Быстрый заказ книги

Детская фантастика и фэнтези

На странице:
Сортировать по:
Шиммер і Шайн. Магічні пригоди. Слонення Дотті. (У)
Розмальовка за сюжетом улюбленого мульсеріалу Шиммер і Шайн.Додай яскравих кольорів цим магічним близнючкам та їхнім улюбленцям! Читай, розфарбовуй, чаклуй разом із джинами!ПОНАД 100 наліпок в кожній книжці.
Чароділ. Кн.3 Чародільський град
Пригоди Каве Лізард продовжуються в чарівному Чародолі. Як володарка Золотого Ключа, за допомогою якого можна відкрити таємницю зниклого міста Златограда, дівчина мусить протистояти не лише запеклим карпатським ворогам, а й могутньому Чародільському Князю. Тільки участь і перемога у магічному турнірі Чаклуні гарантує їй недоторканність і надію врятувати рідний Карпатський світ від знищення. Чи переможе Каве у смертельному двобої, адже ворогів у неї значно більше, ніж друзів? Чи вдасться юній відьмі знайти зниклий Златоград? Відповіді на ці питання шукайте на сторінках третьої частини трилогії «Чароділ».
Лев, Біла Відьма і шафа. Кн. 2 (Хроніки Нарнії)
Хроніки Нарнії. Лев, Біла Відьма та шафа Світовий бестселер! Чудова екранізація! Виявляється, існують шляхи до інших світів, і один з них починається… у звичайній шафі. Пітер, Сьюзен, Люсі та Едмунд потрапляють до казкової Нарнії, світу, де панує магія і мешкають фантастичні істоти – кентаври, дріади, фавни, гіганти… Країну охороняє від зла бог-лев Аслан. Але підступна Біла Відьма вкрила квітучий край вічною кригою і прагне підкорити мешканців Нарнії. Діти мають допомогти Аслану врятувати цей чарівний світ від загибелі.
Мэри и ведьмин цветок (ДетКБ)
Непоседе Мэри кажется, что каникулы у бабушки в деревне тянутся целую вечность. Но скуке приходит конец, когда девочка встречает черного кота, и тот приводит ее в лес — на то место, где растет красивый, но очень странный цветок. Старый садовник рассказывает Мэри, что этот цветок с незапамятных времен считается волшебным — он цветет лишь раз в семь лет, и тому, кто найдет его, дарует необыкновенную силу и власть. С помощью чудесного цветка Мэри на маленькой метле взмывает за облака и приземляется в сказочной стране. Девочка оказывается в школе ведьм, где ее принимают за новую ученицу. Она начинает учиться колдовскому искусству, но вскоре понимает, что в сказочной стране творится что-то неладное...
Ведьмина служба доставки. Кн.2. Кики и новое колдовство (ДетКБ)
Юная Кики полюбила свой новый город Корико почти так же сильно, как любила городок своего детства. Ведь здесь происходит столько всего интересного! Хотя, чем старше становится Кики, тем все более трудные задачи перед ней встают. И поверьте, доставить в со
Королівська Академія. Фантастичні формули. День із життя Роуз (У)
Роуз Попелюшка запрошує до Країни Казок! Вигадуй разом з командою Роуз нові магічні формули! Створюй у диво-лабораторії чарівне зілля! Дізнавайся про нові задачі команди Королівської Академії і вирішуй їх, думаючи, граючись, фантазуючи і використовуючи н
Гаррі Поттер (1) і філософський камінь
Життя в комірчині під сходами, доношування одягу за братом, відсутність батьківської турботи - може закінчиться добре. Нагородою стануть незвичайна школа й віддані друзі. А ще - цілий світ, де є чарівне дзеркало і філософський камінь. Але він доступний тільки безкорисливій людині. Щоб дізнатися, чи такий головний герой книги, необхідно дочитати її до кінця.
Часодії. Кн.6 Часова битва
У шостій, завершальній, книзі циклу Часодії на Василину й Феша чекають неймовірні випробування. Наближається фатальна мить — вирішальна битва за трон Часу. Зодче Коло збентежене: Василина Огнєва стала ученицею Астрагора, запеклого ворога всіх ефларських часівників, Феш Драгоцій безслідно зник, і невідомо, що очікує ключників у майбутньому. І тільки Астрагор упевнений у своїй долі та стрімко прямує до найголовнішої мети, залучаючи союзників і розбиваючи ворогів. Чи вдасться Василині врятувати свого друга? Яка доля судилася її батькові, Нортону Огнєву? Ким же насправді є Родіон Хардіус і які ще таємниці зберігає Розколотий замок? В останній книзі часодійної історії розкриються всі найважливіші секрети і ми нарешті дізнаємося, на чиєму боці сам Час!
Дарителі. Кн.1 Дар вогню
В одному чарівному королівстві, окрім звичайних людей, мешкають дивовижні істоти: дереволюди скриплери, моторошна нічна сторожа, прекрасна крижана королева, лісовий блукалець Благеньке Пальтечко, могутній чарівник Барс та ще чимало чарівного люду. І кожен
Шиммер і Шайн. Від джинів з любов’ю. (У)
Лія та сестри-джини святкують річницю своєї дружби, але... щось знову пішло не так! Ця книжка потребує твоєї творчості - читай захопливу історію та додавай кольору кожній сторінці. На сторінках книжки знайдеш листівки, які зможеш створити для своїх друзів. Чаклуємо разом із джинами!
Невидимая девочка и другие истории (ЛюбИист)
Мир муми-троллей — «это мир, по которому в глубине души тоскует каждый из нас». Правоту этого утверждения знаменитой шведско-финской писательницы и художницы Туве Янссон доказывают ее книги, ставшие неотъемлемой частью детства уже нескольких поколений. Наивный и мудрый, теплый и добрый, несмотря на все бури, пытающиеся его сокрушить, этот мир всегда открыт и детям, и взрослым.
Гарри Поттер (6) и принц-полукровка
Oфициaльнoe издaниe! В этoм aльбoмe ты нaйдeшь фoтo свoиx любимыx гeрoeв из фильмa Гaрри Пoттeр и Принц-пoлукрoвкa - Гaрри Пoттeрa, Рoнa Уизли, Гeрмиoны Грeйнджeр, Дрaкo Мaлфoя, Джинни Уизли, Пoлумны Лaвгуд, Нeвиллa Дoлгoпупсa, Фрeдa и Джoрджa Уизли и мнoгиx другиx.
Третя експедиція. Оповідання (мал. фор.)
ЗмістДощі випадають. Переклав Олександр ТерехТретя експедиція. Переклав Олександр ТерехМовчазні міста. Переклав Олександр ТерехГості із Землі. Переклав Олександр ТерехМертвий сезон. Переклав Олександр ТерехПікнік, що триватиме мільйон років. Переклав Олександр ТерехВогненні кулі. Переклав Сергій СтецьПустеля. Переклав Сергій СтецьБули вони смагляві й золотоокі. Переклав Євген КрижевичСуничне віконце. Переклав Євген КрижевичТой, що чекає. Переклав Володимр ПоповРозмова за пільговим тарифом. Переклала Ольга РадчукБлакитна пляшка. Переклала Ірина Бондаренко
Гарри Поттер и узник Азкабана (с цв. иллюстр.)
После фиаско в колдовстве гигантских размеров Гарри Поттер сбегает от Дурслеев из Литтл Уииджиига на ночном автобусе в предчувствии серьезной беды. Но министерство магии занято ловлей более крупной рыбы - Сириуса Блэка, преданного последователя Лорда Воль
Шиммер і Шайн. Бажання та сюрпризи. (У)
Вісім сторінок повних яскравих та сяючих малюнків з загадковими віконцями. Відкрий їх всі!
Маленькие тролли и большое наводнение (ЛюбИст)
Близится осень, а это значит, что муми-троллю и его маме нужно поскорее найти уютное местечко и построить там дом. Раньше муми-троллям не нужно было бродить по лесам и болотам в поисках жилья — они жили за печками в домах людей. Но теперь печек стало совсем мало, а паровое отопление муми-троллям не годится. Вот поэтому муми-тролль с мамой рискнули отправиться в путь, мечтая найти не только новый дом, но и папу муми-тролля, который пропал когда-то давно. А тем временем грядет большое наводнение… Но как знать, может, именно оно подарит маленьким троллям долгожданную встречу.
Таймлес. Смарагдова книга
У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.
Часодії. Кн.2 Часове серце
Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту та єдиного бажання, загаданого ключниками. Проте ворожнеча між ключниками дедалі розгоряється. Великий Дух Астрагор — запеклий ворог часівників — зненацька погоджується допомогти їм, маючи власний інтерес. Адже тільки він знає, що Пурпуровий Квіт криє чимало таємниць, і одна з них — прокляття ЧорноКлюча, яким володіє Василина.
Небіж чаклуна. Кн. 1 (Хроніки Нарнії)
Двійко дітлахів, Поллі та Дігорі, через підступ лихого чаклуна потрапили до дивовижного місця, звідки можна мандрувати іншими світами. Пригоди починаються, а це означає, що на читача чекає одвічна боротьба добра зі злом, мандрівка дивовижними світами, в існування яких віриш, знайомство з цікавими персонажами, котрі запам’ятаються на все життя. Це початок дивовижної серії книжок, відомих в усьому світі під назвою «Хроніки Нарнії». Переклад з англійської Вікторії Наріжної
Герої Олімпу. Кн.2 Син Нептуна (у)
Найбільша таємниця олімпійських богів розкрита: існує другий табір напівбогів – римський Табір Юпітера. І, якщо вірити Джейсонові (єдиному відомому напівбогові-римлянові), контингент у ньому не зовсім привітний – вимуштрувані, безжальні легіонери. Немає сумнівів, що саме туди Гера запроторила Персі Джексона. Що чекає на грецького героя у місці, де слово «грекус» означає одночасно і «грек», і «ворог»? І чи під силу римлянам на черговому завданні протистояти Геї та її синам?

 

Книги жанра детская фантастика – это отличный выбор детской литературы. Книги из раздела детская фантастика дают возможность маленьким исследователям с головой окунуться в мир необычных и захватывающих приключений своих любимых героев. 
 
Книги детская фантастика представлены в нашем интернет-магазине такими авторами, как: Джоан Роулинг, Люк Бессон, Кир Булычев, Туве Янссон, Дмитрий Емец, Бен Девис, Тамара Крюкова, Муни Витчер и многие другие. 
 
В нашем интернет – магазине вы можете приобрести книги категории детская фантастика с доставкой по Украине.