Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Детские энциклопедии

На странице:
Сортировать по:
Дівчинка на всі 100%
Що цікаво знати дівчинці-підлітку? Як стати впевненою в собі, завжди бути у доброму гуморі, як обирати друзів, без проблем спілкуватися з батьками? Що потрібно робити, щоб стати вихованою, витонченою і, безумовно, привабливою і бажаною у будь-якій компанії? На ці й багато інших питань, пов язаних із формуванням особистості, дає відповідь ця книга. Для середнього шкільного віку.
Большая книга. Первые слова малыша
«Большая книга. Первые слова малыша» — это более 200 слов на русском и английском языках, которые ребенок легко сможет выучить, просто рассматривая забавные картинки. Все предметы разделены по темам — это помогает не только последовательно запоминать слов
Літальні апарати
Привіт! Мене звуть Міні! Я дуже допитлеве мишеня. З давніх часів люди намагалися піднятися в небо за допомогою літальних апаратів. Мені стало цікаво, як їм це вдалося. Я дізнався, як створювалися літальні апарати, в чому їх відмінності і особливості, з якими труднощами зустрічалися інженери і вчені. Як мрія стала реальністю? Це був дуже тривалий шлях! Спочатку повітряні кулі, дирижаблі, потім — літаки і ракети!
Як роблять хліб?
«Моя перша енциклопедія» - це серія пізнавальних книжок для малюків. Книжки-розкладачки наочно і в доступній формі показують юним дослідникам, як виникає дощ, як виростає дерево, як утворюється мед тощо..
Як змайструвати старшого брата?
Книга Як змайструвати старшого брата познайомить дитину із маленькою Сьюзі, яка мріє створити старшого брата. За допомогою планок, дротів, клейкої стрічки дівчинка майструватиме людину. Допомагатимуть їй іграшки і Крокодил — великий знавець анатомії. І байдуже, що він краще знається на будові крокодилячого тіла — хіба у людей інакше? На щастя, люди і рептилії багато в чому схожі. Вивчайте анатомію разом із головними героями цієї книжки, щоб краще розумітися в усіх системах органів та процесах, що в них відбуваються.
Світ навколо нас. Атлас Всесвіту
Всесвіт приховує безліч дивовижних таємниць, деякі з них ми розкриємо в цій книжці. Чому Уран та Нептун зажили слави крижаних гігантів? Яку планету називають близнючкою Землі? Чи зможе колись людина стати на поверхню Сатурна? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся, ознайомившись із нашим атласом. Розміщені в ньому яскраві ілюстрації допоможуть зробити занурення у світ космосу більш яскравим і реалістичним.Книжку адресовано допитливим дівчаткам і хлопчикам, а також їхнім турботливим батькам.
33 найцікавіші картини і скульптури
Пізнавальна книга про історії картин і скульптур. З нею дітлахи дізнаються про загадкову красу Мони Лізи, дужого Давида, величезного Будду та багато чого іншого. На кожній сторінки чекатиме провідник до світу мистецтва - Кицька Міна.
Де шукати диво
Мрії здійснюються не лише в казках! Аня Повх, школярка з міста Дубно Рівненської області, мріяла виграти в конкурсі оповідань «Казкова Україна», організованому видавництвом «Ранок». І її мрія здійснилася — вона стала переможницею! Художниця Вікторія Скаканді проілюструвала Аніну казку, і утворилася захоплива книга!
Велика книга транспорту. Енциклопедія
Ви тримаєте в руках ілюстровану енциклопедію про всі види транспорту. Яскраві зображення найрізноманітніших видів техніки дадуть змогу на власні очі побачити справжні СЕРIЯ «ЕНЦИКЛОПЕДIЯ» дива інженерної думки людства. Тож ласкаво просимо у захопливу мандрівку!• Машини• Літаки• Кораблi• Поїзди
Енциклопедія хоробрих воїнів
У книжках серії Інфографіка ви знайдете все, що цікаво знати дитині про сучасні машини, видатні винаходи і хоробрих воїнів. Які поїзди не торкаються колій під час руху? Кому спало на думку передавати голос через кілометри? Що таке бусідо і чим прославився Чингісхан? І все це в цікавому і зрозумілому для дитини стилі - інфографіка.
Історія автомобілів
Цікаві та гумористичні книги чеського письменника Олджиха Ружички. Це інформативні дитячі видання, які розповідають про історію автомобілів та літаків, починаючи від винаходу колеса до найсучасніших машин.
Історія літаків
Цікаві та гумористичні книги чеського письменника Олджиха Ружички. Це інформативні дитячі видання, які розповідають про історію автомобілів та літаків, починаючи від винаходу колеса до найсучасніших машин.
33 найцікавіші споруди
Пізнавальна книга про історіїю відомих споруд. З нею дітлахи дізнаються про будівлі, що виглядають як кошики, супервисокі вежі, кафедральні собори, дизайнерські вілли, підвісні мости та ще безліч споруд і спробують розгадати таємниці архітектури.
Летательные аппараты
Привет! Меня зовут Мини. Я очень любопытный мышонок. Издавна люди пытались подняться в небо с помощью летательных аппаратов. Мне стало любопытно, как им это удалось. Как мечта стала реальностью? Это было очень долгий путь — от воздушных шаров и дирижаблей к самолётам и ракетам! Я узнал, как создавались летательные аппараты, в чем их отличия и особенности, с какими трудностями сталкивались инженеры и учёные.
Сміттєва революція
Чи почувався ти коли-небудь затиснутим серед речей? Речі у твоїй кімнаті. Речі у твоєму рюкзаку. Речі... скрізь.А що відбувається з усіма предметами, які викидають? Може, вони опиняються на звалищі чи перетворюються на щось нове? «Сміттєва революція» розглядає весь життєвий цикл речей, які ми використовуємо, збираємо, переробляємо — і навіть перетворюємо на нові матеріали.Ця книга допоможе тобі дізнатися,• звідки походить вода, яку ти п’єш• що відбувається з твоїм одягом, коли ти з нього виростаєш• як твій старий мобільний телефон може захистити тропічний ліс …і ще багато чого цікавого!
Животные
Вы думаете, вашему сыну или дочурке еще рано знакомиться с энциклопедиями? Если малышу уже исполнилось 2 года - самое время! Рассматривайте вместе картинки, читайте тексты, знакомьтесь с большими кошками, ловкими обезьянами, умными слонами, трудолюбивыми насекомыми и другими животными. Книга поможет маленькому любознайке получить общее представление о домашних и диких животных, выучить новые слова, узнать много интересного о мире природы.
Атлас Всесвіту для дітей
Астрономія — одна з найдавніших наук. Протягом багатьох століть людська думка непереборно прагне в глибини Всесвіту, та чим далі вона просувається, тим ширшими і ще більш невизначеними стають межі світу.З кожним роком учені все ближче до розгадки таємниці Всесвіту. Скориставшись запропонованою книжкою, кожний зможе тепер вирушити за ними в невідомі космічні далі. Видання адресоване юним любителям астрономії.
Автомобили. Энциклопедия в вопросах и ответах
Яркая энциклопедия в вопросах и ответах «Автомобили» прекрасно справляется с ролью очень грамотного, информированного и быстрого помощника в изучении машин. Очень грамотного, потому что на ее страницах выверенная, актуальная, интересная информация, полезн
Транспорт
Эта книга подойдет даже двухлетнему малышу! Рассматривайте вместе картинки, читайте тексты, знакомьтесь с большими кошками, ловкими обезьянами, умными слонами, узнавайте о том, как устроен человек, знакомьтесь с временами года, деревьями и цветами , узнавайте о роли транспорта в жизни человека и многое, многое другое. В книге вас ждут, - крупные иллюстрации, интересные малышу - короткие и понятные тексты - забавные стишки о машинах - правила поведения на дороге
Наука розповідає... про Землю
Ти коли-небудь помічав, як багато тварин і рослин перебуває поруч із нами? Квіти, величезні дерева, тварини з яскравим забарвленням... Життя кожного залежить від інших живих істот і місця проживання. Це означає, що одних тварин ти знайдеш у пустелі, других — у джунглях, а третіх — у містах і селах. Хочеш дізнатися, хто в якій частині світу мешкає? Тоді хутчій відкривай книгу!

 

Купить детские энциклопедии в интернет - магазине «Книголенд» просто. Выберите из каталога понравившуюся вам книгу и оформите заказ. 
 
Любознательность детей не имеет границ, ведь вокруг столько нового и интересного. В то же время у родителей не всегда хватает времени и сил, чтобы подробно и доходчиво объяснить ребенку, что происходит вокруг. В этом случае в интернет-магазине «Книголенд» вы можете купить детские энциклопедии, которые наверняка произведут впечатление на  вашего ребенка. Космос, динозавры, чудеса техники, животные, птицы, океан, человек, чудеса мира – вот неполный список тем, которые раскрываются на страницах детских энциклопедий. Написанные простым и понятным языком, они содержат интересные факты, которые  увлекут и заинтригуют вашего ребенка. Все это позволит ему легко и свободно освоить новый материал. 
 
Детские энциклопедии, купить которые вы можете у нас, в состоянии ответить на многие вопросы, а подробные схемы, фотографии и рисунки станут незаменимыми спутниками в увлекательном путешествии по миру знаний. 
 
Рассчитанные на широкий круг читателей, они также могут использоваться как источник дополнительных знаний при изучении школьных предметов. 
 
В интернет-магазине вы может купить детские энциклопедии с доставкой по Украине!