Быстрый заказ книги

Детская фантастика и фэнтези

На странице:
Сортировать по:
Персі Джексон та Лабіринт Смерті (у)
Персі в четвертий раз повертається в Табір напівкровок, де юні герої та їх наставник кентавр Хірон готуються до передбачуваного вторгнення військ Кроноса. Легендарний Лабіринт Дедала може стати лазівкою в захисті Табора, і цією лазівкою має намір скористатися Лука, щоб провести армію Кроноса через Лабіринт прямо у табір.В Лабіринті героїв чекає багато небезпек — чудовиська Кроноса, підступні пастки, кузні бога Гефеста, гладіаторські бої. Гряде остання битва з повелителем титанів Кроносом.
Ведьмина служба доставки. Кн.2. Кики и новое колдовство (ДетКБ)
Юная Кики полюбила свой новый город Корико почти так же сильно, как любила городок своего детства. Ведь здесь происходит столько всего интересного! Хотя, чем старше становится Кики, тем все более трудные задачи перед ней встают. И поверьте, доставить в со
Сестри-вампірки, Сестри-вампірки 3 (у)
У родині Цепешів поповнення! У Даки та Сільванії з’явився братик — напіввампір Франц. Але тільки-но малюкові виповнився один рік, його викрадає володарка Трансільванії Антаназія. Вона прагне зробити хлопчика своїм наступником на вампірському престолі. Хто допоможе врятувати Франца, якщо Сільванія випадково загіпнотизувала батьків?
Артеміс Фаул, Кн.4 Зрада Опал (у)
Після того як юному генію криміналу Артемісу Фаулу стерли пам’ять, він начебто повертається до старого. Малий авантюрист ретельно готує новий злочин і втілює в життя ще один блискучий план, адже він так любить пригоди. Та насправді гидкий хлопчисько уже геть інший. Артеміс згадає все і знову допоможе своїм давнім друзям-ельфам, бо він стає справжнім господарем своєї долі.
Дарителі. Кн.5 Серце бурі
Смертельна небезпека насувається на казкове королівство. Чи вдасться Генрі врятувати від загибелі своїх друзів і близьких, усе те, що він так цінує і любить? Заради цього він ладен знову стати пішаком на ігровій дошці або й зовсім її покинути… Та спершу він спробує здолати могутню, безжальну силу, яка у багато разів перевершує його власну. У битві за дивовижний казковий світ, створений Барсом, Генрі залучить усю його доброту, мужність, рішучість і, звісно, один із найчарівніших у світі дарів — дружбу.
Таємниця Мораг, Скляна в_язниця Т.2 (у)
«Скляна в язниця» — друга книга фантастичної трилогії Мартіна Баррі «Таємниця Мораг». Це захоплююче оповідання про небувалу одіссею, події якої паралельно розвиваються за часів Середньовіччя й у наші дні. «Таємниця Мораг» буквально заворожує читачів різного віку, але, насамперед, підлітків, які захоплюються жанром фентезі, середньовічною історією та пригодами.
Шиммер і Шайн. Від джинів з любов’ю. (У)
Лія та сестри-джини святкують річницю своєї дружби, але... щось знову пішло не так! Ця книжка потребує твоєї творчості - читай захопливу історію та додавай кольору кожній сторінці. На сторінках книжки знайдеш листівки, які зможеш створити для своїх друзів. Чаклуємо разом із джинами!
Артеміус Фаул, Парадокс часу кн.6 (у)
Після череди випробувань Артеміс Фаул намагається розпочати нове життя, в якому не буде місця для афер і шахрайства. Та раптом зясовується, що його мати смертельно хвора і жити їй залишилось кілька днів. Артеміс вирушає у найнеймовірнішу у своєму житті подорож - подорож часом. Там, у минулому, йому доведеться віднайти протиотруту для матері та протистояти неочікуваному ворогу - самому собі, тільки молодшому.
Сестри-вампірки, Сёстры-вампирши 1 (р)
Дака и Сильванрия - сестры. Но необычные. Они полукровки, их папа вампир, а мама - обычная женщина. И жизнь в Трансильвании среди вампиров им очень нравится. Но мама однажды решила переехать в Германию, что бы жить среди людей. Теперь девочик ходят в обычную школу и должны сохранить свой секрет.
Герої Олімпу. Кн.3 Знак Афіни (у)
Семеро напівбогів з Великого Пророцтва — греки та римляни — нарешті об’єдналися за одним столом. Щоб дати відсіч Геї, героям час вирушати до небезпечних античних земель: рятувати Ніко, битися з велетнями, шукати Браму Смерті. Але спочатку стільки всього необхідно обговорити: хто де був, хто кого переміг, що кому відомо. Навдивовижу, римляни поводяться спокійно та привітно, але греки… Що приховує донька Афіни, Аннабет? І хто наказав «Арго ІІ» обстріляти Новий Рим? Запланована подорож не відбудеться — відбудеться незапланована втеча.Книги серії Герої Олімпу: Зниклий герой, Син Нептуна, Знак Афіни, Дім Аїда, Олімпійська кров.
Хрангели, Вартові добра кн.2 (у)
Після нищівної поразки темнони прагнуть реваншу. За допомогою підступного обману вони дізнаються, як послабити хрангелів. І ось вже хрангели стрімко втрачають енергію, а беззахисні дитячі душі їхніх підопічних стають як ніколи уразливими. Війна Світла і Темряви спалахує знову, і хрангели самовіддано кидаються у бій. Вони знов переможуть, тому що на стороні хрангелів — Добро і Любов.
Геміш і спинятелі світу (у)
Геміш мешкає в найнуднішому місті Великої Британії, любить батончики «Хрум» та ціпеніє перед місцевими хуліганами, які теж обожнюють батончики «Хрум». Але в Геміша є таємниця: він єдиний потрапляє в Паузи, в яких може рухатися. Але що це за Паузи, як вони з’являються і навіщо? Невже це Гемішів шанс насолоджуватися життям, робити заборонені речі та подорожувати, поки увесь світ застиг? Однак, ні! Саме цієї миті наближується щось жахливе!
Таємниця Мораг, Стеклянная тюрьма Т.2 (р)
«Стеклянная тюрьма» — вторая книга фантастической трилогии Мартина Барри «Тайна Мораг». Это захватывающее повествование о небывалой одиссее, события которой параллельно развиваются в Средневековье и в наши дни. «Тайна Мораг» буквально завораживает читателей всех возрастов, но прежде всего подростков, увлекающихся жанром фэнтези, средневековой историей и приключениями.
Звіродухи. Кн.6 Злети та падіння (у)
Зелені Мантії вирушають до Ніло на пошуки чергового талісману — Золотого Лева. Подорож не з простих, адже Мейлін та Абеке в полоні у Пожирача. Тож Конор, Роллан і Тарик можуть розраховувати тільки на власні сили. До того ж, їх чекає зустріч із найлютішим Великим Звіром — левом Кабаро. Загарбники наступають трійці на п’яти. Військо загарбників веде генерал Гар і двотонна кобра Гератон. Чи є у Конора, Роллана і Тарика шанс на перемогу? Чи на мандрівників чекає смерть? Чи вдасться дівчатам утекти з полону? Чи Мейлін єдина зрадниця у таборі Зелених Мантій? Хто приведе ворога до Вежі Заходу Сонця — форпосту ордену Зелених Мантій? Чи вдасться відбити напад ворога і не втратити здобуті раніше талісмани?Переклад з англійської І. В. Тимошенкова.
Мисливці за привидами, В замке ужасов кн.3 (р)
Теодор Червяк в отчаянии: только что он переехал в замок Тьмаберг, как сразу же столкнулся с загадочными и опасными вещами. Куда обратиться за помощью? Только к лучшим в мире охотникам за привидениями! Том Томски, Ядвига Соктмина и призрак Хуго начинают расследование и в скором времени познакомятся с Кровавой Баронессой...
Фантастические твари. Преступления Грин-де-Вальда. Оригинальный сценарий (Гарри Поттер
Перед вами оригинальный сценарий, написанный Дж.К. Роулинг для второго фильма пятисерийной киноэпопеи «Фантастические твари». События разворачиваются в 1927 году, спустя несколько месяцев после окончания истории первого фильма. Действие переносится из Нью-Йорка в Лондон, затем в Париж и, наконец, в Хогвартс – и открывает совершенно новую, захватывающую главу о мире магов и волшебников. Могущественный черный волшебник Геллерт Грин-де-Вальд пойман в Нью-Йорке с помощью Ньюта Саламандера. Изворотливому и мстительному Грин-де-Вальду удается бежать из тюрьмы и собрать вокруг себя группу последователей. Вместе с чистокровными волшебниками он собирается поднять мятеж и захватить власть в обычном, неволшебном, мире. В надежде помешать Грин-де-Вальду Альбус Дамблдор обращается за помо …
Сестри-вампірки, Сестри-вампірки 1 (у)
Дака й Сильванія — сестри. Але незвичайні. Вони напівкровки, адже їх тато — вампір, а мама — звичайна жінка. І таке життя серед вампірів у Трансильванії їм надзвичайно подобалося... поки мама одного разу не захотіла переїхати до Німеччини, у світ людей. Тепер дівчатка змушені ходити в звичайну школу, не вирізнятися серед оточуючих і ні в якому разі не видавати свій секрет.
Артеміус Фаул, Останній хранитель кн.8 (у)
Здається, зовсім нещодавно Артеміс Фаул був генієм злочинного світу. Хитромудрі схеми не витримували натиску його холодного розуму. Маленький комбінатор блискуче прораховував наперед усі ходи
Були собі чаклуни. Чари перші
Це оповідь про хлопця-чаклуна та дівчину-воїнку, яких із самого малку вчили люто ненавидіти одне одного. Оповідь починається з появи величезної чорної пір’їни...Невже чаклуни та воїни так захопилися битвами поміж собою, що не помітили повернення стародавнього зла?
Країна фентезі, Зоряний лицар (у) НШ
Він з являється в повний місяць, лицар з опущеним забралом на примарному коні. З тих пір як він покинув землю, в ньому немає ні зла, ні добра. Його багатства незліченні, як зірки на небі, як сріблясті відблиски місяця на воді. Але горе тому, хто волею долі став його боржником. Всякого, у кого в душі знайшовся хоча б маленький куточок для жадібності, чекають суворі випробування. Для середнього шкільного віку.

 

Книги жанра детская фантастика – это отличный выбор детской литературы. Книги из раздела детская фантастика дают возможность маленьким исследователям с головой окунуться в мир необычных и захватывающих приключений своих любимых героев. 
 
Книги детская фантастика представлены в нашем интернет-магазине такими авторами, как: Джоан Роулинг, Люк Бессон, Кир Булычев, Туве Янссон, Дмитрий Емец, Бен Девис, Тамара Крюкова, Муни Витчер и многие другие. 
 
В нашем интернет – магазине вы можете приобрести книги категории детская фантастика с доставкой по Украине.