Быстрый заказ книги
Пн-Пт: 10.00-17.00
(095) 856 74 61
(068) 340 49 30
(093) 286 22 57
Книголенд, книжный интернет-магазин
Язык
укр / рус

Корзина

0 шт. - 0,00грн.
Личный кабинет

Маркетинг. Реклама, PR

На странице:
Сортировать по:
Як писати комерційну пропозицію
Автор цієї книжки, відомий український копірайтер, упевнений, комерційні пропозиції працюють! Звісно, якщо відповідально ставитися до їх складання. Написана у формі майстер-класу, ця книжка містить десятки кейсів із власного досвіду Дениса Каплунова. Автор щедро ділиться тонкощами створення ефективних комерційних пропозицій. Читачеві залишається тільки скористатися конкретними порадами і вийти на новий рівень власної ефективності.
Сенсорика. Как люди воспринимают продукты питания
Сенсорика - это новая область науки, направленная на исследование восприятия продуктов питания (и не только) органами чувств человека. Ева Дерндорфер описывает ее применение в ходе разработки продуктов, в контроле качества и его улучшении, для снижения производственных затрат, а также в исследованиях рынка. В книге приведены основные методы сенсорных исследований, методы обучения и тренировки дегустаторов, основные факторы влияния на восприятие продуктов (упаковка, посуда, интерьер магазина). Множество примеров и наглядных иллюстраций делают книгу удобной в практическом применении. Книга, прежде всего, будет интересна для людей, принимающих непосредственное участие в разработке продукта, усовершенствовании продуктовой линейки, маркетологам, людям, работающим в секторе обществ …
Маркетинговий план на одну сторінку
Перший крок до успіху в мінливому світі бізнесу — це вдалий маркетинговий план, орієнтований на споживача. Що краще й детальніше вирозробите його, то легше і швидше збільшите свій прибуток. «Маркетинговий план на одну сторінку» — це ті бізнес-стратегії, які справді працюють,і Аллан Діб може легко це довести. Він започаткував і розвинув багато підприємств у різних галузях, зокрема в IT, телекомунікаціях і маркетингу. Сьогодні його тактик дотримуються як світові акули бізнесу, так і власники невеликих компаній. Ця книжка допоможе вам правильно позиціонувати свій продукт і бренд, залучити нових клієнтів і партнерів, а також вигідно вирізнятися з-поміж конкурентів і досягти неймовірного успіху.
Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи
Проаналізувавши поведінку реальних покупців, науковці зробили висновки про те, чому люди купують і як ростуть бренди. Маркетинг – творча діяльність , в чомусь схожа з архітектурою, фахівці в розробці будівель створюють шедеври на зразок «Мачу-Пікчу» або будівлі «Джинджер і Фред» ( «Танцюючий будинок) , але високість їх творчої думки обмежений рамками фізичних законів. Архітектори повинні проектувати споруди, що не розваляться під дією власної ваги або від подуву легкого вітрувони не можуть дозволити собі знехтувати законом всесвітнього тяжіння або сподіватися на те, що спланована ними будівля буде під силу законам фізики. Маркетологи звикли діяти інтуїтивно та часто не можуть пояснити, чому одні рекламні кампанії – успішні, а інші – провальні. Однак багато прикладі споживацьк …
Маркетингові війни
«Маркетингові війни» висвітлюють основні принципи успішного маркетингу з погляду військової справи. Автори Ел Райс і Джек Траут беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» й адаптують її для зовсім іншої, здавалося б, сфери. Це не просто їхня вигадка чи вдала метафора — це тонко помічена особливість функціонування маркетингу. Відповідно до розміру й статусу компанії, автори пропонують кілька маркетингових стратегій, зокрема удар із флангу і партизанську війну.
Брендинг за 60 хвилин
Будь-який успішний бізнес, великий чи маленький, глобальний чи локальний, мусить мати стратегію, і не обов’язково заскладну. Як же вийти за рамки успішної компанії і стати світовим брендом? Як найефективніше взаємодіяти з клієнтами, конкурентами і партнерами? Як визначити провідну ідею, найцінніші можливості своїх товарів та послуг, розвиватися і створювати нові торговельні марки та ринки?
Феномен Instagram 2.0
Для чого ви заходите в Інстаграм? Подивитись, як справи у знайомих? Викласти світлини з учорашньої вечірки? Розвіятись і відпочити? А я ось вже два роки заходжу в Інстаграм, щоб заробити. Ось деякі цифри, які краще за слова пояснять вам, чим може бути корисний Інстаграм, — 9 000 000 чистого прибутку у медичної клініки за місяць (півтора року тому вона взагалі не існувала) — 15 000 000 чистого прибутку за один курс інфобізнесмена — 2 500 000 щомісячного прибутку від розміщення реклами в акаунті в Інстаграмі у відомого блогера (не зірки).
Маркетингова аналітика. Як підкріпити інтуїцію даними
Великі дані кардинально змінили сферу маркетингу. Вони дали змогу аналізувати й точно прогнозувати поведінку клієнтів і завдяки цьому змінювати клієнтський досвід. Але й покупці та користувачі стали вибагливішими, адже мільйони товарів і послуг та все, що вони прагнуть дізнатися про бренд, тепер не треба довго шукати. Усе це вплинуло на те, як компанії взаємодіють із зовнішнім світом і вибудовують відносини із клієнтами. У цій книжці експертка з маркетингу Адель Світвуд показує, як ефективно організувати роботу маркетингового відділу в цифрову епоху, які знання та вміння в цій сфері виходять на перший план і які люди точно знадобляться вашій компанії.

 

В интернет-магазине «Книголенд» представлены книги по рекламе и маркетингу, как всемирно известных гуру, так и начинающих писателей. В современной время, когда вследствие глобализации и доступности информации, конкурировать на рынке становится все сложнее, большое значение приобретают знания. 
 
Книги по рекламе и маркетингу, в которых удачно сочетаются теоретический и практический материал, подскажут, как создать и внедрить в жизнь эффективную маркетинговую стратегию.  Составить удачное маркетинговое послание, понять желания потребителей и грамотно удовлетворить их – все это вы можете сделать, читая книги по рекламе и маркетингу. 
 
В нашем интернет-магазине вы можете приобрести книги по рекламе и маркетингу с доставкой по Украине!