Быстрый заказ книги

Детская фантастика и фэнтези

На странице:
Сортировать по:
Всё о Муми-троллях. Кн.1 (Всё о...)
В маленькой долине на зеленом лугу стоит удивительный дом, выкрашенный голубой краской. В этом доме живет семейство муми-троллей: Муми-мама, Муми-папа и сам Муми-тролль. И даже если в один прекрасный день на пороге объявится большая компания, здесь всем найдется место. Вообще-то, вокруг много всего непонятного и опасного — стихийные бедствия, волшебные шляпы, муравьиные львы… Муми-тролли, снорки, Снифф, Снусмумрик, их друзья и знакомые путешествуют, размышляют о нужности и ненужности всего сущего, пишут книги и ищут сокровища. Но какие бы приключения не ожидали Муми-тролля и его друзей, они знают: даже если в их долину упадет комета, даже если случится наводнение или буря, лес, сад и дом останутся на месте. На веранде всегда можно будет выпить чашечку кофе и полакомиться пече …
Желтый туман
Книгами Александра Мелентьевича Волкова, написанными в середине прошлого века, зачитывались дети нескольких поколений. Но и в наше время истории о смелой девочке Элли и ее друзьях, которые отправились к великому волшебнику Гудвину, чтобы он исполнил их самые заветные желания, читаются на одном дыхании. Волков не просто талантливо переложил для русских детей сюжет американского писателя Фрэнка Баума, но подарил своим маленьким читателям множество новых приключений любимых героев - Элли и Тотошки, Страшилы, Железного Дровосека и Льва.
Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань
Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин — ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мауро — запобігти великому лиху?
Гарри Поттер (7) и Дары Смерти
Книга, покорившая мир, эталон литературы, синоним успеха. Книга, ставшая культовой уже для нескольких поколений. «Гарри Поттер и Дары Смерти» – финал истории.
Геометрія 9 кл (у) Підручник Бевз (Нов. прогр.)
Геометрія (Бевз, Владімірова) 9 клас
Агенція Локвуд і Ко. Кн. 1 Сходи, що кричать.
Привиди повертаються, щоб помститися живим! Після заходу сонця вулиці міст заполонили злі духи Ви боїтеся смертельного доторку привида? Коли кількість нападів духів щодня зростає, агенції психологічних розслідувань стають популярними як ніколи. Найменша,
Вімпі Стів. В язень Майнкрафта! (у)
Аби довести пихатому однокласникові, що він здатний бути кращим, Вімпі Стів погоджується на змагання в грі Майнкрафт. Але проблема в тому, що він до цього жодного разу не грав у цю гру. Жахливою несподіванкою для хлопчика стає те, що, запустивши гру, він опиняється всередині неї. Сам Вімпі та все довкола тепер складається з блоків. Що чекає на хлопця в невідомому світі Майнкрафта? Чи вдасться йому вижити й повернутися додому?
Звіродухи. Кн.7 Дерево життя (у)
Остання книга неймовірної серії «Звіродухи» подарує вам стільки ж насолоди, як і попередні. Цього разу четверо друзів вирушають до серця землі, щоб урятувати Ердас. Віщі сни Конора пророкують загибель їхніх звіродухів, тому друзі готові до найважчих утрат
Гаррі Поттер (5) і Орден Фенікса
Ніхто й не сподівався, що п’ятий рік навчання у Ґогвортсі буде для Гаррі та його друзів легкою прогулянкою. Проте запровадження в школі посади Верховного інквізитора ще більше все ускладнило...
Злочинці з паралельного світу
Фантастична дилогія відомої української письменниці Галини Малик “Злочинці з паралельного світу” — весела розповідь про безпритульного хлопчика Хроню, який наперекір долі сподівається знайти своїх батьків. Вірний друг пес Рекс, чеченець Джохар, мудрий ворон Гай, “крутий” кіт Рата, підла і підступна потвора Чмак — далеко не повний перелік персонажів, з якими доля зводить Хроню у його поневіряннях. М’який гумор, іронічність оповіді, колоритна мова, часом трагізм ситуацій тримають читача у постійній напрузі. Але найбільше зворушують прагнення головних персонажів до справедливості, атмосфера людяності і любові, якими сповнена кожна сторінка книги.
Король воров (ЧернСерд)
Это одна из лучших книг Корнелии Функе, знаменитой немецкой писательницы, автора Чернильной трилогии. Двенадцатилетний Спицио Массимо мечтает поскорее стать взрослым, чтобы избавиться от чрезмерной опекиотца, богатого и знатного венецианца. Он становится
Шиммер і Шайн. Магічні пригоди. Джини та їхні улюбленці. (У)
Розмальовка за сюжетом улюбленого мульсеріалу Шиммер і Шайн.Додай яскравих кольорів цим магічним близнючкам та їхнім улюбленцям! Читай, розфарбовуй, чаклуй разом із джинами!ПОНАД 100 наліпок в кожній книжці.
Мемуары папы Муми-тролля (нов.обл.) (Муми-тролль и все-все-все)
Знаменитая детская писательница Туве Янссон придумала муми-троллей и их друзей, которые вскоре прославились на весь мир. Не отказывайте себе и своим детям в удовольствии — загляните в гостеприимную Долину муми-троллей.…Давным-давно одним печальным ветреным августовским вечером на крыльце приюта для подкидышей муми-троллей нашли обыкновенную хозяйственную сумку, в которой лежал новорожденный муми-тролль, довольно небрежно завернутый в газету… Такое не слишком романтическое начало книги с лихвой будет искуплено красочным описанием удивительных приключений, пережитых папой Муми-тролля и поведанных им самим с присущей ему скромностью.
Шиммер і Шайн. Магічні пригоди. Слонення Дотті. (У)
Розмальовка за сюжетом улюбленого мульсеріалу Шиммер і Шайн.Додай яскравих кольорів цим магічним близнючкам та їхнім улюбленцям! Читай, розфарбовуй, чаклуй разом із джинами!ПОНАД 100 наліпок в кожній книжці.
Гарри Поттер (5) и Орден Феникса
Книга, покорившая мир, эталон литературы для читателей всех возрастов, синоним успеха. Книга, сделавшая Дж.К. Роулинг самым читаемым писателем современности. Книга, ставшая культовой уже для нескольких поколений. Гарри Поттер и Орден Феникса - история продолжается.Для среднего школьного возраста.
Тобі Лолнесс. Кн. 2 Очі Еліші
Дереву, яке населяє народ менш ніж два міліметри на зріст, загрожує смертельна небезпека. Дешеве житло Джо Мітча завдає шкоди, дерево від будівництва за допомогою довгоносиків сохне, а його кора вкривається непролазним лишайником. Маленький Тобі в боротьбі за порятунок власної сім ї і свого народу робить неймовірне відкриття — поза Деревом є інший світ та інше життя. Народ Трави живе у злагоді з природою. Тобі разом із новими друзями повертається на Дерево, щоб урятувати свій світ.Читання цього екологічного фентезі-екшну захопить як дітей, так і дорослих, яким буде більш зрозуміла вся глибина і цінність твору. Підкоривши книжковий світ не одного десятка країн, завоювавши більше 20 престижних французьких і міжнародних літературних нагород і премій, двотомник «Тобі Лолнесс» под …
Книга мiфiчних чудовиськ (у)
Міфічний світ повний фантастичних істот: від людожерів-гігантів і величезних птахів, що ловлять слонів, до величних добродушних звірів - легендарних створінь різних форм і розмірів. Деякі тварини в цій збірці виникли на підґрунті страхів чи внаслідок фантазії представників давніх цивілізацій, тоді як інші були, імовірно, списані з реальних істот, яких давні дослідники ніколи раніше не бачили. У даній книзі створіння зібрано в чотирьох розділах відповідно до базових елементів стихій: ЗЕМЛЯ, ПОВIТРЯ, ВОДА Й ВОГОНЬ. Розмальовуйте дивовижні зображення кожної фантастичної істоти – потім перегортайте сторінку, щоб прочитати захопливі легенди та історії про цих створінь.Ілюстрації Анжели Ріцци.
Гарри Поттер. Комплект из 7 книг в футляре
Книга, покорившая мир, эталон литературы для читателей всех возрастов, синоним успеха. Книга, сделавшая Дж.К. Роулинг самым читаемым писателем современности. Книга, ставшая культовой уже для нескольких поколений.Полное собрание серии в подарочном футляре.
Истории обитателей холмов
«Истории обитателей холмов» — это долгожданное продолжение любимой книги нескольких поколений. Книги, выросшей из историй, которые любящий отец Ричард Адамс рассказывал своим дочерям Джульет и Розамунде. После того, как дюжина издателей отвергли рукопись, роман «Обитатели холмов» был наконец опубликован — и породил новый литературный жанр. Покорив сердца и взрослых, и детей, роман занял достойное место в одном ряду с «Маленьким принцем» А. де Сент-Экзюпери, «Чайкой по имени Джонатан Ливингстон» Р. Баха, «Вином из одуванчиков» Р. Брэдбери и «Цветов для Элджернона» Д. Киза.Эта история искателей приключений поневоле, которым пришлось покинуть свой гибнущий городок и отправиться в длинное, полное опасностей путешествие, была переведена более чем на 30 языков, разошлась по миру ти …
Слідами лютого дракона. Путівник героя. Кн.6
Гиккус Страхітний Окунь III — єдиний вікінг, який любить книжки. А оскільки книжок на острові Лобур майже немає, він пише їх сам. Гиккус якраз складав путівник героя «Слідами лютого дракона», коли йому довелося вирушити в Бовванську громадську бібліотеку. Ось де вже книжок сила-силенна! Шкода тільки, бібліотека — одне з найбільш охоронюваних місць Варварського Архіпелагу. Мало кому вдається доторкнутися до її скарбів… У цій книжці ти знайдеш також докладні описи деяких видів драконів і найповніший на сьогодні драконський словник.

 

Книги жанра детская фантастика – это отличный выбор детской литературы. Книги из раздела детская фантастика дают возможность маленьким исследователям с головой окунуться в мир необычных и захватывающих приключений своих любимых героев. 
 
Книги детская фантастика представлены в нашем интернет-магазине такими авторами, как: Джоан Роулинг, Люк Бессон, Кир Булычев, Туве Янссон, Дмитрий Емец, Бен Девис, Тамара Крюкова, Муни Витчер и многие другие. 
 
В нашем интернет – магазине вы можете приобрести книги категории детская фантастика с доставкой по Украине.