Быстрый заказ книги

Читаем детям

На странице:
Сортировать по:
Почитай мені, Полезные машины (р)
Почитай мне. Полезные машины
Читальня, 3 рівень. Справа про зухвале викрадення пташенят (у)
Пан Єнот працює вчителем літератури та знає про злочини й розслідування лише із книжок. Проте одного разу цілком випадково йому доводиться взяти на себе розслідування справи про викрадення пташенят. Робота детектива сповнена небезпек на кожному кроці. Чи вдасться панові Єноту залишитися живим і неушкодженим та ще й розплутати цю заплутану справу? Невеличка повість Володимира Арєнєва пропонує молодшим школярам не лише захопливий детективний сюжет, але й цікаві факти з життя тварин.Серію «Читальня» адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ «Мала академія наук України», експерти з дитячого читання.
Маринка Торбинка. Як замовляти братиків
«Маринка Торбинка» — серія казочок про милу допитливу бешкетницю. Маринка — маленька дівчинка, яка живе у великому місті. Можливо, у Вашому. Авторка простою мовою розпвідає про важливі життєві істини: звідки беруться діти, чому важливо бути пунктуальною, як вберегти дружбу, пропонує перші уроки стилю та етикету ... Завдяки шрифту та легкій мові, книга підійде для самостійного читання малятами, які щойно опанували літери.
Оттолайн, Оттолайн іде до школи (у)
Оттолайн — маленька дівчинка, за якою доглядає любий пан Манро (волохате створіння з болота у Норвегії), поки її батьки подорожують світом. Друзі обожнюють вирішувати складні задачки та видумувати дотепні плани.Одного дня Оттолайн знайомиться із Сесилією Форбс-Лоуренс III, і дівчатка швидко стають подругами. Але, на жаль, нова знайома має днями поїхати до школи. Оттолайн не хоче втрачати подругу й також записується до цієї школи. Згодом з’ясовується, що там живуть примари! Якщо це так, то Оттолайн це доведе.
Мишеня Тім, не бійся!
Навіть такі хоробрі мишенята, як Тім, іноді чогось бояться: темряви, юрби, води, грому або лишитись на самоті, загубити маму. Тіма лякає те ж саме, що й усіх дітей. Але він має напрочуд гарну матусю: вона знає, як прогнати страх і заспокоїти свого синочка.Книжки про мишеня Тіма допоможуть вашому малюку: розуміти, визнавати і називати свої почуття, спілкуватися з однолітками і дорослими, заспокоюватися перед сном і зосереджуватися, правильно поводитися у складних ситуаціях.А батькам буде корисно дізнатися маленьких порад та хитрощів у вихованні малюка.
На дорозі, Трактор-трудівник (у)
Книжки серії На дорозі - це і незвичайні іграшки у вигляді машинок з пасажирами і рухливими колесами, і цікаві історії про фах різних машин.
Читальня, Не той хлопчик (у)
Повертаючись додому зі школи через парк, Стас і Леся потрапляють у біду. Їх викрадають злочинці, щоб отримати викуп від Стасового батька. Сидячи в підвалі зі щурами, діти відчувають повну безвихідь. Однак, можливо, навіть у такій ситуації є шанс на порятунок. Детективне оповідання Андрія Кокотюхи проговорює з юними читачами дуже небезпечну ситуацію, показуючи, як чинять полонені та злочинці, батьки, вчителька й поліцейські.Серію «Читальня» адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ «Мала академія наук України», експерти з дитячого читання.
На дорозі, Поліцейська машина (у)
Книжки серії На дорозі - це і незвичайні іграшки у вигляді машинок з пасажирами і рухливими колесами, і цікаві історії про фах різних машин.
Кумедні оповідання, П’ять моїх тварин (у)
Ваш малюк вже думав, ким хочеш стати, коли виросте? А навіщо потрібно робити добрі справи? А що хоче сказати його чотирилапий друг, коли тихенько гавкає? Веселі и добрі герої оповідань допоможуть дитины знайти відповіді на ці питання, від душі посміятися і, звісно, розкажуть, як це здорово дружити! Скоріш відкривайте книгу, щоб познайомитися з ними!
Почитай мені, Веселая математика (р)
Почитай мне. Веселая математика
Читальня, 1 рівень. Сусідки (у)
Зайчиха Зоя живе усамітнено та любить тишу. Одного дня в неї з’являється нова сусідка, миша Галя, яка полюбляє товариство й музику. Чи зможуть жити поруч такі зовсім несхожі та навіть протилежні за вдачею особи? Сповнене гумору оповідання Олександри Дорожовець запрошує поміркувати про те, як різні характери заважають чи допомагають нам порозумітися.Серію «Читальня» адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ «Мала академія наук України», експерти з дитячого читання.
На дорозі, Швидка допомога (у)
Книжки серії На дорозі - це і незвичайні іграшки у вигляді машинок з пасажирами і рухливими колесами, і цікаві історії про фах різних машин.
Настольная книга супергероя. Ч. 1 Руководство к действию
«Настольная книга супергероя» – это захватывающая история о девочке, которая внезапно становится супергероем. Она защищает город от преступников, приходит на помощь всем, кто попал в беду, и благодаря пробудившейся в ней силе разрешает свои личные проблемы: противостоит насмешкам одноклассников, находит друзей и принимает себя со всеми недостатками.Эта книга поможет найти в себе суперсилу и поверить в себя!Новая школа встретила Лизу не слишком дружелюбно. Каждый день трое самых отъявленных хулиганов из класса дразнят и обижают её. Но однажды в библиотеке Лиза находит настоящее руководство для супергероев…Вы снова встретитесь с Лизой во второй части «Настольной книги супергероя», которая называется «Красная маска».
Щенячий Патруль. Історії. Щенята знайомляться із Шукачем (У)
Карлос знайшов у джунглях неймовірну статую, але звалився при цьому у глибоку яму! На щастя, поблизу було щеня, яке мешкає у джунглях. Воно допомогло Щенячому Патрулю врятувати Карлоса. Про які секрети дізнаються щенята всередині давнього храму?
Читальня, 3 рівень. Мармуровий пес (у)
Осіннього дня дівчинка на ім’я Читачка та ї ї скотч-тер’єр Дживс зустрічають у міському парку дуже незвичного хлопця. Неймовірна історія, яку він розповість, спонукає друзів блукати музеями в пошуках мармурового пса. Ця фантастична оповідь Аліни Штефан заохотить юних читачів уважніше придивлятися до свого улюбленого міста: його музеїв, парків і секретних місць.Серію «Читальня» адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ «Мала академія наук України», експерти з дитячого читання.
Знайди Мурчика, Вот он, праздник! (р)
Найди и покажи любимого героя!Серия виммельбухов «Найди Тимку!» — это книжки с игрой «найди и покажи» для самых маленьких читателей. На каждой страничке малыша ждут его любимые герои — котёнок Тимка и щеночек Бимка. Они приглашают малыша поиграть в прятки! Яркие картинки со множеством ситуаций и персонажей, истории о любимых героях и интересные задания надолго увлекут малыша, расширят его представления об окружающем мире, разовьют его внимание и усидчивость.Открывай книжку, находи на картинках любимых персонажей и предметы!А еще с помощью этой книжки вы с малышом можете:• устраивать соревнования, кто быстрее найдет?! (выполнит задание),• придумывать свои истории про Тимку, Бимку и их друзей,• знакомиться с предметами, и определять их группы,• учиться считать!
Як приборкати Дракона. Історії. Новенькі серед драконів (у)
Ми, драконячі вершники, довели, що дракони можуть стати друзями людей. Але мисливці на драконів зовсім іншої думки. Тому Беззубик в небезпеці і Гикавка вирішив знайти легендарне місце для життя драконів — Прихований Світ. А тим часом Беззубик зустрів своє
Екокнига, Спасти город (р)
«Экокнига» - это настоящее пособие по спасению планеты! С ней маленькие почемучки научатся беречь города, заботиться о животных и растениях, экономить ресурсы. Чтобы выполнить задание, нужно пройти настоящий квест: собрать данные о городе, развить суперсп
Кумедні оповідання, Дружба та інші шаленства (у)
Ваш малюк вже думав, ким хоче стати, коли виросте? А навіщо потрібно робити добрі справи? А що хоче сказати його чотирилапий друг, коли тихенько гавкає? Веселі й добрі герої оповідань допоможуть дитині знайти відповіді на ці питання, від душі посміятися і, звісно, розкажуть, як це здорово дружити! Скоріш відкривайте книгу, щоб познайомитися з ними!
Слухай серцем, Мамонт (у)
Герої цієї книжки — тато з сином — бачаться не щодня. Але їхні зустрічі, навіть нетривалі, змінюють час, зміцнюють зв’язок, дарують радість і наповнюють любов’ю.Мама з татом можуть бути подружжям чи друзями, але при цьому завжди є батьками — незалежно від того, живуть вони з дітьми чи ні. Книжка Ольги Купріян про те, як ми можемо бутиблизькими, навіть залишаючись на відстані.Серія «Слухай серцем» допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.