Быстрый заказ книги

Бизнес- психология (тренинги)

На странице:
Сортировать по:
Сила забування. Шість ключових навичок очищення мозку від безладу
Чи відомо вам, що людський мозок здатен запам’ятати 10 мільярдів сторінок інформації, і допомагає йому в цьому забування? Так-так, ми нічого не переплутали — саме забуваючи несуттєве, наш мозок зможе сконцентруватися та запам’ятати важливе. Ця книжка допоможе оволодіти навичками, які перетворять вас на дійсно ефективного мислителя і стануть у пригоді як у кар’єрі, так і в особистому житті.
Думай і багатій
Вважають, що саме книжка «Думай і багатій» була передвісником зародження напряму мотиваційної літератури. У ній уперше постала проблема того, якими якостями має володіти успішна в усьому людина. Обдумавши для себе це питання і зробивши відповідні висновки, Наполеон Гілл зміг потрапити до верхівки найуспішніших людей світу.Книжка є результатом журналістської діяльності Гілла в Bob Taylor’s Magazine. Він надихнувся ідеєю відомого американського підприємця Ен-дрю Карнеґі про те, що сукупне поняття успіху можна розкласти на окремі принципи, дотримуючись яких, кожен може стати успішним. А потім Гілл вирішив опитати найвідоміших підприємців початку XIX століття, щоб виокремити ці самі принципи. Решту свого життя автор удосконалював їх та знаходив нові на власному досвіді.
Тонкое искусство пофигизма. Парадоксальный способ жить счастливо (м)
Современное общество пропагандирует культ успеха: будь умнее, богаче, продуктивнее - будь лучше всех. Соцсети изобилуют историями на тему, как какой то малец придумал приложение и заработал кучу денег, статьями в духе «Тысяча и один способ быть счастливым», а фото во френдленте создают впечатление, что окружающие живут лучше и интереснее, чем мы. Однако наша за-циклевиость на позитиве и успехе лишь напоминает о том, чего мы не достигли, о мечтах, которые не сбылись. Как же стать по настоящему счастливым? Популярный блогер Марк Мэнсон в книге «Тонкое искусство пофигизма» предлагает свой, оригинальный подход к этому вопросу. Его жизненная философия проста - необходимо Научиться искусству пофигизма. Определив то, до чего вам действительно есть дело, нужно уметь наплевать на Нее  …
Магазин моєї мрії (у) Нон-фикшн ~
Найцікавіші автобіографічні книжки — ті, у яких автор розповідає не тільки про те, що він зробив, а й про те, що він пізнав. Стенлі Маркус, власник відомої в усьому світі мережі магазинів одягу «Neiman Marcus», щиро ділиться власним досвідом, запрошуючи читачів стати свідками сумнівів і пошуків шляху, помилок і блискучих рішень, поразок і перемог. Ця історія неймовірного успіху — насправді історія родини, кількох поколінь, відданих своїй справі, династії, яка стала символом ділового успіху і сімейної єдності.
Останнє життя
Кожна людина, долаючи життєвий шлях, задає собі безліч питань: як стати щасливим, поверрнути втрачене здоров я, створити міцну сім ю, залишити після себе повноцінне потомство? Саме ці питання спонукають її отримувати нові знання та постійно шукати інформацію, яка допоможе зробити життя якіснішим та комфортнішим. Ця книга написана у жанрі самопізнання, вона відповідає на багато питань, які сьогодні хвилюють людство. У ній автор намагається поєднати науковий підхід і духовне знання, використовуючи їх для осягнення основних життєвих процесів. Примушує замислитися на власним способом життя і над тим, що його формує. Розповідає, як можна позитивно впливати на перебіг подій і якісно змінювати своє життя. Відкрийте і Ви для себе ці знання, які подарують Вам безмежні можливості! Це в …
Визначте свій IQ
Ще давньогрецькі мудреці говорили: «Пізнай себе — і ти пізнаєш світ». І хоча здобуті знання не завжди догідні та корисні, більшість людей виявляють неабиякий інтерес до власної персони, намагаються отримати щонайповнішу інформацію про свої риси характеру, здібності, темперамент, інтелект і навіть комплекси. Ця книга дасть змогу кожному, хто дотримуватиметься наведених у ній інструкцій, доволі точно оцінити свій ІQ.
Технологія EQ-BOOST
Ухвалюєте рішення на емоціях, а потім шкодуєте про його наслідки? А, може, навпаки — довго зважуєте всі «за» і «проти», підраховуєте, намагаєтеся спрогнозувати — і втрачаєте шанс, бо варто було довіритися інтуїції й прийняти рішення швидко. Бізнес, кар’єра, як і все наше життя — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.
Вояки (у) Нон-фикшн ~
Книжки Мері Роуч дуже популярні у світі. І це недивно, адже вона глибокий, старанний дослідник, пропагандист науки й чудовий оповідач з гарним почуттям гумору. У «Вояках» письменниця дає цінні поради щодо того, як уціліти й зберегти бадьорий дух, здорову психіку й неушкоджене тіло, якщо доля закинула вас у гущу бойових дій. І якщо ви й дотепер думаєте, що головну небезпеку для солдата складає ворог, то ви помиляєтесь. Його основні супротивники — паніка, виснаження, спека, шум. Заступіть на чергування разом із Мері Роуч — і ви по-іншому почнете ставитися до тих, хто стоїть на захисті нації.
Wake Up!
У житті нам часто бракує часу, емоцій, вражень, усвідомлення своєї ідентичності – власне того, з чого складається справжнє життя. Ми автоматично виконуємо одні й ті ж дії, щодня проходимо одними й тими ж вулицями, втомлюємося від одноманітності. Минають д
Жесткий бренд-билдинг. Выжмите из клиента дополнительную маржу
Книга бескомпромиссного гуру маркетинга Дэна Кеннеди обязательна к прочтению для владельцев стартапов и представителей малого и среднего бизнеса, которые хотят построить сильный бренд при ограниченном бюджете. Прекратите равняться на отраслевых гигантов с многомиллионными рекламными бюджетами. Дэн Кеннеди убежден, что создание бренда должно стать приятным побочным эффектом прямого маркетинга, а не результатом больших рекламных расходов. В этой книге вы найдете проверенные на практике маркетинговые методики и на примере реальных компаний узнаете, как использовать их в вашей конкретной ситуации.
Шлях до фінансової свободи
Багатство не падає з неба — звісно, якщо не сподіваєшся попасти під дощ із виграшних лотерейних білетів. Однак завдяки правильній життєвій та фінансовій позиції та довгостроковому плану всі можуть досягнути фінансової безпеки та набути солідного статку, відчутно підвищивши рівень свого життя. Як звільнитися від стереотипів про гроші та заможність? Як уникнути боргів? Як правильно заощаджувати, не забувши про маленькі життєві радості, і як значно підвищити свій дохід? Бодо Шефер ділиться інсайдерською інформацією та розповідає про ефективні методи поводження з грошима, крок за кроком супроводжуючи читача на шляху до його фінансової свободи. Мрієте стати мільйонером за 7 років? Схоже, це цілком реально, варто лише почати вчитися фінансової грамотності, яка хоч і непроста, але цікава наука.
В очікуванні копірайтера
У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в пис
Розмови з донькою про економіку
Як пояснити нерівність народів та держав і чим може зарадити демократія? Світом керують гроші чи їх відсутність? Як працює економіка в ринковому суспільстві? Куди веде людство розвиток технологій і чи є в людини шанс залишитися людиною і вберегти планету від самої себе? На ці та інші теми зі своєю 13-річною донькою Ксенею розмовляє відомий грецький економіст Яніс Варуфакіс. Пояснити просто й цікаво складні, але дуже важливі речі йому допомагають: цар Едіп та Ікар, Архімед, австралійсь­кі аборигени, доктор Франкенштейн, Фауст і навіть агент Сміт з культової «Матриці».
PROme, Самомотивація (у)
Андро Донован вірить, що кожна людина може бути щасливою. У книжці «Самомотивація» авторка вчить кожного почути своє «Я», відокремити власні бажання від нав’язаних суспільством і жити в гармонії передусім із собою, зі своїми внутрішніми щурами. Пропонована книжка акумулює багаторічний досвід роботи з клієнтами і містить важливі теоретичні зауваги, практичні поради, вправи, виконання яких має наблизити читача до внутрішньої рівноваги, а також реальні історії людей, яким Андро Донован допомогла зрозуміти себе й наважитися на зміни в житті.
Вкус правды. PRO власть
Вкус правды - это сборник афоризмов китайских писателей разных исторических эпох , переведенных известным синологом Владимиром Малявиным . Для современного читателя они не так знакомы, как авторы классических текстов вроде Конфуция или Лао-цзы, но позволяет проследить развитие философской мысли и ее влияние на повседневную жизнь Поднебесном. Мудрость, заключённая в изречениях древних китайских авторов, переходит в эстетику восприятия и сердечную искренность, творческая игра духа ведет к стратегическому планированию и созиданию.
Болезни, в которые играют люди. САМ СЕБЕ ПСИХОТЕРАПЕВТ
Навигатор пути к хорошему самочувствию! Не зря говорят, что многие болезни — результат наших мыслей. В особенности это касается заболеваний, связанных с нервной системой и различными психическими расстройствами. Иногда люди просто выбрасывают деньги на ветер, борясь с несуществующими недугами. В книге рассматриваются парадоксальные ситуации, в которые неосознанно попадают пациенты. Никаких заумных терминов и лекций на тему медицины. Станьте психотерапевтом самому себе. Автор предлагет полезные советы и рекомендации, а также делится увлекательными историями и фактами. Но самое главное — десять сеансов самотерапии, в результате которых вы без помощи специалиста избавитесь от болезней. Об авторе:Александр Стражный — врач-психотерапевт с 25-летним опытом работы, разработчик уника …
Поток, Психология оптимального переживания
Книга «Поток» представляет собой очень нетривиальный подход к проблемам эмоциональной жизни человека и регуляции поведения. Радость потока — это высшая награда, которой может одарить нас природа за стремление к решению все более и более сложных задач. В отличие от уровня жизни качество переживаний можно повысить, заплатив только одной валютой — вложением внимания и организованных усилий, другая валюта в царстве потока не котируется. Чиксентмихайи напоминает: счастье — это не то, что просто случается с нами, это и искусство, и наука, это то, что требует усилий и своеобразной квалификации. «Ключ к счастью лежит в умении контролировать себя, свои чувства и впечатления, находя таким образом радость в окружающей нас повседневности».
Так! 60 секретів із науки переконувати
Щодня ми стикаємося з проблемою як переконати інших робити те, що ми хочемо. Що змушує людей казати «так» на наші прохання? Ця книга містить десятки порад, найцитованішого фахівця з питань впливу, професора Роберта Чалдині, які вам неодмінно знагодяться. І, застосовуючи їх, ви зможете переконувати як на роботі, так і вдома, докладаючи менше зусиль. Ви дізнаєтеся, як говорити, щоб слухачам не було нудно, що ви можете зробити на роботі, щоб підвищити свій вплив на інших, і чому бути другим гірше, ніж третім. Прочитавши цю книгу, ви побачите, як незначні зміни в підході до спілкування матимуть значний вплив на ваш успіх.
Лідерство в стилі LEAN, шлях до постійного вдосконалення вашого бізнесу
Джим Ланкастер – генеральний директор машинобудівної компанії Lantech, яка в 1990-ті роки була одним з лідерів впровадження лін (від англійського слова «lean» – худий, знежирений) — концепції управління, заснованої на зменшенні всіх видів втрат. Як і бага
Быть, а не казаться. Размышления об истинном успехе
Неопубликованные ранее мысли и идеи Стивена Кови, автора легендарной книги 7 навыков высокоэффективных людей.Сколь многие из нас предпочитают выдвигать на первый план то, что на самом деле ничего не значит?Сколь многие из нас позволяют собственным скрытым интересам брать верх над теми, за кого мы отвечаем?И не бываем ли мы более сердечными и справедливыми по отношению к чужим, чем к самым нашим близким - тем людям, которые значат для нас куда больше, нежели чужаки?Не приносим ли мы успех долговременный в жертву сиюминутному успеху?И неужели мы на самом деле ценим внешний блеск, мишуру успеха превыше мира в душе и удовлетворенности реальной пользой, которую можем принести?

 

У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса, которые ответят на ваши основные вопросы, начинающиеся со слова "Как": Как составить резюме? Как делать деньги? Как достигнуть карьерного роста? Как заработать первый миллион? Как управлять собой? 
 
Эти вопросы задавали себе, наверно, практически все. И не всегда могли найти ответ. А выход есть – купить книги по психологии бизнес в нашем интернет – магазине. Большой ассортимент, последние новинки деловой литературы, всемирно известные авторы и гибкая система скидок – все это сделано для вашего удобства. 
 
У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса таких авторов, как: Наполеон Хилл, Роберт Кийосаки, Ричард Бренсон, Дональд Трамп, Игорь Вагин, Глеб Архангельский, Стивен Кови, Владимир Тарасов, Павел Таранов и многие другие. 
 
Многие успешные люди, пройдя определенный путь, хотят поделиться секретами своего успеха. Эти истории учат и мотивируют, они помогают нам понять наши недостатки и возможные пути развития, открывают глаза на новое, которое  раньше было скрыто от нас пеленой страха перемен. Возможности находятся вокруг нас, надо только сделать усилие, и, вооружившись знаниями и энтузиазмом, приниматься за дело. В этом вам помогут книги по психологии бизнеса, купить которые удобно в интернет – магазине «Книголенд».