому видавництвом «Ранок». І її мрія здійснилася — вона стала переможницею! Художниця Вікторія Скаканді проілюструвала Аніну казку, і утворилася захоплива книга!
Велика книжка. Доісторичні тварини
Давним-давно на земній кулі жили дивовижні тварини. Якими ж вони були?У цій книжці популярно розповідається про зовнішній вигляд і особливості поведінки давніх представників тваринного світу. Яскраві ілюстрації допоможуть дітям краще узнати тварин, які населяли нашу планету мільйони років тому.Книжка адресована допитливим хлопчикам та дівчаткам, а також їхнім дбайливим батькам.

 

Купить детские энциклопедии в интернет - магазине «Книголенд» просто. Выберите из каталога понравившуюся вам книгу и оформите заказ. 
 
Любознательность детей не имеет границ, ведь вокруг столько нового и интересного. В то же время у родителей не всегда хватает времени и сил, чтобы подробно и доходчиво объяснить ребенку, что происходит вокруг. В этом случае в интернет-магазине «Книголенд» вы можете купить детские энциклопедии, которые наверняка произведут впечатление на  вашего ребенка. Космос, динозавры, чудеса техники, животные, птицы, океан, человек, чудеса мира – вот неполный список тем, которые раскрываются на страницах детских энциклопедий. Написанные простым и понятным языком, они содержат интересные факты, которые  увлекут и заинтригуют вашего ребенка. Все это позволит ему легко и свободно освоить новый материал. 
 
Детские энциклопедии, купить которые вы можете у нас, в состоянии ответить на многие вопросы, а подробные схемы, фотографии и рисунки станут незаменимыми спутниками в увлекательном путешествии по миру знаний. 
 
Рассчитанные на широкий круг читателей, они также могут использоваться как источник дополнительных знаний при изучении школьных предметов. 
 
В интернет-магазине вы может купить детские энциклопедии с доставкой по Украине!