Быстрый заказ книги

Читаем детям

На странице:
Сортировать по:
Їжак Ігнат і У-ру-ру. І куди ми дістанемось? (у)
Весела книга-квест про звіряток, які намагаються знайти свій дім. Розповідь про їжака та У-ру-ру поєднується з п’ятьма великими намальованими лабіринтами, де можна шукати шлях чи інші цікавинки. Проходження лабіринтів розвиває просторове уявлення у дитини
Как Ёжик с Медвежонком ловили осень. Сказки для малышей
Добрые друзья Ёжик и Медвежонок из историй знаменитого сказочника Сергея Козлова расскажут вашему малышу, как важно любить и поддерживать близких. Ласковые и искренние, эти истории научат радоваться каждому лучу солнышка, не унывать, даже если за окном дождь, а также с пониманием относиться к окружающей природе и обитателям леса.
Robocar Poli, Любимые истории. Пригласительный для Спуки (р)
Знакомьтесь с отважными робокарами - автомобильчиками-спасателями. Они стоят на страже покоя городка Брумс. Читайте истории про их храбрые поступки и веселые празднования и становитесь частью команды спасателей.
Лягаємо спати
Ця мила і смішна серія книжок розповість малюкам про те, як проводить свій день маленький жираф Тед. Так дитина зрозуміє, що йому самому потрібно робити. Ця книжечка покаже малюку що потрібно зробити перед тим, як лягати спати. Зручна маленька книжечка з
Відважна Евеліна на Південному полюсі (Акварель)
Чи бували ви в Антарктиді? Чи знаєте, чим там займаються пінгвіни? Відважна мандрівниця Евеліна радо розповість про це. Адже вона здійснила карколомну подорож на повітряній кулі до самісінького Південного полюса.
Щенячий патруль. Щенята рятують вечірку (у)
Історії побудовані на основі пригод героїв популярного мультсеріалу «Щенячий патруль». Хлопчик Райдер очолює команду відважних щенят, готових допомогти в будь-якій ситуації. Веселі, працелюбні і безстрашні щенята завоювали симпатії дітлахів усього світу. Браві члени команди Щенячого Патруля рятують вечірку, що опинилась під загрозою зриву через аварію на електростанції.
Читаємо з друзями, Моя молодша сестричка (у)
Для самостійного читання маленькими читачами. Книжка містить великі яскраві ілюстрації і коротенький текст для легкого сприйняття малюка.
Впізнай мене
Книжка-картонка з яскравими ілюстраціями тварин та віршованими загадками для найменших читачів. Зроблена за принципом mix&match — кожна сторінка розрізана на половинки, які можна гортати нарізно. Поєднуючи частини мордочок різних тварин, вивчати їхні назви та ознаки ще веселіше!
Принцесса которая икнула
Принцесса которая икнула
Тінь у темряві або Детективи розгадники (укр)
Хитромудрі пригоди для мізкуватих детективів і детективинь! Щоб розгадати дванадцять заплутаних загадок, потрібні невсипуща увага, гостре око і справжня кмітливість! Реальний виклик, який дає насолоду і вимагає вдумливого читання.
Забавные малыши. Большая книга для самых-самых маленьких (БК)
Алексей Лаптев – выдающийся художник-график – создавал яркие, выразительные образы, которые стали эталоном высочайшего мастерства книжной иллюстрации. Не менее талантливыми были и стихи, которые Лаптев сочинял для малышей. Вместе с его рисунками эти стихи
Від... до, Твоє тіло, від маківки до кінчиків пальців (у)
Це прекрасно ілюстрована серія з 4 книг заохочує маленьких дітей, думати про власне тіло, сім ю, досліджувати свої емоції усвідомлювати себе як частину процесу дорослішання.
Справа для Квятковського, Рожевий шкільний привид (у)
Квятковський - справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання, у нього нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на провал, якщо за справу взявся він.Шкільний завгосп Комісарек бачить під час нічного чергування привидів. Квятковський уважає містику дорослими острахами, але погоджується провести розслідування. Детективу доведеться вступити у бій з невідомим і дізнатися, яку таємницю приховує рожевий привид.
Знайди Мурчика, Вирушаємо в похід (у)
Знайди та покажи улюбленого героя!Серія віммельбухів «Знайди Мурчика!» — це книжки з грою «Знайди та покажи» для найменшеньких читачів. На кожній сторінці на малюка чекають його улюблені герої: котик Мурчик і песик Гавчик. Вони запрошують дитину погратися в хованки! Яскраві картинки з безліччю ситуацій і персонажів, історії про улюблених героїв та цікаві завдання надовго захоплять увагу малюка, розширять його уявлення про навколишній світ, розвинуть увагу та посидючість дитини.Розгортай книжку, знаходь на малюнках улюблених персонажів і предмети!А ще за допомогою цієї книжки ви з дитиною можете:• змагатися, хто швидше знайде щось або когось (виконає завдання),• придумувати власні історії про Мурчика, Гавчика та їхніх друзів,• знайомитися з предметами та визначати їх групи,• в …
У пошуках щастя (укр)
Покажеш мені, де живе щастя? - питало мале лисеня лісових мешканців. Але вони нічим не могли йому зарадити, бо малий шукав особиливе щастя: щастя для своєї матусі! А ховається вого глибоченько... Пухнаста книжечка для дітей і дорослих, які шукають відповіді на питяння про те, де живе справжнє щастя.
ПМК.Кольорові звірятка укр
Ці книжки-малятка - скарбниця казок і віршів для вашого дитяти! Це казки, розповіді і вірші відомих дитячих письменників і поетів, золотий фонд дитячої літератури. Зручний невеликий формат дозволить узяти декілька книжок в дорогу.
Неймовірна історія про велет-грушку
Одного разу сонячним днем друзі Мітчо і Себастіан отримують лист від зниклого бургомістра свого маленького, але дуже симпатичного Міста Сонця. А разом з листом — загадкове зернятко, з якого за ніч виростає... Велетенська Грушка! Книжку написав і намалював данський художник і письменник Якоб Мартін Стрід. Дітям від 2 рочків.Формат А4.
Лагідні сторінки, Я хочу бути пожежником (у)
Напевно, коли Оскар виросте, він стане пожежником. А поки що є багато речей, яким він має навчитися… Хутчій гортай сторінки і скажи, яким саме.
Довжеле-е-е-езна подорож, На небі (у)
Розмальовки серії «Довжеле-е-е-езна подорож» завдовжки 4,5 метри! Незвична форма сприяє тому, щоб з головою зануритися у творчий процес: від розфарбовування химерних будівель та дивакуватих мешканців не доведеться відволікатися на перегортання сторінок. Р
Robocar Poli, Улюблені історії. Запрошення для Спукі (у)
Знайомтеся із відважними Робокарами - автомобільчиками-рятівниками. Вони стоять на сторожі спокою містечка Брумс. Читайте історії про їхні хоробрі вчинки та веселі святкування і ставайте частиною команди рятівників.