Быстрый заказ книги

Читаем детям

На странице:
Сортировать по:
Улюблена книжка малюка. Від 6 місяців до 4 років
Пізнання навколишнього світу починається з перших днів життя. Пропоноване унікальне видання з яскравими ілюстраціями та безліччю цікавих розвивальних матеріалів стане справжнім подарунком для вашого малюка. Книжка допоможе розвинути у дитини пам’ять, увагу, уяву та допитливість. Кожне заняття подарує малюкові позитивні емоції і викличе неабиякий інтерес.Адресовано допитливим дітям та їхнім дбайливим батькам.
Разом із татом, Как мы с папой строили хижину (р)
Книга серии «Вместе с папой», которая с одной стороны, стимулирует отношения сотрудничества между родителем и ребенком, а с другой - творчество каждого ребенка. Книга содержит историю, написанную по такой психологически грамотной схеме: ребенок рисует то, что хочет сделать - и просит папу помочь. Затем они вместе делают задуманное. Много всего интересного можно сделать вместе с папой! Можно построить автомобиль, хижину, лодку и даже ракету! Не представляете, как это сделать? Тогда скорее открывайте книгу и читайте! А в конце книги все узнают, как изменялись и совершенствовались эти изобретения в течение времени. Интересно, не так ли? Переводчик Геннадий Меламед. В серию «Вместе с папой» входят книги: «Как мы с папой строили лодку», «Как мы с папой строили автомобиль», «Как мы …
Почему возникают конфликты? Причины. Этапы. Решение. Последствия
Поток новостей двадцать четыре часа в сутки, журналистика, интернет, путешествия по земному шару… Наш огромный мир становится все ближе и доступнее, чем это было когда-то, — включая конфликты и войну. Независимо от того, касается ли конфликт вашей страны, любое противостояние, любая война определенным образом влияет на жизнь каждого. Такое количество конфликтов в мире заставляет задуматься: почему же они возникают?Эта книга поможет понять, что часто избежать конфликта невозможно, но предотвратить войну реально. Читатели узнают, как небольшие разногласия обостряются и превращаются в большие и серьезные, что общего во всех конфликтах, а также о влиянии предубеждений в истории, дипломатии, географии, экономике на эти события. Сравнивая глобальные конфликты со спорами в собственн …
Що добре, а що погано?
Чи треба з усіма поводитися приязно? Хто має першим виявляти приязність: ти чи інші? Чи можна здаватися приязним, але не бути таким? А навпаки: чи можна бути приязним, але не здаватися таким? Навіщо ти взагалі намагаєшся бути приязним?Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.
Де порося Еміль? (у)
Яскраві сторінки цього віммельбуха ховають справжнісіську пригоду - історію Еміля з родини Поросяток. Складні випробування чекають на нього: рознести запрошення на новосілля, та не просто рознести, а дістатися кожного бажаного гостя і запросити особисто. Ох і важка справа! Але Еміля не зупинуть такі смішні перепони, як ліс та гори, пляж та велике місто... Насолоджуйся пригодами разом із поросятком та відшукуй Еміля і його друзів на кожному розвороті віммельбуха.
Robocar Poli, Скулбі та його сюрприз (у)
Якщо щось трапиться у маленькому містечку Брумс, Полі, Ембер, Рой та Хеллі завжди прийдуть на допомогу! Відважним рятувальникам усе до снаги: знайти хазяїна маленького кошеняти, повернути повітряні кульки, що розлетілися по різних куточках міста, витягнути неуважного друга з «цементового полону», влаштувати незабутнє свято на день народження та ще багато-багато інших добрих справ — це улюблена робота робокарів. Подаруйте своєму малюкові можливість познайомитися з добрими та кумедними героями мультфільму «Робокар Полі» та обрати улюблену історію!
Читальня, Поганий день і веснянки. Рівень 2 (у)
У відьми Кукарачі видався невдалий день. Настільки невдалий, що вона навіть посварилася з власною мітлою! Хто ж змусить відьму усміхнутися? І головне - як саме? Тепле оповідання Сергія Лоскота проговорює з читачами тему опанування власних емоцій за допомогою гри та дружби. Ілюстратор Надьожна.Серію Читальня адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. Читальня має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ Мала академія наук України, експерти з дитячого читання.
Читаємо з друзями, Инопланетяни (р)
Коллекция книг Читаем с друзьями разработана для детей, делающих первые шаги в чтении. Яркие иллюстрации занимают практически всю страницу, а тексты максимально короткие. Для дошкольного и младшего школьного возраста.
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи Розв’язання. Наслідки
Потік новин двадцять чотири години на добу, громадянська журналістика, інтернет, подорожі земною кулею… Наш великий світ стає дедалі ближчим і доступнішим, ніж то було колись, — включно з конфліктами й війною. Незважаючи на те, чи стосується конфлікт вашої країни, будь-яке протистояння, будь-яка війна певним чином впливає на життя кожного. Така кількість конфліктів у світі примушує замислитися: «Чому виникають конфлікти?» Ця книжка допоможе дітям зрозуміти, що часто конфліктам не можна запобігти, проте уникнути війни можливо. Читачі дізнаються, як невеликі розбіжності загострюються й перетворюються на великі та серйозні, що спільного в усіх конфліктах, а також про вплив упереджень в історії, дипломатії, географії, економіці на ці події.
Щенячий Патруль. Історії. Щенки спасают неугомонную Кали (р)
Истории построены на основе приключений героев популярного мультсериала «Щенячий патруль». Мальчик Райдер возглавляет команду отважных щенков, готовых помочь в любой ситуации. Веселые, трудолюбивые и бесстрашные щенки завоевали симпатии детей всего мира. Непоседы Кали все интересно, она везде сует свой маленький носик и, конечно, попадает впросак. Неуправляемый снегоход несется прямо к обрыву, а в нем малышка Кали! Кто спасет озорницу? Щенячий Патруль готов прийти на помощь!
Казкотерапія, Маленький Кит (р)
Главный герой книги детского психолога Натальи Чуб - маленький кит, который очень хотел найти себе друзей, защищать слабых и помогать тем, кто попал в беду. Прочитайте сказку своему малышу и обсудите ее вместе с ним. Благодаря этой доброй истории он научится ценить дружбу, быть искренним, сочувственным и всегда оставаться собой, несмотря на мнение окружающих.Известный иллюстратор Алексей Черепанов.
Акционная цена
149,00грн.
74,50грн.
Лагідні сторінки, Подарунок для Ліфі (у)
Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. У маленької мишки Ліфі скоро День народження! Її татусь Арчибальд вирішив зробити своїй улюбленій донечці неймовірний подарунок. Для цього він вирушив у небезпечну подорож
Главное-не врать!
Как ты относишься к друзьям, просто знакомым и незнакомым людям? Можешь подружиться с девочкой? Или помочь малышке, которая потерялась в супермаркете? Если ты вполне самостоятельный человек, то, как Захар, поймешь, что притворяться больным даже ради покуп
Айседора Мун іде до школи
В Айседори мама — фея, тато — вампір, а вона схожа на них обох.Дівчинці до вподоби ніч, кажани та чорна балетна пачка, однак не менше вона любить сонячне світло, свою чарівну паличку і Рожевого Кролика.Коли настав час іти до школи, Айседора вагалася, куди податися, — до школи вампірів чи до школи фей? Яку ж вона обере?
Истории о Волчонке Недотепе
На страницах этой яркой книги маленьких читателей ждут истории о невероятных приключениях Волчонка-Недотёпы. Добрый, но слишком наивный, старательный, но немного неуклюжий, Волчонок обязательно покорит сердца детей, ведь в нём они узнают самих себя.
Шоб ви так жили
Юмор, ирония, сарказм и непередаваемое жизнелюбие — вот что лежит в основе каждой одесской шутки. Лучшие из них мы собрали для вас в этом сборнике 3 кладезе одесской мудрости и веселья. Уверяем, афоризмы и анекдоты из книги таки помогут вам легко выйти из любой ситуации и не утратят актуальности спустя много лет! Улыбайтесь чаще!
Читаємо з друзями, Печера (у)
Для самостійного читання маленькими читачами. Книжка містить великі яскраві ілюстрації і коротенький текст для легкого сприйняття малюка.
Забавные малыши. Большая книга для самых-самых маленьких
Алексей Лаптев – выдающийся художник-график – создавал яркие, выразительные образы, которые стали эталоном высочайшего мастерства книжной иллюстрации. Не менее талантливыми были и стихи, которые Лаптев сочинял для малышей. Вместе с его рисунками эти стихи
Читаємо з друзями, Пещера (р)
Коллекция книг Читаем с друзьями разработана для детей, делающих первые шаги в чтении. Яркие иллюстрации занимают практически всю страницу, а тексты максимально короткие. Для дошкольного и младшего школьного возраста.
Щенячий Патруль. Історії. Щенки спасают поезд (р)
Истории построены на основе приключений героев популярного мультсериала «Щенячий патруль». Мальчик Райдер возглавляет команду отважных щенков, готовых помочь в любой ситуации. Веселые, трудолюбивые и бесстрашные щенки завоевали симпатии детей всего мира. Поезд попал в ловушку на мосту, ему преградил путь завал на пути. К тому же в поезде Кейти и ее кошка. Щенки, как всегда, на высоте! Поезд спасены, Кейти и Кали в безопасности!