Быстрый заказ книги

Финансы. Банковское дело. Страхование

На странице:
Сортировать по:
Секреты экономических показателей
Секреты экономических показателей
Позбався цієї книги заради математики
Книжка-сенсація, з якою не знудьгуєшся! Але для початку — позбався її. Усе, що буде зроблено далі, — зроблено тільки заради математики. Виготовити власного матемага чи кільце вогню, розгадати прокляття мумії давньоєгипетського царя Тутанхамона, створити фігуру — «перевертня» та не втрапити у математичну пастку, — усе це та ще багато іншого чекає на тебе в цій книжці. Головокрутки, математичні рівняння та заплутані завдання, розв’язання яких — справжня розвага. Це не нудна шкільна математика, а нереально крутий квест! Але не забувай, що головне — знищити цю книжку. Звісно, після того як створиш усі фантастичні математичні моделі та цифрові проекти.
Економіка. Інструкція з використання
Книга «Економіка. Інструкція з використання» Ха-Юн Чанґа входить в топ-50 найпопулярніших економічних видань Amazon. Безперечно, секрет успіху полягає в тому, що Чанґ зумів написати книгу про економіку, яка буде зрозумілою усім, а не тільки професійній аудиторії.

 

Покупайте книги по финансам в «Книголенд».  Наряду с солидными учебниками у нас широко представлены издания по личным финансам, по денежным накоплениям и пенсионным программам. Если вы задаетесь вопросами: как составить свой личный финансовый план, как обезопасить свою старость, как построить грамотную систему управления финансами, тогда читайте книги по финансам.  
 
Многие книги по финансам содержат в себе  полезные советы, как пример можно привести следующее: как грамотно взять кредит и вернуть его с минимальными процентами, как заработать свой первый миллион и многие другие.
 
Деньги любят счет - будь это деньги многомиллионной корпорации или менеджера среднего звена. Книги по финансам будут полезны всем: студентам, предпринимателям, будущим пенсионерам. Рассматривайте деньги, потраченные на книги по финансам, как инвестиции в свое будущее.