Быстрый заказ книги

Бизнес- психология (тренинги)

На странице:
Сортировать по:
Бог завжди подорожує інкогніто
Алан Грінмор жив, як трапиться, робив, що кажуть, працюючи менеджером у агентстві з пошуку персоналу, і вірив, що від нього нічого не залежить. Поки без жодних пояснень його не покинула кохана дівчина… Від смертельного стрибка з Ейфелевої вежі Алана рятує таємничий незнайомець, запропонувавши угоду: він навчить його керувати власним життям в обмін на зобов’язання виконувати всі його доручення.Свобода в обмін на рабство? Виконуючі дивні та незрозумілі задання, Алан відчуватиме, що змінюється сам, починає краще розуміти колег та мотиви їх вчинків, переймається проблемами раніше ненависної фірми… І раптово зрозуміє, що не знає навіть справжнього імені свого рятівника. Не уявляючи, що той замислив, юнак знає одне — шляху назад для нього немає…Як не пропустити в житті ті можливост …
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Чи уявляли ви колись «себе ідеального»? А що зробили для того, щоб таким стати? Можливо, ви хотіли присвятити час рідним або почитати фахову книжку, але вже півтори години граєте в ігри на смартфоні. Давно мріяли схуднути, але не можете встояти перед ароматом тістечок. Середовище постійно відволікає нас від мети так званими тригерами — ароматами, Гаджетами та іншими дрібницями. Як «перемкнутися» зі спокуси на бажану дію, а потім перетворити це на звичку, розповість Маршалл Ґолдсміт.
Максимы
«Максимы» Франсуа де Ларошфуко - это результат всего его жизненного опыта. Они и поныне считаются одним из лучших сборников афоризмов. Их характерная особенность - безупречный стиль, точность и лаконичность. Взгляните на любое из изречений, Вы не найдете там ни одного лишнего слова - все прямо «в точку». Автор долгое время размышлял над каждым высказыванием. И не зря - каждое свидетельствует о его остроумии и меткости мысли. Его афоризмы приобрели форму всеобщего закона. Основное открытие, сделанное автором - миром и поступками движет себялюбие и эгоизм, искусно скрываемое людьми под разными масками. Возможно, некоторые посчитают Ларошфуко пессимистом. Но нам он все-таки кажется реалистом, сумевшим объяснить человеческие слабости и пороки. И его объяснение продолжает оставать …
Стартап без помилок Посібник зі створення успішного бізнесу з нуля
Сьогодення вимагає припинити даремно витрачати свій і чужий час і почати змінювати світ на краще, зокрема й у галузі бізнес-технологій. Саме завдяки книжці «Стартап без помилок» навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза — успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів.
На гачку. Як створити продукт, що чіпляє
Книжка «На гачку» Ніра Еяля, підприємця та бізнес-консультанта корпорацій зі списку Fortune 500, стала бестселером New York Times, найкращою бізнес-книжкою року за версією сервісу Goodreads та здобула чимало схвальних відгуків.Маркетинг, бізнес, підприємництво, психологія, дизайн.Чому деякі товари захоплюють людство так сильно, що воно не уявляє свого життя без них? Чому вони перетворюються на наші звички й змушують нас повертатися до них знову і знову? Що лежить в основі технології, яка «чіпляє» споживача?У своїй книжці Нір Еяль пояснює читачеві «Модель потрапляння на гачок», яку застосовують успішні компанії, щоб непомітно мотивувати споживача купувати саме їхній продукт. Крок за кроком він розкриває секрети, на яких базується успіх будь-якої (і вашої також) компанії. Це зо …
100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті
Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться — роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цієї книги без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись.
В активном поиске
Веселое и глубокое исследование радости и мук современной любви, написанное одним из самых популярных и ярких комиков нашего времени. Рано или поздно все мы отправляемся в путь в надежде найти свою любовь. Мы знакомимся с людьми, встречаемся с ними, начинаем и заканчиваем отношения, пытаясь отыскать того, с кем нас свяжут глубокие чувства. В наше время такое поведение кажется нормальным, но еще несколько десятков лет назад было принято вести себя по-другому. Сегодня у одиноких людей возможностей найти своего человека больше, чем когда-либо в истории. Благодаря техническому прогрессу в нашем распоряжении оказались фантастические инструменты выбора подходящих вариантов и связи с ними. Так почему же вокруг нас столько несчастных людей?
Фріланс на західному ринку – як розпочати та досягти успіху! 2-ге вид.
Ця книга допоможе розпочати кар’єру фрілансера, обрати галузь спеціалізації та правильно організувати свою роботу з клієнтами зі США, Канади та Євросоюзу. Це, друге, видання книги доповнене описом основних інструментів, технологій та нововведень, що з явилися на ринку з часу виходу першого її видання, містить цікаві й корисні відомості про реалії роботи фрілансера та поради з пошуку підходящих завдань. Користуючись послугами запропонованих автором сервісів для пошуку робіт, фрілансер завжди матиме стабільне джерело отримання прибутку.
Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів
«Ідеї, варті поширення» - гасло, що охоплює світ з 2001 року. А щоб висловити подібні ідеї, необхідно всього 18 хвилин — впевнений Кріс Андерсон, президент TED та автор «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів».Ця книга — не просто збірка порад щодо ораторського мистецтва та прийомів для вдалої презентації. Вона про розробку ідеї, пошук натхнення та серйозну роботу над особистістю.Як стати оратором, вартим всесвітньо відомої TED? Щоб дізнатися, читайте книгу Кріса Андерсона.
Лідерство в стилі LEAN, шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу
Джим Ланкастер – генеральний директор машинобудівної компанії Lantech, яка в 1990-ті роки була одним з лідерів впровадження лін (від англійського слова «lean» – худий, знежирений) — концепції управління, заснованої на зменшенні всіх видів втрат. Як і бага
Самый богатый человек в Вавилоне
Автор этой книги уверен: чтобы исполнить все свои замыслы и желания, Вы прежде всего должны добиться успеха в денежных вопросах, используя принципы управления личными финансами, изложенные на её страницах.Для широкого круга читателей.
Homo creativus. Як новий клас завойовує світ
Світовий бестселер теоретика урбаністики, професора Торонтського університету Річарда Флориди, що розкриває феномен нового креативного класу і те, яким стане світ після його появи.У цьому бестселері визначено поняття нового економічного класу і показано його визначальну роль у подальшому розвитку суспільного життя. «Homo creativus» дасть вам змогу по-новому поглянути на повсякденну дійсність. Річард Флоріда стверджує, що в майбутньому ми зможемо спостерігати зростання креативного складника в різних сферах діяльності, навіть в економічній. Креативний клас наразі становить близько 30 відсотків усієї робочої сили, і надалі його частка тільки зростатиме. Незабаром саме від нього буде залежати організація робочих місць, економічна ситуація на ринку і розвиток міст.
Думай і багатій
Вважають, що саме книжка «Думай і багатій» була передвісником зародження напряму мотиваційної літератури. У ній уперше постала проблема того, якими якостями має володіти успішна в усьому людина. Обдумавши для себе це питання і зробивши відповідні висновки, Наполеон Гілл зміг потрапити до верхівки найуспішніших людей світу.Книжка є результатом журналістської діяльності Гілла в Bob Taylor’s Magazine. Він надихнувся ідеєю відомого американського підприємця Ен-дрю Карнеґі про те, що сукупне поняття успіху можна розкласти на окремі принципи, дотримуючись яких, кожен може стати успішним. А потім Гілл вирішив опитати найвідоміших підприємців початку XIX століття, щоб виокремити ці самі принципи. Решту свого життя автор удосконалював їх та знаходив нові на власному досвіді.
Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш
Легендарна книжка про те, як реалізувати себе в житті від автора семи бестселерів • Бестселер із 35-річним стажем, що витримав 30 перевидань! • Продано більше 1 000 000 екземплярів! • Мета цієї книжки – зробити вас переможцем • Автор – засновник та найвідоміший лектор з лайф-коучінгу За майже 40 років перша з семи книжок-бестселерів Барбари Шер була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її твори допомогли мільонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.
Как выбрать профессию будущего
Это методическое пособие стало результатом пятилетнего опыта тренингов по выбору профессии. В нем предлагается пошаговый алгоритм, как увеличить знание человека о себе и мире профессий, и как результат – сделать осознанный профессиональный выбор. Многочисленные коучинговые вопросы в издании позволяют читателю шаг за шагом искать ответы и внутри себя и вовне. В нашем динамично развивающемся мире срок жизни профессий сокращается, появляются новые профессии и специальности. Автор предлагает формулы образования профессий - приглашая читателя не только наблюдать за процессом, но и становится их создателями. Книга будет интересна подросткам, студентам, родителям, психологам, тренерам и учителям. А также всем тем, для кого актуален вопрос смены профессии или направления деятельности …
Чому Азії вдалося
У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні складники успішної економіки: сільськогосподарську політику, промислове виробництво і розподіл фінансування. У прицілі авторської уваги Японія, Південна Корея, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам і Китай. Аналізуючи бізнес цих країн, автор показує, що спрацювало в Азії, а що ні.
Думай і багатій
Після доленосної розмови зі знаменитим мультимільйонером та філантропом Ендрю Карнеґі ще у студентські роки Наполеон Гілл вирішує прислухатися до його порад і на основі життєвих історій багатих та успішних вивести універсальну формулу успіху, якою зможуть
Сам собі MBA. Про бізнес без цензури
Якщо скласти докупи, бізнесовий стаж Велчів становить 81 рік. І цей досвід аж ніяк не одноманітний. Вони керують бізнесом: Джек відомий насамперед як гендиректор General Electric із 20-річним стажем. Говорять про бізнес: подружжя багато виступає й консультує успішні компанії. Пишуть про бізнес: Сьюзі в минулому — головна редакторка Harvard Business Review, а нині — Джекова співавторка двох книжок. Навчають бізнесу: 2009 року запустили онлайн-програму MBA — Інститут управління Джека Велча.Цей багатогранний досвід і бажання ділитися знаннями й стали основою книжки. Це чесна розмова про бізнес, кар’єрні пастки та стосунки в команді, вміння не здаватися й переосмислювати себе.
21 минута в день на развитие лидерства
Какую цену согласились бы вы уплатить за повышение своего лидерского потенциала? Автор предлагает план, позволяющий затрачивать на это ежесуточно не более 21 минуты! Для широкого круга читателей.
Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок
Лора також є авторкою книжок «Що найбільш успішні люди роблять перед сніданком», «168 годин: у вас більше часу, ніж ви думаєте» та «Всі гроші світу: що приносить найбільше щастя». Вона публікується у таких провідних виданнях, як USA Today, The Wall Street Journal, The New York Times, Fortune, часто виступає на радіо і телебаченні й навіть керує хором.Існує стереотип, що жінка, яка займається розвитком кар’єри, навряд чи матиме щасливий шлюб, час для дітей, соціальне життя, хобі, не кажучи вже про повноцінний сон. Та балансу між особистими і робочими справами насправді можна досягти. Адже всі ці стереотипи просто ігнорують тих жінок, яким вдалося це зробити.Експертка тайм-менеджменту Лора Вандеркам вирішила не сліпо довіряти балачкам, а зібрати перевірені дані. Вона проаналізу …

 

У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса, которые ответят на ваши основные вопросы, начинающиеся со слова "Как": Как составить резюме? Как делать деньги? Как достигнуть карьерного роста? Как заработать первый миллион? Как управлять собой? 
 
Эти вопросы задавали себе, наверно, практически все. И не всегда могли найти ответ. А выход есть – купить книги по психологии бизнес в нашем интернет – магазине. Большой ассортимент, последние новинки деловой литературы, всемирно известные авторы и гибкая система скидок – все это сделано для вашего удобства. 
 
У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса таких авторов, как: Наполеон Хилл, Роберт Кийосаки, Ричард Бренсон, Дональд Трамп, Игорь Вагин, Глеб Архангельский, Стивен Кови, Владимир Тарасов, Павел Таранов и многие другие. 
 
Многие успешные люди, пройдя определенный путь, хотят поделиться секретами своего успеха. Эти истории учат и мотивируют, они помогают нам понять наши недостатки и возможные пути развития, открывают глаза на новое, которое  раньше было скрыто от нас пеленой страха перемен. Возможности находятся вокруг нас, надо только сделать усилие, и, вооружившись знаниями и энтузиазмом, приниматься за дело. В этом вам помогут книги по психологии бизнеса, купить которые удобно в интернет – магазине «Книголенд».