Быстрый заказ книги

Бизнес- психология (тренинги)

На странице:
Сортировать по:
Чому Азії вдалося
У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні складники успішної економіки: сільськогосподарську політику, промислове виробництво і розподіл фінансування. У прицілі авторської уваги Японія, Південна Корея, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам і Китай. Аналізуючи бізнес цих країн, автор показує, що спрацювало в Азії, а що ні.
Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги
«Напролом» — улюблена книжка Арнольда Шварценеггера, спортсменів світового класу, коучів, політичних лідерів, телевізійників. Перекладена на сімнадцять мов.Перешкод не уникнути. Вони розчаровують і паралізують сучасне суспільство. Та годі їх сприймати негативно, вважає медіастратег Раян Голідей. Адже кожна перешкода — це можливість перевірити себе, спробувати щось нове і, врешті-решт, вийти переможцем.Використовуючи принципи стоїків, автор допоможе побачити ситуацію в цілому і зосередитися на тому, що можна змінити. Навчить, як стати емоційно стійкішим, знаходити у проблемах можливості і виробити імунітет до труднощів.
Как выбрать профессию будущего
Это методическое пособие стало результатом пятилетнего опыта тренингов по выбору профессии. В нем предлагается пошаговый алгоритм, как увеличить знание человека о себе и мире профессий, и как результат – сделать осознанный профессиональный выбор. Многочисленные коучинговые вопросы в издании позволяют читателю шаг за шагом искать ответы и внутри себя и вовне. В нашем динамично развивающемся мире срок жизни профессий сокращается, появляются новые профессии и специальности. Автор предлагает формулы образования профессий - приглашая читателя не только наблюдать за процессом, но и становится их создателями. Книга будет интересна подросткам, студентам, родителям, психологам, тренерам и учителям. А также всем тем, для кого актуален вопрос смены профессии или направления деятельности …
Черный лебедь. Под знаком непредсказуемости (2-е изд.)
Черный лебедь. Под знаком непредсказуемости (2-е изд.)
Когда покупатель говорит «нет». Круг убеждения и другие стратеги
Продажи — это игра, спорт, где игроки тренируются, выкладываются по полной и приносят домой трофей в виде заключенной сделки. Как и в любой игре, здесь есть свои правила, которые важно знать. Очень часто покупатель сначала отказывается от сделанного ему предложения, и в данном случае успех сделки зависит от выбранной продавцом переговорной тактики и методов убеждения. .Освоив приемы, описанные в этой книге, вы не будете обескуражены, получив от покупателя отказ, потому что будете точно знать, что означает каждое его «нет» и что вам нужно делать дальше. .Вы узнаете: .— какие нюансы важны в презентации продуктов и услуг, .— как пользоваться «компасом продаж», чтобы в самых разных ситуациях выбирать правильный путь к заключению сделки, .— как сохранять контроль над ситуацией, .— …
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал
Інноватика й творчість нині є цілком визнаними рушіями успіху в діловому світі – й чи не найціннішими якостями лідерів сьогодення. Та більшість із нас схильна лишати творчі лаври тим, кого заведено вважати «творчими людьми», ? фаховим художникам, скульпторам, дизайнерам чи письменникам. Ми забуваємо, що в дитинстві усі були творчими.Цією книгою брати Келлі нагадують нам, що в кожного з нас є вартісні думки й ідеї. Вони пояснюють на прикладах, що творчість – це спосіб мислення, настрій, проактивний підхід до пошуку нових рішень.
Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш
Легендарна книжка про те, як реалізувати себе в житті від автора семи бестселерів • Бестселер із 35-річним стажем, що витримав 30 перевидань! • Продано більше 1 000 000 екземплярів! • Мета цієї книжки – зробити вас переможцем • Автор – засновник та найвідоміший лектор з лайф-коучінгу За майже 40 років перша з семи книжок-бестселерів Барбари Шер була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її твори допомогли мільонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.
Скарга — це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів
Вас критикують. Ваші дії: а) ігнорувати, б) сипати чортами щоразу, коли чуєте скарги, в) стримуватися, щоб не вилаятися на клієнта-друга-родича, г) прискіпуватися й критикувати людину у відповідь. Джанель Барлоу та Клаус Мьоллер пропонують варіант «ґ» — сприймати скарги як подарунок. Що ми робимо, коли нам приносять дарунок? Дякуємо. Зробіть так само, коли наштовхнетеся на розлюченого клієнта, — скажіть спасибі за те, що він знайшов хибу й допомагає вам чи вашому бізнесові вдосконалюватися. Після цього пообіцяйте людині виправити помилку. Це лише два пункти з восьмикрокової Формули, яку ви знайдете в цій книжці та яка допоможе вам налагодити стосунки з клієнтами, колегами, друзями й рідними.
До біса почуття. Як вибратись з лайна
Якщо вам не забракло сміливості зізнатися, що ви в лайні — вітаємо. Перший крок до одужання вже зроблено. Пройти всі інші допоможе досвідчений психіатр Майкл Беннет і його донька Сара Беннет — журналістка і письменниця. Автори не годуватимуть вас позитивн
Француженки не сплять на самоті
Чому француженки завжди мають сексуальний вигляд? Чому вони обожнюють флірт? Де французькі жінки знайомляться із чоловіками? Як вони обирають стильне вбрання?У цій дотепній, проникливій і відвертій книзі ви дізнаєтеся, як знайти своє кохання, як зберегти романтичні почуття і радощі шлюбу. Відкрийте у собі француженку незалежно від того, де ви народилися!
Lagom, Секрет шведского благополучия
Лагом, жизненная философия шведов, с каждым днем становится все более популярным. Шведы - одна из самых счастливых наций в мире. В чем же секрет их благополучия и процветания? Лола А. Экерстрём, автор этой книги, уверена: достичь состояния счастья шведам помогает именно лагом, принцип равновесия и золотой середины. Осознав его суть и слегка скорректировав свои повседневные привычки, вы сможете приблизиться к идеалу лагома, а значит, к своему счастью.
К черту всё! Берись и делай!
Ричард Брэнсон — легендарный британский предприниматель, один из самых богатых людей планеты, основавший корпорацию Virgin, которая сегодня объединяет под своим брендом почти 400 компаний в самых разных сферах — от издательской деятельности и авиаперевозок до космического и подводного туризма.Брэнсон — яркая, нестандартная личность. Его кредо — брать от жизни все. Это значит не бояться делать то, что хочешь. При этом совершенно неважно, достаточно ли у тебя знаний, опыта или образования. Если есть голова на плечах и достаточно задора в душе, любая цель будет по плечу. Жизнь коротка, чтобы тратить ее на вещи, которые не приносят удовольствия. Если что-то нравится — делай. Не нравится — бросай, не раздумывая.В расширенной версии своего бестселлера Брэнсон предлагает «правила жи …
Еволюція грошей. Фінансова історія світу
Шотландський історик Ніл Фергюсон досліджує гроші, розповідаючи про еволюцію фінансів в історії людства. Гроші — це рушійна сила прогресу, але люди про них так мало знають. Фінансове невігластво шкодить не менше за природні катастрофи. У книжці висвітлено основні фінансові поняття та концепції, розтлумачено причини останньої потужної світової економічної кризи. Що таке гроші? Що роблять банки? Яка різниця між акціями та облігаціями? Навіщо купувати страхові поліси чи нерухомість? Що саме робить гедж-фонд? Це фінансова історія людства від її витоків у давній Месопотамії часів Хаммурапі до останніх потрясінь на так званій Планеті Фінансів.
Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Книга Роберта Саттона - викладача Стендфордського університету - одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.
Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення
Чому іноді помиляються найповажніші експерти чи схиблюють маркетингові дослідження, а просте передчуття рятує життя? Бестселер соціального психолога та журналіста Малколма Гладуелла, автора книги «Неординарні. Історії успіху», досліджує природу миттєвих рішень, які ми приймаємо підсвідомо. Коли варто довіряти інстинктам, а коли слід бути обережними? Як навчитися контролювати перші враження, щоб досягти успіху у справах чи особистому житті? Захопливі історії з життя експертів та провідних менеджерів Coca-Cola, нью-йоркських поліцейських та керівника військових навчань у Перській затоці, розробників етикеток, які впливають на оцінку покупцем смаку товару, та психологів, котрі передбачають тривалість шлюбу, - у бестселері про прийняття миттєвих рішень!
Сучасна теорія грошей
На противагу загальноприйнятим уявленням про сучасну грошово-кредитну та фіскальну політику, ця книжка допоможе по-новому поглянути на процес створення грошових систем та на роль, яку гроші відіграють у різних світових режимах валютного курсу. «Сучасна теорія грошей» також детально пояснює, чому приховування справжніх джерел походження державних коштів стримує розвиток демократичного суспільства і перешкоджає забезпеченню інтересів громадськості.
Престидижитатор. Семь принципов влияния, как завладеть вниманием аудитории и
Автор этой книги – профессиональный фокусник, главный консультант по иллюзиям в таких голливудских хитах, как «Иллюзия обмана», «Миссия невыполнима: Племя изгоев», «Невероятный Бёрт Уандерстоун», «Паранормальное явление 4», «Игра в имитацию».«Я расскажу
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Чи уявляли ви колись «себе ідеального»? А що зробили для того, щоб таким стати? Можливо, ви хотіли присвятити час рідним або почитати фахову книжку, але вже півтори години граєте в ігри на смартфоні. Давно мріяли схуднути, але не можете встояти перед ароматом тістечок. Середовище постійно відволікає нас від мети так званими тригерами — ароматами, Гаджетами та іншими дрібницями. Як «перемкнутися» зі спокуси на бажану дію, а потім перетворити це на звичку, розповість Маршалл Ґолдсміт.
Невимірне Великий вплив маленьких змін
«Ця книжка для всіх — від директора до прибиральниці, — і для кожного, хто хоче змінити на краще те місце, де працює. У ній ідеться про комплекс дрібних щоденних думок і звичок, які ведуть до зростання й підтримання бізнесу: те, як ми говоримо, слухаємо, сперечаємося, думаємо, бачимо. Це не багаторічна програма, розрахована на мільйони доларів, ці маленькі кроки кожен може здійснювати в будь-який час, і такі маленькі кроки позначають початок великих змін».
Доставляя счастье. От нуля до миллиарда (7-е изд.)
В этой книге собрано сразу несколько историй, одна зажигательнее другой. Автобиография одного из самых ярких молодых бизнесменов последнего времени, начавшего свой первый бизнес в девять лет. История развития его компании Zappos, за десять лет с нуля разогнавшейся до миллиардного оборота. А главное – рассказ о том, как Тони и его соратникам удалось построить бизнес, радующий своим существованием не только владельцев, но и всех причастных к компании – от сотрудников и клиентов до поставщиков и партнеров. Обо всех планах и пробах, ошибках и курьезах, принципах и заповедях Zappos – из первых рук и от первого лица. Книга доставит счастье всем, кому интересны истории успеха современных компаний и принципы создания крепкого бизнеса. Особенно тем, кто сам владеет или руководит компанией.

 

У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса, которые ответят на ваши основные вопросы, начинающиеся со слова "Как": Как составить резюме? Как делать деньги? Как достигнуть карьерного роста? Как заработать первый миллион? Как управлять собой? 
 
Эти вопросы задавали себе, наверно, практически все. И не всегда могли найти ответ. А выход есть – купить книги по психологии бизнес в нашем интернет – магазине. Большой ассортимент, последние новинки деловой литературы, всемирно известные авторы и гибкая система скидок – все это сделано для вашего удобства. 
 
У нас вы можете купить книги по психологии бизнеса таких авторов, как: Наполеон Хилл, Роберт Кийосаки, Ричард Бренсон, Дональд Трамп, Игорь Вагин, Глеб Архангельский, Стивен Кови, Владимир Тарасов, Павел Таранов и многие другие. 
 
Многие успешные люди, пройдя определенный путь, хотят поделиться секретами своего успеха. Эти истории учат и мотивируют, они помогают нам понять наши недостатки и возможные пути развития, открывают глаза на новое, которое  раньше было скрыто от нас пеленой страха перемен. Возможности находятся вокруг нас, надо только сделать усилие, и, вооружившись знаниями и энтузиазмом, приниматься за дело. В этом вам помогут книги по психологии бизнеса, купить которые удобно в интернет – магазине «Книголенд».