Быстрый заказ книги

Читаем детям

На странице:
Сортировать по:
Щенячий Патруль. Історії. Щенки спасают неугомонную Кали (р)
Истории построены на основе приключений героев популярного мультсериала «Щенячий патруль». Мальчик Райдер возглавляет команду отважных щенков, готовых помочь в любой ситуации. Веселые, трудолюбивые и бесстрашные щенки завоевали симпатии детей всего мира. Непоседы Кали все интересно, она везде сует свой маленький носик и, конечно, попадает впросак. Неуправляемый снегоход несется прямо к обрыву, а в нем малышка Кали! Кто спасет озорницу? Щенячий Патруль готов прийти на помощь!
Щенячий патруль. Щенята рятують поїзд (у)
Історії побудовані на основі пригод героїв популярного мультсеріалу «Щенячий патруль». Хлопчик Райдер очолює команду відважних щенят, готових допомогти в будь-якій ситуації. Веселі, працелюбні і безстрашні щенята завоювали симпатії дітлахів усього світу. Поїзд потрапив у пастку на мосту, йому перегородив шлях завал на колії. До того ж у поїзді Кейті та її кішка. Щенята, як завжди, на висоті! Поїзд врятовано, Кейті й Калі в безпеці!
Щенячий Патруль. Історії. Пригоди щенят у джунглях. (У)
Історії побудовані на основі пригод героїв популярного мультсеріалу «Щенячий патруль». Хлопчик Райдер очолює команду відважних щенят, готових допомогти в будь-якій ситуації. Веселі, працелюбні і безстрашні щенята завоювали симпатії дітлахів усього світу.Прогулянка у джунглях обіцяла стати приємною розвагою. Якби не шкідлива мавпочка Менді! Вона наразила щенят на небезпеку, і їм довелося чимало попрацювати, щоб вийти з храму живими та непошкодженими!
Не розфарбовуй цю книжку! (У)
Тут нема чого дивитись!Просто звичайнісінька, кумедна, нормальна така розмальовка. Нічого магічного чи надзвичайного не станеться, якщо ти її розфарбуєш! І точно вже ніяких небажаних наслідків розфарбовування сторінок не буде! У пастку ти не потрапиш, ніхто тобою не маніпулюватиме, ніхто тебе не дуритиме! Аж ніяк! Правда, один хлопчик – Діппер Пайнз – застряг у... книжці. Взагалі, ця книжка – погані новини... Дивись, нізащо її не розфарбовуй!
Справа для Квятковського, Африканська маска (у)
Квятковський - справжній детектив, який полюбляє молоко та жуйки «Carpenter’s». Замість домашнього завдання, у нього нічні засідки, замість дитячих розваг - небезпечні пригоди. Будь-який найзаплутаніший злочин приречений на провал, якщо за справу взявся він.У власника найкращого кафе морозива Джованні неприємності: раптом вибухнув кавовий автомат, а згодом зламалася морожениця. І все це після появи в кафе загадкової африканської маски. Невже темні сили вирішили помститися за щось Джованні? Квятковський не вірить у забобони й починає небезпечне розслідування.
Що таке справжня дружба (Dann rufen alle Hoppel Popp)
Kanikl, Konikl, Kinikl, Kaunikl und Kunikl wohnen in einem schonen Kaninchenbau. Sie haben es warm und gemutlich, sie spielen zusammen, essen gemeinsam und kuscheln sich eng aneinander wenn sie mude sind und schlafen wollen. Doch eines Tages kommt ein anderer und fragt, wer etwas von ihnen besonders gut kann. Sie finden heraus, wer von ihnen der Tapferste ist und wer am schnellsten laufen kann ... von da an haben sie es schwer miteinander. Aber plotzlich droht Gefahr - ein Dachs. Und jetzt erkennen die funf dass sie nur gemeinsam diese Gefahr uberwinden konnen. Eine feinfuhlige Geschichte uber das Besser-sein-als-der-Andere und das Miteinander-Leben.
Читальня, Таємна змова. Рівень 3 (у)
Даринка з мамою повертаються додому з літнього відпочинку. На вокзалі дівчинка дуже уважна, тож помічає підозрілого чоловіка, за яким починає стежити. Це гумористичне оповідання з детективними мотивами запрошує читачів поміркувати про небезпечних чужаків, а також про те, як деякі незнайомці стають нашими друзями. Таємна змова входить до циклу книжок Тані Стус про пригоди Даринки.Ілюстратор Ірена Панаріна.Серію Читальня адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. Читальня має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ Мала академія наук України, експерти з дитячого читання.
Головне-не брехати!
Захар — самостійний хлопчик. Та часом і йому потрібна допомога дорослих, щоб, скажімо, подолати нічні страхи й перетворити їх на смішну фантазію чи зрозуміти, що прикидатися хворим і обдурювати маму навіть заради бажаного велосипеда - недобре. А ще - пере
Абетка Барвистих Вигуків
Це досить незвична абетка. Нових літер вона українській мові не додає :), але от підхід до навчання досить революційний. Кожну сторінку розділено на три частинки: першим йде вигук, який починається з відповідного звуку, далі зазначено колір, а потім назва істоти, яка має скластися при правильному виборі сторінок. Тобто дитина має бути уважною і відповідно відкрити всі частинки: слова мають починатися із однакової літери, і малюнок тоді складеться правильно. У противному випадку будуть виходити дуже смішні істоти. Хоча це також плюс цього видання: діти, та й дорослі, зможуть від душі посміятися з цих міксованих фантастичних персонажів. Ну й, звичайно, всі слова необхідно прочитати, вони цікаві, відрізняються від класичних «абеткових», значно розширюють кругозір та словниковий  …
Засыпалочки
«Засиналочки» — найцінніша книжка для всіх турботливих батьків. Адже матусі й татусі так потребують допомоги у надзвичайно важкій справі — укладанні свого невгамовного малюка до ліжечка.Ніжні, добрі вірші та казочки Татусі Бо заколишуть найбільш непосидючу дитинку. Ласкаво просимо в загадковий світ дитячих снів, де збуваються найзаповітніші мрії і казки стають реальністю!
Казкотерапія, Про сонну мишку і вередливу пилинку (у)
Книжка для дітей дошкільного віку, яка допоможе їм упоратися зі страхами та вередуванням. Добрі казкові історії дадуть дорослим змогу разом із дитиною опрацювати її страхи або виправити погану поведінку. Ілюстрації Марини Пузиренко.
Лагідні сторінки, Історія про вовка (у)
Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Мила та лагідна історія про татуся та його діток-козеняток. Чи варто боятися козенятам вовка та що приховують казки. Добра історія про турботу, родину і несподівані пригоди
Чарівна флейта Zauberfloete (укр)
Хто ще не чув про знамениту оперу Моцарта Чарівна флейта? І хто не знає їх, головних героїв цієї історії: Смішного птахолова Папаґено, Королеву Ночі з її високим голосом, статечного Царя Сонця Зарастро і гордого принца Таміно, який шукає писану красуню Паміну. Марко Зімза пропонує малим і великим любителям опери скорочену версію Чарівної флейти, спираючись на найважливіші сцени й арії опери. Доданий до книги компакт-диск містить найяскравіші музичні моменти та супровідні й пояснювальні тексти. Чарівні ілюстрації Доріс Ейзенбурґер дадуть змогу читачам поринути просто в світ великого оперного театру: Завіса для Чарівної флейти!
Від... до, Страхи, від переляку до сміливості (у)
Це прекрасно ілюстрована серія з 4 книг заохочує маленьких дітей, думати про власне тіло, сім ю, досліджувати свої емоції усвідомлювати себе як частину процесу дорослішання.
Читаємо з друзями, Озеро (у)
Для самостійного читання маленькими читачами. Книжка містить великі яскраві ілюстрації і коротенький текст для легкого сприйняття малюка.
Екоквест, Дика природа (у)
Уяви, що тобі відкрилася таємниця телепортації! Але натомість ти зобов’язаний відвідати всі дивовижні місця планети і дослідити їхній рослинний і тваринний світ. Малюй милих панд і перетворюй на драконів комодских варанів. Збирай мешканців різних полюсів і шукай тварин в амазонських лісах. Проходь лабіринти з японськими макаками і розплутуй харчові ланцюжки австралійських мешканців.
Вечірки, Піжамна вечірка (8 готових сценаріїв) (у)
Предупреди друзей - пусть готовят свои пижамы! Зачем? Есть такая примета: тот, к кому в руки попадёт эта книга, совсем скоро закатит грандиознуювечеринку! Не веришь в приметы? Полистай эту книгу. Невозможно устоять от соблазна опробовать хотя бы одну из идей для домашней вечеринки. Ты можешь чётко придерживаться сценариев, а можешь смешивать разные вечеринки в одну, идеальную для тебя и твоих друзей. В обоих случаях, в этой книге есть всё необходимое.
Тінь у темряві або Детективи розгадники (укр)
Хитромудрі пригоди для мізкуватих детективів і детективинь! Щоб розгадати дванадцять заплутаних загадок, потрібні невсипуща увага, гостре око і справжня кмітливість! Реальний виклик, який дає насолоду і вимагає вдумливого читання.